3926
  • OptimusPrime
    #615
    Ha kell is ennél jobb gép, akkor sem izgulok. Még az optimális is csuklóból megvan! :-)) Ha izzadni is fog a gép, az sem zavar, csak folyamatos legyen!

    Már előre vidámkodom! :-))

    Üdv!

    Prime
  • Hmuda
    #614
    Ez a minimu konfig...

    (#535)
  • OptimusPrime
    #613
    Igen, hallottam hírét. De nem tartok az nVidia mellőzéstők! :-))

    Sőt, annak is tudatában vagyok, hogy a játékhoz illő CPU a P4 Extreme Edition lenne, no de ez még nem jelent semmit! :-))

    Üdv!

    Prime
  • Arthas
    #612
    Lionhead oldalán:
    SYSTEM REQUIREMENTS:

    * OS - Windows 2000/XP
    * Processor - Intel Pentium 4 or equivalent 1.6 GHz
    * Memory - 512MB RAM
    * Hard Drive - 3.5GB
    * DVD-ROM - 8 SPEED (PC CD-ROM version also available in USA)
    * Video Card - 64MB with 1.1 Pixel Shader*
    * Sound Card - DirectX 9.0c compatible
    * DirectX - Version 9.0c
    * Input - Keyboard, mouse

    * Black&White 2 requires a 64MB video card with 1.1 Pixel Shader support. Supported video cards: NVIDIA GeForce4 Ti series, GeForce FX series, GeForce 6200 or greater; ATI Radeon 8500 or greater, ATI Radeon X300 or greater. DirectX 9.0c is included on this disc and may require the latest drivers for your video and sound card.

    Remélem ennél jobb gép nem kell az optimális futtatáshoz.
    Nekem csak 512 Mb ramom van + radeon9600. Szóval ne legyen nagyobb gépigény ,mert morcos leszek :D

    Aranyos a kicsi boci:
  • zizzenet
    #611
    Ja. De a német tesztelők egy 9800 Pro-val szenvedtek.
  • drop
    #610
    ja de azt tudjátok hogy a játék atit támogat
  • drop
    #609
    sajna nem ita hogy álitota be csak egy teszt volt
    de it van nézd meg a tesztet
  • OptimusPrime
    #608
    OK, nem izgulok. Mégsem kell egy második 6600GT-t vennem az SLi miatt! :-))

    A gép egyébként most így néz ki:
    ASUS A8N-SLi,
    AMD A64 3000+,
    nVidia GF6600GT,
    1 GB DDR RAM,
    200 GB SATA HDD!

    Szerintem nem lesz vele gondom! :-)) De ha mégis, hát az sem olyan vészes. Vagy 1 GB RAM, vagy egy második VGA! :-))

    Egyébként elgondolkodtató, hogy ez a tesztelt konfiguráció vajon 1024x768-ban futatta a game-et és, hogy az ilyen AA meg ezeket a ficsőröket vajon rápakolták-e. Ez még érdekelne...

    Üdv!

    Prime
  • Voltan
    #607
    Röhej.
  • Newfronter
    #606
    Nekem majdnem ilyen a konfigom, kivéve a procit, az aláírásomban olvasható..
    Remélem azért lesz valami optimalizáló patch, ha már ennyire szűkös a határidő.
  • drop
    #605
    Die tolle Grafik hat allerdings ihren Preis: Unser Testsystem musste schon an seine Leistungsgrenze gehen, um eine halbwegs flüssige Darstellung zu gewährleisten.

    AMD Athlon 64 3200+

    ·
    1024 MB RAM

    ·
    ATI Radeon 9800 Pro

    ·
    VIA AC '97

    ·
    Windows XP
    ezen tesztelték és azt irják elég jól megizat
  • drop
    #604
    legyen már hét vége mert adigra ithon is kaphato
  • Dzsega #603
    Jóvanna. nemkell megenni!

    Oda is írtam, hogy "De ez csak az én véleményem lehet hogy egy profi csapatnál ilyen <b>nem</b> is jön létre, vagy nem is erről szól az optimalizálás."

    Hmuda (#547): bocsi valszeg átfutottam az üzid felett.
  • Arthas
    #602
    Én még azt nem tudom eldönteni ,hogy jó vagy gonosz isten legyek e.
    BW1-be imádtam meggyűjtani az embereket és úgy dobálni őket ,hogy a testükkel felgyűjtották a buzamezőket.Vagy vörösen izzó kövekkel dobálni a hitetlen falvakat
    De a jó isten szerepe se volt rossz. Rendezgetni a fákat ,öntözgetni a mezőket, trágyázásra tanítani a lényemet...
  • drop
    #601
    hát nem tudom de le lehet tölteni interneten keresztül is ugyhogy arra milyen védelmet raknak pasz
  • drop
    #600
    na akkor nem vagy egyedül én már a városom tervezem hogy fog kinézni meg mejik állatot válaszam
  • OptimusPrime
    #599
    Legyen igazad.

    Egyelőre a SF a leghatékonyabb ilyen jellegű védelem, ám ha jól tudom költséges. Nem is nagyon akartam elhinni, hogy a Splinter Cell-el mennyit tudtak szórakozni, ugye ott majd' fél évig nem volt működő verzió, aztán kijött a CloneDVD.

    Szóval a SF-et nem írom le, de az Ultima team nagyon bevágott, amikor mégiscsak megfőzte a "törhetetlen" védelmet! :-)) Tippre mondom, SecureRom 7, de 5 a minimum, csak az meg LOL :-D

    Üdv!

