418268
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

• Lucifer001
    Igen . Az ágyu az nagyon jó neki , és mozgékony . Jelen meta szerint meg csak ez számít . Néztem én is teszteket . Valóban e kettő tulajdonság miatt OP szerintem is . Szóval megveszem az " Éjszaka királynője " szakasz IMPROVED PASS-t 2000 goldért , és az besegít a hátralévő 20 szakaszba ? Nem . A Shptk TVP-100 tankot akkor kapod meg , ha teljesítetted a 40 szakaszt . Ami ügye Május 23.a reggel 6 kor lejár . Szóval ha megveszem az IMPROVED PASS csak az emelt jutalmakat kapom meg az elvégzett szakaszokig . Én ezt így értelmezem . De nagyon nem bánnám , ha tévednék :)
  • popey8
    Azt lehet, bemész battle passba és szakasz vásárlása. Az utolsó 10-15 szintre nekem se lesz idő, szal kiváltom én is. Tesztek szerint elég OP.
  • Plata
    Azt biztos lehet.
  • Lucifer001
    Utólag nem fogom megvenni pénzért már igen régen semmit . Mint sokan mások . Most belesegíteni , kiváltani arannyal gondoltam .
  • Plata
    Utólag biztos megveheted pénzért.
    Én bele sem kezdtem.
    Piszok papír,én eddig főleg artyval találtam meg őket,de duplacsövessel két lövésből kettőt is öltem.Mert az egyik leégett a másikon meg átmentem.
    De Is2-vel is lehet irtani rendesen,sőt mivel megyek mostanában T6-al meg T7-el is unalmamban,láttam ahogy O-Ni csapattárs egy lövéssel kilövi,de már Su-152 troll ágyúja is üti.
  • Lucifer001
    Sziasztok . Ezt a Shptk TVP-100 küldetésre nem lesz időm . ( 20. szakasznál tartok ) Valahogyan ki tudom váltani ?
  • Plata
    Kéne húzni azt a szutyok olasz tankot is,mert kéne rá xp az új ágra ha ki jön,de lehetetlen.
    Nem voltam vele még nyertes csatában,na és sosem voltam vele top,mindig a legkissebb,már T5-ben is minden gyökér arannyal lő.
  • Plata
    Tökmindegy,próbáltam t5 tankokkal is játszani hogy csináljam napi küldit,azzal azért is t7-be tett és volt hogy ellenséges tankba konkrétan szart sem lőttem,jött szembe vagy 300 méterről elkezdtem lőni t7 tankot és sebeztem bele lófingot vagy crit-eket sebzés nélkül.De T8 felett őskáosz van.Egyedül artyval jó most játszani nagyobb tierben,sok a hülye új td,azokat meg artyval baromira lehet aprítani.Ma is volt olyan klassz vaktában belövésem,ha van több ilyen új td akkor buli artyval tolni.
    Amerikai meg britt arty az egyből hazavágja.
  • popey8
    Dettó, ilyen egyszerű gyorsan meghalni :D Sokan nem fogják fel, de ez a játék nagyrészt terület/pozíció foglalás/kontrollról szól. Én tudom milyen jelentősége van egy hamar elfoglalt jó pozíciónak, de a velem lévő 14 másik nem és a spotterek is rendere agyhalottak :D

Én se szeretek várni ha rendes tankkal vagyok, de megtanultam, hha az első pár csata gyors halállal végződik, akkor bizony csak úgy lehetek eredményes, ha campelek egy jó bokorban hátul :D
  • suba53
    Ahogy én szoktam. Rohanok előre, hogy az adott pályán megszokott pozícióba érjek, de későn esik le, hogy nem jön senki velem.
    Majd mire felocsúdok már szét is kapnak, mert az ellenfél spottere természetesen előbb ér be, és rendre arra az útvonalra, ahol én kolbászolok.
    Ilyen egyszerű. Nekem meg nem stílusom a sunnyogás, várakozás, hogy majd ha látom hol van üresedés oda megyek.
  • asolyom
    A legtöbb esetben nem is értem, hogy egyes játékosok hogyan tudnak olyan gyorsan meghalni. T10-ben már nem is megyek, mert ott szinte minden csata 15-2 szimulátor. Lejebb sem drasztikusan jobb a helyzet, de ott legalább nem bukom a kreditet.
  • Plata
    Én meg kaptam olyan kitüntetést amit nem érdemeltem meg.
    Vereség
    Csata: Fisherman's Bay
    Járművek: Bat.-Châtillon 155 55
    Szerzett tapasztalat: 140
    Kapott Battle Pass pontok: 3
    Szerzett kredit: 8 581
    Csatában elért kitüntetések: Zúzó, Kőkemény
    Irtó szar csata volt,szinte azonnal 2-15-re vesztettünk,egy kill az enyém volt.De kb 700 méterről lőttem ki Udes 16-ot.
