1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • Sherad
    #437


    Babynek neha eltunnek a testreszei:)
  • Sherad
    #436
    a fene bocsi ezt torolje moderator
  • Sherad
    #435


    Babynek neha eltunnek a testreszei:)
  • Hamster
    #434
    Nem azt mondta, hogy nem is megy... :-)

    <- Hamster ->
  • Noninnyó
    #433
    Egyébként XP alá fel sem installálódik. Amikor valami audio/paris1.awd.clz fájlt akarna felmásolni a gépre, hibaüzenetet ad, hogy nézzem meg, hogy tényleg ott van-e a fájl, erre leokézom, de ugyanaz ugrik elő ismét. Ezt eljátsza párszor, aztán kilép a telepítőből.
    Na, erre mi a tipp?
  • Kandurex
    #432
    DX diagba verd le a hang acccleration-t, többnyire megoldja....
  • Kandurex
    #431
    negatív
  • Hamster
    #430
    A CORE a támogatott OP. rendszrek köréből kivette a Win95-Win98-Win98SE-t.

    <- Hamster ->
  • Noninnyó
    #429
    Danke sőn, kipróbálom
  • Mayday
    #428
    Hat, ha lehetoseged van ra, akkor probald meg XP alatt. Nekem voltak 98SE es ME alatt is kulonbozo jatekokban kulonbozo problemaim, es most XP alatt minden jobb lett.
  • Noninnyó
    #427
    Üdv!
    Van egy nagy bajom a játékkal: szépen beállítottam mindent az optionsban, utána indul a játék. A képpel nincs baj, az nagyon szép, viszont a játék közbeni hang (a menünél még nem !) olyan, mintha egy Sokol rádióból szólna, iszonyú rossz minőségű, süvít össze-vissza, Lara hangját nem is lehet hallani tőle. Próbáltam EAX-et kikapcsolni, minden lehetséges beállítást változtattam, de semmi eredmény. A hangkártyám Philips Seismic Edge 5.1, és Win98SE alatt próbálok jáccani.
    Valakinek van valami ötlete, hogy mi a fenét próbáljak még? Esetleg XP alatt?
    Plíz help. Thx.
  • Hamster
    #426
    Íme bevágva a TR.hu ról:

    "
    Lara Croft Tomb Raider: The Angel of Darkness - Ötödik, végső tesztnap -

    Tegnap póknál fejeztem be a játékot, de sajnos átlépni nem tudtam rajta. Ma újult erővel álltam neki, és nagy nehezen legyőztem. Utána visszakaptam Larát, és már vele fejeztem be a játékot, és ismét előtérbe kerültek az ügyességi, gondolkodós részek. Lara néha nagyon elindította az agytekervényeimet, olyan feladatokat kaptam, amik így visszagondolva könnyűek, de akkor meggyötört.

    A végén két főellenfelet is le kell gyakni. Az elején elfelejtettem, már nem Kurtis-el vagyok, így nem erőt kell alkalmazni, hanem az elmét használni.

    A játékot végül megszerettem
    Egy dolgot kell megfogadniuk a rajongóknak: Felejtsék el az előző 5 (9 gold-okkal, Times-al együtt) részt, ez egy teljesen más síkon, mozog.
    Azoknak teszik majd, akik az előzményekkel nem, vagy csak alig játszottak, és nem rögzültek be dolgok.
    A játék tényleg jó, de csak Lara a közös a múlttal, és az AOD-vel kapcsolatban.

    Az elején nagyon lehúztam a játékot, mert "régi" szemmel néztem a játékot, nem pedig, úgy hogy ez egy különálló, de Lara Croft főszereplésével készült játék.

    A kezelés, a hibák, az idegesítő részek, a beígért, de be nem tartott újítások miatt az ötös listán hármas fölét (azért nem négyest, mert azt nem érdemli meg!) adok a játéknak. Számomra a rossz kezdés után már nagy szó, ha nem temetem, hanem bíztatónak találom az AOD-t.

    Még pénteken, szombaton szenvedtem, hogy a leírás miatt el kell kezdenem a játékot újra, de miután végeztem már nem, érzem tehernek, hanem egy új feladatnak, miszerint a készítők szemével, agyával nézzem/játszom majd ismét végig.

