1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • Petyus_
    #622
    A Warcraft III vagy Diablo II renderjeihez képest tényleg döbbenetesen szar.. az átvezetők is szarok MGS2-höz képest. Különben semmi baj nincs velük.
  • Dynamic
    #621
    Hihi, 10 perc után uninstalláltam...:)
  • rage
    #619
    Kikapcsoltam az általatok javasolt frame rate bigyuszt

    Nagyszerű volt, a játék lelassult úgy, mintha a Max Payne bullet time-ját használnám:)
  • Petyus_
    #618
    Csak 5000 poligon egyébiránt.
  • Petyus_
    #617
    Konkrétan nem emlékszem de nekifutsz, ugrasz és a levegőben megnyomod a "use" gombot azzal megkapazkodik. Billentyűzeten a Ctrl az talán.
  • Zorken
    #616
    Az elején van át kell ugrani egy leszakadt lépcsö másik oldalára, de nem megy. Azt mondja hogy egy kicsit messze van és elég gáz. Hát elég gáz, de hogy a grizbe lehet átugrani itt?
  • Petyus_
    #615
    Így van.

    Egyrészt az egeret el kell felejteni.. jó esetben a billt is. Azt egyébként nem hiszem hogy Dual Shock-kal olyan nehéz lenne PS2-n irányítani.. tipikusan olyan irányítás, hogy először rohadt fura, utána megszokod és kész. Nekem eszembe se jut már hogy nem tökéletes az irányítás.

    Grafika: én 4* FSAA-val és 8* aniso-val nyomom és semmi baj a látvánnyal. Pár helyen alacsonyabb felbontásúak a textúrák a kelleténél ez igaz.. meg nincsenek Doom III szintű árnyékok.. ezt leszámítva mindenben megfelel a kor követelményeinek (pixel shader 2.0(!!) támogatás pl., mindenhol tükröződések, bump mapping, szépen kivitelezett pályák, modellek). A Bloodrayne-nél, Indynél jobban néz ki, vagy mivel kellene összehasonlítani?

    A játéknak sok erénye van még, pl. zene/hangok.. és az első játéknapon (!) szinte semmit nem látsz belőle.. utána jönnek a pályák az igazi TR-esebb helyszínekkel, jó kis fejtörőkkel, nehéz ugrásokkal, stb. :)

    Szóval a bugokat leszámítva nincs igazán baj ezzel a játékkal az eddigiek alapján azt mondom. A párizsi utcai rész nem nagyon tetszett, de azt leszámítva igen jó kis játék.
  • Petyus_
    #614
    Hogy te is lásd a változást.


  • Skynet
    #613
    höhhánemtom én kilőttem az egeret joystickra nyomtam az egészet azzal tök fasza irányítani:)
    A grafikával nemtom miabaja egyeseknek...Belőttem mindenre antiscop filtert high grafit meg minden pipálva amit csak lehet és jó és egész fasza a grafika...Jó...Nem egy iszonyatos csoda,de megállja a helyét a mostanság kijövő 3rd game-k között...
    Egyelőre ennyi:)
  • cypher
    #612
    Szerintem egy nagy sz@r lett...
    Végigizgultam hajnalokon át PSX-en az első,majd második részt.
    Jött a PC,és a harmadik(még emészthető..)rész,aztán negyedik,már gyengébb,ötödik (no comment..)és a végére EZ.
    Hát,bárki bármit mond,számomra ezzel a résszel Lara végképp elúszott.
    Nagyon sajnálom,mert nálam jobban tényleg nem sokan várták ezt a játékot.A mai napig rengeted elakadt ismerős hív telefonon,hogy kell az adott részeken továbbmenni.Ennél a résznél(először a sorozatban)nem fogok tudni segíteni...
  • Sephi
    #611
    Nezd ... szerintem a grafika ovon aluli utes... en nem erre szamitottam. Ha bazz aszt irtak valahol hogy amig az elozo reszekben 500 polygon volt Lara most ebben 15000... aha meseje a halotnak! Es hogy nez ki az intro :(

    A jatek erdekes de a iranyitas jaj anyam!
  • Mikice
    #610
    Köszi a segítséget.
    Hát elég sok mindent +próbáltam mire sikerült szóra bírni a progit. Végülis a hangkártya drivere miatt nem indult. :(
    Feltettem egy nem hivatalos drivert és azzal már ment.
  • rage
    #609
    Na, most azt kéne tudni, hogy pl amikor a háztetős pályán szaladgálok valahol lent, akkor hogy lehetne elérni, hogy az árnyék s a fények ne ilyen iszonyat bugosak legyenek?
    Mintha felülről reflektorral világítanának, miközben a fény téglatest alakú...

