40225
  • TBTPumpa
    Bemutatkozott az új kiegészítő!
    Madness at the Darkmoon Faire

Bejelentő videó:

Új játékmód is érkezik - Duels címmel:

• Wootan
    Jövő héten HATALMAS bejelentés várható.

SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A legújabb bundle csomagról
  • Wootan
    Szimpla gold sink, semmi más. Több helyen láttam felmérést, hogy fogják-e tolni, és simán 80% felett volt, hogy nem. Ez a fos csak azoknak éri meg, akik pénzen úgyis megveszik a kiegeket, így a goldjuk csak áll halomban.

Egyébként ezelőtt mindig adtak egy ingyen próbát, most nem.
  • Dreadshade
    Borzalmas az a brawl, egyszerűen nem értem mi értelme volt, most adjak oda 1000 goldot, hogy a rankeden lévő meta paklik ellen menjek? Ingyen is megtehető és még úgysincs kedvem hozzá. Értem én, hogy nagyobb jutalom meg ilyesmi stb. Esetleg ha az első alkalom ingyenes lett volna akkor azt mondom oké, de ez így egyáltalán nem az átlag játékosoknak lett kitalálva az is biztos, és nem azt az 1 nyomi hetente megszerezhető classic packemet sajnálom. Azt hittem a brawlok lényege az hogy ott hátrány nélkül bemehet mindenki, kezdők is meg nem kezdők is. Még ha néha ilyen túl sok randomos hülyeség a brawl akkor is jobb mint ez.
  • Wootan
    Mondom belépek már megcsinálni a heti brawl-t a pakkért. Ahan, meg ahogy Móricka elképzelte. No free pack for you thx Blizzard
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2020.09.25. 10:29:09
  • Wootan
    Nyilatkoztak a fejlesztők a cuccról:

"Viszont a küldetésekért járó XP nagyjából ugyanannyi, vagy még több jutalmat fog adni, mint ami most megszerezhető.
    Ha ugyanannyit játszol az új rendszerben, mint most, akkor nem fogsz kevesebb Goldot, illetve "nem Gold" (kártyacsomagok, stb.) jutalmat szerezni. Szinte minden helyzetben egy kissé több Goldot és "nem Gold" jutalmat kapsz majd."

Kár hogy ez így még mindig csak mókus vakítás, ugyanis kérdés, hogy kihez mérik majd az "ugyannyit". Benni fiú utódja nyilatkozta nemrég, hogy ő kb. 4000 goldot szed össze 2 kieg között (érdekes, hogy a kiszivárgott táblázatban is 4k gold volt ). Ha őt veszik alapul, és adnak majd 5k goldot, akkor végülis mondhatják hogy nem húzták le a F2P-t, hisz többet adtak mint...

De mi van azokkal, akik 8-10k+ goldot szednek össze 2 kieg közt?

Egyébként jelenleg a napi kvesztekből + a win-ek után járó napi max 100 goldból. kb. 20k aranyat lehet összefarmolni 4 hónap alatt.
  • Devv
    Nem vagyok biztos benne csak remélem.
  • Wootan
    Ne legyél benne olyan biztos:

Értékben lehet kihozzák, hogy akár többet j kapj mint most, de ez csak mókus vakítás.

Kurvára nem mind1, hogy pl. a fizetésedet megkapod teljes egészében pénzben, és arra költöd amire akarod. Vagy csak a felét pénzben, a másik felét meg megkapod budikefében, meg egyéb "hasznos" kacatban.

Sokan egyébként abban az álomvilágban élnek, hogy ez a cucc a jelenlegi jutalmazási rendszer mellé jön pluszba Time to pay!
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2020.08.22. 01:49:12
  • Devv
    Dettó. Szerintem jól meg fogják oldani és marad a f2p is.
  • TBTPumpa
    Már nem tudják kitalálni, hogy mit adjanak el.
    Én már valós pénzt nem fektetek bele, goldból megoldom, amíg megtudom, aztán úgyis jön előbb-utóbb az a F2P játékosokat félresöprő Pass modell, utána meg már tényleg csak a keménymag fog játszani vele.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.08.20. 13:13:21
  • Devv
    Felszopó bundle-t valaki behúzta? :D
  • Wootan
    Hát az nálam nem működik, mert szeretek gyűjtögetni. Ami megvan azt nem szívesen töröm be, csak ami nerfet kap.
  • GLacc
    Ki kell választani 2-3 kasztot amit pörgetsz a többit meg folyamatosan törni, mindenre is lesz dust :D
  • Wootan
    Még nem tudni ebből mit hoznak ki (állítólag következő rotakor fog bekerülni), de jó eséllyel nálam ott fog véget érni a játék.

Én két kieg közt kb. 8-10.000 goldot szoktam összeszedni, és kb. 120 pakkot nyitok, ami kb. semmire sem elég. Ennyiből az adott lapkészlet felét se lehet kinyitni (mármint dust értékben).

Kint van egy táblázat, ami állítólag a rewardokat mutatja. Na ebben kb. 4000 gold van az egyéb jutalmak mellett (pakkok, néhány lap, hős portré). szaros 4000 gold :DDD

Abból a táblázatból elég egyértelműen az jön le, hogy így akarják rávenni az embereket, hogy az új kiegeket valós pénzen vegyék meg, ne goldból.

