3926
  • Johnyy
    #494
    NAgyon gááááz!!! és kapunk dark szájd pontokat is ????
  • Tuvok #493
    Aranyos :)
  • cseszter
    #492
    na ja :d oriás ember vs tehén
  • Hmuda
    #491
    Lesz emberi titán is a játékban. A Fable főszereplőjéről lesz mintázva. Lehet majd öltöztetni és fel kell majd fegyverezni.



    (Valaki a hivatalos fórumon unatkozott. )
  • Tuvok #490
  • LegoTGR
    #489
    Lőjetek le pls :D
    Ez egy ún Istenszimulátor :D
  • fitutufi
    #488
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • cicai
    #487
    ez milyen féle játék?
  • drop
    #486
    http://www.blackandwhite2.ea.com/good.asp
    uj honlap nézétek meg nagyon jó
  • tigeroo
    #485
    én a 4. szigeten feladtam...túl köcsög az MI..
  • hapi
    #484
    3. pályán vagyok az 1-essel.
    De ezek a képek meggyőztek arról hogy érdemes várni.
  • Hmuda
    #483
    Van köztük pár darab ami már volt, de van egy-két új is.

  • drop
    #482
    és ez a sandbox tuti bene lesz mert nem hangzik rosszul kihivád lesz egy szép várost kiépitenni majd lehet képeket beteni humada milyen várost épitetél ki
    had tanuljunk
  • Hmuda
    #481
    Hogy tudnád megverni az ellenséges állatot? Az első részben se tudtad...megdobod pár tűzlabdával és mehet aludni egy időre.
  • Mike at home
    #480
    en ugyis a lenyemet fogom elsosorban nevelgetni, az rts resz kevesbe izgat, max az lesz jopofa, hogy a kezemmel, szepen elpendertem a betolakodokat, meg kovekkel szetlapitom oket
    tenyleg, ha megjelenik a kurrens allat, ami mondjuk nagyobb mint a minek, akkor az ellenfel allatat el lehet csepelni a kezzel? vagy csak megdobalni tudom?
  • Hmuda
    #479
    Sandbox: totál szabad építkezés, minden zavaró tényező nélkül (ergó egy ellenségektől mentes sziget).
  • Mike at home
    #478
    Hali! Nekem szolj eloszor, ha el akarod adni a BnW2-t 5k-ert! :DDDDDDD
  • drop
    #477
    sorry nem jó a bill-em csere kéne mert szarakodik
    mi az a sandbox mod?
  • drop
    #476
    hát igen de csak a multi rész iat 2007-ig huzni minek hisz a alap megvan
    egy sziget két ember és kész a szigetek megvanak nem tudom mire kell enyi idö meg át elég nagyot kell szolnia ha adig huzák mert ha csak az lesz benne akkor
    meg már adigra nem is kell mert lsznek jóbb játékok mivel multizhatunk
  • Tuvok #475
    Mért, én annál hamarabb nem is vártam, hogy a játék eleve megjelenik :))
  • Hmuda
    #474
    Kicsit szkeptikus vagyok. Ha már olyan magyarázattal állnak elő, hogy 2007-ig kellene halasztani csak a multi miatt...ijesztő. Az első részben olyan egyszerűen megoldották, csak azt tudom felvetni valódi oknak, hogy mégtöbb pénzt húzzanak le rólunk egy kiegészítőért, ami tartalmazza ezt a hihetetlenül alapvető funkciót.
  • Tuvok #473
    Hidd el, meg fogják oldani .
    A kampányt meg az 1-re alapozva nem 1-2 fogjuk végigjátszani, és nem is 2 nap lesz ... :)
  • Hmuda
    #472
    Itt nem lesz multi az alap kiadásban, szóval kizárólag a skirmish tudta volna életben tartani a lelkesedést amíg az megjelenik. Így egy rakás ember egyszer-kétszer végigjátsza az alap kampányt és dobja, mert utána már nincs benne semmi amivel foglalkozni lehetne.

    Egyedül csak a sandbox módban bízok, hogy talán belekerül.
  • Tuvok #471
    Az első részben csak azért használtam a Skirmish-t, hogy kipróbálgassam a saját pályám amit csináltam, amúgy sztem a single rész valóban elég masszív .

    Online multihoz meg eredeti kell . :/
  • Hmuda
    #470
    Black & White 2 is such a massive game that it would have taken us until 2007 to make a skirmish mode and multiplayer mode. Instead we thought we would not make you wait and give you this fabulous game instead.

    Hilsen Ron Millar


    Hát dögöljenek meg kiadóval együtt...ez a 2007-es kifogás elég gyenge arra, hogy kihagyják a skirmish-t. Multi? Ok. Skirmish? Fenéket ok.
  • LegoTGR
    #469
    hát a wanaddo gerinchálózata nemzetközi ha jóltudom.......
  • Árnyvadász
    #468
    Biztos lesznek mások is, én nem vagyok erős angolos sajna. De a díjazom nagyon a kreatív dolgokat.
  • drop
    #467
    mikor fog megjeleni 14. én vagy 7. de a bemutato londonba 7. én lesz remélem akkor már kaphato lesz nehogy már az angol köcsögök játszanak elöbb
  • LegoTGR
    #466
    de necsak én nyomjam ám!!!!!! :D
  • Árnyvadász
    #465
    :) Nem rossz ötlet!
  • LegoTGR
    #464
    Lehet h utána is járok,suliba info órán elfordítgatnék
  • Árnyvadász
    #463
    Tigrissel is jól elleszel! Csővi amúgy!
  • Árnyvadász
    #462
    Nem lenne rossz valóban. Bár gondolom a fordítócsapatok valamelyike hamar nekiugrik. Zizz :)
  • zizzenet
    #461
    Meg kaphatnánk magyarul is...
  • LegoTGR
    #460
    Hát én nemtom holvan az oxford street
    Jah, már nemis vok Londonba
  • Mike at home
    #459
    mondjuk 15k-ert lehetne mellette egy nyomorult polo, vagy valami baba
  • Istencsászár
    #458
    teljesen elkészült a Lionhead Studios istenszimulátorának folytatása. A végleges megjelenés előtt még egy nagyobb bulit is tartanak Londonban, aholis bárki nyomulhat a játékkal, találkozhat a fejlesztőkkel, és így tovább. Erre bárki elmehet, így aki október 7-én a 14-15 Oxford Streeten elhelyezkedő Virgin Megastore felé jár (londoni olvasóink előnyben), az látogasson el, és számolon be az eseményekről.
  • oneal1
    #457
    köszi!
  • oneal1
    #456
    köcce:))
  • lala12
    #455
    Mint ahogy HMUDA már belinkelte a hivatalos oldal cikkét, a CE-ben lesz 28 percnyi videó a játék készítőivel, köztük Peter Molyneux-val...
    ...és kibővített játékmenet !!!, na erre azért kíváncsi leszek...
    ...plusz a négy alap teremtmény mellett bónuszként ott lesz a Tigris.