21431
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Büntetőpont információk

A büntetőpontok lejárnak, ha nem gyűjtesz be újabb büntetőpontot:

- Egy büntetőpont 1 hét alatt jár le
- Egynél több büntetőpont 2 hét alatt jár le

Büntetőpontokkal járó mellékes büntetések

1 büntetőpont:
- figyelmeztetés, nem jár mellékes büntetéssel

2 büntetőpont:
- 1 percenként lehet hozzászólni

3 büntetőpont:
- 3 percenként lehet hozzászólni
- nem használhat nick logót
- nem használhat vip funkciókat
- téma nyitás letiltva
- nem látogatható a gumiszoba és a saját fórumok

4 büntetőpont:
- 5 percenként lehet hozzászólni
- nem használhat nick logót
- nem használhat vip funkciókat
- téma nyitás letiltva
- nem látogatható a gumiszoba és a saját fórumok

5 büntetőpont:
- 4 hét kitiltás a fórumból

Büntetőponttal járó egyéb büntetések:
- összesen 20 büntetőpont után automatikus, végleges kitiltás a fórumból!

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • j0nNyKa
    #21226
  • Torzonborz
    #21225
    Sziasztok,
    A Star Citizen topikba betennétek ezt a képet bannernek:

    Valamint ha lehet akkor két linket is:
    Hivatalos honlap: https://robertsspaceindustries.com/
    Magyar rajongói oldal:https://www.star-citizen.hu/

    A topikgazda már egy ideje nem aktív sg-n, ezért kérem itt.
    Köszi :)
  • j0nNyKa
    #21224
    +1, régi emailt meg újat írd
  • Pink Tiger
    #21223
    nagyon köszi Dzsini
  • Dzsini
    #21222
    neki írj egy üzenetet, ahol részletezed a dolgokat, ő át tud írni ilyesmiket a rendszerben
  • Pink Tiger
    #21221
    Hello nekem lenne egy belépési gondom az accountomba, egy nagyon régi már nem élő emailcímet használtam itt (de kb 6-8 éve nem léptem már be) és megváltoztattam a jelszavamat is és a mailcímememet is a beállításokban, de elbasztam és annyiszor kellett változtatnom valamit az adatlapomon hogy a végén a mailcímet elfelejtettem átírni és a régi rosszra küldte el a jelszavam, amit külön nem jegyeztem meg, na bravo meg minden. de újra már nem engedi megváltoztatni mert az eddigi már azonnal nem él, érveénytelen az újat nem tudom, és a mailcím amire elküldte már nem él. Szóval mi a megoldás? ha most kilépönék az accomból logikusan nem tudnék visszalépni
  • biomage
    #21220
    inkább ide probálom :D
  • Dzsini
    #21219
    Egyik oldalról itt esélyesebb, hogy többen észreveszik, mert sokkal többen járnak ide.
    Másik oldalról ott esélyesebb, mert van kb. 3 aktív topic, és ott maradna az első oldalon bármeddig.
  • biomage
    #21218
    android játék, láttam a mobil forumon pokemon go :D de oké ha te azt mondod ide jó. akkor ide nyitom
  • j0nNyKa
    #21217
    ide
  • biomage
    #21216
    Nem tudom hová nyissam meg a topikját a játéknak amivel kapcsolatban lenne pár kérdésem :) szóval mielőtt megnyitnám, 1 kérdés.
    A Játék neve Era of Celestials, ez egy Mobil MMOAPRG játék.
    Ide vagy a Mobil fórumra nyissam meg?
  • grebber
    #21215
    Ezt a topikot legyetek oly kedvesek átnevezni Rage 1-2 -re
  • Rita79
    #21214
    Köszönöm. :)
  • j0nNyKa
    #21213
    hm, baszott jelezni a rencer hogy jött új hsz, sorry érte
  • Efreet
    #21212
    Jó helyre írtad, bepakoltam - sorry a késlekedésért.
  • Rita79
    #21211
    érdeklődnék, hogy a lenti kérésemmel hova kell fordulnom? Csak mert ezek szerint nem ide :-/ Viszont csak van megoldás arra, hogy a topic fejlécébe bekerüljön az a nyamvadt kép nem?
  • Rita79
    #21210
    T, Moderátor urak, kérném a lenti képet berakni szíveskedjetek a Red Dead Redemption 2 topic bannerba.



    Valamint magát a topikot érdemes volna átrakni a konzolosok fórumába, vagy maradjon itt a játékosok fórumában? Ezt kérlek eldönteni és annak megfelelően cselekedni szíveskedjetek.
    Köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: Rita79, 2018.11.08. 19:10:57
  • Adam Jonas
    #21209
    Bocsi.
  • j0nNyKa
    #21208
    mindezt ne itt
  • Adam Jonas
    #21207
    Nézd, alapvetően nekem nincs gondom azokkal, amit próbáltok viccesen írni. Én értem a viccet, jót mosolygok rajta, ennyi. De mint tudod, nem mindenkinek esik ez le viccként; és ezt néha már úgy érzem, hogy provokatív jelleggel teszitek...de javíts ki, ha tévedek.
  • lac coo
    #21206
    Hehe...addig eljen mindenki mig engem flemen kaptok ujbol ! :))
  • j0nNyKa
    #21205
    nyugi, nem kell sarozni senkit, ha a tettei sarozzak ugyis latszik, ha meg nem akkor ugysem itt lesz senki meggyozve semmirol
    ra vagyok allva a dologra mert epp most a tobbi banda rendben van, most ti jottok, szappanoperara fel