    Az amerikai első kritikák után a CORE-os fejlesztők átszervezik a történetet, és játékmenetet, de így ismerve a teljes sztory-t, már előre félek ezektől a változásoktól. Ha rám hallgatnak (mondjuk le se *****), tovább viszik a történetet, ahogy ők megálmodták.

    A hitetlenkedők részére leírom a záró snittet:

    "Lara végzett ellenfelével. Felveszi a földről Kurtis pengés fegyverét, átváltja, így kicsapódnak a karmok. Lara érzi erősen mocorog a kezében a fegyver, ami Kurtis jelenlétére utal. Megindul a fegyver mutatta irányba, és eltűnik a barlang mélyén..."
    "
    <- Hamster ->
  • Hoz_Hun
    #425
    Egyébként köszi.
  • Hoz_Hun
    #424
    Hát igen az irányítás. Engem leginkább két dolog zavar. Tényleg túl gyorsan forog ide oda, a másik meg a futás. Fenemód kényelmesen kezdi. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ha én veszélybe lennék, akkor nem sétából indítom a futást.
  • Hoz_Hun
    #423
    Várjuk.
  • Hamster
    #422
    Tegnap este 0:01-kor befejeztem a TR6-ot, beszámoló hamarosan :-)
    <- Hamster ->
  • Marcus_
    #421
    Van hangulata,de tényleg az irányitás....-FOS
  • Kandurex
    #420
    MOST AKKOR MI A HALÁL VAN? Csak a psx2 versio lett gagyi vagy mi? Itten minden ki olvadozik.....egyébként legyütt, csak itt van ez a sea dogs2 oszt mos meg az gyün..szal játék csak este fele...:(
  • Leybold
    #419
    Ha az intro-n túl akarok lépni (ESC-et vagy SPACE-t nyomok) akkor beáll a teljes sötétség: nincs menü, csak hang.
    ???

  • zaki
    #418
    na végre már én is tőtöm lefelé, reggel ki is próbálom a game-t
  • Mr. Perfect
    #417
    Oldalazni a Shift-iránygomb combóval lehet. Jól emléxem, hogy a régi tomb raiderekben is így kellett?
  • sztee
    #416
    Hi!

    Másnak is bugos a Café Metroban a Pierre nevű fazon feje? :)
    Bár ha jobban megnézem, nem csak a feje bugzik...
  • gergou
    #415
    Az, hogy a amikor inditod a gamezt, bejon a launcher menu, ott settings, majd a general ful alatt van egy gomb, amit ide oda lehet huzkodni, na ezt allitgasd...
  • djcom
    #414
    Egyre jobban tetszik a game!
  • gergou
    #413
    ja, nyomdd meg a tabot:))
  • Hoz_Hun
    #412
    Ja még egy két dolog: a sprintelő gombra nekem csak körülnéz, lehet később fog csak tudni. Ja és ha valakinek sikerült elérnie Lara invertoriját az szoljon hogyan. Csomó dolgot felszedtem, de megnézni nem zudtam őket. Bár igaz, hogy automatikusan használja. Még nem haltam meg de az energiát is automatikusan tölti?
  • Hoz_Hun
    #411
    Na 1 és fél óra játék, 5 vagy 6 map után. Mint tősgyökeres Tomb Raideres:

    1. Grafika: nagyon szép. Lara különösen. Ja ne mulaszátok el egy olyan szögben megcsodálni, amikor szemben van lehetőleg jó közel. Mozgassátok ide oda, és lőn a mellei szépen himbáloznak (erre ráment legalább öt percem...nem bírtam elszakadni a látványtól :)))
    2. A zene: ahogy írták nagyon ott van.
    3. Menű: érthető, könnyen kezelhető (látszik rajta hogy volt belőle film, mert az a design érezhető).
    4. Irányítás: Nos azzal kezdeném aki most kezdi, vagy fogja kezdeni a játékot, az felejtse el az egeret, mert csak baja lesz belőle. Nagyjábból be lehet állítani az előző Tomb Raider gombkiosztását, azzal elég jól lehet írányítani (sokkal kezelhetőbb mint az Indián János :)), de számítsatok rá, hogy ha nem is látszik Larán, frankón elnehezült. Szóval már nem olyan könnydén csinálja a dolgokat, bár fejlődik, lehet a végére már saját maga lesz mint régen, de az elejefelé még nehézkesen mozog.
    5. Hangulat: nos olyan a játék mint az Alone in the dark. Nekem egy az egyben ez jutott eszembe. Gyílkoság, üldöznek, nyomozni kell. A néhány helyszinenkénti fix kamera is ezt az érzetet kelti. Nekem bejön, mert én szeretem ezt a stílust. Aki játszott az előző részekkel, felejtse el, mind hangulatilag mind egyáltalán mert Larán kívül semmi sem az ami a Tomb Raider Tomb Raiderré tette. Ez nem leszólás, csak erre kell számítani.

