414071
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

• asolyom
    Azért ez a 203-as csak mókásabb. Az M43-mal egy Caernarvonra lőttem, csak éppen mellette állt egy Bourrasque, amit nem láttam, de elakadt benne a lőszer, és 840 HP-ról csaptam ki.
  • Plata
    Úgy sem rossz,elég sűrűn fogsz vele lőni.
  • asolyom
    Az M53/M55 mennyire élvezhető a stock löveggel? Nem szívesen tolnék bele 64k free xp-t a 203-asba főleg, hogy az M43-ra már feltettem majdnem ugyanezt az ágyút.
  • tutyimutyi2
    Kis kiegészítés, eredetileg az IS-5 (9.8-as patch, 2015 közepe) még abban az időben került be a játékba mikor még volt WTF E-100 és Hidden village pálya a játékban.
    A KV-4 Kreslavsky pedig szintén CW reward tank volt az pedig valamikor 2016 végén-2017 elején kerülhetett be a játékba, QB készített róla bemutató videót még 2016 szeptemberében.(bár eme utóbbi kb ugyan olyan használhatatlannak tűnik mint a sima KV4 köszönhetően hogy ennek is ott a plusz weakspot a tetején nehogymár használható tank legyen...)
    Illetve mintha a legutóbbi CW alkalmával beszerezhető lett volna mind2 tank.
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2020.07.08. 16:46:22
  • Plata
    Az előbb Su-130-al nagyon rossz helyre mentem,pont nem jött arra semmi,minden pont a a másik oldalt ment és lószart sem láttam,lőni sem tudtam semmire.
    Mikor megláttam skoda T50-et sziklák mögött vagy 400 méterre,a sziklák közt volt egy lófing nagyságú rés,nem hittem hogy sikerül belőni,mert a célkör kb tízszer nagyobb volt,de azért is sikerült,pont átment.508-at sebeztem belé és láncoltam is.
    Több lövésem sem volt,mert hiába mentem én az ellenség felé tök gázzal,a csata vérgáz volt és semmit sem láttam.
    15-2 lett a vége és pillanatok alatt nyertünk.
  • Plata
    Jézus,ne is mond,nekem is rengeteg tankom,van és mind felszerelve.
    Nincs pénzem még a negyedének a felszerelésére sem.
    Bár lehet pont ezért csinálja a WG hogy költs.
  • Rammsch31n
    nemtom, csak valahogy úgy kéne, h ne nagyon én költsek 10 aranyakat, vagy h be kelljen zúzni őket, és újravenni......... mert az nagyon gáz volna...
  • joe662
    Na,az nagy élmény lenne,150+ tankot újra felszerelni.
    Anno mikor még bohóckodtam modokkal,aslain-os volt amelyik egyszer csak lekapta az összesről az álcát.Azt hittem agyvérzést kapok
    Szerintem csak azokról fog lekerülni,amelyikre nem lesz kompatibilis a mostani cucc.
  • Rammsch31n
    igen érdekes játék ez a wot... ha nem lenne rng, meg a jól bevállt campelős helyek, ezek mind nem történnének meg.... :"D

felszerelést nem rakok egyelőre semelyik újonnan vett tankra.... mert ha jönnek a 2.0-ás verziók... nem akarok a leszereléssel bajlódni... gyanítom azért majd külön perkálni kell, hogy én minden tankot újraszereljek majd... pedig bedobhatná minden tankról a garázsba ingyér a felszerelést a wg... azt majd eldöntöm, hogy mit akarok velük :P
  • Plata
    Tegnap malinovkán elindult a csata,Kv2 csak úgy vaktában lőtt az ellenség bázisa felé,de kilőtt vele egy tankot.Az is vicces blind shot volt.
  • Rammsch31n
    megvettem a guardot... 1. csata... 7 kill, abból 3 arty... 2 blind shot................ úgy, hogy javítót meg tűzoltót meg ezeket nem is vittem xDDDDDDD

szerintem ma többet nem is játszok... mert ez nem lehet überelni :D
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.07.08. 07:14:08
  • Rammsch31n
    az IS-5 CW-ből megszerezhető tank...
    a KV4-et is tán most onnan lehetett kiszedni, csak talán korábban.... de nemtom mert rég cw-ztem :D
  • Plata
    Egy hét,klassz.
    Is5 azt nem tudom hova tenni,nem rémlik.
    K4 megint nem tom,talán Kv4?
    Chrysler nem kell,van T34,M46 sem mert van süketperzsa.
  • Rammsch31n
    nem sajnos, nem vicc...
    mondjuk az IS6, meg az IS6-B között csak a camo a különbség...
    s állítólag 13-án, mikor indul a kövi ranked szezon........

még annyit, hogy nem különböző tankok helyett, hanem állítólag AZOK MELLÉ jönnek... fórumon ezt írta a wg-s tag... de hát akkor is... wtf. :D
  • Plata
    Ugye most viccelsz?
    Is6B?
    Tudom hülyeség,de én Is6-ra vágytam.
    Mikor kerülnek be?
  • Rammsch31n
    krva életbe... várom már mióta, hogy frissül a bond-shop... erre betesznek HÁROM OROSZ HEAVY-t (IS6-B, IS5, K4-Krevlavsky)............ meg a Chrysler-t... meg az M46 Patton Kr-t...

