1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • Mayday
    #348
    Igazsag szerint nekem a melohelyen nem jon be, de otthon igen. Az Isonews meg itt is mukodik (www.izonews.com)
  • jam@
    #346
    bocs fent van mindkét cd, csak nem frissítettem :)
  • jam@
    #344
    d*k*t*, *ns*n*, stb...
  • jam@
    #343
    mindenhol :)
  • Mayday
    #342
    Te hol vagy "elofizetve"?
  • jam@
    #341
    Még csak a 2.cd van fent egyenlőre :-(
  • Bradley
    #340
    és ugye valaki végre kirakja DCre! :) Vagy adjatok, egy fizetős logint! ;)
  • Hoz_Hun
    #339
    De megmodtad .
    "Sajnos" nekem a nejem is dolgozik, de azért korábban hazaugrok egy pillanatra, elindítani a letöltést. Így kb este nyolcra lenn lesz mind a kettő, ha minden jól megy. Legyek akármijen beteg és fáradt ki fogom próbálni!
  • Mayday
    #338
    De mondtam, hogy jon, sracok, vagy nem mondtam, hogy jon? :))))))))
    Most cel, hogy kijatszszam a nyaralas elot... :)
  • Mayday
    #337
    Hehe, nekem huzza a nejem fizetos ftp-rol, mire hazamegyek, mar csak jatszani kell :)
    Szokasos reggeli tevekenysegem, lementem, bekapcsoltam a gepet, fel NForce-ra, kijott, virul a fejem, mint allat, na mondom felirom ide (ez 7 korul volt), erre siman meg lettem elozve 5:49-el... :)
  • Hoz_Hun
    #336
    WOAH, akkor ma ha hazamentem, húzom is le. 2 cd? Ah, még az egész napot végig kell melóznom, utánna meg kivárni, mig letöltöm.
  • Bradley
    #335
    bazzeg, játsz én me lemegyek a balcsira helyetted ;)
  • Bradley
    #334
    Jé télleg, valaki huzza már le valami fizetős ftpről, mert lejárt a loginom! :) Aztán meg tegyétek ki DCre...
  • Marcus_
    #333
    HÁLA A NAGY EIDOS guruknak.Végre
  • mozesapo
    #330
    Kijött warezban az NFORCE szerint!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 100x15MB
    Ü²Ü Ü Ü Ü Ü Ü
    °Ü Ü ß Ü ÜÛ ÜÛ ßÜ ²Ü Ü ²Ü ²Ü
    ²²Ü ܲ Ü²Ü ß²ß ßÜ ÛÛ² ÛÛ² Û² ÛÛ² ß²ß ÛÛ² ÛÛÛ Ü
    ß Ü²ÛÛ Ü²Û°Û²Ü ÜÛÛ ß߲ܰ ß߲ܰ Üßß ÜÛ²ß ÜÛÛßÜܲÛß Ü²
    ÜÜÛÛ ÜßÛÛÜÛÛÛÛ ÛÛÛ²ÜÛÛÛÛ Ü²Ü ²ÛÛÜ Ü²Ü ²ÛÛÜ Ü²²ßßÜ ÜÜÛÛßÜÛÛ²ß ÛÛÛ ²ÛÛ
    ÛÛÛ ÛÛ² ß ÛÛÛ ÛÛÛ ß ÛÛÛ ß °ÛÛÛ ß °ÛÛÛ ²ÛÛ ß²ß ÛÛÛ ÛÛÛ ±±± ÛÛ²²ÜÛÛÛ
    ÛÛÛ ÛÛÛ ÛÛÛ ÛÛÛ ÛÛÛ ±±± ÛÛÛ ±±± ÛÛÛ ßß²ÜÜ ÛÛÛ ÛÛÛ ²²² ÛÛÛ ßÛÛÛ
    ÛÛÛ ÛÛÛ ÜÛÛÛ ÛÛÛܲÜÛÛÛ ²²² ÛÛÛ ²²² ÛÛÛ Ü²Û ÛÛ² ÛÛÛ ÛÛÛ ÛÛÛ ÛÛÛ ÛÛÛ
    Ü ÛÛÛ ÛÛÛÛß ÛÛÛ ÛÛÛ ß ÛÛÛ ÛÛÛÜÛßß ÛÛÛÜÛßß ÛÛÛ ÛÛÛ ÛÛÛ ²²² ÛÛÛ ÛÛÛ ÛÛÛ Ü
    ß²²ÛÛ ßÛÛ ÛÛÛßÛÛÛ ÛÛÛ ÛÛÛß Ü ÛÛÛß²²Ü ÛÛÜ ÛÛÛ ÛÛÛ ÛÛÛßÛÛÛÛ ÛÛÛ ÛÛÛÛß
    ÛÛÛÜÛÛÛ ÛÛÜ ÜÛÛÜ ÛÛÛ ÛÛÛ Û²Ü ÛÛÛ ²ÛÛ ÛÛÛßÛÛÛÛ ÛÛÛ ÛÛÛ ÛÛÜ ÛÛÛ ÛÛÛ Ü
    ܲÜÛÛß ÛÛÛ ÛÛÛ²ÛÛÛ ßÛÛÛÛ ÛÛÛ ÜÛÛ ÛÛ² ÛÛÛßÛÛÛ ÛÛÛ ÛÛÛ ÛÛÛ ÛÛÛÛÛÛÛ ÛÛÛß²ß
    ß ÛÛÛ ÛÛÛ ßÜÛÛÛ ßÛ² Ü ÛÛÛ ÛÛÛ ß²ß ÛÛÛ ÜÛßÛÛÛ²ß ÛÛÛ ÛÛ² ÛÛÛ ß²Û ß²Û
    ßß²²Ü ß²Û ß² ß²²ÛÛ ÛÛ² ß²ß ÛÛ²Ûß ßß²ÛÜ ßÛÛÜÛß ßÜ
    ßÜ ² ß ÜÛß ÛÛß ßÜܲ²ß
    ° °°°°°°°°°° ° Ü²Ü °°°° ° Ü²ß °°°° ²ß iMMERSiON ²ÛÛß °ferrexsac °
    ß ²²Û ß ß²
    ßÛ ß
    ß
    ÚÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ¿
    ³ Tomb Raider Angel of Darkness (c) Eidos ³
    ÀÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÙ
    ³ ³
    ³ Date : July 1, 2003 Protection : - ³
    ³ Size : 2 CDs Game Type : Action Adventure³
    ³ ³
    ÚÁÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÁ¿
    ³ Requirements : P3 500, 128MB ram, ³
    ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ
    [ Release Notes ]ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ ÄÄ Ä ú
    A series of grisly murders brings Lara into conflict with a sinister
    Alchemist from the past, and a secret alliance of powerful
    individuals shrouded in mystery. At the center of these mysteries are
    the Obscura Paintings - five 14th century pieces of art that the
    Alchemist is desperate to repossess. Accused of the murder of her one
    time mentor, Werner Von Croy, Lara becomes a fugitive on the run.
    Pursued by the police, she follows the Alchemist into a dark world of
    blood, betrayal and vengeance where it is up to her to defeat this
    unholy alliance, and stop them from unleashing their incredible
    powers on the world.
    Lara Croft Tomb Raider: Angel of Darkness is classic Lara, but this
    time as both hunter and hunted she must rely on her ingenuity,
    athleticism and a new edge that has arisen from her dark inner
    demons. The game introduces a whole host of new gameplay features
    including interaction with other characters and the capacity to
    improve Lara's abilities depending on how you play the game. Lara
    Croft Tomb Raider: Angel of Darkness employs a brand new engine -
    Lara is now made up of over 5,000 polygons as opposed to just 500 in
    previous Tomb Raider games.
    * Character evolution - improve Lara’s abilities and witness her
    adapt to how you play the game. You are rewarded for puzzle solving
    and exploration in the form of improvements to Lara’s jumping
    ability, brainpower, upper body strength etc.
    * Character interaction - for the very first time in a Tomb Raider
    game, Lara has the ability to talk to characters. The choices you
    make in conversation will affect Lara’s route through the game.
    * Cutting edge graphics from a brand new game engine. Lara is now
    made up of over 5,000 polygons as opposed to just 500 in previous
    games.
    * Take more direct and fluid control over Lara with an entirely new
    control system and experience new levels of gameplay with
    hand-to-hand combat, stealth attacks, last chance grabs and more.
    Unrar, Burn, Install, Play... Enjoy! ;>
    [ Greetings ]ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ ÄÄ Ä ú
    Divine, Confusion, Centropy, Phase, Ecz
    Accession, Fmi & Tftiso
    ÚÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ¿
    ³ GAMES DEVELOPERS DESERVE YOUR SUPPORT. IF YOU ENJOYED THIS PRODUCT, ³
    ³ PLEASE CONSIDER BUYING IT. ³
    ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ


    Generated at www.NFOrce.nl
  • marsu
    #329
    Sziasztok.

    Aki tudja, hogy ez mit jelent írjon.

    Fatal:Level 2(D: Data/boat.TR2)reqviers a new Tomb 2.exe (version1522511) tor un.
  • Bradley
    #327
    Gyerekek! Ha már úgy is átcsúszott a következő pénzügyi negyedévbe, akkor úgy sem adják ki juliusban. Ha pénz nincs belőle akkormár ugy is ráérnek. csak mostmár legaláb csinálják meg rendesen...
  • zaki
    #326
    na ez már LOL
  • neménvoltam
    #325
    Ha kiadták volna, már rég fönt lenne valamelyik warez oldalon.
  • djcom
    #324
    Ez csak egyet jelent:Akkora szart csináltak,hogy nem győzik kijavítani..
    No comment...
  • djcom
    #323
    Tovább csúszik a Tomb Raider
    2003. június 30. - Játék


    Tovább csúszik a Tomb Raider: Angel of Darkness. Bár előző hét pénteken még arról volt szó, hogy ma jelenik meg az új TR epizód, amelyet már igyis folyamatos halasztások előztek meg, ám úgy néz ki a mai napon sem táncol Lara kisasszony a monitorunkra. Az ok egyelőre ismeretlen, az Eidos ugyanis nem kommentálta az ügyet, ám ha figyelembe vesszük, hogy Amerikában már kijött a PS2-es verzió, akkor valószínűsíthető, hogy a PC-s programozással valami komoly baj van. Az Eidos egyik legnagyobb üdvöskéje tehát majd egy évi tologatás után ismétcsak várat magára, ám most még újabb hivatalos időpontot sem adtak meg a kijövetelére.
  • Frank99
    #322
    http://www.supergamez.hu/rovidhirek.php#28124
  • mohus
    #320
    A Tomb Raider késése okoz pénzügyi problémát az Eidosnak
    2003. június 28. 14:00, Szombat - JohnnyCage

    A brit játékfejlesztő részvényeinek árfolyama több, mint 10 százalékot zuhant, miután a társaság vezetői bejelentették, hogy az új Tomb Raider epizód európai kiadásának késése miatt a játék bevételei csak a következő pénzügyi évben jelennek meg.

    Az Eidos-nak június 30-áig ki kellett volna adnia új "Tomb Raider: The Angel of Darkness" játékát ahhoz, hogy a sorozat legújabb tagjának bevételei még a társaság 2003-as pénzügyi évében megjelenjenek. Erre azonban csak az Egyesült Államokban került sor, ahol a játék már június 20-án a boltokba került.

    "Bár a játék kisebb mennyiségben még ebben a pénzügyi évben a boltokba kerülhet, több mint 1 millió példányt már csak júliusban, a következő pénzügyi év első hónapjában szállítunk le" - áll a társaság közleményében. "Ez a tény arra késztette az igazgatóságot, hogy jelentősen lecsökkentse a társaság nyereség előjelzését a 2003-as pénzügyi évre."

    Egyes elemzők és kereskedők már néhány héttel ezelőtt aggodalmukat fejezték ki azzal kapcsolatban, hogy az Eidos esetleg nem tudja időben kiadni az új Tomb Raider epizódot. A társaság az új játékból egyébként mintegy 1,5-2,5 millió darabot tervez leszállítani a kereskedőknek világszerte.

    Azt továbbra sem lehet pontosan tudni, hogy a Tomb Raider: The Angel of Darkness pontosan mikor jelenik meg Európában, de az Amazon.com brit webáruháza július 4-ére ígéri a játékot. A Tomb Raider sorozat újabb tagja eredetileg tavaly novemberben jelent volna meg, de a társaság előbb februárra, majd júniusra halasztotta a kiadást.

    Az Eidos szerint az európai kiadást most a Sony ellenőrzései késleltetik.

    A játék PC-n, és Sony PlayStation 2-n jelenik meg. A kiadó Nagy-Britanniában 2 millió fontot, Európa többi részén pedig összesen mintegy 6 millió eurót kíván az új játék promóciójára költeni.
  • Mayday
    #319
    En kis pisis 24 :)
    En is cserelhetem magam alatt a pelust a kislanyome helyett... :)))
  • Mayday
    #318
    Mar GOLD-on van, ez tuti?
  • cypher
    #317
    95%-ban 25+-os korosztály...Hmmmm,ezt már szeretem!!!
    Azért csak gyere Lara,aszt' majd meglátjuk!!
    Az első részt anno PSX-en játszottam végig először,tavaly karácsonyra meg 29 éves létemre +kaptam a hiányzó részeket!!!!
    Szal ez sem fog hiányozni,rókabőrre meg van még jópár példa PC-s körökben...
  • Mayday
    #315
    Mar mindenkeppen azt kapunk! :) Azert volt ez az eddigi keses!
    Szerintetek budapesti boltba mikor kerul leghamarabb? Addigra mar vegigvisszuk a warez-verziot?
  • Skynet
    #314
    Tojás inkjább örülj neki hogy még nincs kint pc-n így van remény arra hogy javított verziót kapunk:)
  • Skynet
    #313
    deviance nem sokik késni max 1-2 órát:)
  • Kandurex
    #312
    Rá ne izgulj tojás, Mayday csak ideges...szal 1 hét még + deviance késés...hmmm...10nap?

