84
Phoenix Point
  • sakkay
    Sziasztok megvettem, de nem jött az emailre semmi. Ilyenkor mi van?
  • broman191
    Nézd meg azt az SSD-t mert nálam jóval gyorsabb a töltés 5 percnél, de közel sem újszerű az állapota... :) Új nyilvános build pedig talán már nem is lesz a hátralévő 1 hónapban, a legfrissebb új fícsöröket bemutató videóban említi a dev hogy egy belső használatra szánt builddel játszik. Ki tudja mennyi minden apróságot javítgattak a devek külön-külön buildekkel, én bizakodom hogy az ünnepi szezonra végre kiadásra kerül bőven élvezhető készültséggel, érezhetően túl az "early access++" stádiumon... :)
  • Maala
    Nincs az elozo ota uj BB.
  • ttt1
    Hát nekem vegyesek az érzéseim. A töltés SSD-ről is 5-8 perc. A Geoscape mentések visszatöltődnek ,a missziók közötti már ritkábban és általában kilép a teljes játékból (ezután újabb 5-10 perc töltés a játék főmenüje). Nem tudom, de elég sokat kell optimalizálni rajta azért. Átvezető videók még ebben nincsenek, (az októberi update-be került bele pár), így azért elég sokat kell olvasni, hogy az ember felfogja mi van. Fejlesztés nem nagyon van ebben a verzióban még, majdnem mindenki max 7. szintű (ami szerintem nem túl sok) és az alap fegyverekkel mennek, kivéve az újonan toborzott frakciós emberekét (azok meg katasztrófálisan céloznak). Bízom benne, hogy javul azért sokat. Ha valakinek van optóberi update-s azt priviben megoszhatná :)
  • Maala
    Kapásból 3 hónap (2 hónap és 1 hónapos a sirám), de nem baj, már megszoktunk.
  • broman191
    Megnéztem az újabb v0.5.48579 kiadást, ott hirtelen megy a mentés rendesen, de majd még tesztelem...szerintem is van mit javítani, de már ebben a formában is egészen játszható. Ha Ubisoft játék lenne már biztosan kiadták volna... :DD
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2019.10.07. 17:55:04
  • molnibalage83
    Nem vagyok backer. De ha 1,5 hónappal kiadás előtt ilyen hírek vannak, hogy be sem tölt rendesen, akkor azért ott vannak fenntartásaim...
    Bőven van mivel játszani, szóval nem dőlök a kardomba, ha ez elbukik. Majd akkor egyszer sale próbát fog megérni.
  • Maala
    Kipróbáltad már?
  • molnibalage83
    Hát, ha ebből decemberre komoly játékot akarnak faragni...
  • broman191
    HDD-ről futtatva pár perc eredménytelen töltés után meguntam és kilőttem Feladatkezelőből, de SSD-ről elég hamar elindul... :) A mentés meg nekem is bugos, néha ment a manuális mentés és a quicksave is, máskor nem. Egyszer mission közben rámegyek a visszatöltésre, erre kidob a játék a world mapra és az adott küldetés teljesült...nem is baj, hive tanulókör volt, a legtöbb emberem kifogyott a töltényből a kétharmadánál. :D Az itemek fogyása is bugos, mert ellövöm folyamatosan a tárakat erre a küldetések után marad ugyanannyi az inventorykban mint előtte...nem mintha nagy baj lenne... ^^
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2019.10.07. 17:18:14
  • molnibalage83
    Értem, köszi.
  • Maala
    Ezek Backer buildek.
  • molnibalage83
    Ez már a full, tényleg a teljes kiadás? Nem beta, early access, stb? Mert a Metacriticen 0 db értékelés van és 2019 dec kiadás.
    Amíg nincs user értékelés addig én azért nem kockáztatok vele...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.10.07. 10:12:07
  • Tibbbor
    Másnál is egy örökkévalóság a játék elindítása? Másik gondom, hogy van már két mentésem, másodszor kellett egy baromi nehéz küldetést a tutorialban végigcsinálnom, mert nem akar harmadik mentést csinálni. Úgy se, ha egy meglévőt letörlök. Tipp?
  • Running
    Eléggé visszahozza a régi xcom hangulatát. A bázisépítés viszont elég fapados, az új xcom-nál ezt a részt nagyon eltalálták. Remélem egyszer ebben is lesz ilyesmi, de nem hiszem.
  • Maala
    BB 5-ben azért már látszik, hogy milyen is lesz a játék... Elég tetszetős!
  • PiszkosFred
    Ezen a valaszon (utolso mondaton) azert felnevettem :)

