417250
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

• Alanw
    Replayt megnéznék ;-)
  • Plata
    Meglátszik hogy nyár van.
    Győzelem!
    Csata: Kharkov
    Járművek: AE Phase I
    Szerzett tapasztalat: 1 548 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott Battle Pass pontok: 15
    Szerzett kredit: 22 466
    Csatában elért kitüntetések: Megszálló, Kiváló sofőr jelvény: "III. osztály"
    Küldetés teljesítve! Jutalom: Hozzáadva: Nagyméretű elsősegély készlet (x2), Kézi tűzoltókészülék (x1)
    Személyes tartalékok: További legénységi XP csatánként (x1)
    Be foglaltam úgy a bázist fél hp-val hogy a fél ellenséges csapat T9-10 tankok tőlem kétszáz háromszáz méterre a dombon kempeltek.Az ellenség bázisán van egy bucka az mögé beállva be foglaltam a bázist,ott rohadt előttem a fél bagázs,lőtték a buckát,többször el találták a tornyom is,de nem ütötték be.Mikor már tíz másodperc volt hátra akkor mert két barom elindulni felém,addig egyik sem,pedig ha hat barom megindul és rám jön,simán megszívom.
    M60,Kranvagen,E50M,Leopard PTA is volt,meg a rosseb tudja mi még,ezek lepattantak rólam így tudom.
  • Plata
    Ma reggel nagyon szarakodik Eu2.
    Irtózatos lagok vannak,mentem EBR-el egy csatát,hogy le duplázzam,erre a csatában irtózatosan rossz volt vele,lassan reagált a lag miatt.
    Végül meg is haltam az irányíthatatlan járgány miatt,néha a pingem felment 300-500 körülire.
    Kiléptem csatából mentem progettóval is egyet,az is lagos volt ,de azért más egy heavyvel mint egy 80-al robogó vacakkal.
    Na mindegy nyertünk progettóval és nézem hogy hol van EBR csatajelentése,de sehol.nincs,mentem még egy kört progettóval.
    Újra kint vagyok garázsban de nincs sehol az EBR jelentése,csak két Progettó csata jelentése van meg,az EBR sehol,az összesítésben ott van hogy 3 csatát mentem.De jelentés csak 2 van.Elvileg nyertem EBR-el is mert le jött róla a napi dupla csillaga.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.25. 10:05:00
  • Plata
    De hogy,csak egy tárat rá eresztettem meg még egyet mert nagyon nyomult.
  • Malarki
    Azt ne mond hogy a kilences Progetton a négy lövéses ágyút használod mert rögtön falnak megyek :D
  • Plata
    Progetto 66-al szembe találkoztam egy Kranvagennel,szemből négy lövésből három át vitte.Úgy hogy auto aim-al lőttem mert közben én vonultam vissza a domb mögé.
    Másik Is6B-vel farba lőttem egy Progetto 46-ot és meghalt,kevés Hp-ja volt.82 sebzést vittem be neki.De a jelentés szerint az ágyúját is kilőttem.
    Na de basszus,full hátsón lőttem,nem tornyon.
  • lammaer
    Ezt a kijelentést mire alapozod?
    Van valami megbizható statisztikád a WOT bevételeiről?
  • Balcsix #417243
    Leélte már fénykorát a WoT az biztos, de azért én ezt nem nevezném döglődésnek. :D
  • Plata
    Találkoztam egy ritka hülye char future-al.Magyar volt,egész végig a bázis mögötti bokorban dekkolt három TD-vel meg két heavyvel.
    Jah és ugatott mert az arty lőtte őket.Hogy arrébb menjen vagy segítsen az a briliáns agyában meg sem fordult.
    Kép.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.23. 11:09:31
  • Plata
    Na és ne felejtsd azt sem hogy jó ha még félévig él.
    Az is elhangzott párszor.
  • lammaer
    "Döglődik ez a ló." - jah, minden negyedévben ezt be kell írnia valakinek, cirka 2010 óta.... ;)

