7243
PlayerunknownsBattlegrounds.png
Sebzés táblázat | Stats | Patch notes | Ismert hibák | Twitter | PUBG Help | Gyakran Ismételt Kérdések | Házirend szavazás

• Hogy lehetne még egy kis FPS-t kicsikarni a játékból?

- Steam overlayt kapcsold ki
    - Kapcsold ki a Replayt/visszajátszást a játékban (beállításokban)
    - Steam mappában megkeresed a TslGame.exe-t. (Steam\steamapps\common\PUBG\TslGame\Binaries\Win64)
    Jobb gomb ->Tulajdonságok->Kompatibilitás fül és itt.
    A képernyő méretezésének letiltása nagy DPI-beállítás esetén.
    Ezt bepipálod, Alkalmaz, OK.

• Hogy kell beállítani, hogy a vér színe kék legyen?

Steam könyvtár -> PUBG-re jobb klikk -> Tulajdonságok -> Indítási paraméterek -> következőt írd be, idézőjelek nélkül: "-KoreanRating"

• Más a horizontális és vertikális érzékenység. Fix?

Keresd meg az input.ini-t (C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor) - LINK

• Running
    Discord linket majd küldök.
  • undY1ng
    Jöhet az inv.
  • Running
    Ha van egy jó csapat akivel tudsz játszani, akkor szórakoztató, ellenkező esetben nehéz eset.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2019.11.27. 15:31:31
  • undY1ng
    Baszki, úgy látszik velem van a baj. Beléptem a játékba és alt+f4 5 perc játék után. Nem tudom, de már alapjáraton kiéget. :(
  • Running
    Írtam már, hogy így lassan két és fél év után is le tud nyűgözni, hogy egy ilyen grafikájú játék a sima menüben szénné tudja akadni magát az első két percben? Elképesztő.
  • Running
    Pár óra játék után jelentem: még mindig furcsa, mert az tök jó hogy felteszi, de el is felejtem így hogy vettem e fel valamit. Szóval ugyanúgy rá kell néznem mi van a fegyveren, ennyi erővel rá is húzható már. Nyilván abból a szempontból jobb hogy a táskában nincs feleslegesen, nem foglalja a helyet, ha elfelejtettünk feltenni valamit. Ahogy láttam a stream-ekbők, mást is megkavar, hogy mit vett fel, mit nem, hol mire került. Szóval így első véleményre egyelőre fura, pár hónap után majd belejövünk, gondolom...

/Miramar update, előző patch: Ezeknek az ugrató akármiknek mi a bánat értelme van, ki volt az a retard aki szerint pont ez hiányzott a térképről./
    Utoljára szerkesztette: Running, 2019.11.26. 13:24:40
  • Jim Morrison
    ja igen, azt nem is írtam le. Az fasza, de alapból nincs bekapcsolba mi? Kár, pedig sokat segít, jó cucc (csak attól félek ha legközelebb pubg zek elfelejtem hogy van ilyen és átbillenteni optionsben :))
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2019.11.21. 18:30:51
  • Running
    Tegnap elfelejtettem bekapcsolni, vasárnapig kitesztelem, de szerintem jó lesz, mint a fegyvereknél is jó volt a beállítási lehetőség a lövés módjára.
  • undY1ng
    Ez a kiegészítők azonnal felkerülnek a fegyverre dolog mennyire ment át?
  • Running
    Vikendi jó lett, jobb. De még menni kell rajta párat. A többiből semmit nem vettem észre.
  • Jim Morrison

spike trapnek nem látom sok értelmét (híd campen kívül), útvonal kijelölés pofás.
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2019.11.20. 22:18:27
  • undY1ng
    Aztán új patch vélemények? Bár nem túl sok dolog, de azért vannak finomságok. Csak kár még mindig, hogy kiégek 2 kör után. :(
  • ntex
    Azt nem nehéz megcsinálni, csak pontosan is lőni vele, na az nehéz.
  • nortsen
    Nekem a beryl makrosok tetszenek a legjobban, mintha vector lenne a kezükben, persze a dmr is egy rohadék dolog :)
  • undY1ng
    Jahm, amikor gépfegyver az sks kb. :D
  • nortsen
    A legtöbben recoil macrot használnak, még streamerek is. Sajnos ez már így is marad, ha eddig nem tudtak tenni ellene.

De nem sokan mutatják a kezüket. Pl Danucd válallja, nem is csal. :)

Utoljára szerkesztette: nortsen, 2019.11.20. 15:27:37
  • nortsen
    Protanopia
  • akyyy
    valaki meg tudná mondani, hogy ő melyik színbeállítást vagy mit használ? piros, vérfoltoknál nagyon erős szin van.
  • Doma #7225
    Több mint 1 éve játszom nem vagyok hc gamer, pár hete belefutottam 1 emberbe aki igen furcsán szedett ki, megnéztem dethcam-et ami alapján reportoltam. Mire végig néztem a replayt közvetlenül az eset után jött is az üzenet a játékon belül hogy bannolták, 2 vagy 3 napra már nem emléxem. Mondom magamban kösz a "semmit" srácok.

