3926
  • Mustang2005
    #704
    Nekem se megy:((
  • drop
    #703
    hát felteték a bw2 csak nem akkarják hogy mi tudjunk rola
  • CUCLI
    #702
    nekem is hulla.
    vihar elötti csend remélem...
  • drop
    #701
    csá nektek elindul a nforce oldal nekem meghalt
  • CUCLI
    #700
    sry. ték :)
  • Hmuda
    #698
    A Fableből kiindulva nagyon gyenge lesz rajta. Ott még crackelni se kellett és akármilyen kulcsot elfogadott. Plusz az ea játékok nem a védelmükről híresek.
  • drop
    #697
    hát legyen igazad mert ha warezos jönn ki elöbb akkor énis leszedem de nem hiném hogy kis védelemel fogják elátni mert elég nagy játékrol van szó
  • Hmuda
    #696
    Lehet, hogy akik lefoglalták a másoloataikat, azok megkapják hetedikén, a többiek meg majd 14 tájékán. Amcsiban is most csak a preorderesek kapják szépen sorban a házhozszállításokat. De jó is lenne.
  • drop
    #695
    igen énis de várom hogy most mivan ja és mais hivtam a cdgalaxist és ezek vagy nem tudják vagy szarnak rá de 7. mondják
  • Hmuda
    #694
    Sajna van rá esély. Rengeteg amcsi üzletlánc magasról szarik már az ea hátridejére és már most osztogatja a játékot a vásárlóknak. Ha itthon 14-én jön ki és a warez előbb megjön, akkor le fogom szedni és azzal elleszek, amíg meg nem jön a fullom.
  • Mike
    #693
    a túlzott várakozás mindig csalódást hoz

    általában
  • Mike
    #692
    az alap simsben nem lehetett állatokat tartani
  • Mike
    #691
    kircsi
  • Mike
    #690
    nekme anno 1-ben párducom volt, sajnos az most nincs, szal tigris lesz, ha összejön a CE
    ha nem akkor farkas
  • Help17
    #689
    gyere már kI!!!!
  • Newfronter
    #688
    Van esély arra, hogy előbb kinnt legyen, mint 7.-e?
    Az Nforce fórumán arról beszélnek, hogy talán ezekben az órákban kerül majd ki, de hát ez szerintem sajnos csak egy reménykedés.
    Egyre jobban bejön nekem ez a játék, remélem nem össze-vissza scriptelt lesz, hanem majd hosszú idő után is tud meglepetést okozni.
  • Dzsega #687
    még meg sem jelent de már van unlocker hozzá beszarás...
  • drop
    #686
    na megvan az tigris unlockerem ha kell valéakinek irjon elküldöm neki sivesen
  • drop
    #685
    na most olvastam hogy a javiáts ami kijönn nem a hibákat javitja hanem pl a tanito részt tudjuk é
    átugrani meg a javtanak a harci stratégia részen
  • tigeroo
    #684
    biztos lesz majd valami unlocker patch/fixed crack..
    nem fogunk tigris nélkül maradni, ez hóziher:)
  • drop
    #683
    ot tartanánk már hogy a lényválasztásnál akkor majd eldöl
  • Dzsega #682
    szvsz akkor farkas
  • Hmuda
    #681
    A majom most is okos lesz, de ha csak azért akarod választani, hogy gyorsabban tanulja meg a varázslatokat, akkor fölös. Itt már nem lehet varázslatokat tanítani nekik, csak megveszed Tribute-ból és onnan már tudni fogja (szvsz jó ötlet, unalmas volt nézegetni a százalékjeleket a feje fölött). Persze azt még bele kell verni a fejébe, hogy hogyan használja, de maga a varázslat megtanulása ki lett véve.
  • Dzsega #680
    ja a tigrisről meg semmit sem tudok...
  • Dzsega #679
    én is ezért szeretném a farkast de a majom nagyon okos és az első részben mikor 2 kezdem el akkor nagyon bejött. szerettem.