    de ha esetleg infot is akarnatok irni a... valami helyett, akkor a tobbszor felemlegetett tobbi topicot nyugodtan belinkelhetitek, az pl segitene
  • lac coo
    #21204
    Engem meg ez nem erdekel, en hozza nem szolok ahhoz az emberhez meg penzert se...
    De...ahol megjelenik vege a dalnak...Ezt te is tudod, en is tudom.. pont. Gyokerenel kell megszuntettni a dolgot. Nincs egy topik ahol szivesen latnak a bajkeverot...Mert olyan nincs ,hogy beken maradna....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.11.07. 10:25:56
  • j0nNyKa
    #21203
    bizd ide
  • Dzsini
    #21202
    Sokan ugranak még akkor is, ha tudják, hogy őket épp ugratják. Sokan pedig ugratnak, mert tudják, hogy mindig lesz olyan, aki ugrik.

    Olyan lesz a fórum, amilyenné a többség teszi.
  • Adam Jonas
    #21201
    Tisztában vagyok ezzel, nem is erre gondoltam. Volt, hogy egy tisztelt adminnak szóltam, mert ismerem, az volt a reakció korábban, hogy majd később rendet tesz, egyelőre még hagyja...Gondoltam akkor szólok neki, mert jobb a bajt megelőzni, mint utólag takarítani, de hát kinek mi.

    Én konkrétan ott tartok lassan, hogy nincs kedvem ide feljönni, bármit is olvasni. Pont a lenti kollegának jegyeztem meg pár napja viccesen, hogy 4 topicba írt 1-1 hsz-t, mindegyikbe valamiért felemlegetve az általa nem kedvelt programot, finoman csak belerúgott egyet a dolgokba. Aztán meg csodálkozunk, hogyha jönnek az ilyen személyeskedős/beszólós hsz-ek...
  • Dzsini
    #21200
    Napi több ezer hozzászólásnál néhány száz topicban ezt mégis milyen módon?

    Azért van a modtopic, hogy ha valaki lát ilyet (akár provokációt), az szóljon. De sokan inkább beszállnak egy kicsit a pofozkodásba, mert ...
  • Adam Jonas
    #21199
    (((Nagyon zárójelbe jegyezném meg, hogy azért egy kicsit több emberen is rajta tarthatnád a szemed, mert ezek a viták sokszor provokációból erednek.))))
  • j0nNyKa
    #21198
    de.
  • lac coo
    #21197
    Nem lehetne a régi kollégát némi kultúrára és szerénysége nevelni..... Pl.: https://sg.hu/forum/uzenet/1317848871/18968 .
    Egy nap alatt ötszáz hozzászólást idehány ( mert joga van..) de kb csak a bosszantás a cél ...

    Vagy : https://sg.hu/forum/tema/1528309727
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.11.06. 18:30:55
  • j0nNyKa
    #21196
    van ennek topicja egyebkent, ha te megtenned hogy eltalalsz oda, en is megtennem hogy ranezek
  • Quintall
    #21195
    Ha mobilon próbálok fórumozni, mindig az oldal aljára ugrik, jelzem még egyszer. Más oldalaknál nem ugrál, és az adblock sem segített. Kérem oldjátok meg, vagy megöngyilkolom a kedves ellenségem, és az a ti lelketeken fog száradni!
  • Plata
    #21194
    Szerintem ezzel a moderátorok nem nagyon tudnak mit kezdeni,de már több mint egy hónapja nézhetetlen mobilon a fórum.
    Nagyon nehéz írni és olvasni is,mert mindig a reklámra ugrik a lap aljára.
  • Quintall
    #21193
    A fórum oldal a reklámoktól szétugrik mobilon, most mindig az oldal legaljára, és hiába "tekerem" fel, visszaugrik az aljára. Vagy a reklámokat tegyétek előre egy fix (legnagyobb) méretbe, vagy javítsátok meg, nem egy oldalt hagytam már el ilyesmi miatt, és szerintem nem vagyok egyedül. Köszi!
  • Ironman2
    #21192
    Bocsi visszavonom a kérelmem.Meggyőztek a többiek.
  • Ironman2
    #21191
    Sziasztok!
    Kérem a hg jogom törlését a 7 Days to die topikban! Ott leirtam kiemelve hogy miért.Köszönettel!
  • Tinman #21190
    Spam. Saját csatorna eszelősen túltolt futtatása.

    Ha ez oké, akkor sorry.
  • j0nNyKa
    #21189
  • ntex
    #21188
    Folytatta, alregről mint kiderült. Ugyanúgy Fallout 4 topic

    9934-es hsz-től felfelé.
  • j0nNyKa
    #21187
    +