    Erre kaptam egy olyan kitüntetést amit ramm killhez adnak artyknak.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.17. 09:14:23
  • asolyom
    Nekem ma 22-ből 6 győzelem. Pedig ma végre megvettem az E75-öt, és baromira tetszik eddig, de ezzel is csak 2 vesztes csatát sikerült menni. Mindjárt az elsőben Karélián lőttem 3000-et, meg pattintottam 5000-et, de sajna buktunk. Kétszer úgy ellőttem alap lőszerrel az 50TP kupoláját, hogy csak úgy pislogtam. Ki is csusszant belőle 15 mp alatt 1100+ HP. Utána meg Lórival (40t) mentem egy 3000+ sebzéses kört, de ezt is buktuk.

Ja, meg az E75-tel azt vettem észre, hogy a HE lőszerrel is elég jól lehet bontogatni hulldownban levő tankokat. Elég pontos az ágyú, és frankón el lehet vele találni a vékonyabb tető lemezt, és így kb. 200-250 sebzést be lehet vinni. Jó, mondjuk az E75 eléggé magas, és laposabb (pl. szovjet) tankok feje búbjára rálátni. De mondjuk egy Progetto 66 is elhúzta a belét, amikor két HE lövést (összesen 736 dmg) kapott a tető lemezre.
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2022.05.16. 18:01:05
  • Plata
    Győzelem!
    Csata: Live Oaks
    Járművek: Bat.-Châtillon 155 55
    Szerzett tapasztalat: 6 396 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott Battle Pass pontok: 5
    Szerzett kredit: 42 077
    Csatában elért kitüntetések: Szárnysegéd, Zúzó, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
    89%-os legénység stock tank.
  • Plata
    Jah azt nem is figyeltem,de nekem azért tetszik.
    A külseje miatt főleg.
    Kár hogy a T8 randa,a prém viszont szép.
    Mért olyan szépek az olasz prémek.
    Bár a progetto is tetszik,de tudom hogy nem jövök ki vele,egyszer meg kaptam 30 napra és tökre nem jöttünk ki.
  • yossarianHUN
    8 másodperces töltéssel a lövések között. Az azért nem Waffle.
  • Plata
    Kaptam egy küldit,15 kritikus sebzés.
    Elővettem M40-et,azzal simán megvan egy csatában 10 is.
    Egyből kész lett a küldi,16 crit.
    Jah és szokás szerint nyílt pályán vaktában le adok egy lövést az ellenségre.
    Telibe pusziltam két új td-t.
    Az egyik megdöglött a másik meg le sérült,ezt csata után tudtam meg,mert nem voltak spotolva lövésnél,így csak kiírta a kill-t,de csata után ott volt hogy a másik td-be is két modult kiütöttem és sebeztem bele 393-at.
  • Plata
    Aranyosak,főleg a prém szép.
    Itt az új waffentróger.
    Nem piskóta,5 lőszeres táras ágyú.
  • Maala
    Kövi bekerülő ág. :-)
  • Plata
    Na ma sem leszek mázlis.
    T110E4-el három killem lett meg 584 sebzés.
    Bármire lőttem valaki megelőzött és a hp-ja szinte nulla lett.
    Ilyen 6 meg 11 hp-s tankokat lőttem ki,pedig mikor rálőttem még bőven volt,de mindig beszoptam,persze azért mert sebzős küldim van.
  • Plata
    Ma rájöttem hogy idegesen nem érdemes leülni játszani,eddig 14 vesztes csata.
    Máskor ha el marháskodom valami light tankkal megnyugtat,ma nem jött össze és még feszültebb lettem.
  • Plata
    Kaptam küldiből 1 nap prémet,elővettem CS-63-at.
    Gleccseren elindultam a befagyott hajó felé,nem jött szembe semmi,tovább mentem,nem jött szembe semmi,mentem az ellenség bázisa felé,ott kempel előttem a fél banda,be húzódtam a be fagyott csónak mögé és elkezdtem lövöldözni.
    Négy kill és túléltem.
    A harmadik killnél szólalt meg a majrélámpa.
    Vk72,Kranvagn,Stb1,TVPT50/51-et lőttem ki.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.09. 13:38:05
  • Plata
    Viszont ezt még a T6 light-ok is beütik.
    elhiszem hogy jó tank,mert gyorsan lő nagy a pen-je,de csak addig él amíg meg nem látják,utána szétkapják pillanatok alatt.
    Ha valaki megtalálja HE lövedékkel tuti elszáll.Gondolom T10 csatákba is bekerül.60Tp vagy Type5 szinte egy lövéssel kicsapja.Az artynak meg tényleg szinte ingyen kill lesz.
