39399
  • Orbancapitan
    chak én úgy hallottam hogy nem csak account boundossá teszik hanem még bugtalanitják és glichtelenitik végre.

**ultimate mega BAN PLZ...**
  • gunji
    Jah igen, ez lenne a másik indok, mert a sok bot nagy lagot csinál Risán, mint anno az omegafarmolásnál (nem csak Risán :D).
  • Plata
    Vajon ha boundos lenne favor,az a rengeteg bot mitcsinálna nyáron?
  • Plata
    Muahahahaha.
  • Chak
    Én pedig azt hallottam, hogy a szervereket megkönnyítendő, és a lagot csökentendő hamarosan bevezetik, hogy csak x mennyiségű karakter lehet egy accounton. Pontosan frakciónként egy.
    Ezen kívül Platát account boundossá teszik..

*Ultimate BAN pleeezzzzz..*

• gunji
    Én meg olyat, régebben de visszatérően, hogy account bound-ossá teszik a lohlunat favor-öket, mert jelentős értékben cserélnek gazdát és sokan EC-farmolásként használják. Remélem nem lesz belőle semmi.
    Jópár éve elterveztem, hogy meg sem állok, míg százezer nem lesz (olyan ötvenig jutottam), de az utóbbi egy-két évben sajnos kevesebb idő jutott erre is.

Szerk: kulcs flash-sale van hétfőig... (->494d/z)
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.06.18. 21:19:01
  • Plata
    Jah,
    Azt a pletykát hallottam,lehet hogy rizsa hajóból lesz 2 féle is,egy ingyen egy pénzes.
  • gunji
    De, csak az első héten adnak rá 35% kedvezményt (-> 4875z).
  • Plata
    Erre a bundlira vevő vagyok.De nem 7500 zen lesz?
  • gunji
    Ezeket az árakat hogy találják ki, csak tudnám Első héten 4875 zen lesz az ára
    És elsőre örömködnék a ruhák miatt, hogy így jobban megéri a pack, csak látom, hogy ezek eddig lobisak voltak, előtte meg dilisek.
    A crypticnél még mindig azok
    Mindenesetre az acc wide miatt az olcsósított változatra azért befizetnék
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.06.18. 20:01:40
  • Plata
  • Plata
    Új bumdli.
    link
  • Plata
    Bekevert a gamma recruitos ingyen kari slot előkészítés.
  • gunji
    Legalább a tegnapi karakter-slotos bugot javították. Kíváncsi lennék, mi okozta
  • Plata
    Link.

For a limited time, from June 24th at 8am PT (17:00 CEST) to July 22nd at 10am PT (19:00 CEST), when you make a new Jem'hadar character, you'll be able to gain all the bonuses of becoming a special Gamma Recruit. Earn great rewards and unlock account-wide benefits for all of your other characters!

As part of the return of this recruitment event, we've updated the Dominion Transponder for Jem'hadar with some new goals, and altered a few as well:

Requirements for specialization points have been reduced from 90 to 45. If you've already earned 45 specialization points on an existing Jem'hadar Recruit, you're eligible to claim the reward immediately.
    Requirements for reaching Tier 5 in Reputations have been reduced to a total of 10 Reputations, among all currently-existing Reputations. If you've already reached Tier 5 in 10 Reputations on an existing Jem'hadar Recruit, you're eligible to claim the reward immediately.
    There's a new goal to reach Tier 6 in a Reputation. Completing this goal rewards you with one T6x Ship Upgrade Token and an account unlock: Each of your other characters may claim their choice of one Ultimate Tech Upgrade (Engineering, Science, or Shields).
    Since the Jem'hadar are the Dominion's first line of defense against the Hur'q, there's a new goal to complete the Swarm TFO five times, with a reward of 100 Gamma Marks and one Germanium Carapace Fragment.
    All rewards that give marks now include up-to-date marks for all Reputations.

Remember, this Recruitment event runs for a limited time. You must complete the Jem'hadar tutorial and receive the Dominion Transponder to qualify as a Gamma Recruit, but once you have the Transponder, it never goes away—you can take as long as you like to complete the special goals and receive rewards.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.17. 19:46:15
  • Plata
    Újra gamma recruit.
  • Plata
    Franc,eltelt 10 perc.
  • Plata

Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.17. 10:57:10
  • Plata
    Állítólag az oberth traitje és konzolja is tetű jó.
    A cruiser meg egy multi mission cruiser lesz.
  • gunji
    Nem, fordítva: először a gamma, utána valamikor később az év folyamán a temporal. Mert még belepiszkálnak a TOS-os küldetésekbe.
  • Plata
    Clarke és Grissom fed hajók jönnek.
    Az egyik konzolja 20-400% torpedó sebzést ad.
  • lammaer
    Ja, most látom hogy 3al előttm írtad ;)
  • Plata
    Aszittem hogy az ork frakció jön.
  • gunji
    Azt hiszem előbb temporal, aztán majd ősszel gamma.
    A bejelentendő három új dologból az egyik lehetne az, hogy visszateszik végre a B'Vat részeket. :D
  • Plata
    Vajon milyen recruit lesz.
  • Plata
    Már twitteren sincs.De ezt találtam.
    "Today, it's a #TenForwardWeekly of announcements, as we announce THREE new things! Tune in at 4:30pm PT to find out what the next Recruitment rerun will be, and to see two new Starships!"
  • Plata
    Nem tudom,megnéztem jutúbon,majd be akartam linkelni erre meg kiírt valami szart hogy megszűnt vagy mittomén.
  • gunji
    Ez megint valami nagy hülyeség, akkor minek tették ki? A twitteren mondjuk még fenn van: link
  • gunji
    Igen, sokaknak tűnt el az összes szabad slot. Volt olyan is, aki ezután törölt egy karaktert és annak a slotja is eltűnt.
  • lammaer
    Fura.. határozottan emlékszem hogy volt még szabad karakterslotom.. erre ma egyből feltűnt hogy a karakterválasztón ki van szürkítve az új karakter gomb, és nem is tudok újat csinálni...
    Nektek is ilyen?
  • Plata
    Van pár bug.
    Nimbus-on láttam hogy valakinek a kristály vacak amit le lehet tenni mint turret bugos,letett a sivatagban hármat amik egymáshoz kapcsolódtak,meg valahova a büdös picsába is kapcsolódtak.

A hajóm felrobbant transwarpolástól,Gamma kvadránsból nyomtam transwarpot nimbus-ra,erre 143k sebzést kapott a hajóm.
  • Plata
    De genyók leszedték trailert jujtúbrú.
  • Plata
    Basszus az új Picard trailer de durva.
    Kibaszottul vårom.
    Q megváltoztatja a történelmet.
    A vége is durva Hetes nem lett borg.
    Ha jől láttam a föderáció sincs olyan szarban.
  • gunji
    Sőt, megint eltűntek üres karakterhelyek (char slots eredetiben): az egyik accon csak egy, a másikon négy tűnt el !4!
  • Plata
    Ne vegyetek zent mert frissítés valamit elbaszott és nemkapjátok meg.
  • gunji
    Végre sikerült befejezni a klingonos farmeventet
    Soha többet Ceron patrolt és Mo'kai házat
  • Plata
    Fogalmam sincs.
  • Orbancapitan
    ez a méret állítás vagy más?
  • gunji
    Ja és MS Paintbrush forever
  • Plata
    Ma hosszú üt és fél órás leálás lesz.
    Peccs:General:
    Resolved an issue that was preventing purchases using Energy Credits.
    Removed “XXX Head Test XXX” option from Character Tailor.