Ha a mostaninál is jobban elnyomják a F2P-t, akkor kuka.
  • Wootan
    Paladiint/rogue-t is osztják ahogy láttam.
  • Madi92
    Druid, vicc amit leművelnek...
  • Devv
    Mit kellene nerfelni?
  • TBTPumpa
    Battle Pass tervezet:

Nincs még hivatalosan bejelentve, de ez alapján úgy tűnik, hogy a Blizzard ki akarja nyírni ezt a játékot is (legalábbis a F2P bázist).
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.08.11. 19:50:21
  • Wootan
    Nerfs incoming 3...2...1
  • TBTPumpa
    Megjelent az új kiegészítő!
    Jó szórakozást!
  • TBTPumpa
    Augusztus 6-án az esti órákban indul az új kiegészítő!
  • Malarki
    Tényleg, ha most új kieg jön az azt jelenti hogy megint meg kell venni azt a külön belépőt a BGhez hogy 4 hős közül választhassak?
  • TBTPumpa
    Nekem a cinematic videótól is olyan Disney + Harry Potter utánérzésem van. Nem érzem már, hogy én lennék ennek a célközönsége, pedig azt a Kel’Thuzad hős portrét nagyon szeretném:

Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.07.14. 19:59:02
  • Malarki
    A második videó annyira kínos hogy nem igaz, Komolyan, kiknek csinálják ezeket? 7 éves gyerekeknek?
  • TBTPumpa
    És bejelentésre került az új kiegészítő, amely a Scholomance Academy címet viseli.

• TBTPumpa
    Új kiegészítő bejelentés ma este!
  • Kongy
    Nagyon random, de összejött nekem is 10-edjére kb. :D Full a lapjárástól függ.
  • hawkie22
    Nem bírom megölni ezt a köcsög Mecha Jaraxxust. Ti is ennyit szórakoztatok vele? Már vagy 8x futok neki és nem bírom rendesen uralni a boardot.
  • Devv
    Megjelent ez a kaland mód, megcsináltam az első szárnyat, de nem kaptam meg a pakkokat. Igaz, a küldit csak később adta be, mikor már lenyomtam a szárnyat, de utána megcsináltam még egyszer de semmi. Vicces...
  • Devv
    Nyomtasd ki és rakd ki a falra...hatalmas! :D
  • TBTPumpa
    Trailer is érkezett hozzá:
  • Devv
    Lesz ilyen:

• Malarki
    Nem tudom ki mennyire követi az eseményeket de tegnap hivatalossá vált hogy Pavel és Kolento is kizúgott a GM-ek közül.
  • Wootan
    Csak a szokásos HS dolog. A játék úgy adogat ellenfelet, hogy kb. 50%os winrate-en tartson. Magyarán mesterségesen szopat.

Válts olyan dekkre, ami jó rogue ellen (ami most mondjuk nem túl egyszerű, mert a galakrond/secret rogue a top tier dekk, és kb. mindenki azt tolja), és egyből nem fogsz rogueokat kapni.

A kveszteket meg tudtommal csak akkor írja jóvá, ha legalább 15 hp alá estél konszíd esetén.
  • Dreadshade
    Hát igen, nem valami élvezetes a meta számomra se, egy ideje nem is tolom, csak gyorsba letudom a küldetéseket. Viszont kiváncsi vagyok, hogy a nerfek után mennyire fog alakulni a dolog. Pár matchet lefogok akkor tolni, bár szerintem pont a Rogue nem kapott durva nerfeket, ugyanúgy használható lesz mindene.
    Utoljára szerkesztette: Dreadshade, 2020.05.18. 13:54:48
  • hawkie22
    7. meccs, szintén rugó. Természetesen bukó. Itt lépkedek silver 5 és 4 között és egész egyszerüen nem jutok feljebb. De az, hogy minden meccsen az ellenfél rogue, az azért több, mint gyalázat. Ráadásul még a küldimet se számolja rendesen a játék, az a küldi, hogy játssz 3 meccset DH-ként, Palaként vagy Warriorként, az utolsó 4 meccsböl 2 pala, 2 DH, erre a számláló valamilyen oknál fogva még csak 2/3-on áll
  • hawkie22
    Mi van a mostani metával? Átalakult rugó metává? Az elmúlt hat meccsem mind rugó ellen volt, mind Galakrond rugó. Ebböl 4-et buktam (2 Temp Hunter, 1 Galakrond Priest, 1 Libram pala), kettöt megnyertem Galakrond priesttel. Rohadt idegesítö, amikor csak rugó jön ellened.
  • Dreadshade
    Emberek ez már nevetséges :D Szinte csak Aggro deck-ekbe találkozok mostmár Zephry-sel, és hangsúlyozom egyik se highlander deck, és nagy eséllyel ez nem lesz soha orvosolva. Nem fogok most regényeket írni mint lentebb, hogy ezzel mi a baj, de nagyon szomorú a dolog.
  • Devv
    Tényleg ez volt az, köszi. Mecha-t nem is láttam...rohadék :)))
    Köszi még egyszer!
  • Malarki
    9:15-től mutatja a combot