410543
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

• Rammsch31n
    hát... én minket sajnos csak vmi közös EU-s vagy inkább ilyen 'rest of the world' ágban tudom elképzelni... aztán a Toldival megléphetnék azt, mint a Pudel-lel...
  • Angelus1991ster
    Ne légy olyan naív mint én.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Néha még reménykedek egy szittya magyar ágban és meglévőek buffolásában. Kurvára felöslegesen.
    Útálom a reményt. Rühellem. Egy kibaszott hurok érzelem. Mérgező szar. ... Nemcsak ehhez a játékhoz fűződően, mást illetően is.

Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2019.08.24. 21:05:48
  • Rammsch31n
    titkon remélem h lesz még valami elérhető, értelmes célkitűzés... de ez csak merő naivitás részemről :DDD
  • Angelus1991ster
    Egyetértek. Miért kellett ez? Rangsoroltnál oké, mert az néha visszatér. Egy egyszeri módnál minek ez?
    Akkor érné meg ha tényleg azt az E75 TS-t adnák jutalomtanknak. De így...
  • joe662
    Mikor megláttam azt a szót h chevron, ott lett számomra érdektelen a dolog:-(
    Pedig érdekelt volna, de nem vagyok hajlandó kiidegelni magamat ezzel a chevronos [email protected]
  • Rammsch31n
    nézem 1 kicsit kvikibébi live streamjét... hát érdekes lesz ez a hétfői battle royale cucc... továbbra sem éri meg a nyereményekért küzdeni sztem :D
  • tutyimutyi2
    Oszt áruld már el légyszíves hogy hogyan csináljak bármit is mert mint azt leírtam nem tudok belépni az accba amíg nem változtatom meg a jelszót.
  • Rammsch31n
    hogy grindfest legyen és ha valahogy áthidalható, fizess... de a nyeremények is szarok a legvégén, úgyhogy annyira nem hoz lázba..
  • joe662
    Most nézem, ezt a fasz.. got minek kellett ide is berakniuk.
  • Alanw
    Mindenestre jobb ha atalsz gmailre
  • Rammsch31n
    :D a keresek nekem is szúrják a szemem... az OBJ 260 küldihez meg kb. 2 kéne a végéről, de évek óta nincs ekkora szerencsém :D nekem van vagy 6 fejleszthető ág... több T10-el a végén, de nem sietek sehova... most mindjárt megcsinálom a 9-es FL-t... aztán majd belenézek ebbe a BR-be is... de a Chaffe-verseny jobban érdekel, mert az múltkor vicces volt... kivéve, ha azt is elcseszik...

az jobban zavar, hogy a prémium járgányokat fossák ki, de a játék hibáit kb. leszarják....
  • Lucifer001
    Ezzel tisztában vagyok, hogy így tartják életbe a játékot, és így tartják meg a sok sok ezer játékost Is .
  • Lucifer001
    Telefonon nem tudok javítani, és véletlen bemenet az üzenet. Szóval én az összeset szeretném kifejleszteni ami elérhető. Annyira nincs az messze, pontosan nem tudom, de kb 3 db 8 asból kell tizesig eljutni, és 6 db 9 esből 10 db tizesig. Kína heavy 2 db tízes. Eközben az Obj 260 sorozatot is szeretném kiválóra javítani ( 3 küldetést kell javítanom) Brit light okkal kapcsolatba igazad van. Én a kerekesekre is haragszom. Megbolondítják a játékot. Ha végképp jön valami ü[email protected] ág arra van betartalékolva pár 100 ezer free XP amit soha nem használok fel : D Ha valakinek nincsenek apróbb kis céljai a játékban ami elérése ad némi pezsgés akkor inkább én tenném fel neki a kérdést mi értelme? Szépen lőnek ki? :)
  • Rammsch31n
    akkor játszhatsz egészen addig, míg a WG be nem zárja a szerverparkokat... mert amit kiszámoltál is pár hónapon belül elavult lesz, mert hoznak valami új ágat majd megint...

(ez nekik is jó, mert minden szarság ellenére nyomod majd :D, ha meg még fizetsz is még jobb)
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2019.08.24. 08:10:46
  • Lucifer001
    Van aki csak belép, gurul 1-2 kört. Van aki csak az FL miatt, vagy tankok szenvedélye miatt esetleg szeretné kihúzni az egyik neki tetsző tankot. És csak azzal játszani. Biztosan olyan is akad aki a medálokat, vagy az új dögcédulákra hajt. Vannak sokan, akik gyűjtik a tankokat. Én viszont ki szeretném fejleszteni az ös
  • Rammsch31n
    a Battle Royal módot is előreláthatóan szétbaszta a WG... a krvára fölösleges chevron-os hülyeséggel...
  • Rammsch31n
    és az mire jó? :D majd behoznak megint egy fölösleges, és még szar ágat, mint a brit lt-k... azokat minek kihúzni??!?
  • Lucifer001
    Már csak 3.543.000 XP-t kell farmolnom , és minden ki van fejlesztve Ebből lejön 630.000 free XP
    Valahol meg lehet nézni , hogy amióta játszom mennyi XP gubiztam össze ?