    Prime
  • OptimusPrime
    #598
    Én mondtam, egy hónapja, téptem a centit. ;-P

    Most már olyan sztázisban vagyok, amikor már nem igazán vagyok bezsongva. Most úgy várok, mint valami csendes őrült, aki csak akkor robban, amikor eljött az ideje. Sokkal inkább a játékon gondolkodom, a megoldásokon, a lényegén.

    Nem pedig azon a pár napocskán, ami még hátra van! :-))

    Üdv!

    Prime
  • Newfronter
    #597
    Starforce-ról annyit, hogy nemsokára ki lesz nyírva, lehet már csak hetek és pá-pá Starforce :)
    Nagyon kíváncsi vagyok az újfajta "kezelőfelületre", főleg erre a "kéz" általi irányításra, no de majd nemsokára kiderül...
  • Arthas
    #596
    Minél közelebb van a megjelenési időpont, annál türelmetlenebbül várom.
    Én is remélem ,hogy nem lesz rajta valami óriási védelem.
  • OptimusPrime
    #595
    Tudod mit? Már nem is az a lényeg, hogy melyik órában jelenik meg! Ha már sikerült rá cirka 5 évet várni az 1 után, akkor ez a pár nap igazán semmiség. ;-))

    Sőt!

    Felőlem legyen kint csak az amerikai premier napján a világhálón, vagyis T-2 nap múlva..., akkor az európai már csak T-3, ami megint csak nem sok és az már hétvége... :-))

    ...de inkább ez legyen, mint egy StarForce védelem! :-)) SecureRom-ra számítok (mondjuk egy 7-esre), de az könnyebben kijátszahtó, ha SF lesz, akkor sírás lesz, mert akkor az Ultimara kell várni, ameddig nekiállnak szórakozni...

    A védelem típusát nem tudja valaki? Mondjuk ezen a kettőn kivül nincs sok variáns! :-))

    Üdv!

    Prime
  • OptimusPrime
    #594
    Igen, úgy tűnik most egyik csapat sem tudta idő előtt megszerezni...

    Üdv!

    Prime
  • Arthas
    #593
    Az nem tesz semmit ,hogy mikor jelenik meg.
    Ha már aranyon van és sokszorosítják ,akkor bármikor felkerülhet a világhálóra...

    Köszi az RSS infot! Már működik.
  • drop
    #592
    2 nap mire megjelenek
  • drop
    #591
    hát még lehet várni mivel 2.van és az amcsi is 2 nap
  • OptimusPrime
    #590
    http://www.nforce.nl/rss/rss_2.xml - PC Game ISO
    http://www.nforce.nl/rss/rss_all.xml - Minden ;-P

    Ezt tedd be valami RSS-t használó programba és menni fog! :-))

    Üdv!

    Prime
  • cseszter
    #589
    LOL
  • lala12
    #588
    Én úgy fogalmaznék, hogy ha CSAK minimumon fut, akkor is játszom. :)
    A zsigereimben kisebb remegést érzékelek. Azt hiszem, hogy függőségben szenvedek, és ezek az elvonási tünetek. Még ki sem próbáltam, máris függőséget okoz. Remélem nem tiltják be, mint illegális keménydrogot... :)
  • magus
    #587
    ha minimumon elfut akkor jatszom
  • Arthas
    #586
    Nforce oldalán van RSS?
    Nem latom
  • OptimusPrime
    #585
    Nagyon helyes hozzáállás! :-))

    Ám az az igazság, hogy most igen-igen van okunk bizakodásra. Molyneux még nem okozott csalódást és kétlem, hogy most bármit elrontana. Itt már mindenki lélegzetvisszafolytva várja a "csodát".

    Még két nap, legfeljebb! :-))

    Üdv!

    Prime
  • OptimusPrime
    #584
    Óránként?

    5 percenként RSS-ben frissül a listám, hogy azonnal láthassam! :-))

    Üdv!

    Prime
  • OptimusPrime
    #583
    Megnéztem, jó lett. Kár, hogy német! :-))

    De a gép konfigról itt sem esik szó! :-P

    Üdv!

    Prime
  • Arthas
    #582
    Angolul nincs meg az interjú? Nem értem a németet...
  • drop
    #581
    náztéteé a videot kiderül benne hogy a láva is több dologtol függ pl a kihülés is
    lehet 5 pertöl egész 1 oráig is és ez még csak egy dolog nagyon brutális ahogy menekülnöd kell
    kicsit ismerös az 1 részböl de nem gond csak már meglenne
  • Newfronter
    #580
    Na hát igen, ezek az utolsó napok nagyon aggasztóak, de én tanultam ezekből valamit: Inkább úgy állok a dolgokhoz, hogy nem adom minden reményem bele, mert abból sajnos sok baj születik, így inkább egy kicsit "félve" várom a játékot.
  • Arthas
    #579
    Áhh ,már csak pár nap(vagy óra) van a megjelenésig!!
    Már óránként nézem az nforce oldalát :D
  • drop
    #578
    egy teszt nézd meg
  • OptimusPrime
    #577
    Mi? Sírás! :::-( Hogy az örömtől-e vagy a bánattól, az majd akkor kiderül! :-))

    Üdv!

    Prime
  • OptimusPrime
    #576
    Hát, én egy hónapja nagyon be voltam zsongva. Téptem is a centit! :-))

    Most, úgy nem tudom. Jó lenne már vele játszani, megnézni, hogy meghal-e a király és, hogy új király lép-e a helyébe, de inkább csak csendben kapok katarzist! :-))

    Majd akkor kapok hülyét, amikor már telepíthetem a gépemre és már csak pár százalék lesz hátra, na akkor fogok ugrálni a plafonig az idegtől, aztán leülök és remélem újra meg újra ugrálnom kell majd. ;-D

    Üdv!

    Prime