• Plata
    Sok idő után egy küldi miatt újra elővettem M40-et,mentem vele egy rossz csatát,mert a csapat tényleg nulla volt.
    Nem tudtam sokat sebezni mert az ellenség simán bejött bal oldalt,mindenki egy oldalon ment.
    De kaptam 1800 sebzésre két kiválóság jelét.
    Vereség
    Csata: Empire's Border
    Járművek: M40/M43
    Szerzett tapasztalat: 441
    Kapott Battle Pass pontok: 5
    Szerzett kredit: 18 577
    Csatában elért kitüntetések: 2 Kiválóság jele
  • yossarianHUN
    A játékosbázis zöme mindig is amőba szinten mozgott, ez már évekkel ezelőtt se ölte meg a játékot, nem hiszem, hogy most meg fogja, akkor már inkább az elborult MM (sok light meg arty egy csatában). Azzal amúgy teljesen egyetértek, hogy a vesztes csapatban is honorálhatná a játék a teljesítményt, én mondjuk kapásból a vesztes csapat 3 legjobb játékosának győzelemnek megfelelő XP-t adnék.
  • AJensen
    Tankelit lényegében elmondja ezt a hanyatlást, csak kissé burkoltan.
    Döglődik ez a ló. A játékosszám fogyása, és az irdatlan mennyiségű prémcuccok folyamatos arcba tolása jelzi, hogy nem sok jóra számíthat senki.
    3-5 perces csaták, amik rendre adják a percenként sorsolt szisztémát. Megy a bot, kilövik, majd a köv. és a köv. aztán már 0-5 az állás, onnan még pár lövés, és mehetsz a garázsba vissza szégyenkezve.
    Volt olyan csatám, ahol 4k plusz sebzés, a csapat legalja top tier tankok 0 v 300 dmg. Ez már nem változik, max rosszabb lesz. Látom a debileket az elején már néha rányomok a csata elhagyásra. Erre nem vesztegetem az időm. Főleg, ha a játék vesztes oldalon cseszik honorálni a fáradságos munkát.
  • popey8
    #417232 Én nem néztem ilyen 1000 csatás statot most, de pár hónapja nekem is ez volt. WR arányosan elég nagyot zuhant, igaz 3 év kihagyás itt is megvolt, de ez nem magyarázat, max az elején. Még mindig (hetente 1-2 nap) kapom a 33% napi WR-t, ma ez eddig 9 csatából van meg. Tavaly márciusban 55 félről, elejéről indultam, most van 54,34 THX WG

WN8 folyamatosan kínlódik, esik aztán felmegy, utána csökken és így tovább, de hosszútávon azaz tavaly márc óta vmi 100 WN8-at buktam, ha jól emlékszem. Igaz pont mikor visszatértem, akkor gondoltam kihúzom a maradék ágakat... bad idea :D Már tudom miért voltak azok abba hagyva :D Japán heavy, francia nem táras heavy, angol light ág stb. és ugye stock tankokkal is toltam, úgyh igazából nem meglepő ez a csökkenés :D Meg most már nagyrészt T10-ben játszok és úgy látszik ott nem tudom teljesen azt a szintet hozni, mint T8-ban.

Szerk.: vmiért nekem nem működik a válasz feature
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2021.07.22. 18:32:31
  • besti
    Nem tudom mit akartak, de kaptam 1 millió kreditet a Progettóért.
    Receipt
    Date: 2021. 07. 22. 12:53:04
    Credits added: 1 000 000
    Compensation for Progetto M35 mod. 46 credits 1 000 000

Annyi 8as prém van még amit adhatnának, de meg sem nézik mi van neked.
    Így van 2db T26E5 is, mert az eltérő festés miatt külön tanknak számítanak.