Megvan 32.260.816 a total .Akkor ez még cirka 1 év .
    Utoljára szerkesztette: Lucifer001, 2019.08.24. 00:43:03
  • AJensen
    Néha, annyira jó lenne, ha az rng legalább játszani engedne, ha már debilek közé rak.
  • tutyimutyi2
    Segitségra volna szükségem wothoz részben kapcsolódó témában, miszerint van twitch prime-om de semmit sem tudoik begyűjteni ugyanis mindenhez kéri a bejelentkezést amihez átirányít az amazon prime-ra ahol akár akarom akár nem rámerölteti a jelszóváltoztatást, ez eddig még nem is volna probléma csakhogy ma délután 3-kor lett elvileg elküldve az e-mail és még mindig nem jött meg. Ha bezárom az oldalt és késöbb mikor megjön újra megnyitnám akkor meg már új levelet akarna küldeni, továbbá volt korábban olyan nap hogy mérgemben vagy 7-8 alkalommal nyomtam rá a resend gombra(1 percen belül) de ebből csak 3! alkalommal érkezett meg a levél 2-3 órás külömbségekkel és nílván az utoljára érkezett levél nem az éppen érvényes kódot tartalmazta...

Mellesleg kb 2-3 hónappal ezelött még bármi probléma nélkül megjött a levél az indamail.hu-ra.
  • Sherman0070
    Az a gond, hogy semmi nerfet nem kaptak az artyk. Gyorsabban tölt, pontosabb, stunol és régi állapotánál sokkal megbízhatóbb. (Az más dolog, hogy jelenleg az összes arty ugyan olyannak érződik, csak mondjuk semmit sem ér a legtöbb)
    Bizonyítani tudom úgy, ahogy.
    Régi profilomon is 1850 körül van az átlagsebzésem m40-el és az újon is, amin már csak rebalance artyval mentem.
    M12 nagyon jó móka volt, anno megbízhatatlannak éreztem
    M44 még mindig rohadt erős
    Amcsi ágra a nerf nem hatott alacsony szinteken
  • Plata
    T10 arty nem kell,az már nagyon minuszos.
  • Maala
    Egy Mausba lőjj ennyit, ne a játék leggyengébben páncélozott felületébe. Régen 2k-t lőttél Mausba egy T92 AP-val, ne adj isten ammorackelted egy lövésből. Csináld ezt meg manapság.
  • Plata
    Azt mondjátok nerfelték az artyt,szerintem nem.
  • Plata
    Nekem nincs.
  • Sherman0070
    Plata
    Ez az ajánlat szerintem neked szól :D
  • Lucifer001
    Tényleg Bár a fagyi most odanyalt rendesen
  • joe662
    És felvetted barátnak?
  • Lucifer001
    A válasz igen . T26 nál volt anno , hogy ha nem fogadtad el , akkor visszakérhetted az árát ( goldban ! )
  • Dorgal
    A kérdés igazából akkor lenne érdekes,ha úgy lenne feltéve,hogy a valódi pénzért megvett tankot,td-t stb...nerfelhetik-e? Mivel ez már akkor egy valódi üzletkötés,ahol a te tulajdonodat akarják megváltoztatni a te engedélyed nélkül.
  • Lucifer001
    Ez így a random . Annyi történt , hogy rohantam fel . Hegy lábánál kaptam spotot . Majd félúton megálltam , hogy leessen rólam a spot . 15 másodperc elteltével folytattam tovább az utam .

• Plata
    Ez meg miféle idióta kérdés?
    Ha megveszed a tied,amíg ki nem bannolnak vagy a játékot le nem lövik.
  • mate23
    udv
    ha vesszel penzert tankot az oroke tied vagy csak par napig?
  • tutyimutyi2
    Hm elkezdtem nézni skill videóját erről az új csodáról és háát a páncélzata egy nagy kupac szar és cserébe a gunhandling sincs a helyzet magaslatán(valahogy nem csodálom hogy ennyire olcsón adják a tankot). :D
  • ROMOTO
    Csak egy jellemző adat a wot pályafutása kapcsán...
  • Lucifer001
    rjumen a tag . megint 2x levadásztam . Szinte örülök neki , hogy 2 csatával ezelőtt megtalált a klikkerrel . Így egy új kapu nyilt meg előttem a játék szempontjából . Fel is veszem barátnak , hogy mindig lássam mikor online . GO HUNT Még egyszer rjumen . Ti is vadásszátok . Nagy klikker , és szeret menekülni . Nagyon ügyesen küzd
  • Lucifer001
    Indítottam megint FL-t , és az enemy közt megint ott van a francia artyval GO HUNT BÁNZÁJ
  • Lucifer001
    Megvan a LINX 6x6 . Csakis arra használom , ha frontvonalban rámszál egy klikker , akkor behozom a csatába , és indul a vadászat
    Legutóbbi csatában 3x egymás után kellett levadásznom ugyanazon emberkét . Hát micsoda egy erkölcstelen lény ez , hogy 3db tier8 as artyt tart .
  • joe662
    Söt mi még csak,kibérelni sem fogjuk
    Utoljára szerkesztette: joe662, 2019.08.21. 19:22:08
  • Lucifer001
    Ez a 112 8 as kínai prémium tank nálam van 10 csata erejéig . Hát meg ne vegyétek . Hacsak nem sado-mazo alkat vagy
    Utoljára szerkesztette: Lucifer001, 2019.08.21. 17:40:56