Egyébként tényleg nem túl számottevő a csíter ha a 10+ éves online játékokkal kell összevetni. Bár anno még napi több órát ültem ilyesmi előtt.
    Szvsz nem a csalók fogják tönkretenni a játékélményt PUBG-ben.

Bocs hogy belevau
  • Running
    TPP-ben előfordulnak időnként, de pl FPP-ben hetente max 1 gyanús eset van. Minden más inkább az, hogy te vagy a béna.
  • akyyy
    mi számít csíternek? aki valami hack-et, külső programot használ? vagy netán milliós PC buildje van, így 0 lagja, 0 fps fropja van 144 HZ-el? vagy netán aki kihasznál néhány bugot/glitchet?

számomra amúgy akár mindneki lehetne csaló, mivel olyan mintha csak "monoba" hallanám a hangokat, és azért az elég nagy előny amikor hallod, hol van az ellenfél, még én nem. (jó meg pesze ott van az, hogy látom hol van, löjük egymást, tuti én halok meg mert poteto célzásom van )
  • j0nNyKa
    ez a hozzászólás imádom
  • Zoolee1976
    Gyerekek ebben a jatekban kb mennyi csiter nyomja?Ahogy eddig megfigyeltem kb a jatekoskozosseg 60 szazaleka.Azert az eleg zord nem?Borzaszto fasza lenne a jatek ha nem ilyen kocsog fasszopo playerek lennenek kb mindenutt.Azert latszik miert is vagyunk pusztulasra itelve...
  • Running
    Vannak crashek, mondjuk nekem nem, a dobálást meg senki nem alkalmazza. Mehet tovább... :D
  • ntex
    Engem már az első meccsen crashelt landolásnál ahogy eddig is tette jó párszor hónapok óta :) Nekirepültem Miramaron a hangár oldalának, ki is vágott ahogy hozzáért a karakterem. Mire beértem vissza két társamat pont le is lőtték, nem is tudtam nekik segíteni sem... Nem bírják hónapok óta kijavítani, az új pass bezzeg tudott jönni ahogy az előző véget ért, eddig legalább volt némi szünet két pass között. Úgy látszik kezdenek pénzszűkében lenni (vagy csak simán telhetetlenek és úgy vannak vele hogy fejik a tehenet amíg bírják)
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.10.24. 01:25:33
  • akyyy
    hát, lag még van, de kifagyás eddig nem, és már az is nagy szó :D ileltve lett egy win duóba
  • undY1ng
    Új patch vélemény?
  • kill3r21
    Idegölő a sok bot, amúgy bejön
  • ntex
    Kivételesen én is értékelem a mostani dolgokat, a winchestert már a kezdetek óta nem értettem miért nem lehet scope-olni, a cuccok átadásáról meg pont tegnap előtt beszélgettem egyik játékostársammal játék alatt hogy mekkora király lenne ha le lehetne pl. háztetőről dobálni a cuccokat h ne kelljen felmenni érte, kérdés hogy ez most csak lőszerre és heal itemekre vonatkozik vagy bármit ki lehet majd így dobni?
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.10.16. 21:43:47
  • Running
    Új ötletek és nem is rosszak, mi a fene...
  • j0nNyKa
  • Running
    Az Apex animációi bitang jó minőségűek. Ha PUBG ilyen mozgásokkal rendelkezne, és mondjuk nem szenvedne ugyanazoktól a gyermekbetegségektől még mindig 5 csilliárdan játszanának.
  • undY1ng
    Baaaszki, 1 meccs után töröltem ezt a Lite-ot...rémes.
  • undY1ng
    Bár nem ez miatt térnék át az eredeti verzióból... :D De hihetetlen, hogy ezt a játékot 2 meccs után megutálom. Hiába, hogy másvilág de az Apex-nél (a forintos szervereken kívül) minden egyes percét élvezem.
  • Running
    Gondolom nem azoknak készült ez a verzió, akinek az eredeti is megvan.
  • Dency
    Áhh a hangok borzasztóak, főleg a lépés. Sokkal rosszabb mint a sima pubg-ben. Egyrészt nagyon halkak, bejön hozzám az ellen és nem hallom hogy kinyitja az ajtót, másrészt nehéz meghatározni honnan jön az ellenség. Elvileg ezt már elég régóta szajkózzák a fejlesztőknek mégsem javították ki eddig. Desyncről nem tudok nyilatkozni, fürgébbnek tűnik a játék de lehet csak az fps-nek köszönhetően.
  • undY1ng
    Olyasmit olvastam róla, hogy sokkal jobbak a hangok és desync dolgok. Miért nem lehet ezeket megcsinálni a rendes verzióban is....
  • Dency
    Annál azért jobb. Grafika meg ultrán olyan mint kb a sima pubg lowon.
  • undY1ng
    Szóval kb. mint egy PUBG mobil verzió.
  • ntex
    Nálam a normál újabban megint gyakran dobál 60 fps alá főleg pont end-gamekben, elég nehéz a gyors és pontos célzás úgy... Másnál is ilyen?