3926
  • Toroco
    #374
    Megnéztem a képeket. az oroszlán elég csunyácska kis korában :D
  • Hmuda
    #373
    Hm, 98 új kép...

    A maradék ITT található (kiderült, hogy sok benne az ismétlődés :P).
  • Sné Zsuzsa
    #372
    Jó-jó...de ez olyan gonosz...
  • Realtibi
    #371
    grat a tervezőnek
  • Realtibi
    #370
    hú de zsir a legujabbik
    ez a legjobb
    kúúúúúúúúúúl
  • Tuvok #369
    Nekem tetszik .
  • Mustang2005
    #368
    Naggyon jó a mostani banner!!!


  • Toroco
    #367
    ez igy jó lesz
  • Hmuda
    #366
    Noh, akkor berakjam vagy küzdjek még vele?

    Szerk: na jó berakom, aztán majd szóltok, ha lesztek. :-)
  • a_n_d_r_e_w
    #364
    szerintem eddig ez a legjobb, bár én talán a logónak adnék egy minimális áttetszőséget (szőrszálhasogatok :))
  • Hmuda
    #363
    Nah és ez? Ha a képek megfelelnek akkor rárakom a keretet meg az árnyékot.

  • Hmuda
    #362
    Erre gondoltam az "egyik oldal jó, másik gonosz" dologgal és most nézem, hogy mi hozható ki belőle ha lényt akarok rárakni.
  • Hmuda
    #361
    Hajrá. Nem vagyok nagy játékos, de foglalkoztam vele.
  • a_n_d_r_e_w
    #360
    talán az egyik fele kicsit világosodhatna, a másik meg vörösödhetne (a'la spellforce dobozkép)
  • Hmuda
    #359
    A fehér hátték túl...konzervatív (a szörzet miatt kell fehér háttér). De adtál egy ötletet, mindjárt megnézem mit tehetek az ügyben.
  • Toroco
    #358
    Hmuda! az első részhez mennyire értesz? feltettem ott egy kérdést, de nem tom mikor válaszolnak rá, hátha te tudsz.
  • Toroco
    #357
    ez jobb, de valamelyik állat rajta lehetne.
  • Hmuda
    #356
    Talán annyit meg lehetne tenni, hogy a logó egyik felén valami "jó" a másikon meg valami "gonosz" dolog lenne (pl városkép, vagy concept art).
  • Hmuda
    #355
    Nah, ehez mit szoltok?
    Próbáltam keresni keretet, de ami volt, azt vagy lehetetlen normálisan kivágni az alap képfile-jából, vagy nem illiett volna rá.

  • Tuvok #354
    Nekem kb . egy havi villanyszámlám, sajna nem mindegy melyikre költök :(
  • Toroco
    #353
    hát nekem sajna nem fér bele, még nincs is saját keresetem. sztem én majd letöltöm valahonnan. mást nem tudok tenni sajnos
  • Hmuda
    #352
    Nekem is drága, de félévente egy játék belefér és ha van olyan gárda ami megérdemli, akkor az a LionHead.
  • Hmuda
    #351
    Ha sikerül végre megoldanom, hogy a logó fehér szélei beleolvadjanak a háttérbe, akkor jönnék a tájképes darabbal, de egyelőre nincs túl sok sikerélményem. :-)
  • Toroco
    #350
    Elég drága lesz ez a játék az én pénztárcámhoz mérve. Nekem biztos nem lesz eredeti. ennek az árából inkább veszek még memóriát
  • Toroco
    #349
    ténleg az felsem tünt
  • Hmuda
    #348
    A két logó ugyanaz, csak a bennerben le van kicsinítve. A lentivel az a gond, hogy nem teljes, szóval a jobb oldalán úgy nézne ki, mintha szimplán elvágták volna.
  • Toroco
    #347
    a logot meg lelehetne venni a #236os hozzászólásból és kicsinyíteni, bár van benne egy kis rész ami belók a kékbe
  • Hmuda
    #346
    A magas bennerek nagyon előnytelenek. Azért mert valaki rossz példával áll elő még nem kell követni. :-)
  • Toroco
    #345
    Másik topicoknak is van nagyon nagy bannerük. de a logót fel is lehetne nagyítani kicsit, nem? talán nem is lenne kocskás.
  • Toroco
    #344
    Az elsőről lehetne az oroszlánt a másodikról meg a farkast.

    Nem tom miért nem azt irja ki linknek amit beirtam.
  • Hmuda
    #343
    Ahoz már túl magas banner kellene (legalább 300 pont magas, ami duplaanyi mint most), a logó túl kicsi lenne és sajna nincs szembekép az oroszlánról az adott helyzetben, amit rendesen ki lehetne vágni. De már bénázok egy tájképes banneren...

    Az állatokat úgy csináltam, hogy voltak külön fehér hátterű képek és azokkal csináltam. A szörzetük közel lehetetlenné teszi a normális kivágásukat.
  • Toroco
    #342
    Meg hát akkor már a farkast is illene odatenni. Nem tom hogy csináltad az állatokat, de gondolom kivágtad egy másik képből.,
  • Toroco
    #341
    Jó a banner, de az oroszlánt is rátehetnéd. pl ugy hogy egy kicsit magasabb lenne az egész banner, és egy olyan kép kéne mint a videóban amikor üvölt a harc elött és akkor az embléma mögé tenni mintha az tartaná. persze a kép szemböl kée az oroszlánról.
  • Realtibi
    #340
    ja nekem is teccik
  • tigeroo
    #339
    hoha!:)
    ez így szerintem jó lesz,esetleg majd a háttérbe pár pálmafa + tenger:)
    nagyon kool lett
  • Hmuda
    #338
    Mit szolnátok ehez a bannerhez?



    (Majd még lehet csinálok egy jobbat, amin esetleg egy város vagy csak natúr terep látható, majd mondjátok mi kell. :-) )
  • Realtibi
    #337
    na akkor álom marad:DDDDDD
  • Hmuda
    #336
    Ha az olyan egyszerű lenne. :-) Még maga Peter Molyneux is azt mondta, hogy neki is külön sorba kell állnia a megjelenés napján a boltokban, hogy beszerezhesse a saját példányát. :D
  • Realtibi
    #335
    mond a fejlesztoknek rakjanak el neked egyet késöbbre
  • drop
    #334
    tényleg multi nem lesz benne igaz kár pedig jó let volna egymás ellen csatázni