3926
  • Arthas
    #663
    Nemtom mit nem értesz?
    Én rosszabbra számítottam: azthittem több hónapot fog csúszni ,helyette csak pár napot.
    Nem a rossz hírnek örültem ,hanem hogy nem akkora katasztrófa

    Jövőhétre csak kijön már :D
  • ZsZso
    #662
    Na most nagyon össze lehecc zavarodva :) Akkor most jobban várod? Vagy kevésbé ? :) Hogy is van ez ? :)
  • magus
    #661
    MIII???

    ez tart kb eletben
  • Arthas
    #660
    "Ez már véglegesnek is tekinthető. Oriási a felzúdulás a hivatalos fórumon, mindenki ott köpködi az ea-t ahol éri."

    Amikor ezt olvastam megakadt a lélegzetem.
    A legrosszabra számítottam: karácsonyra vagy jövő évre halasztották a játékot.
    De szerencsére csak pár napot csúszik
  • drop
    #659
    na akkor ez szivás na mindegy ez van
  • Hmuda
    #658
    Rosszul tudják. Ez mai bejegyzés a fórumban, ma lett hivatalos. Az, hogy egy balkáni kis gémerbolt mit hisz, az már teljesen más tészta. Vannak olyan oldalak is a világon, amik szerint a TheMovies már kapható, szóval az ilyesmi abszolút semmit nem nyom a latba.
  • drop
    #657
    és akkor mivolt az a 4.kei dátum mert gamespoton is az van meg sok nagy netes helyeken
  • drop
    #656
    tehát it 14 körül jelenik meg de máshol 7. én ez szemétség csak azt nem értem hogy a cdgalaxisnál ma miért mondták hogy 7 .én lehet kepni akki nem hiszi az hivja fel mert én megtetem
  • Hmuda
    #655
    Ez már véglegesnek is tekinthető. Oriási a felzúdulás a hivatalos fórumon, mindenki ott köpködi az ea-t ahol éri.
    LINK
    "Which actually brings me to the next topic of discussion; the release date! We were led to believe that there would be a worldwide simultaneous release for Black&White 2 on the 7th October 2005. Logistically this was not possible , so we’re looking at the following release dates; 7th October for the USA, the UK and Ireland and 14th October for the rest of Europe. It goes without saying that we’re really upset about this and that we wanted and hoped for a WW release, so that everyone would be able to play this game at the same date. Sadly enough the odds were against us and you; the gamers. Curse our publisher for that one!"
  • drop
    #654
    na ha második videobol kiderül tényleg foglalkoztak a játékal mikor az oszlo ledül
    a kezdetleges verzioba az emberekre akkor viszapatant a filmbe it a végleges véltozatba a anyonnyomja az ambert én nem patan visza földönn marad
  • drop
    #653
    egy kis ujdonság két video csak a nyelv gáz de jót nevetem rajta
    két video
  • drop
    #652
    oké na mindegy
  • Hmuda
    #651
    Négy év alatt összehozták azt ami most van. Még egy-két év elmenne csak arra, hogy RTW szintű seregmenedzsmentet összehozzanak, a multihoz igazítsák, a változásoknak megfelelően írják meg a netkódot, összehangolják a fizikai engine-el, stb, stb, stb. Vannak mikor kompromisszumokat kell kötni, hogy emberi határidőn belül elékszüljön a játék. Üdv a játékipar világában.
  • drop
    #650
    jó mindegy nem akkarok vitatkozni csak lenne már meg és kész
    csak tul nagyok az elvárásaim de 4 évig fejleszteték és nincs multi skirmise hát elég gáz szerintem azért
  • drop
    #649
    jó lenne ha lehetne a játékosoknak beleszolása egy egy játékba
  • Hmuda
    #648
    Mint azt már írták, ez egy istenszimulátor. Egy része építkezés, egy része lény nevelgetés (illetve ez akár két részt is kitehetne), egy része meg harc. Ha olyan játék kell, ami a harcra meg rá, akkor ott a Total War sorozat.
  • drop
    #647
    tudom de akkor is minden tesztelö a csatát irja gyengének
  • Hmuda
    #646
    Ron volt a fődizájner. Ha valakinek volt beleszólása a projectbe, akkor az ő volt. Vele beszéld meg, hogy miért nem engedte magát kibontakozni.
  • rage at work
    #641
    Szerintem, felesleges az SLI a 6600GT-ből..
    Ami a sima 6600GT-n már nem lesz játszható, az az SLI-be
    kötött 2 kártyás változatban sem lesz az