    Összeségében: Eddig nagyon tetszik, bár találkoztam már buggal benne, de semmi komoly. Bátran merem ajánlani bárkinek, azoknak is akik eddig egyetlen egy Tomb Raiderrel sem játszottak, sőt ők nem csalódhatnak.

    Megyek aludni, holnap (meló után) folytatom a játékot. mindenki másnak is jóéjszakát kívánok.
  • Mayday
    #410
    Pontosan neked mi is volt a menuvel a gond? Es mit allitottal el? Nekem is szar a menu, nagyon hulyen nez ki, alig latszik.
    Masnak nincs ilyen gondja?
  • gergou
    #409
    Orulj, mer nekem is tetszik:)
  • gergou
    #408
    Nem az volt a gondd, megoldva, az egyik menupontot a general optionsben nem szabad bantani:)) a 2ds kepek megjelenitesere vonatkozik:) Egyebkent nekem tetszik a game, a grafik nagyon allat, hangulat a helyen, es en tudom is iranyitani, valszleg nagyobb a kezugyessegem, min az atlagnak:)) szal nekem bejon a game:)
  • Mayday
    #407
    Orulok, hogy nem csak nekem tetszik! :)
  • Frank99
    #406
    driver, directx, stb?
  • gergou
    #405
    Azt mondjatok el, miert van fekete kepernyo a menu helyett??:(( Hat bassza meg, nem csak nalam van ez a problem...
  • Frank99
    #404
    ez nem igaz, ráállt volna a kezem, de a régin változtattak, nagyon nehéz mexokni.
    a 2. halál után (leesések)az első pályán kiléptem ...talán holnap....
  • Kandurex
    #403
    Hát DJCOM kritikája alapján elkezdtem tőteni....
  • And5
    #402
    az összes tomb raidernek szar volt az irányítása ez már megvan szokva most viszont már ilyen sötétgeci helyeken kell menni nem emléxem még a kronikölszre ott olaszban nyomattuk a adolgot húúú de szép idők voltak
  • djcom
    #401
    Fél óra után izgalmas,igaz még nem találkoztam senkivel:)
  • djcom
    #400
    10/9
    Nagyon ott van az is!
  • zaki
    #399
    játékélmény milyen? izgalmas, akciódús?
  • djcom
    #398
    Nah szóval!
    10-es rendszerben értékelném a gammát!Grakika,Sound,Menü,Irányítás
    Jó a játék!
    GRAFIKA
    Szép.Nem egy Unreal 2 de szép.Jók a pixel shaderek,szép nagy a bejárható rész,szépek a texturák.Viszont elég erős vas kell neki!10/7
    SOUND
    A hangok nagyon ott vannak!Passzol a zene tükrözi a játék hangulatát EAX is jól müxik.10/10
    MENÜ
    A játék menüje több mint profi!A menü alatti zene is passzol,minden szépen elrendezett és egyértelmű.A beállítási lehetőségek is nagyon kifinomultak(főleg az elején az optionsnál)Meglepően nagyon sokrétűen lehet configolni a grafikát,a hangot,az irányítást.10/10
    IRÁNYÍTÁS
    Hát ez egy fájó pont.Ez sajnos el lett b*****.Legalábbis szerintem.Meg lehet szokni,de billentyüvel+egérrel nagyon nehéz.Gamepaddal nem tudtam kiprobálni,azt nem tudom értékelni.10/4

    Hát kb ennyi fél órányi játék után a véleményem.Várom a reakciókat!
    40/31