1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • Petyus_
    #667
    Na nekem a patch hazavágta a játékot.

    Be akartam tölteni a kimentetett, kivágott a desktopra (ezt eddig is csinálta néha), viszont belassult mint a tetü, hiába állítgatom a frame rate compensatort ide-oda.
  • Kandurex
    #666
    Aztán nem őrjöngeni, hogy az én konzolom igenis szép,főz,vasal is rám...nem akarok senki "konzol világába" belecsapni.
  • Kandurex
    #665
    Sztem semmit nem fog lépni. E-van. PC-sk patchol-gatnak, PSX2 meg káromkodnak. Szvsz, az ilyen tipusú játékokat (SC,TR,BR) nem szabadna konzolon megjelentetni (oda mehet a töviggázstly+mário 15, tekkenesverekedőses), elég nagy ezekben a BUG arány. Bár ha jó a fejlesztő cég akkor persze, de ez nem gyakori....semenyire nem gyakori...mindig van BUG....utálom a konzolt...

    Egyszer nekem is volt de akkor még csak 10 éves voltam...hál istennek felnőttem :)
  • Hoz_Hun
    #664
    Kiváncsi vagyok az Eidos megteszi-e.
  • Petyus_
    #663
    Hát.. egy korrektebb japán konzolos cég kiadna egy ilyen bugos játékot konzolra becserélné az eladott példányokat egy javítottra.

    Hmmm ha Karácsonyra kihozták volna bugmentesen... most a TR7-et várnánk Karácsonyra.. így meg.. ki tudja mi lesz a sorozattal? :(
  • Hoz_Hun
    #662
    :)) az már szenigaz, hogy az Indyben a bunyó fenomenális volt. Erről megfeletkeztem, de az tényleg szuper benne. A mentés..pfh...a furógépes üldőzésnél, erős tépés általi kopaszodásnak indultam :).

    Remélem az EIDOS ezután viszatér a PC-hez és a következőt újra arra fejleszti, aztán csinál belőle konzolos átiratot. A hálátlan PS-ek nem is érdemlik meg. Szerintem PC-re jobb kritikát fog kapni, és az eladási aránya is jobb lesz. Hiába a Tomb Raider PCs játék, PC gyermeke, a PS csak kirándult vele. :)
    Olvasom is az Eidos forum, hogy acsarkodnak a PS tulajok, hogy PC-re (bezzeg) kiadták a patchet, az ő 50 dolcsis példányukat meg nem lehet upgradelni. Hát igen, ez van srácok.
  • Petyus_
    #661
    Innen!
  • Petyus_
    #660
    Innen!
  • Petyus_
    #658
    "Systems deadlock or crashes just after loading a level"

    Ez jól fog jönni nekem. :D
  • Petyus_
    #657
    Én meg a Bloodrayne-t nem tudtam irányítani.. meg amúgy se tetszett az a hangulat. Brrrr.. most is beleborzongok ha rágondolok. :D

    Az Indy nekem bejött.. annak sem volt egyszerű az irányítása, de persze okkal. A bunyó fenomenális volt benne.. nekem maradéktalanul bejött volna ha nem rombolta volna a játékélményt a mentés hiánya.. ezért pár pályát sokszor újra kellett kezdeni amit nem igazán szeretek.

    A TR6-ban van egy csomó dolog ami nekem nagyon tetszett már eddig is.. pl. az elején a hangulata.. vagy az, hogy a noteszt szépen el kellett olvasgatni, hogy képben legyél.. tetszett nagyon pl. a Louvre-ban a lézeres terem. :) Vagy a Stargate-es kirakó. :)) Szóval bejön. Az biztos, hogy bugos.

    Megjegyzem az is baj, hogy itt a PC-s kollegák a PS2-s lehúzó kritikákból indulnak ki.. csak azt nem veszik figyelembe, hogy attól még lehet jó egy játék, hogy a konzolos kritikusok a porba gyalázzák azért mert bugos/belassul.. ez PS2-es körökben nem megszokott dolog.

    Splinter Cell: nem rossz játék, szerintem tényleg nem egy kategória. CIA pályáig teljesen el voltam ájulva tőle, de azután a zseniális küldetés után :) erősen ellaposodott, és a vége felé már csak "kötelességtudatból" játszottam vele.
  • Hoz_Hun
    #656
    KINT VAN PATCH:
    Fix List:

    Stopped crashes when Keyboard is remapped to selected keys.