Phoenix Point will be DRM free, and will run without the Epic Launcher. You can uninstall it after downloading or updating, and the game will run fine. You can even add it to your Steam library manually.
  • molnibalage83
    Köszi.
  • Maala
    2019 Szeptember.
  • molnibalage83
    Mikor lesz a full release?
  • Maala
    Egyebkent mar az az allaspont, haz exkluzivitas lejarta utan megkapod a kulcsod :)

Spamben sincsen :(
  • PiszkosFred
    19:09-kor jott nekem errol email, csak az utobbi idoben neha bekerul a spam koze, ne kerdezd miert! :)
  • Maala
    Na, a mai AMA-hoz venni kell popcornt. Jó sokat!
  • Torzonborz
    Akkor ez is jegelve :D
  • Maala
    Ezzel nincs is semmi baj, azzal már annál inkább, hogy egy publik fórumról tudom meg, amikor már több, mint egy éve megvettem. :-)
  • PiszkosFred
    Az elso evben feltetlen, Gollop most jelentette be az elobb (par oraja), egy ev utan valoszinuleg csak megjon steamre, gogra, stb. is.

Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.03.12. 21:30:28
  • Maala
    Hmm? Megy Epic storeba? :-D
  • PiszkosFred
    Na, ugrott a steam, kivancsi vagyok a kovetkezo napok "reakcioira" :)
  • molnibalage83
    Okas, akkor én kivárom a nem early stage-t, azt meglátom mi lesz. Van játék dögivel anélkül is.
  • Maala
    Phoenix Pointból? Igen, ez még early access, ha úgy tetszik.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2018.12.05. 15:52:53
  • molnibalage83
    Na de a website 2019 év közepi kiadást említ. Akkor ez még most is csak early access?
  • molnibalage83
    Ok, köszi.
  • Maala
    Már elérhető. De aki nem steamen vette, hanem a mutantzero.com-on, azoknak dec1-étől volt elérhető a teljes kliens.
  • molnibalage83
    Ez a full release mit jelent? A hivatalos nem beta kiadás, amikor mindenki elérheti, az mikorra van belőve?
  • Maala
    PP-ben? Zárt béta van, csak az előfizetőknek, még van rajta mit hegeszteni.. :-)

Mutant full open release holnap lesz.
  • molnibalage83
    Akkor még beta van vagy már open full release?
  • Maala
    Már van. Hmm, nagyvonalakban annyi, hogy egy "repülő" lesz egy csapat, de persze több csapatod is lesz majd később. A térképen a különböző frackciókhoz fűződő kapcsolatod javítása után tudsz újabb üzemanyagutántöltő állomásokat létrehozni, és így tudsz egyre távolabb menni... De ugye nem mindegyik frakció szereti, ha a másikkal jóban vagy... Stb.

Más?
    Kijött a Mutants: Year Zero is (dec 1-én kapták meg, akik megvették előre), nagyon kellemes, bár Very Hardon belekezdve fogynak azért a medkitek. :-(
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2018.12.03. 16:10:09
  • molnibalage83
    Eddig milyen az UFO-hoz képest? Van már strat térkép is?
  • Running
    HOENIX POINT - Backer Build 3 Gameplay | Geoscape Gameplay, Roster Management, Squad Based Tactics
  • Running