    Aztán SLI-be kötve dobhatod őket együtt a kukába...
  • Kandurex
    #638
    Bár aki 1 évre vesz procit vagy videó kártyát :/
  • Kandurex
    #637
    Sok az a 150 évente. Inkább 35 - 50.
  • Mike
    #636
    ez sem olcsóbb
    és nem kerül évente 150-be h játszhassak, mert bárki bármivel is takarózik, a mostani gépfejlesztésre (mint már az elmúlt 10+ évebn annyiszor, a játékok miatt van szükség (most meg különösen) elmúlt már az az idő amikor a gép volt a legfontosabb, és egy újabb hardverért képes voltam kiflin és kefíren élni hónapokig)
  • Kandurex
    #635
    Azt se felejtsd el, hogy egy PS3 játék átlagosan 15 - 18000 Ft lesz, és 2 évig nem lesz chipelés-
  • Mike
    #634
    na nézzük, veszek ugye + 1 giga ram 20k meg 6600GT 2x mert SLI az +90k mek durvább proci 35k
    meg ugye SLI-s alaplap az meg mondjuk 25k
    asszem veszek inkább egy ps3-mat a mostani gépem meg jó lesz a játékokon kivül mindenre
  • drop
    #633
    hát igen de azért nekem egy ilyen játéknál azért a harcrendszer nem az hogy oda bökök a mapon azt enyi a befolyásom semmi más töbit a gép csinálja hát nem tudom
    azért ha ot van a fejlesztök közöt a stratégia ász akkor miért nem engedték neki hogy a harcot kicsit fejleszgesse
  • rage at work
    #631
    Jó, lehet, elég lesz neki másfél is
    :-)
  • Tuvok #630
    Legyetek már türelemmel . :)
  • OptimusPrime
    #629
    Hm, azért azt ne felejtsük el, hogy a B&W alapvetően "istenszimulátor" és az 1-ben a harc, mint olyan csak a lények között volt, népek között nem.

    A magam részéről viszont így is remekül elvoltam a játékkal, és megmondom, most sem akarok Rome: Total War szintű játékot játszani. Ha ahhoz van kedvem, akkor előveszem azt.

    Persze, biztos, hogy a harc és a háború fontos szerepet fog játszani, de remélem az egyensúly megmarad és a lényem "fenevelése" jóval kidolgozottabb lesz, mint a harc.
  • Kandurex
    #627
    Elég oda 1,5 is...

    Minek kell a bolhából elefántot gyártani?
  • rage at work
    #626
    Azt írják a hardware-igényre, hogy kb mint a Battlefield 2,
    kivéve, hogy a minimum igény valamelyest lejjebb van.
    (Talán egy GeF 3-as GeF4-es is elég lesz neki)

    De ha úgy csinálják meg, mint a BF2-t, akkor a high detailre mindenki készítse elő a 2GB RAM-ot...
  • CUCLI
    #625
    én tuti jó leszek... egy darabig legalábbis :D
  • Mike
    #624
    aki harcolni akar, rengeteg szoftver közül választhat
  • Kandurex
    #623
    Ahhoz képest, hogy viszonylag egy nagy kaliberű játék jön elég csekély itt a forgalom.
  • Mike
    #622
    akkor mennyi jutott magára a fejlesztésre? :)))
    A Diablo megjelenése után is úgy éreztem, hogy a fiúk az utolsó fél évben dobták össze, addig meg csak tengtek-lengtek
  • drop
    #621
    hát igen de ahogy látom mindenhol a harcot tartják gyengének álitolag nem sokat tudunk majd bele szolni
  • Mike
    #620
    semmit nem szabad ennyire várni :)
  • Mike
    #619
    az is bolond aki egy játékért képes kiadni több mint 100k-t

    (voltam én is ilyen, de szerencsére már elmúlt :))
  • zizzenet
    #618
    Ezt firtattam én is. Nekem is igen furcsa. Öt éves fejlesztési időből az utolsó hat hét jut az optimalizációra. Túl aránytalan.
  • Mike
    #617
    miért, az optimalizálás egy ilyen szoftnál egy-két hét? O.o
  • Mike
    #616
    akkor legalább elindul a gépemen nem úgy mint a BF2