Tomb Raider 6

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#73
6 nap

Skynet
#72
Daejka: fagyállót ivott😊
#71
Igazán szeretném ha ez tényleg jó game lenne, de valahogy úgy érzem, bukta lesz.
Na, meg Lara egy szál trikóban a sûrûn esõ hóban ?!
#70
visszaszámolok😊)

7

zaki
#69

zaki
#68
itt van néhány kép:

#67
KIRÁLY!!!!

#66
17-én jön már hivatalosan, warezban remélhetõleg már csak néhány nap!!!!! :-)))))
Mondjuk én nagyon remélem, hogy nem cseszik el ezt az igen nagy multú játékot. A képek alapján rendben lesz, majd meglátjuk milyen lesz maga a JÁTÉK!!!!!!!!!!!!!!!!

Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.

gergou
#65
Allitolag 17 en mar itt lesz, szal addig meg van 8 nap, azt ulve is kibirjuk😊

`Take a look to the sky just before you die`

DarkHorSe
#64
sztem bukás lessz

Swedish people are albino monkeys

#63
minden jó lesz
nyugi má-tiszta feszültek vagytok(én is)

Gladiator
#62
nemtom mi a bajotok a grafikával. az a discós jelenet nagyon király.

Bradley
#61
De remélem azért elég hosszú lesz és nem szaladpk át rajta 2 nap latt... 😊)

#60
11 nap ha minden igaz
grrrrrr...

zaki
#59
há én is remélem

Frank99
#58
akkó' ez nemsoká' fönn lesz az isonewson..
:-()

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

#57
lökném mán Larát:-)

#53
Jöjjön már a gamma!!!!

Ja és a legelsõ oldalon legfelül akarom látni ezt a tpikot mindíííííííííííííg.

#52
Azért jobb lesz mint a TRII :-))

<- Hamster ->

zaki
#50
benyomok néhány új képet:


MerlinW
#49
Én végigdurrantottam mind az 5öt, és azt mondom, aki ugyanígy járt el, annak változatlan graffal is jó lenne a TAoD... nekem legalábbis 8. Végig lesz nyomva😊 A második résznél ugysem lehet jobb..😊

[merlinw.org]

#48
HEHE!

Ezt csak az Automex tudná megmondani...

Az eddigi tapasztalat az, hogy 2-3 hetes csúszással jut el hozzánk.

<- Hamster ->
#47
Az biztos hogy tûkön ülök. Szerintem ütõs lesz az új rész. mindenesetre fasza trailert csináltak.
Ideje lesz hogy végre megjelenjen.
(Itt nálunk Magyaroknál is 20-tól lehet megvenni?)

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Kandurex
#46
GOLD!!!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#45
nekem egyedül az elsõ 2 rész tetszett

War. War never changes.

#44
Na Gyerekek Üdv!!

Megnézvén a trailert biztos vagyok benne h az Év Játékával állunk szemben.Nálam persze biztosan az lesz.Gondolom nem én várok már rá egyedül évek óta!?

Bizsereg már a kezem h újra irányithassam Õt és elvarázsolja a napjaim:-))))))))))))

#43
Kibogóztam a dátumkavarodást.

Június 17.-én jelenik meg a játék az USA-ban.
Június 18.-án lehet megvenni az üzletekben az USA-ban.
Június 20.-án jelenik meg Európában.

<- Hamster ->

Faki
#42
Eidos has announced that the latest Tomb Raider game has gone golden and will be released on June 20th

Júniusban lesz, ez a lényeg!

Mayday
#40
Merre is keressuk ezt a trailert?

- Honnan tudjátok, hogy boszorkány? - Engem gyíkká változtatott! ... de már elmúlt...

zaki
#39
az 576-nál meg június 18-at írnak

marsu
#36
Szia.

Köszönöm.

Már rajta vagyok a szeren. És nagyon izgulok.

Szia.
JustIce
#35
No en mar nagyon varom😊
Nekem mondjuk a 2ik resz tetszett a legjobban. Szerintem szebb volt, mint a 3ik 4ik...

Barton 2600+, 1GDDR 400MHz(kingston), Ati 9800Pro, Logitech MX1000

zaki
#34
benyomok még egy pár képet:

#33
Marsu!

A http://www.treditor.hu oldalon megtalálod a kersett programot, illetve rengeteg segítséget a szerkesztett szintekhez.
A program több mint 160Mb, de 15Mb-os részekre van tagolva, így egyszerûbb leszedned.

Ha szükséged van még segítségre nézz be a TombRaider.hu fórumába...

Hamster

#32
Már nagyon várom, azért nálam Lara nagyon bejön.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

marsu
#31
Segítsen valaki!!!!!!!!!!!!
mozesapo
#30
A megjelenés Június 17.
"Lara will be shipping on June 17 on the PlayStation 2 and PC!"

marsu
#29
Sziasztok.

Nálam is az a baj. Ugyanis a második lemez tartalmaz egy programot, amivel a tr.hu-n található szrkeztett pályákat lehet játszani.
És ezért kell a második lemez.

sziasztok.
marsu
#27
Sziasztok.

Tomb Raider 5 második lemez kellene nekem.

Honnan tudom letölteni???
zaki
#26
én is már úgy olvastam, hogy junius 20., és ez már vegleges. legalábbis remélem

zaki
#24

Mayday
#23
Hat skacok, en epp itt, az sg-n olvastam, hogy megint eltoltak a megjelenest, ez ev vegere.
Persze nem bannam a junius 20-at...

- Honnan tudjátok, hogy boszorkány? - Engem gyíkká változtatott! ... de már elmúlt...

zaki
#22

zaki
#21
HC GAMER

And5
#20
500mb hl2 videó hmm honnan?

zaki
#19
én is azt a félgigás half-life 2 videót töltöm.... hol láttad azt az elemzést? szívesen elolvasnám. engem nem nagyon fogott meg a movie...

#17
Basszus miota vááááááááááááárom!

Kiáncsi vagyok a jun 20-ra!?

zaki
#16
láttad az ingame movie-t?

zaki
#14
kb nekem is az a véleményem, mint Dynamicnak. grafikailag sok újítás nem nagyon van, bár nem arra számítottam, hogy Half-Life 2 féle lesz. Játékélmény szerintem ok, bár szerintem ha végigviszem, nem fogom újrajátszani (najó talán 1X). kb 1 hónap múlva ilyenkor majd egy kicsit többet tudok mondani a játékról

zaki
#13