63
1513498107.jpg
  • Ironman2
    #63
    Azért az animáción van mit javítani,csúszkálnak a zombik,meg az állatok,viszont azért jó hogy ezt nem ölik meg HD textúrákkal.
  • Ironman2
    #62
    Kilépett a játék a pre-alfa változatból,és nov21-én kijön az alfa 1.0!

    Link




    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.11.18. 19:51:12
  • Ironman2
    #61
    Azért még nem kell leírni ezt a gyöngyszemet,nagyon lassan fejlesztik,de azért haladnak vele:

    https://steamcommunity.com/games/541300/announcements/detail/1604891570948712415
  • Norbertboy
    #60
    Fejlesztik a játék folyamatosan, viszont nagyon kevesen játszanak vele

    Túl jól sikerült a trailer... Kíváncsi vagyok mikor közelíti meg azt a szintet a játék. Jó lenne végre egy jó túlélő játék!
  • Hexex86 #59
    Még nagyon nincsenek teli szerverek. Pár dolog még nincs benne, de ami benne van az elég jó. A zombik viselkedése talán ebbe van a legjobban megoldva.
    Nem látnak át a falakon. Reagálnak a zseblámpa fényére stb. Ígéretesnek néz ki bár sok ilyen játék van ami ilyennek tűnik aztán nem lesz belőle semmi.
    Itt érdemes olvasgatni:Survive The Nights Discord
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.01.08. 23:14:27
  • Ironman2
    #58
    Nocsak! Micsoda meglepetés.D
  • IXEMGabeo
    #57
    nagyon szep ez a jatek:) ha lenne tobb idom tolnam is

    vannak mar teli szerverek?
  • Norbertboy
    #56
    Valami értékelés vélemény, összehasonlítás?
  • Hexex86 #55


  • Ironman2
    #54
    Egyébként meg Unity 5-t használ,meg lehet nézni mire képes a motor!
  • Ironman2
    #53
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Erősen szerver alapú a játék! Hiába vannak meg a fájlok,singleplayert nem lehet kreálni,még hostot se tudtam hogy kell indítani.
    Kellenek a szerver oldali fájlok is.Talán feltöltik nemsokára azt is,de azt nehéz lesz lelopniuk a master szerverről

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.12.25. 13:16:21
  • Hexex86 #52
    Ma érkezni fog egy update amibe a loot szerzést hozzák helyre, ha ez meglesz csinálok egy videót.
    Végre egy zombis játék ahol normálisan viselkednek a zombik. Nem lát át a falon. Nem lát el nagyon messzire. Reagál a zseblámpa fényére. És ha észrevesznek nem kell össze vissza rohangálni mert észrevett hanem elég elbújni a szeme elől egy kicsit és máris nem követ.
    Több infót nem igazán tudok még. Majd ma.
  • Ironman2
    #51
    Azt én is kérdezem.Nem tudom kipróbálni egyelőre.Nincs még csúnya verzió.Majd nézek róla videókat.

  • Norbertboy
    #50
    Milyen a játék?

  • Ironman2
    #49
    Én azért occsóbbra számítottam,na mindegy,megkóstoljuk a wirágot ha lesz.D
  • Ironman2
    #48
    Megjelent a játék steamen:

    Survive the nights
  • Hexex86 #47
    Na vééégre valami dátum. Már humblen megvettem és steamen aktiváltam.
  • Ironman2
    #46
    Megveszem magamnak karácsonyra!.D
  • Ironman2
    #45
    Bejelentették a megjelenési dátumot!