    System deadlock if the correct key is not pressed when playing an FMV

    Systems deadlock or crashes just after loading a level

    Missing shotgun

    EAX logos are now corrected

    FMV player now supports machines with the VMR9 interface.
  • Imremagdi
    #655
    kösszi,mert 2* megpróbáltam,de mind a 2* üres volt a doboz, ezek szerint 3*ra a jobb kart huzza meg
  • Petyus_
    #654
    Igen de a bal oldali karral azt a lámpát vidd oda ami villog! 2* bal-t húzd meg, utána 1* a jobbat. Én is ezzel szívtam mert a bal oldali kart az istennek se tudtam becélozni és azt hittem azt nem lehet meghúzni.
  • Imremagdi
    #653
    abból a lámpából amit a karral odairányítasz a Rámpához ?
  • Hoz_Hun
    #652
    A diszkóban egy dobozt kellet kizerelni egy lámpából. Ha az meg van menj vissza a bárpincérhez.
  • Imremagdi
    #651
    A discoba felszedtem mindent,ezután ki kell menni az utcára ? Vagy bent kell csinálni még vmit,vagy másfelé kell menni ?
  • Hoz_Hun
    #650
    Áh, szó sincs róla hogy fikáznám, uninstallálni meg véletlenül sem fogom.
    Szerintem is túlzóak a kritikák, és a legtöbb a PS2 irányításán meg a bugokon, van kiakadva. Ebből a bugokkal egyetértek, de bízom benne, hogy patch(ekkel) ez is orvosolva lesz.
    Indyt szerintem minden téren veri. Annak csak egy előnye van még, hogy kevesebb benne a bug (jobban mondva én nem is találtam). Bloodrayne az nekem nagyon bejött, de mind hangügyileg mind grafikailag szerintem TR6 alatt marad. Viszont irányíthatóság, bugmentességben veri. Játékélmény egyszinten van (bár Lara azért jobb is, szebb is).
    Splinter Cell szerintem ide sorolható kategória. Third person akció/kaland game. Na az minden téren veri a TR6-ot, bár bugok abban is voltak, de patchekkel szépen orvosolták. Szerencsére én nem futottam beléjük. Grafikailag istencsoda szép, hangok nagyon ott vannak benne, irányíthatóság, nos ilyen jól irányítható gamet rég láttam, hangulata tuti, viszont elég rövid.
  • Petyus_
    #649
    A Splinter Cell nem egy kategória. :)

    Na mindegy szerintem jó kis játék ez, és ez a lényeg. A grafikája lehet nem a legjobb de szerintem bőven megfelel a kor követelményeinek, ha odarakod pl. Enclave vagy Bloodrayne vagy Indy mellé nem hiszem, hogy rámondod, hogy ez 1999-es játék a többi meg 2003-as.

    Nekem csak az nem tetszik, hogy mindenki temeti, fikázza a Tomb Raidert, pedig "10 perc után uninstall" volt.. és nem is láttak semmit a játékból.

    Főleg nem tetszik ha ilyen mondvacsinált okokkal fikázzák, hogy nem jó a grafikája.
  • Mayday
    #648
    Jaja, abban a file-ban van, lehet, hogy DBase, de azzal mer 1000 eve nem volt dolgom. De kiprobalom.
    Ekezet nelkul is megnezem, de csak delutan tudom, otthon, most meloban vagyok.
  • Hoz_Hun
    #647
    Hármat nem tudok, de a Splinter Cell, minden téren veri. Pedig én TR fan vagyok.
  • Hoz_Hun
    #646
    Én háromszor fogadtam abból kétszer nyertem. Mind a háromszor Zekk-re fogadtam. nem hiszem hogy számít de én aszitem én irányítom azt nyomogattam a gombokat közben :)))...
    ...végül is nyert :)
  • Petyus_
    #645
    Ez butaság Sephi, de te tudod. :))

