3926
  • Sné Zsuzsa
    #454
    Baró a logó :)
  • Hmuda
    #453
    #423

    Ott van, hogy mi lesz a CE-ben.
  • oneal1
    #452
    köszi!
    kirááály!
    nemtom érdemes e a collector-ost venni csak a tigrisért....
  • Hmuda
    #451
    www.CD-galaxis.hu

    Lefoglalhatsz mindkét verzióból.
  • oneal1
    #450
    lehet már valahol nálunk előrendelni a game-re??
  • drop
    #449
    szerintem meg tök jó igy ahogy van mert pt van pl a eart2160 na ot beleizadtál mire rájötél micsoda mi mert elég gáz a fejlesztés része is it meg átláthato
    és ez a lényeg
  • Mike at home
    #448
    ja, szerintem is ronda, de ez erdekel a legkevesbe, szal nem hiszem, hogy ezzel fogok foglalkozni a jatekban
  • Tuvok #447
    Az 1-ben is megszoktuk, ezt is meg fogjuk :)
    Pláne, hogy azért valóban még mindig fényévekkel egyszerűbb egy mai RTS nyolcezer gombos interfészéhez (Freespace, jááj) képest, meg hát hangulatosabb is .
  • LegoTGR
    #446
    na mind1, én megyek a telókártyát feltölteni......
  • ÁjjLe BoBBi
    #445
    yeah!!
  • Hmuda
    #444
    Hát igen, de azért itt már kicsit bonyolultabb a helyzet mint az első részben. Fullos városépítés, hadseregmenedzsment, stb. Elkerülhetetlen volt, hogy ne legyen valami folyamatos jelzés a játékos felé akkor is ha épp nincs a városközpont közelében.
  • Dzsega #443
    Tényleg magyarítás mostanában egyre több játékot adnak ki magyarul fölleg azokat amik nem egy egyszeri fellángolásos (pl.:NFS U2) hanem hosszabb játékélményt biztosítanak (pl.: Sims 2). Lehet, hogy lesz hivatalos magyar verzió is??? Tud erről esetleg valaki valamit?
  • Tuvok #442
    Okés, meg vagy bízva vele !
  • lala12
    #441
    A megjelenés után azonnal neki kellene állni a magyarításnak...
  • Tuvok #440
    Első ránézésre kicsit fura, az első részhez képest bonyolítva lett szerintem, de hát anno is milyen nagy újdonság volt az az 'UI' :)
  • hapi
    #439
    :)
    2 hét alatt végig is nyomom
  • a_n_d_r_e_w
    #438
    jó ;)
  • Hmuda
    #437
    Írd meg a fejlesztőknek. :-)
  • a_n_d_r_e_w
    #436
    félreértesz. nem kell csicsa, utálom a csicsát, de szerintem ez akkor is ronda ;) nekem elég lenne, ha más lenne a színe (szürke, fekete) és esetleg kicsit kevésbé szögletes
  • Hmuda
    #435
    Azért ott már gond van, ha az UI-tól kell elvárni, hogy csicsa legyen...
  • a_n_d_r_e_w
    #434
    se az egyszerűséggel, se az innovációval nincs gondom, de kövezzetek meg, szerintem ronda
  • Hmuda
    #433
    Semmi gond nincs ezzel. Egyszerű, informatív és nem szúrja a szemet mint a bfme förmedvénye.
  • a_n_d_r_e_w
    #432
    attól még lehetne szép ;P
  • Hmuda
    #431
    Peter meg Ron direkt úgy csinálták meg az egész kezelést, hogy tökéletesen kezelhető legyen pusztán azzal, hogy csak a kezet használod de a billentyűzethez és a taskbarhoz még véletlenül se nyúlsz. Egy filmecskében mondták, hogy már a tökük tele van azzal, hogy minden RTS UI-ja egyre inkább olyan mint egy ürsikló pilótafülkéje, úgyhogy "kicsit" egyszerűsítettek a dolgon.
  • Toroco
    #430
    én sem birtam már a 4. pályat nyüstölöm
  • Lacc
    #429
    Hát nem vitték túlzásba a designt interface ügyileg... De végülis nem rossz.
  • hapi
    #428
    Nem bírom tovább mindjárt felteszem az 1-et!!!!!
  • Hmuda
    #427
    UI-szemle.
  • Mike
    #426
    nekem párducom volt 2 is
    azt hiszem valahoyg eredendően volt vmi személyiségük, mivel amelyikből gonoszt akartam, az magától jó volt, bezzeg akit csak a szépre, jóra neveltem, mindig befalta az embereket
  • LegoTGR
    #425
    Nekem bejön az oroszlán ésa farkas is, a majmot valahogy nembírtam, de a tehénnel élvezet volt összeverni Lethys farkasát - Aztán az 5. szigeten bejött a bug és abbahagytam a tehenet.
    A tigris sem volt az igazi, végtelen buta volt, mondjuk éncsak azzal vitem végig a játékot,de mondom h ezaz erőltetett idiótaság zavart.
  • Mike
    #424
    lásd #416

