1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • marsu
    #36
    Szia.

    Köszönöm.

    Már rajta vagyok a szeren. És nagyon izgulok.

    Szia.
  • JustIce
    #35
    No en mar nagyon varom:)
    Nekem mondjuk a 2ik resz tetszett a legjobban. Szerintem szebb volt, mint a 3ik 4ik...
  • zaki
    #34
    benyomok még egy pár képet:
  • Hamster
    #33
    Marsu!

    A http://www.treditor.hu oldalon megtalálod a kersett programot, illetve rengeteg segítséget a szerkesztett szintekhez.
    A program több mint 160Mb, de 15Mb-os részekre van tagolva, így egyszerűbb leszedned.

    Ha szükséged van még segítségre nézz be a TombRaider.hu fórumába...

    Hamster
  • Hoz_Hun
    #32
    Már nagyon várom, azért nálam Lara nagyon bejön.
  • marsu
    #31
    Segítsen valaki!!!!!!!!!!!!
  • mozesapo
    #30
    A megjelenés Június 17.
    "Lara will be shipping on June 17 on the PlayStation 2 and PC!"
  • marsu
    #29
    Sziasztok.

    Nálam is az a baj. Ugyanis a második lemez tartalmaz egy programot, amivel a tr.hu-n található szrkeztett pályákat lehet játszani.
    És ezért kell a második lemez.

    sziasztok.
  • marsu
    #27
    Sziasztok.

    Tomb Raider 5 második lemez kellene nekem.

    Honnan tudom letölteni???
  • zaki
    #26
    én is már úgy olvastam, hogy junius 20., és ez már vegleges. legalábbis remélem
  • zaki
    #24

  • Mayday
    #23
    Hat skacok, en epp itt, az sg-n olvastam, hogy megint eltoltak a megjelenest, ez ev vegere.
    Persze nem bannam a junius 20-at...
  • zaki
    #22
  • zaki
    #21
    HC GAMER
  • And5
    #20
    500mb hl2 videó hmm honnan?
  • zaki
    #19
    én is azt a félgigás half-life 2 videót töltöm.... hol láttad azt az elemzést? szívesen elolvasnám. engem nem nagyon fogott meg a movie...
  • Marcus_
    #17
    Basszus miota vááááááááááááárom!

    Kiáncsi vagyok a jun 20-ra!?
  • zaki
    #16
    láttad az ingame movie-t?
  • zaki
    #14
    kb nekem is az a véleményem, mint Dynamicnak. grafikailag sok újítás nem nagyon van, bár nem arra számítottam, hogy Half-Life 2 féle lesz. Játékélmény szerintem ok, bár szerintem ha végigviszem, nem fogom újrajátszani (najó talán 1X). kb 1 hónap múlva ilyenkor majd egy kicsit többet tudok mondani a játékról
  • zaki
    #13
  • barret
    #12
    ird le hogy mijjen,ha megnézted!
  • zaki
    #11
    most töltöm, mindjárt +nézem én is
  • Dynamic
    #10
    (kb. ezt írtam a Hardwireden is)
    Jó, nem éppen tűéles a videó de az akkor is látszik, grafika nem lesz nagy szám, sőt megkockáztatom, hogy nem jobb, mint a legutóbbi TR.A régebbi képeken bemutatott Metal Gear Solid szerű jeleneteknek nyoma sincs, ez egy az egyben a régi TR stílust viszi tovább.Na jó van benne verekedés is, de a fejrúgás és a forgó rugás szegényesnek tűnik.A hangulat sem az igazi.Igaz én dzsungeleket,benszülötteket, piramisokat,inkákat,mayákat vagy mitudomén mit vártam, de nem ezt.Reménykedtem, hogy lesz végre egy normális TR, de ez már ennyiből látszik, hogy ezzel sem fognak forradalmat csinálni.
    Szal egyszerűen egy unalmas ugrabugrának tűnik. A 3-4 perces videóból egy másodperc nem volt ami felkeltette volna az érdeklődésemet.Érdemes megnézni, már csak pont azért, hogy lásd, nem azt fogod kapni ami a képekről lejött.Én vártam a programot, de ezután a videó után csak unottan néztem ki a fejemből.
  • zotyesz
    #9
    Ezzel én is így vagyok. :)
  • zaki
    #8
  • zaki
    #7
    mesélj, mit láttál
  • zaki
    #6
  • Dynamic
    #5
    Az új videó után már nem igazán várom:(
  • zaki
    #4
    kb én is így vagyok vele
  • zaki
    #3
    ilyen topic még nincs, pedig a játék elvileg június 20-án jelenik meg(remélem ez már tuti), és gondolom elég sok ember várja
  • Tikal #2
    remélem jo game lesz, a filmet is várom, de csak angelina jolie miatt :)
  • Tikal #1
    király #1