  • Lucifer001
    Kb igen .
  • Plata
    Ezt a csodát jó lezs artyval lőni.
  • Lucifer001
    Láttam én is róla videót .
  • Plata
    Jön a cseh nulla armoros tornyos TD.
  • Plata
    Szerintem pont ez a jó benne.
    Öreg vagyok már,nem vágyom sem tímszpíkre sem diszkordra,én nézni akarom a tévét csata közben.
    Nincs kedvem 15 éves vérpistike hülyeségeit halgatni.
    Mondjuk sokszor a 18 sem különb.Inkább rosszabb.
    Réges régen a WoW-ban bírtam a nyüzsgő klán életet,de az majd 20 éve vót.
    Azóta megváltozott minden.Nem mondhatnám hogy jobbra.
    Magyarok amúgyis kurva gázok sokszor.Nem véletlen hogy két MMO-ban is inkább külföldiek közé mentem,úgy hogy nem is tok angolul.
    De belefáradtam abba amit a magyarok csinálnak sokszor.
    Csak szórakozni akarok és kikapcsolódni,nem pro akarok lenni.
    Maradék kis időben szórakozni akarok nem veszekedni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.05. 15:47:00
  • Lucifer001
    Jajajajaja persze . Minden nap küldtük egymásnak . De alapjaiban vége nálunk a lakoság az a haggyábékén kategória .
  • Plata
    Hű de megcsaplak én naponta legalább kétszer ki lövök valakit.
    Na jó néha a lábamat,de az is valami.
    Egyébként meg karácsonykor szépen összefogtunk és egymásnak küldözgettük ezerrel a csomagokat.
    Kaptam is festést párat klános dobozbú.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.05. 12:07:23
  • Lucifer001
    Szia . Gyere HOAX klánba . 7.5 éve vagyok tag . Nem basztat senki . Sőt köszönni sem szokás . Ez amolyan meglapulsz más klánok agresszív toborzói elől . Néha Plata kilő valakit , és beírja a csetbe , 1-2 tag néha néha köszön mikor éppen nincs chatbanon . 1-2 tag jön az összeesküvés elméletekkel , és ennyi . De alapjaiban véve ha beköszönsz a csetre , akkor jóeséllyel még 2 hét múltán láthatod . Jó kis összeszokott csapat , melyben a 7.5 év alatt igen szoros barátságok sem szövődtek . Igazi antiszoc klán . Gyere bátran nem kell belépő sör sem . De konkrétan annó éppen ezért alakult .
  • asolyom
    Hali srácok! Tud valaki olyan klánt, ahol nem a WN8 számít, meg hogy ki mennyit jeátszik, hanem csak a közös csatázás, szakaszolás élménye?
  • Plata
    WoW.
    Adod ide.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.02. 20:44:49
  • yossarianHUN
    Platának
  • Plata
    Ma megtapasztaltam hogy mennyire tud szivatni RNG.
    E100,Kranvgn,Maus de még T110E4-et is beütöttem T110E4-el.
    Alap lőszerrel.
    Low hp-s mozgóbudit nem birtam kilőni semmiképp.
    Full beszűkülve mellé lőttem háromszor.Kissebb volt a célkör mint a budi,mégis mellé.
    Jó az arty kilőtte végül,mert spotoltam,de nekem nem ment semmiképp.E100-at dupla távolságról kilőttem,ezt meg megse tudtam karcolni.
  • Plata
    Tegnap nekimentem Jagdpanzer E100-al egy nagy fának,erre akkora recsegéssel ropogással tört ki hogy először néztem hogy mi az isten,aztán rájöttem,nem a tankom rohad szét hanem nekitolattam egy fának.Előre figyeltem nem hátra.De régen nem volt ilyen nagy hangja egy fának,nekimentél kidőlt oszt csókolom.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.26. 14:53:30
  • yossarianHUN
    Na ez még nem tűnt fel de majd megfigyelem.
  • Plata
    Észre vettétek hogy a fákat megint fejlesztették?
    A fa ki döntés sokkal élethűbb.
    Főleg nagyobb fáknál hallatszik ha lassan döntöd ki.
  • yossarianHUN
    Pedig nem rossz, látok benne fantáziát. A legnagyobb hiányosság szerintem jelenleg, hogy a botok nyilván nem nagyon tudják használni az advanced taktikákat, ezért mondjuk hiába hívsz te le OP szar Kranokat, ha a bot aztán nem áll vele hulldownba. Ezt leszámítva azért fun, de győzni még nem nagyon tudtam benne.
  • Plata
    Na bazd,de jó hogy mondtátok,akkor ezért szopok én is.
    Mondjuk sokat nem,mert két próbálkozás után asszem elegem lett.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.25. 13:50:17