    rákerestem a tiger szóra a lionhead oldalán
    szal nem avgyok teljesen hülye :)
  • Hmuda
    #423
    Csak a hivatalos oldalig kellene elmenni...

    LINK

    "There will also be a special Collectors edition of Black&White 2 which will be released on the same day. It will contain a 28 minute Making of Black & White 2 DVD, featuring exclusive interviews with the team behind the game including Peter Molyneux plus extensive game footage. The Collectors edition will also offers players an extra bonus creature the Tiger, meaning that players can choose from five creatures."

    Annyi az érdekes ebből, hogy ez az akció csak az európaiakat érinti, mert az USA-ban nem kapható a CE, ezért ők csak bizonyos üzletláncoknál előrendelési akciókkal kaphatják meg.

    Tehát a gyengébbek kedvéért:

    Alapjáték: négy lény...oroszlán, majom, farkas, tehén.
    CE: ezek mellé extra tigris, de csak EU.
    Preorder: szintén extra tigris, de csak US.
  • Dzsega #422
    áj not spík orr ríd englander plíz hungri!!!

    Ha jól értem akkor benne van alapból a tigris, oroszlán, majom, tehén, farkas.
    Nem lehetséges az hogy benne van csak rejtett??? mint pl.: a bárány az 1ben benne volt alapból csak rejtett volt az is (rejtett = valamilyen küldi után kapjuk meg)
  • Mike
    #421
    ez ok, de hol van még leirva valahol, hogy a SE verzióban választható a tigris?
  • Hmuda
    #420
    Pofon egyszerű...

    USA: csak azok akik előrendelik és csak az USA-ban.

    EU: csak azok akik megveszik a CE-t, és csak az EU-ban.

    Ennyi, nem kell ragozni.
  • LegoTGR
    #419
    én ha megveszem akkor már biztos CE-t veszek, addig meg vszinüleg ott a nagy W betű.
  • Mike
    #418
    de hol irják ezt az sg-n kivül?
  • tigeroo
    #417
    csak a Collectors Edition-ben lesz tigrincs..
    Szóval,ha online megrendeled akkor ne vedd 100%-nak hogy lesz tigrises
  • Mike
    #416
    ugyanakkor a Lionhead oldalán:

    Q: Hey BW2 team, this has been troubling me for a while now, but what ware going to be the creatures in the game, and the creatures available to you at the start! PlanetBlackandWhite says there will be five starting creatures, the lion, the ape, the cow, the wolf, and the tiger, while Pczone says just the wolf, lion, cow and ape! What happened to the tiger, did he get cut out? Please say no! Panther27

    A: Hi Panther27 (again we hope that’s a nickname!), no the tiger did not get cut out, although you won’t be able to choose the Tiger as your creature but all will become clear when you play the game…


    most már csak az érdekel, honnan az sg infoja
  • Kandurex
    #415
    , lehet, vagy lehet, hogy az első résszel keverem, ott tuti a tigrinc az alap