  • Mayday
    #311
    Nincs csuszas tovabb!
    Ma este mar jatszunk vele! Irgum-burgum!
    :)))
    (Hehe, a lepenyhal eloszor, a remenyhal meg utoljara...) :)))))
  • Kandurex
    #309
    told meg vagy 7 nappal
  • Marcus_
    #306
    Szeva!

    Látom a MI korosztályunkat fogra meg rendesen ez a gamma.Hát,elég rosszak az előjelek,de én azért bizakodó vagyok.Nekem bejött a 4 és az 5 is-lehet h én csak kikapcsolódni akartam vele és szakmailag annyira nem izgatott.Azért szerintem igy is szerez nekünk néhány kellemes percet majd.
  • Kandurex
    #305
    Mi???, Én 25 vagyok, asszittem én vagyok az egyik idősebb az SG-sek között, oszt erre meg kiderül, hogy még miggyá pellust kell cserélnem magamon.

  • Petyus_
    #304
    Ja az 1-2-3 még nekem is megvan eredetiben.. a többi nem volt az igazi (bár rossz sem :)).
  • [Jakuza]
    #303
    En 35 vagyok, es meguntam a 3. resz utan azt , hogy nincsen a reszekben valtozatossag.
    Ideje lenne , ha mar nem csak a bevetelre hajtananak, mert kibaszottul ellaposodott ez a kezdetben hihetetlenul jo jatek.
    Sorozat sux.
  • Petyus_
    #302
    Annyira nem negatív ez a kritika.. a más hangulat/sok beszélgetős rész az várható volt, ezt ilyennek ígérték.
    A grafikát majd meglátom, lehet még jó is lesz :), nekem Indy Emperor's Tomb szintje elég.
    Irányítást remélem nem cseszik el. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #301
    1997. TR3, bocs.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapjaimon ::. .:: Sync Honlap ::.; .:: Extra Honlap ::.
  • IMYke2.0.0.0
    #300
    Én 29. éves vagyok - még 1996-ban haltam majdnem teljesen ki a Tomb Raider III demojával. Azóta szerelmese vagyok a külső nézetes Játékoknak és persze a TR-sorozatnak! Azóta az összes meg van, többnyire fullban, eredetiben. Igaz, teljesen végig (de csak idő hiányában!) a 2. részt nyomtam - de azt 8 napnyi játékidő alatt, úgy, hogy sikerült a szobatársaimat is megfertőznöm vele (koli)!
    Azóta a srác is megszerezte tőlem az összes részt és mindegyiket többyször végignyomták a feleségével - ők se mai csirkék!
    Szóval:
    - én meg fogom szerezni, venni a 6. részt is!
    - a haverom akkor is meg fog őrülni érte, hogy neki is a 2. rész a kedvence! (+ a 4.)
    - a felesége (aki amúgy nem egy PC-zseni!) is sokszor végignyomta már őket - már dörzsöli a kezét! :))

    Én tehát bizakodó vagyok. Ha eddig nem őszültem meg, talán a Játéktól fogok, de kit érdekel :)

    Az igaz, hogy nekem az über-hangulatot a TR3 Atlantis jelenti, a mocsárral... :) Azóta azt a pici részt 1 perc alatt végignyomom... belegondolok, hárman ültünk a gép előtt, és majd' egy órát gondolkodtunk, próbálgattunk átsétálni a mocsár fenekén, a szikláról szaltózgattunk, mert azt hittük, mögötte van vmi :))) Hihetetlen volt, amikor éjjeli Játék közben befostunk egy-egy ilyesztő elemnél!

    Ahh, nosztalgia, vagy az öregség...?!

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapjaimon ::. .:: Sync Honlap ::.; .:: Extra Honlap ::.
  • Hamster
    #299
    crelic & Hoz_Hun

    Vegyesek az érzéseim, a játék miadt. Vannak jó szintek, de összességében nézve sajnos unalmas + vontatott az egész :-(

    <- Hamster ->