  • Skynet
    #608
    Nakapja be az eidos:))
    Asszem megvan a megoldás most olvastam a játék fórumán:
    KI KELL KAPCSOLNI A FRAME RATE COMPENSATION-t...
    Kikapcsoltam így tökéletesen müxik a game:)))
  • Skynet
    #607
    Valakiiiiiiiiiiiii
    Miafaxvan a progival???? Indítanám de csak sötét képet kapok...Konfigoztam mindenhogy,beraktam 75 hz-re is feltettem újra dx9 új videjódriver,legújabb codecek és semmi.....5let???????
  • Petyus_
    #606
    Miért is?

    Milyen hasonló stílusú nézdahátam játékok voltak az idén? Indy? Bllodrayne? Szerintem bőven felveszi velük a versenyt.
  • Sephi
    #605
    Jajde jo jatek! De valaki szojon ma az Eidosnak es a keszitoknek hogy mar reg nem 1999-ben vagyunk jo? Vagy esetleg valaki elvesztette es most talaltak meg?
  • Skynet
    #604
    Elndítanám de csak fekete képet kapok,és kakukk...
    5let????
  • rage
    #603
    Nos, felinstalláltam, kipróbáltam.
    Config:
    P III 1 GHZ
    Asus GEF 3
    512 MB RAM
    MX300 Vortex 2 Soundcard
    Win XP PRO SP1
    --
    Szerencsére, hibátlanul fut.
    Az irányítást szokni kell, mondjuk, amig így nézelődök, addig ok, de ha itt felperegnek az események, elég nehéz lesz kezelni...
    Annyira azért talán nem rossz.

    Grafika szerintem egész jó, sőt, tetszik, pláne amikor a víz megcsillan a kövön.
    Zene , hangok is rendben vannak, pedig féltem a support nélküli hangkártyámtól...

    Beállításokban mindent hagytam, egyedül az RGB-t tettem át 32 bitesre
    Mondjuk, bekapcsoltam a Fog-ot (köd) ,illetve a bilinear filteringet
    1024*768*32 bit,85 HZ-es képfrissítés mellett játszom.

    Az FMV-k csúnyák, olyan ,mintha valami gagyi tömörítést alkalmaztak volna.
    Picit a kép is vibrál, s elég elmosott a kép.

