3926
  • Realtibi
    #575
    ti birjátok idegekkel mert én már nem:D
  • OptimusPrime
    #574
    Ugyan... ;-))Na persze bármi lehet...
    Azért izgalmas most ez, mert a tényleges gépigényt tulajdonképpen senki nem tudja! ;-))

    Akikhez eddig eljutott a játék, vélhetően nem 2.6Ghz-es Celeront használtak tesztgépként. ;-)) A magam részéről ezért az egy játékért ruháztam be egy komolyabb upgrade-be (na jó, nem egészen, de benne volt, hogy ezt is élvezni tudjam), de már most előre izzadok, hogy mi lesz ha vennem kell még egy 6600GT-t, hogy SLi-ben kötve élvezhető sebességet tudjak kihozni a stuffból?! Azért remélem egy kártya is le tud magából annyit adni... ;-))

    De ha minden igaz, az egyik kollégám mostanában rak össze egy konfigot "pénz nem számít" alapon ASUS P5WD2, P4 650-es (3,4Ghz) 2X 1024 MB DDR2 RAM, 7800GTX, meg az apróság. Na majd azon megnézem, szerintem nem lesz akadás! :-))

    Délután 4 óra van a keleti parton és még mindig nincs kinnt. :::-(

    Üdv!

    Prime
  • drop
    #573
    hát igen de félek hogy a gépigény elveszi a kedvem még bejönn a félelmem hogy nem tudom max grafikával tolni
  • Istencsászár
    #572
    ajjaj márcsak pár nap milessz itt ha kijön:D
  • cseszter
    #571
    jaja
  • drop
    #570
    oké köszi most már fél lábon is kibirjuk mert évekig vártuk hát az a pár nep vagy hét nem számit
  • OptimusPrime
    #569
    Ez is egy a várakozásban elfáradt ember utolsó előtti mondata lehetett! Az utólsó majd az lesz, amikor meglátván a B&W2-t infarktust kap de még azt kimondja: "Molyneux, the God!" ;-))

    No, de a kis naív azt elfelejtette, hogy a cracker csapatok nem úgy dolgoznak ám, hogy a megjelenés napján elmennek a sarki szoftver boltba, megveszik a cuccot és felnyomják a kódot! ;-)) LOL ;-D Ennél ez szervezettebb dolog, vagy legalábbis szervezettebb volt...

    Ugyanakkor az is igaz, hogy mintegy három nappal az USA premier előtt az Nforce és a .torrent hálózatok is mélyen hallgatnak erről a remekműről, amit a magam részéről azóta várok, hogy az első résszel mintegy hét hónapot sikerült játszanom. Más stuffok viszont ilyenkor már réges-régen kint szoktak lenni, azért ez tényleg furcsa! Ám jegyezzük fel, az USA-ban most 12-13 óra van (keleti partÖ, estig bármi lehet. De az a három nap már tényleg nem olyan sok, nem igaz? ;-))

    És a jövő hét péntek sem olyan távoli már, de azért már jó volna vele nyomulni! :-))

    Üdv!

    Prime
  • jbworld
    #568
    A lényege ennek hogy reméli hogy már 12-24 órával az USA beli megjelenés után fenn lesz a neten, és nem kell várnia az európaira.
  • drop
    #567
    But wait!!! What was that other USA release that everyone expected and then there was no crack groups or even not a single clonecd from USA until the game was released in EU, and we all were whining and flaming the US for not having anyone capable of making a damn clone lolol, hope it aint the same this time!

    Cyp dont forget to add 12-24 hours for the game to hit the net.

    ezt fordicsa le valaki pls
  • drop
    #566
    hát legyen igazad és akkor még hamarább megjelene
  • Voltan
    #565
    Én csak annyit tudok, hogy a GTA:SA már az amcsi megjelenés napján a boltokban volt itthon.
  • Zsoldos
    #564
    programkod=forraskod gr
  • Zsoldos
    #563
    Hat a vilag legkezdobb 3d modellezoje sem hasznal foloslegesen sok poligont. Jatek fejlesztesnel kulonosen odafigyelnek erre. A programkodban levo commentek pedig nem fordulnak bele a kodba, mar az elofordito is figyelmen kivul hagyja oket. Amiket irtal, nem letezo problemak, az optimalizacio picit mas.
  • drop
    #562
    hát igen énis olvastam és azt is álitolag hogy a gyüjtöi változat nem is biztos hogy kaphato lesz és ha igen az biztos tolodik
  • Hmuda
    #561
    Nem hinném hogy lenne. Az EU változat alapból tartalmazza az összes nyelvi változatot, amivel kiadják.
  • Hmuda
    #560
    Nem haragszom. :-)

    Csak már az angliai CE megjelenés körül is bonyodalmak vannak, mert van egy rakás hely, ahol 14-én jön, alig pár napja még a CDG is 14-et írt, szóval csak remélni tudom, hogy tényleg tartani tudják a hetedikei határidőt és nem kell plusz egy teljes hetet várni rá.
  • drop
    #559
    de azt nem értem hogy a német verzio october 13. át ir lehet lesz magyar verzio is?
  • drop
    #558
    oké neharagugy csak mazt hitem te valami tuti infoval birsz nekem a cdgalaxis hivot hogy hozzák és hogy mikor
  • Hmuda
    #557
    Alig pár napja még 14-e volt feltüntetve. Annál jobb...
  • drop
    #556
    én nem tudom te hol nézted de a cdgalaxisba november 7.-én már kaphato nekem a viszajelzés 8. kára szol
  • cseszter
    #555
    sajna nem 2perc amig magyarországraéraz azért jobb lene ha feltörnék amcsiba és elöbb ideérne a neten a megjelenés elött
  • drop
    #554
    hát ez nem semmi ök már jatszanak vele mikor én a postást várom majd hogy hozza
  • Lord David
    #553
  • Hmuda
    #552
    Csak amcsiban. Gondolom az ea kitoporzékolta magának...
  • drop
    #551
    october 4?
  • drop
    #550
    nagyon jó föleg a mikor az emberek a medencébe fürdenek meg aréna is lesz az durva
  • CUCLI
    #549
    thx. töltöm
  • Hmuda
    #548
    Új film! Még nem tudom milyen mert nekem is most jön.