    drop: tehenet is kipróbáltam de szegény olyan buta... persze azért aranyos.
  • drop
    #678
    nekem a tigris nagyon tetszik szerintem az néz ki a legjóban de elöször én a tehenet választom mert az 1 részbe is a szivemhez nöt meg jó lesz vele kosarazni
    imádom mikor bohockodik a videokba a tögyével :))
  • Hmuda
    #677
    Nekem farkasom lesz, hiába lehet majd a többit is választani. A leírása alapján pont megfelelő egy jó-istennek (nagyon örzi a területét).
  • Dzsega #676
    mondjuk nem azé akarom megvenni a col. változatot mert van benne tigris (valszeg majom lesz a nyerő de lehet hogy a farkas), hanem azért mert jobban tetszik a doboza és remélem, hogy nem egy sima dvd tokban lesz benne hanem valamilyen szebb kivitele lesz.
  • drop
    #675
    hát nem tudom mert tiger unlockert ir de lehet hogy neked van igazad akkor is lesz tigris mert netet tuti lesz fent
  • Dzsega #674
    nem azt írja hogy tötsed le? megadod az unique kódot azt letötheted a tigrist.
  • drop
    #673
    hát igen de ez megint mijen hogy szinten kihagytak belöle minden játékfajtát csak single és javitják is
  • Hmuda
    #672
    Ez az EA játékoknál mióta meglepő?
  • zizzenet
    #671
    Abban a közleményben azt is említik, hogy október 6-án elkészül az első patch. Hehe. Szerintem megint hamarabb adnak ki egy játékot, mint kéne.
  • drop
    #670
    lesz unlocker a sima verziohoz is tehát bene van a tigris abba is
    na ez miat gondolom
  • drop
    #669
    ja de japánul kicsit érdekes volt de azért elég jó lesz a hengzás is a játékba mikor a teleportba dobálja az embereket
  • zizzenet
    #668
    Megnéztem a videókat. Egy kicsikét szaggat szerencsétlen. Szép lesz, fogunk vele szenvedni, azt hiszem.
  • Dzsega #667
    ezzel az egésszel csak annyi gond van hogy az ea a kiadója. meg merem kockáztatni hogy a multi csak azért maradt ki mert ez is egy jó marketing fogás. lásd pl.: sims2. sokkal többet is bele lehetett volna rakni hiszen az egyben már állatokat is lehetett tartani a 2 ben meg nem. miért? mert így meg fogja venni mindenki a 2höz tartozó összes kiegészítőt. mi is meg fogjuk venni a multis kiegészítőt (máraki nem tölti le, máshol azért többen vesznek játékot.) persze azért benne van az is amit Prime mondott. de ha nincs benne az ea keze akkor húsvétra jönne ki és "fullextrás" lenne. SZERINTEM!
  • OptimusPrime
    #666
    A LionHead már a kezdetekkor megjegyezte, hogy csak azzal bővítik ki a Black & White-ot, ami az első részből nagyon kimaradt a technika szabta korlátok miatt.

    Mint azt már mondtam is, nem is vártam el a TW-szerű csatákat, nem hiszem, hogy ez lesz a B&W2 legnagyobb dobása. Szerintem ki is hagyhatták volna, úgyis a nagy csatákat a titánok döntik majd el.

    De tudod mit mondok? Dolgozik ott egy ember a LH-nál..., úgy hívják, hogy Peter Molyneux aki nem kevés dolgot tett már le az asztalra és, mint ahogy Will Wright a Sims-et, úgy ő is édesgyermekének tekinti a B&W-ot, mivel hosszú idő után az első olyan játék volt, amiben kiélhette szabad alkotási vágyát. Ergo: nem hagyta, hogy nagyon blőd dolgok szülessenek. Persze, így is maradt benne hiba bőven, de csak mert sürgették már a 3. év végén, hogy ideje lenne már valamit produkálni...

    Emelett az ex-Bullfrog-ból is vitt embereket, akik szintén nem kevés jó játékot dobtak ki (csak a hiéna EA elcseszte az egészet), többek között a másik "félistent" Demis Hassabis-t (Evil Genius RULZ), meg még egy-két nagyobb koponyát. Ilyen csapat mellett nem lehet rossz játékot csinálni és, ha Molyneux, ahogy eddig is, saját maga felügyelte a történéseket, akkor a B&W2 sikere nem lehet kétséges. Még úgy sem, ha egy gyengébb harcmodellt bele is építettek. Az ötletek, amik évek alatt belekerültek a mérleg jó oldalára dönti az egész játékot, legalábbis reménykedjünk...

    Bővebben a megjelenés után! :-))

    Üdv!

    Prime
  • OptimusPrime
    #665
    Ez kezd egyre idegörlőbb lenni... :-))

    Nagyon-nagyon ütnie kell a programnak, hogy ezt a stresszt, amit a várakozása okoz el tudja feledtettni. :-))

    Üdv!

    Prime
  • cseszter
    #664
    Ha szar védelem van rajta akkor talán még az EU-s megjelenés elött meglessz