Egyébként nagyvonalú ajándék lenne, de így hogy 91 helyett van 92 millióm...
    Utoljára szerkesztette: besti, 2021.07.22. 12:58:34
  • Plata
    Csak bérletbe,egy hónapra.
  • besti
    Ezt nem értem, ilyeneket osztogatnak évfordulós ajándéknak?

http://kepkezelo.com/images/q3fwszrlucp0kvnoi6db.jpg

Most kapok egy progettót? De már ezer éve megvan, nem értem.
    Utoljára szerkesztette: besti, 2021.07.22. 12:08:49
  • xotyi
    Nem csak nálad, az elmúlt 1000 csata átlaga 48.56% WR az eddigi 20.9e csata átlaga 53.66% , oké,hogy kb 3 évet kihagytam és rengeteg dolog változott,de most akkor vagy én lettem ennyivel szarabb, vagy más mindenki ennyivel jobb. Lehet kéne pár "meta" tankot szereznem, de még a tech-tree tankokkal is le vagyok maradva.
  • Plata
    Bakker,kifogytam alap lőszerből 60TP-vel.
    Győzelem!
    Csata: Abbey
    Járművek: 60TP Lewandowskiego
    Szerzett tapasztalat: 8 905
    Kapott Battle Pass pontok: 32
    Megszerzett kötvények: 7
    Szerzett kredit: 50 269
    Csatában elért kitüntetések: Kiváló sofőr jelvény: "I. osztály"
    Volt három arty,ami nem volt rossz,így be tudtam támadni az ellenséges bázist,olyan szép arty támogatást kaptam.
    Poén hogy gold noobok nem tudtak kilőni.

Ó bakker,miért nem megy a spoileres képberakás?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.20. 10:31:30
  • yossarianHUN
    Csapattársaim in a nutshell
  • Balcsix #417229
    Igen, így értettem én is. Sőt már a legutóbbi kampányon sem volt bent.
  • joe662
    Nem mint reward veszik ki, hanem a cw nyeremémyek közül.Ezét höbörögnek most sokan a következö cw miatt.

• Balcsix #417227
    Az lehet, hogy te sok balfék csifivel szoktál találkozni, de szerintem nem a tank határozza meg, hogy mennyire jól játszik valaki. :)
    Egyébként meg nem úgy néz ki mintha annyira sok rossz játékos játszana vele. a Wotlabs szerint 2k körül van az átlag WN8 vele...
  • Balcsix #417226
    Szóval akkor nincs hivatalos közlemény.
    A WG-nél még a hivatalosan bejelentett dolgokat is érdemes fenntartásokkal kezelni. :D
    Egyébként meg elég bullshit szövegnek hangzik ez az egész. Miért vennék azért ki a reward tankok közül mert alakítanak rajta? Akkor ennyi erővel elveszik azoktól is akiknek megvan már?
  • Plata
    Nem is tudtam hogy vízben nem lehet lődözni.
    Emil 1951-et beletoltam a vízbe,erre kiírta hogy nem lehet tüzelni,pedig épp csak bele ért a tankom a vízbe.
    Nem merült el a tankom épp csak az első görgők értek bele a vízbe.
  • Plata
    Vagy ma.
    T8-10 csata.
    Fjords.
    Valami b.zi lila szinű csifi tök gázzal előre megy és mivel arty vagyok szépen végig nézem ahogy belerohan hét tankba a két hegy közt.Bár arra jó volt hogy spotoljon,a küldim így meg lett,5 kritikus sebzés egy csatában.
  • Plata
    Attól még random csatába sajnos főleg agyhalottak jönnek vele,vagy olyan akinek szinte még T9 tankja sincs,max Prém T8 vagy spéci T10 amit gondolom nem megszerzett hanem vett.
    Legutóbb olyan csifi csapattársat láttam aki ész nélkül kirohant az ellenség közé,nem élt fél percig sem.De öltem olyat is akinek a dögcédulája szerint valami 350 valamennyi csatája volt már.Na az hogy szerezte meg?
  • joe662
    Mondom, a CCk nek ezt mondták, ha hazudtak utánuk hazudok én is.
    Tankelit e heti egyik adásában mondta pl.
    Gondolom még hivatalos info az~rt nincs mert ök se tudják mit csináljanak vele.
    Csak kivették,de nekik ezzel indokolták, a dolgot.
  • Balcsix #417221
    Legutóbb itt volt hír, hogy balanszolják a kicsit: link
    Hol és mikor jelentette be a WG, hogy a 10-eshez hozzányúl bármilyen formában?
  • joe662
    De igen a nagyot, és ezért veték ki. Addig nem is rakják visza amig meg nem oldják a dolgot.
    CCk-nek legalább is ezt mondták.
  • Balcsix #417219
    Gondolom a nagy csifiről beszélsz. Csak én ismerek kb. 15-20 embert aki magának szedte ki. :)
  • Balcsix #417218
    Nem a nagy csifit balanszolják, hanem a 8-ast, az meg még a buff után sem lesz valami jó gépezet.
  • joe662
    Most látom teszten lehet frontline-t játszani.
    Este le is szedem gyorsan:-D
  • yossarianHUN
    Értem én ezt, egyet is értek, de azért valaki rajzolja már le nekem, hogy jutottam el két hónap leforgása alatt 53,94% WR-ről 52,32%-ra? Ezekkel a tankokkal játszottam az utóbbi időben:

703 II (122): 62 csata, 37% WR
    CS-53: 72 csata, 36% WR
    T69: 48 csata, 48% WR
    M4A3E8: 31 csata, 42% WR
    AMX 30: 47 csata, 43% WR
    T54E1: 28 csata, 32% WR

Értem én, hogy hullámvölgyek meg hullámhegyek, csak utóbbiak nincsenek. Sok mindent láttam én ebben a játékban, de ilyet még nem. Ebből megint egy egy-két éves kényszerpihenő lesz.
  • Plata
    Az új ágat ki fogja ki próbálni?
    Szerintem T6-7 tankot átugrom freeből ha tudom.
  • Plata
    Passz.
    De az is tipikus hülye jåtékos tank.
    Aki azzal rohangål az jó eséllyel pénzért vette.Nem megszerezte.
    Mert amilyen sok hülye játszik vele randomban én azt nem hiszem hogy meg tudtåk szerezni.
  • joe662
    Most gondold el, mit fognak müvelni, a csifivel, balansz címszó alatt. :-DD
  • lammaer
    Mostanában Mechwarrior Onlinet tologatok (ott 12 vs 12 random csaták vannak), és érdekes módon ugyanaz a szöveg megy játékosoknál mint a WOTban is.... sok csata elején írkálják hogy "nem igaz hogy zsinórban 10 csatát vesztek" meg hasonlók.

Ami érdekes, hogy a WOTtal ellentétben egyetlen ami random az MWO csatákban: a playerek elosztása.

A lövések mindig pontosan oda mennek ahová az ember céloz, a sebzésben nincs randomfaktor (ha egy fegyver betalál annyit sebez ami rá van írva (kivéve ha optimális távolságon túl lő az ember, ott arányosan csökken), a mechek páncélzata adott sebzést fog fel stb stb.

Nincs olyan hogy beflankelsz egy assault mechet és hátbalövöd a papírvékony páncélzatát és lepattansz - olyankor úgy füstöl el ahogy elő van írva.

És mégis, ugyanúgy vannak win és defeat streakek mint a WOTban....

Ezzel nem azt akarom mondani hogy a WG nem manipulál(hat), de érdekes hogy még egy kevés randomfaktort tartalmazó játékban is hasonló statisztikai jelenségekkel szembesülők... az egyetlen különbség hogy senki sem tudja vádolni a fejlesztőt, mert nincs RNG a meccseken :D
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.07.18. 13:20:26
  • Plata
    Most voltam egy csatában ahol nem volt arty.
    Kereken 11 tankot spotoltam fel és tartottam spoton.T9-10 csatában.
    Hogy mennyi lett a spot sebzésem?
    935.
    A csapatban a legtöbb tanknak még 700 sebzése sem lett.
    Az összes hülye kempelt a bázis melletti erdőben.