mivel usa heavy-m, meg medem van T8... illetve IS6-om is itt pihen régóta....(max. az IS-5 érné meg nekem a szovjetekből, de akkor az IS-6-tal mit kezdek? :D) ezért azon gondolkodom, hogy kiszedem a Guard-ot még most.............. mert szovjet medem prémbe csak t6 van....

szerintetek?
  • asolyom
    Én is azt nézem, hogy a Lóri kb. mindenben jobb, kivéve az álcát.
  • Plata
    Lóri jobb lesz mint az amx.
  • asolyom
    Utolsó csata az AMX 13 F3-mal, ezzel lett meg a Lorraine.
  • asolyom
    Ez a Strv biztosan nagyon örült nekem.
  • asolyom
    Ha a Wargayingnél úgy döntenek, hogy bevetted a szopó tablettát, akkor úgyis tök mindegy, hogy mit csinálsz.
  • suba53
    Engem már nem izgat, hogy nyerünk vagy veszítünk. A legtöbb küldiben a csapatban kialakult helyezés szerint alakul a jutalom.
    Persze többet ad nyertes csata esetén, de lehet haladni amúgy is. Az a pár meg hogy nyerj x csatát teljesül előbb utóbb.
  • asolyom
    Amellett, hogy az M44 nálam egy irgalmatlan retard mágnes, azért ma reggeli zakót tanítani kellene. Öt tank előnyben voltunk, és elvesztettük a csatát, mert mindegyik ment mint a lemmingek előre, de hajtotta a sebzést, és nem álltak be foglalni. Az ellenféltől a megmaradt két tank beállt, és nyertek is, mert mire a sok birka rájött, hogy baj van, már rég késő volt. Ez a borzalmas rákfenéje az xvm-nek, mert az csak sebzésre "fizet", így a legtöbb majom [email protected], hogy 5 tank előnyből bukjuk a csatát, de neki szép lila lesz véennyóca.
  • __Jacek__
    Pontos faj az a Babuin :D
  • asolyom
    Valóban! Elnézést kérek a makákóktól.
  • suba53
    Ne bántsd szegény makákókat! Azok tudnak csapatban játszani.
    Ellentétben az olyan véglény hordákkal, akikkel gyakran megáld a sors.
  • lammaer
    Ez vótmá?

highwayrock
  • popey8
    Dettó. Folyamatosan 15:1,2,3 és max 5 perc alatt vége. Mindegy melyik oldalon vagyok, nincs időm megfelelő mennyiségűt sebezni :D
  • asolyom
    Ma megint makákók játszanak, és a "random battle" azt jelenti, hogy az a csapat nyer 15-2-re, ahová a kevesebb makákót sorsolja.
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2020.07.03. 15:03:12
  • suba53
    Érdemes megvárni hogy összegyűljön 4-5 db. Aztán egy komplett legénységet tudsz kiképezni, talán 2,5-3 skillig.
    Nagyon ritkán, de adogat ilyen könyveket. Korábban a napi küldiknél is kaptam, meg karácsonykor, és most battle passonként 2 db.
  • Plata
    Igen,bizonyos pályán vannak elrejtve vicces dolgok már.
    Ezen a pályán állítólag ritkán de jár vonat.
    Van amelyik pályán meg állatok vannak vagy egyéb marhaságok.
  • Rammsch31n
    nem!, csak 1 tag kap...
  • Rammsch31n
    :OOO neeee... van ilyen is? :O
  • Plata
    Ma láttam azt a híres vonatot.

Most először láttam meg.Eddig még sosem vettem észre.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.02. 20:55:53
  • Plata
    T10 tankkal is lehet pénzt keresni.
    Győzelem!
    Csata: Ruinberg
    Járművek: 60TP Lewandowskiego
    Szerzett tapasztalat: 3 028 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott előrehaladási pontok: 7
    Szerzett kredit: 141 250
    Csatában elért kitüntetések: Kiváló Lövész, Elit lövész, Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    Megszerzett tartalék készlet: 14 125
    Elfogyott az AP és HE lőszerem.
    Váltottam volna goldra de vége lett a csatának.
    Állati volt,Super Conqueror meg Is7 M48 M46 T10 Emil2 lőttek engem,de nem tudtak sebezni,valami 200 hp-mat tudták lefaragni.
    Super Conqueror csak a tornyát mutatta de a He lőszernek az is jó.
    220-420 körül sebeztem a tornyába He-vel.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.02. 20:18:16
  • asolyom
    Az a "crew book" ami 850k xp-t ad, az is úgy működik, hogy minden legénységi tagnak 850k xp-t ad?
  • Plata
    Top sebző is simán lehetsz.
    Xp nehezebb.
    Amikor 4-5k sebzésed van a többieknek meg párszáz az ciki.
    Van hogy egyedül túlélem artyval mert nem találnak meg.
  • asolyom
    Mindent elmond a csapatról, hogy 7-es tüzérrel 9-es csatában top XP szerző lettem.
  • suba53
    Ráadásul egy nappal lerövidítették a tervezetthez képest, de semmi kompenzáció. Kezdenek elkanászodni.
  • Plata
    Hasonló nekem is volt.
    Mikor még volt csapatsebzés,kinyírtam egy artyt mert fölém állt,nem vettem észre,beálltam a helyemre egy domb aljába onnan lődöztem arty nézetben és nem vettem észre hogy fölém állt egy arty.Sikerült is kinyírnom.