3926
  • hapi
    #791
    ezt mondom én is! Vagy eleve a Patch exe-jét crackalnék és azt adnák a releasehez. A patchet meg mindenki tőccse le :)
    De megoldás lenne egy működő clone is amit nem kell kiírni, mert az én szar dvd íróm még soha nem bírt rendes clonet írni...
  • rage
    #790
    Van egy, aztán NUKE lett hamar :)
  • CUCLI
    #789
  • Hmuda
    #788
    Amíg nincs N-Forceon addig ne irogassatok release-eket, mert felesleges.
  • Arthas
    #787
    FINALY Black.&.White.CLONEDVD ON FTP & TORRENT
  • rage
    #786
    Ha a patch benne lenne a release-ben, akkor nem kellene a patch
    :-)
  • rage
    #785
    Hm, a PC Guru által említett hibákat lehet, hogy orvosolják is ezzel.
  • hapi
    #784
    Ha már ennyit kell várni, remélem a patch is benne lesz a releasben, vagy legalább a crackkelt exe lesz a dvd-n...
  • Lord David
    #783
  • Hmuda
    #782
    Az Nvidia problémát a driver fogja kiküszöbölni. Gondoltam szólok, hátha a #771-es üzenet elolvasása túl sok energiaveszteséggel járna egyeseknek, hogy teljesen feldolgozzák az ott leírtakat.
  • Seth
    #781
    "Added two development team members to credits (sorry guys)."
  • Hmuda
    #780
    1.1 Patch Note

    -------------------------------
    B. Fixes included in this Patch
    -------------------------------
    - Fixed a Technical Hang on Land 3 when trying to create disciples after killing off your population.

    - Fixed the command function which cycles through platoon units to not include enemy units.

    - Fixed a crash involving creature/tree interaction when the tree had no town status.

    - Fixed a creature issue which could stop the paternity suit or seven samurai challenges.

    - Fixed a statistics error, after a save/load, with the number of soldiers and archers reported in a town.

    - Fixed general balance issues involving rush tactics by an Aggressive God.

    - Fixed an issue involving the height at which archer's fire from walls.

    - Fixed a crash involving smashing a two story skyscraper.

    - Fixed a crash involving walls where a new section of wall from a previously destroyed one could be created.

    - Fixed a crash when deconstructing a wall while placing a gatehouse.

    - Fixed a restarting land issue when the creature would sometimes change if the profile has save games of different creatures in it.

    - Fixed a Technical Hang with the Archaeologist script on Land 6 involving killing a final archaeologist

    - Fixed a bug where evil embellishments couldn't be built if you are a good God.

    - Fixed a bug where Alignment could go above 100%.

    - Fixed a graphical issue when adding a layer to a damaged skyscraper.

    - Fixed a statistics error with Towns displaying 0 impressiveness needed to migrate when they cannot migrate.

    - Fixed a graphical bug causing the shoreline visuals to vanish.

    - Fixed a graphical bug where the Ape does not morph alignment correctly.

    - Added an option to skip the initial advisor speech on Land 1 by pressing the Escape key - this will take you directly to the Creature selection.

    - Added a silver scroll after the creature selection screen to skip the movement tutorials.

    - Added two development team members to credits (sorry guys).
  • Timbo
    #778
    Én szeretnék ezzel a játékkal jáccani már.
  • rage
    #777
    Majd meglátjuk, a patch elvileg nem ilyen javításokra készült.
  • oneal1
    #776
    most akkor patch lesz ami javitja vagy az előbb linkelt driver??
  • B@dsector
    #775
    Ha az én kártyámon csak low beállításokkal menne, akkor szerinted a többi kártyával elindulna a game
  • rage
    #774
    A bug csak a 6800-as kártyákon van, azt is javítja a patch
    Szóval, nem kell idegeskedni
    :-)
  • OptimusPrime
    #773
    Atyaég...