    Nem éri el a 2003-as színvonalat.. sorolj fel nekem 3 játékot ami ennél szebb és hasonló műfajú.
  • Petyus_
    #643
    Az aranyórát el lehet nyerni? :)) Én háromszor töltöttem vissza és mindig lehúzott.. :P
  • Sephi
    #641
    a lenyeg hogy egy jatekot nem itelunk el elso latasra de ez nem 2003 szinvonales mesze nem ugy nez ki ahogy beharangoztak. Attol meg lehet jo
  • Hoz_Hun
    #639
    Ékezet nélkül próbáltad? Lehet az a baja.
  • [Jakuza]
    #638
    En sima txt filet nem talaltam.
    Csak DB allomanyokat.
    Ez nem Dbase allomany akar lenni ? Ebben van szoveg pl TEXT_UK.DB.
  • Zorken
    #637
    Hát én lassan feladom. A játék elején elakadtam a párizsi részen amikor be kell mászni egy félig leeresztett ajtó alatt, amikor a kommandódok üldöznek. Van egy ugrás mi elején azt mondja , hogy "Elég távolinak tünik , egy kicsit rizikós a dolog". Hát itt passz mert ekkorát még léghajtással sem tudna ugrani Lara. Pls valaki segitsen, lehet hogy nem is itt kell átugrani, bár én más utat nem találtam.
  • Mayday
    #636
    A nejem elkezdte forditani a gamet. (Egy text-fileban benne van minden). De Ha ott siman atirom, az nem jo neki, nem indul a game. Ha valaki kepben van, ajanlhatna egy programot, amivel át lehet irni, ez esetben hamarosan eloallnank egy magyaritassal a jatekhoz.
  • Hoz_Hun
    #635
    Nem, max nem tudod később megveni a dupla skorpió pisztolyt a riportertől.
    Az edző aranyórája az én nyakamon is rajtamaraddt, de arra esély sem volt hogy eladjam.
  • Hoz_Hun
    #633
    Ja az tök jó...lenne, ha lehetne használni. A képgalériában próbáltam "Splinter Cell" akciózni...hát a játéktervezők nem igazán támogatják a dolgot. Alig egy két őrt lehet hátulról meglepni, a falakat meg úgy alakították ki, hogy az ajtón lopakodva véletlenül se lehessen benézni, nem is beszélve a lépcsőn mászkáló őrőkkel.
  • Skynet
    #632
    Mehhehe:))))
    Mindazonáltal nekem kellemes csalódás volt ez a game,mert rohadtul díjazom hogy nem a régi ugribugri lőugrál van,hanem vittek bele metal gear szerü lopakodás hátulról legyapás és bunyózás cuccost:)))
    Lehet hogy ez a régi ugribugri tomfanoknak nem fog tetszeni,de sztem így sokkal jobb:)
  • Hoz_Hun
    #631
    Egyébkén ez van róla:

    Patch content:

    Bugs Fixed:
    - Game freeze when Keyboard is remapped to selected keys.
    - System locks if the correct FMV player is not present when playing an FMV.
    - System locks just after loading a level.
    Missing Shotgun.
    - FMV player now supports machines with the VMR9 interface.

    Hű-ha, rengeteget mindent kijavítanak.
  • Hoz_Hun
    #630
    Errr, azaz mára igérik. Úgy legyen . Kiváncsi vagyok, hogy utánna installálhatom a játékot újra mert a patch a jólműködő dolgokat is elbasza-e.
  • Hoz_Hun
    #629
    Jah, az új patch csupa olyat javít amiről nem is halottam. Persze az ismert bugokat nem. Legalábbis még nem szól róla a fáma. Holnapra igérik, de végül is az AoD-nek is karácsonykor kelett volna meg jelennie.
  • rage
    #628
    Néhány gyöngyszem:
    www.tar.hu/rage/utils/tr1.jpg
    www.tar.hu/rage/utils/tr2.jpg
    www.tar.hu/rage/utils/tr3.jpg

    A második és a harmadik képen jól lehet látni, hogy a ködöt, ami pedig az egész képernyőn kellene látszódjon, hogy jeleníti meg

    Meg egy kép a kávéházról, ahol nem csoda, ha rosszul néz ki a pincér arca ezek után:)
  • rage
    #627
    Ok:) Tudom, csak megnéztem, hátha javít a második (tetőn) játszódó pálya árnyék/fény kavalkádján, ahol óriási bugok voltak

    Érdekes, azóta a rossz arcú pincért leszámítva, más bug nincsen...
    Amúgy Eidos mondta, holnap jön ki patch.
    Minden marhaságra, arra nem, amire kéne:)
  • Skynet
    #626
    A frame bigyula kikapcsolása azoknak szólt akik indítás után csak fekete képet kapnak:)))
  • rage
    #625
    Az intro, mint a szarul tömörített divx:)
    nem tudtam belőle jó minőséget kihozni

    Nem egy Blizzard, vagy egy Westwood, az biztos:)
  • rage
    #624
    Nos, a gettóban vagyok, bent a discoban,
    égnek a lámpák, szól a zene - itt tartok most.

    Pozitívumok:
    A zene, a grafika (a bugok, s egy-két szörnyű dolog kivételével) , néha a hangulat, s a játszhatóság.
    Grafika akkor, amikor bump mapping a vaslemezen, s azon gyűlik a pixel shaderes eső:))

    Negatívumok:
    Irányítás, amikor meg akarok fordulni a lépcsőn, az idegbaj - de idővel már megszoktam:/
    Elképesztő grafikai bugok, különösen a háztetős pályán az elején - a belső tereknél nincs gond.
    A metro mellett találtam papírbokrokat, mint a Tomb Raider III-ban - jajj!

    Néha játékmenetbéli bugok - holtan mentem át a második pályára, pl:)
    S most itt a gettóban elég lassú a játékmenet
    De végül is, elvoltam vele, nem vészes,
    aki szereti a Tomb Raidert, s képes túltenni magát az alap hülyeségeken, főképp az irányíthatóságon, s Lara lassúságán, eljátszadozhat vele ...
    :)
    Olyan 8/10
  • Petyus_
    #623
    Ügyes vagy!