    LINK

    Klikk a "Download Starten"-re.
  • Hmuda
    #547
    "nem a teleport a következő pályára?"

    Már írtam: Szirén epic.

    Kivehető a csaj alakja, plusz elég debil megoldás lenne a levegőbe rakni a portált és céllövöldézni, hogy hívőket vihess tovább.
  • Dzsega #546
    nem a teleport a következő pályára?

    optimalizálás szerintem az mikor a pl.: grafikán úgy változtatnak hogy nem lesz csúnyább csak kevesebb pontból fog állni (minden 3ds cucc pontokból és 3 szögekből áll. nagyon gyakran előfordul hogy egy csomó pont duplán van ill hogy felesleges pl egy siklapon 4 pont helyett 6-7 található, ezeket megszüntetik és lényegesen gyorsabb lesz az egész dolog, hisz kevesebb pont kevesebb számolás) vagy a programozás közbeni megjegyzéseket is ki szokták törölni hogy kevesebb helyet foglaljon (természetesen az eredetiben ami a cégnél van abban azért benne hagyják az esetleges hibáb vagy fejlesztések miatt.).
    De ez csak az én véleményem lehet hogy egy profi csapatnál ilyen nem is jön létre, vagy nem is erről szól az optimalizálás.
  • zizzenet
    #545
    Számomra az a furcsa, hogy a több éves fejlesztési időből az utolsó néhány hétre jut az optimalizálás. Nem értek a játékkészítéshez, de mint projekt, érdekes. Már csak azért is, mert az optimalizálás erőteljes tesztelést és rendszerfinomítást, vagyis tervezést és implementálást jelent.
  • drop
    #544
    hát nem tudom nagyobb gépigény kell neki mint a fearnak akkor baszák meg mert a grafika hozátartozik a játék élményhez én nem fogom minimumon játszani mert baszták optimizálni remdesen a játékot
  • zizzenet
    #543
    Nos, az IGN revíziója nem túl áradozó. Elismeri a játék érdemeit, és elismeri azt is, hogy egy igazán jól összerakott program a B&W II, de az egész cikkből érződött, hogy valamiféle hiányérzettel küszködik a szerzője. Például a csatákról annyit jegyez meg, hogy a számbeli fölény a döntő, és hogy a lényeddel hogyan működsz közre, magával a sereggel keveset tudsz csak foglalkozni, nincsenek formációk, taktikák stb. Meg még az isteni szerep szűkösségét is ecsetelte, de nem folytatom.
    A lényeg, hogy említette, az ő gépük nem volt egy rossz gép, és ha felhúzták a grafikát maximumra, be-beakadt a játék rendesen. De azt is írták, hogy van annyi állítási lehetőség, hogy be lehessen konfigurálni egy gyengébb gépre is. Kérdés, ebben mennyi az igazság és mennyi a szolidaritás.
  • Hmuda
    #542
    Na akkor ok. Azért találtam furcsának, mert a hivatalos fórumon most jönnek még csak ki a rendes bemutatók és pl a gémszar értékelését mindenki (még a készítők is) egy elkapkodott hamari munkának tekintik (ami a leírás alapján vagy egy preview változat alapján készült, vagy egy agyalágyult cikkíró csinálta (gémszar esetén mindkettő együtt a legvalószínűbb)). Azért hat hét alatt még egy gémszar szintű újság is képes lenne minimu egy normálishoz közelítő értékelést összehozni.

    Szóval ez a gurus értékelés valsze egy megkésett darab lehet (gondolom valamikor mult hónap lapzárta után érkezhetett nemsokkal).
  • lala12
    #541
    Igazad van, tényleg a Preview változat, de ez nem változtat azon, hogy a PC Guru tesztelése során tapasztalta a bugokat, és ígéretet kaptak a hibák korrigálására. Más verzió teszteléséről pedig még nem hallottunk.
    A PC GURU szerint ez a verzió még a legdurvább gépen is szaggatott, néha 5 fps köré lassult a játék, de Molyneux megnyugtatta őket, hogy az optimalizálásnak csak most állnak neki, és közepes gépen is játszható lesz.
    Arra a cikk nem terjedt ki, hogy mi volt nekik a legdurvább gép.
  • cseszter
    #540
    tutira nagyon bivalyon
  • drop
    #539
    tényleg mit irtak milyen gépen tolták
  • Hmuda
    #538
    Amiről beszélsz az a preview változat volt az első négy szigettel. A review változat már abszolút megegyezik a végleges verzióval (hülyeség is lenne egy bétát küldeni, hogy az alapján itéljenek a játékról ).
  • lala12
    #537
    A review verziót 6 héttel a megjelenés előtt már megkapták a béta tesztelők. Molyneux-éknál az utolsó 6 hét a hibaírtás és az optimalizálás jegyében telt az aranylemez elkészültéig.
    Én reménykedek benne, hogy az esetleges bugokat kijavították...
  • Hmuda
    #536
    A végleges bemutatókat (alias review) mindig a végleges verzió alapján csinálják. Ha abban volt bug akkor a boltiban is lesz.