    December 21-én már meg lehet vásárolni a steamen. (de azt nem garantálják hogy stabilak lesznek a szerverek induláskor)

    https://community.survivethenights.net/threads/steam-approved.9653/
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.12.16. 18:04:39
  • Ironman2
    #44
    Még nem nyilt ki a wirágbolt.DD De várom hogy steamre kirakják,mert akkor megveszem.
  • Hexex86 #43
    Kíváncsian várom majd az infókat róla. Ha tudod tesztelni mindenképpen oszt meg velünk!
  • Ironman2
    #42
    Egyelőre annyi hogy evvel a kulccsal egy titkos steam letöltéshez vezet (nem nehéz megcsinálni,mert lehet alternativ letöltési helyeket is bérelni steamen,ide szokták felrakni általában az experimental változatokat is).Szval vegyétek úgy hogy experimental elérhető a Survive the Nights teljes verziója,de még steamen nincs kirakva.Most jön egy tesztelési időszak,és ha minden rendben akkor feloldják a nagyközönségnek.
  • Ironman2
    #41
    No aki Humblén rendelt,már megkapta a kulcsot!
  • Norbertboy
    #40
    Kíváncsian várom!

    Ennyi túlélő játékon túl, magasak az elvárásaim!
  • Ironman2
    #39
    Nagyon jó híreket hoztak! Közel a megjelenés,november 24-én feltöltik a tesztszervereket,párezer ember lesz kiválasztott aki játszhat majd a tesztváltozaton.December 1-én viszont jön a stabil változat!! Ja és nem alfa lesz ám!!! Valóban teljes játék,és csak updatek jönnek majd.
    Sok-sok info itt,meg hogyan lehet majd tesztelőnek jelentkezni:

    https://community.survivethenights.net/threads/backer-release-plan-discussion-thread.9447/

    "A "stabil" számunkra azt jelenti, hogy rendszeres szerverek működnek és működnek napi 24 órában azokon a régiókban, ahol szükségünk van rájuk. Az emberek képesek csatlakozni, tesztelni és bejelenteni a hibákat. Ez alapvetően ez. Mindenesetre rendkívül komolyan várva, a Steam fantasztikus építményének útjára kell állnunk!"


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.11.06. 19:16:26
  • Ironman2
    #38
    Ez a fakivágás egy szenvedés lesz.D
  • Norbertboy
    #37
    Kis kedvcsináló .

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elég gagyi az a zombi, amúgy tetszetős
  • Norbertboy
    #36
    Már csak 21 euro ☺
  • Norbertboy
    #35
    Kíváncsi vagyok én is erre a játékra!

    Most 22 euro Humble Bundlén, de vakon nem veszem meg. Még is csak vannak elveim.
  • Ironman2
    #34
    Hú de jó! Meg is veszem megjelenés napján,már nagyon várom.
    Egy érdekes grafikai elem,esőben megtelik a kátyú vizzel,nappal meg felszárad,mutatják is a videóban.De amúgy meg él a természet,és változik is rendesen.
  • Ironman2
    #33
  • Ironman2
    #32
    Steamen is elérhető lesz hamarosan!

    http://store.steampowered.com/app/541300/Survive_the_Nights/
  • Norbertboy
    #31
    Ezzel szerintem még nem tudsz játszani. Annyi, hogy elővételbe vetted meg.

    Biztos hogy végleg kulcsot kapsz érte!
  • Ironman2
    #30
    Ez nagyon nagy játék lesz,már most borítékolom.Van neki egy kis 7Days feelengje is! Humble Bundlén megvesszük,akkor steam kulcsot adnak ugye,igaz még nem publikus steamen,de ez a kulcs már végérvényesen vonatkozik a játékra,és bekerül a libraryba.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.06.02. 14:33:53
  • Ironman2
    #29
    Majd nézek róla gameplay videókat,hamarosan ellepik vele a youtubot.
  • Ironman2
    #28
    Ez nagyon jó amúgy!!! Látszik inkább a szimulátor kategória felé vitték az egészet,még a szarvast is fel lehet pakolni az autóra.DDD
  • Norbertboy
    #27
    Tetszik, de várok vele még. Talán olcsóbb is lesz később.
  • Ironman2
    #26
    Megjelent a játék,és rohadt jól néz ki!! Humblén már kapható egy korai alfa változat 23 euroért,és jött egy fantasztikus trailer is!

    https://www.humblebundle.com/store/survive-the-nights


  • undY1ng #25
    Ez a baj, hogy de. :(
  • lammaer
    #24
    Mi a fenéért vagytok ennyire kiéhezve egy ALFA játékra? Nincs elég játszanivaló? :)