    Csak nem igazam lesz?! ;-((
  • rage
    #772
    ftp://download.nvidia.com/Windows/81.84/

    Mindenki megtalálhatja itt a saját verzióját.
  • rage
    #771
    Most jelent meg a legújabb Nvidia driver - igaz, még beta, 81.84-es
    NZone szerint kifejezetten B&W 2 mellé ajánlva, s ezt a bugot javítva :

    GeForce 6800 Ultra: There is geometry corruption in Black & White 2;
    triangles stretch to infinity.
  • OptimusPrime
    #770
    Egy perce majdnem megállt bennem az ütő a hír hallatán, de aztán a másodperc tört része alatt átfutott az agyamon, hogy ez tényleg blőd dolog lenne az nVidia tulajok felé.

    Mekkora blamázs lenne már, ha a 7800GTX-es kártyán csak low-ként menne a játék. LOL :-D

    De nem kell a csúcs kártyát említeni, bármelyik nagyobb teljesítményű NV-kártya. Csúnya lenne azért, még ha ATi-ra is optimalizálták. De mondjuk le is szúrnék valakit, ha előjönne a San Andreas féle Ati optimizálatlanság csk itt fordított esetben lenne! :-))

    Prime
  • drop
    #769
    szerintem nem kell félni a 6600 vga tulajoknak nem kell félni csak uj driver kell nekki
  • zizzenet
    #768
    CUCLI, a kétállású flémkapcsoló . És .
  • FLeK0
    #767
    nVidia kartya kicsit tag fogalom.
  • CUCLI
    #766
    flém off
  • drop
    #765
    na mindegy csak már mi játszanámk vele
  • Kandurex
    #764
    No, ha már így felpörögtél, mesélj nekem ezekről a sértegetésekről. Mert én valahogy annyira nem látom. De azért, mond el, figyelek, akarsz róla beszélni? A kezed is megfogom, ha kell.



    Fel ne vedd már! Csak poén!
  • drop
    #763
    hét látom te nem igen figyeltél a forumra olvas kicsit visza és meglátod bizony egy két ember bizony már játszik
  • drop
    #762
    és különben is ebbe a forumba nem sokat irtál akkor meg ne sértegetésel kezd mert meged minösited
  • Kandurex
    #761
    Mit nézzek a fórumon? Ha valóban ilyen bug lenne, azt maga a honlap közölné. A játék meg még nincs is kint (ha kint lenne már több ezer kép és videó anyag keringene). Sok vérp1st1ke meg azt ír amit akar. Vagyis Vérjoe :D

    Nem sértésnek szántam.
  • drop
    #760
    Graphics settings: picture included of what it lets me change
    What the bug is doing:It wont really allow me to change any of the graphics settings, just a few are changeable im including a picture in here. Its like i have a card that doesn't have those functions when infact i do.
    tesék it van és a kép hozá
  • drop
    #759
    hát én halgatnák csak tudod sértegetésed helyet nézd a hivatalos forumot
    és meglátod miröl beszélek
  • Kandurex
    #758
    Drop őszintén. Mióta vagy internet közelbe? Szerintem még figyelj és hallgass. Ami alapban hülyeségnek hangzik, az általában az is.
  • drop
    #757
    csá halotátok nvidia vgáknál olyan bug van hogy nem tudják a grafikai beálitás
    álitani tehát minden low lehet csak
  • zizzenet
    #756
    Nem akarok beleszólni, ezért inkább mellészólok, ugyan látjátok, feleim, szümtükhel, milyen súlyos, komoly kérdésben vitatkoztok pár órája. Flame ide vagy oda, de kapjam be én, tudom
  • Mike
    #755
    mondjuk Hmuda rendes, de próbálnál meg így válaszolgatni Punkernak :)
  • OptimusPrime
    #754
    Köszi az "aggódást"! :-)

    De nem írok itt a fórumon annyit (leszámítva ezt a topic-ot), hogy annyi embernek szúrná a szemét! :-)) De mondom, kész vagyok a kompromisszumokra! :-))

    Prime
  • Mike
    #753
    na jó, de ő kihagyott 3 sort, legalább
  • Hmuda
    #752
    Csak azért szóltam, mert már volt egy másik gyerek aki egészen addig idegelte a többieket az aláírogatásával, amíg kapott egy hét pihenőt. Gondoltam jobb megelőzni a bajt.
  • Pluskast
    #751
    Egyébként ha már a peccseknél tartunk most olvastam, hogy már kiadnak hozzá egy pecset amit 6.-tól lehet letölteni az USA-ban. A hír a gamekapocs oldalán található meg.