    A játék maga :
    Első pályát csináltam meg, (nem volt nehéz :-)
    Van pisztoly, meg feszítővas...
    De máris egy szép bug:
    Sikerült a földre zuhanni a végén kapaszkodás közben, erre Lara kinyiffant.
    De abban a pillanatban jött a következő FMV, és vége lett az első pályának, ott álltam a második pálya elején full erővel
    Éljen :))
  • Hoz_Hun
    #601
    Az észak nyugati sarokban mász le a lejebb lévő platformra. Ott a feszítővas.
  • Hoz_Hun
    #600
    TAB
  • Hoz_Hun
    #599
    A bin mérete mindig több mint a valós érték, egy 700 mb CD gond nélkül rámegy.
  • Multisync
    #598
    inventory-t hogy a halálba lehet előhozni?
  • zaki
    #597
    peres=perces
  • zaki
    #596
    persze, simán felfér 2 80 peres cdre
  • Hoz_Hun
    #593
    Akkor már "elég erős lettél" hogy függeszkedve átmász. Az ajtótól nem messze le lehet fügeszkedni aztán balra elmászni egy amolyan tűzlétrára. De ha engem kérdezel, menj visza ahol az ablakon be lehet mászni aztán a feszítővassal törd fel a szekrényt. És ha már ott vagy menj az ablakkal szembeni sarokba, mert ott fix a kamera állás és tök közel lesz Lara. Fordítsd a képernyővel szembe aztán mozgasd ide-oda és csodál ahogy a melle löbög
  • Örm
    #592
    A tetőn miután feltörtem a lakatot mit kell csinálni?
  • Hoz_Hun
    #590
    Jah, el tudod adni, és kapsz érte pénzt (jó kis Eurot). Azon meg megtudod venni a TR 6-ot :).
    De igyekez az eladással, mert kinyírják az orgazdát, azt a nyakadon marad az áru.
  • Petyus_
    #589
    El tudod majd adni őket egy orgazdának. :)
  • Petyus_
    #587
    Sima, nem analóg gamepad-del teljesen jól lehet irányítani. :]
  • Marcus_
    #585
    Köszönöm Jakuza!!
    Nálam is duplán fogy a löszer sajna
  • Kaszi46
    #584
    én is kiprobáltam sajna de hát meg kell hogy állapitsam, az irányitás egyszerüen a 0val egyenértékü mind egérrel, billel, gamepaddal:((
    kár érte
  • [Jakuza]
    #583
    Kerdes.
    Nalatok is parosaval szamolja le a loveseknel a kilot toltenyeket ?
    Most ez megint egy bug , vagy mi a szar ?
    Ugye a legkisebb 9mmes pisztoly 12 loszeres.
    Erre kifogy 6 lovesre mert parosaval fogy belole a tolteny.
    Nalatok is ez van ,vagy csak nalam fordul ez elo ?
  • [Jakuza]
    #582
    Mert nem arra kell menni.
    Menj fel a diszkopultba inditsad el a zenet.
    Erre kijon ket fazon a szobabkbol. Intezd el oket.
    Majd fel a 2. szintre a lepcsokon amin van egy kiszogeles. A hangszorot huzd a szelere. es irany fel a femszerkezetre.
    Ha bekapcsoltad a zenet , akkor a fenytechnikan teljesen feltudsz jutni az iranyito terembe.
    Ott 2 bal kapcsolo utan egy jobb kapcsolo, amitol a vibralofenyu lampatest oldalabol kitudod szedni a dobozt ami kell Pierrenek.
  • Marcus_
    #581
    srácok a dizsiben mindenkit lelőttem.van egy létra lemegyek a pincébe meg 2 kocka.volt egy kar meghuztam ,de semmi.
  • Hoz_Hun
    #580
    Ok. nem a gombot nem találtam, hanem nem sprintelt, rá. De mint kiderült azért nem mert még nem tudott (a piramisban ücsörögve eltunyult a kisasszony, legyengült, lelassult és szinte minden tudását elvesztette).
    Nekem azért hiányzott (hiányzik, de majd 10 szint mulva megkapom) a sprint, mert irittál az a lassú totyogás amit művel. Bár így hogy ugrálva megyek, mint Béka Berci egész elviselhető sebesség hozható ki belőle.
  • rage
    #579
    Hát, már megint érdekes logikára épít a Tomb Raider :-))

    Emlékszem, mindig elgondolkodtatott ,amikor egy tárgyért kellett egy óriási piramisban /kazamatában több órás kirándulást tenni, ezer szinten át, megölve száz ellenséget, hogy a legvégén , bejussak abba a szobába, ahol a hőn áhított ereklye pihent, mögötte pedig egy rozoga faajtó, vagy gyakran az sem , néha csak egy egyszerű nyílás , ami a szabad ég alá vezetett.

    Ilyenkor mindig az jutott eszembe, lehet, erről az oldalról kellett volna megközelítenie Larának az épületet, picit könnyebb lett volna neki:)))
  • [Jakuza]
    #578
    Mindegy kozben atvergodtem.
    Kellett +1 ero.
    Miutan a Serpent Rougeban betortem az ajtot erosebb lettem es igy mar sikerult atugrani, hala istennek, mert tegnap mar kurva ideges voltam vagy 2 ora probalkozas utan. :)))
  • Hamster
    #577
    Jakuza!

    Bocsesz a #533-ra válaszoltam.

    rage!

    Hehe :-)))

    Huz_Hun!

    Én nem is akartam sprintelni, csak a játék végefelé találtam meg a gombot, így nem is tudtam, mikortól lehet sprintelni.

    Egyébként én PS2-n vittem végig, így hiába írnám le a R2-t nyomd meg úgy sem érne semmit.

    Most kezdtem el PC-n, de nekem a PS2 grafikája jobban bejött. Ott ugyebár nem kell p*csölni a sok grafikai beállítással, és a hangkártyával, hiszen a gép adott. Éppen ezért vettem PS2-t. Nálam PC-n semmi gond nem volt, simán felment a játék, és tökéletesen működik.

    <- Hamster ->
  • krisz073
    #576
    mindenkinek maga felé hajlik a keze :))