1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • Hoz_Hun
    #575
    Már utánnaolvastam a külföldi forumokon, de köszi :).

    Az #569-ben meg is válaszoltam magamnak (tök rendes vagyok magammal :))).
  • rage
    #574
    Hamster, te segíthetnél azoknak, akik nem tudnak sprintelni...
  • [Jakuza]
    #573
    Viztorony ?
    Az egy kicsit elobbre van.
    En nem arrol a palyarol beszelek.
    Nekem nem a pajszer kell. :)
  • Hamster
    #572
    Vonszold el a hordót a víztorony felé. (Akció + hátragomb egyszerre folyamatosan.)

    <- Hamster -y
  • rage
    #571
    Örülök, hogy sikerült :)
    Jó játékot!!
  • krisz073
    #570
    Hali.

    Köszi a tegnapi segitséget sikerült havernak megoldani a gondot ,ahogy frissitettem az AC97 drivert egyböl jó lett a hang és sikerült a szaggatás is megoldani.
    Kiprobáltam én is othón a saját gépemen és ott tökéletesen fut,nálam nagyon szép a grafika igaz az irányitás nekem is elsőre kicsit szokatlan.
  • Hoz_Hun
    #569
    Ugylátszik miután ez csak engem zavart megválszolom magamnak miután utánnaolvastam. Sprintelni a 21. pályán a "Galleries Under Siege" tanulunk meg.
  • rage
    #568
    Egy csomó játéknál meg az a hiba forrása, ha felteszel egy ilyen codec packet:)
  • Hoz_Hun
    #567
    A sprintelős kérdésemre senki sem tudja a választ?
  • JxOxExY
    #566
    Jakuza:

    Probáld meg felrakni az ACE MEGA CODECS PACK 5.9-et.Mostanában egy csomó játéknál ez a hiba forrása(RON,matrix,stb...)
  • rage
    #565
    DX 9.0a van
  • Hoz_Hun
    #563
    A másik hidat én sem értem el, a pálya végén meg nem mentam vissza megpróbálni. A boxterembe a szobor előtti követ huzogasátok, meg toljátok, akkor elég sokat gyúr Lara. Aszem annál az egy teremben 3x lehet erősődni.
  • Hoz_Hun
    #562
    Én eladtam.
  • [Jakuza]
    #561
    Hat szerintem nem a DX miatt lehet, mert csak DX9en megy a jatek es annal ujabb DX nincsen ha jol emlekszem.
  • rage
    #560
    Milyen drivert használsz, milyen oprendszer alatt ?

    DX verzió?
  • [Jakuza]
    #559
    Minden kikapcsolva raadasul 4 driverrel probaltam , meg az Omega driverekkel is.
    Semmi valtozas.
  • [Jakuza]
    #558
    A hid atugrassal kapcsolatban.
    Hat mar nagyon tele van a hocipom.
    lehetetlenseg atugrani , mert tul messze van hiaba probalok a legeslegszelerol elugrani.
    Egyszeruen van meg vagy 1,5 meter a kezetol.
    Nem tom neked Mr. Perfect hogy a faszba sikerult atjutni.
    Mar csak arra gondolhatok, hogy nem eleg eros a karakter es lehet, hogy kene meg egy kis izom erot fejleszteni nala.
    Amugy a shopban csak eladni lehet ?
    Mert nem tudom, hogy a nyaklancot eladjam e nincs e ra kesobb szugseg.
  • Hoz_Hun
    #557
    Mikor tanulja meg Lara a sprintelést?
  • Hoz_Hun
    #556
    Azon kevés szerencsések közé tartozol akiknek jó :).
  • rage
    #555
    Ja ,s próbáljátok az Anti Aliasingot vagy lelőni, vagy application-re tenni még a Windowsban, a driver beállításoknál

    Sok embernél pl emiatt bugzik a grafika
  • rage
    #554
    Hm, akkor én a helyedben WIn98 alatt belépnék a registrybe, s exportálnám azokat a kulcsokat, amelyek a Core Design-ra vonatkoznak, vagy kifejezetten az AOD-re.

    Utána XP alól ezt a reg file-t applikálnám, csinálnék egy ikont a launcher-hez, ott egy gyors setup, s hadd menjen.

    Nálam így van felinstallálva ugyanabba a könyvtárba két oprendszer alá néhány játék :))
  • Petyus_
    #553
    Nekem ez a csávó -bár ATi kártya- tökéletesen néz ki. :)

    A játék egyébként egyre jobb, ez az Archeological Dig pl. kifejezetten nagyon jó pálya! :)
  • Hoz_Hun
    #552
    Ehe ez Pierre a bárpincér, ez az emberek 98% hibás. Az játék bug. Nála asszem mindegy milyen a kártyád ilyen "szépen" néz ki.
  • Mayday
    #551
    Ez a fiatalember nalam is ilyen (ATI kartya) mashol nem volt meg semmi hiba.
    Eleg sotet az illeto, tudjuk be ennek... :)
  • [Jakuza]
    #550
    Hat en kb ezerszer megprobaltam igy es nem megy.
    Raadasul meg gyakorlott TRs is vagyok, de mindhiaba.
    Amugy nalam is vannak hang es kepproblemak is.
    Bar nalam a hang az a Compatibility Default modban jo. De a kep sok helyen textura hibas.
    Sprintelni nekem, se sprintel , de ha ugras elott nyomod be a sprint gombot akkor elore nyujtozkodva probalja elkapni a szemben levo targyakat.
    Igy szoktam mar az elozo reszekben is a vizbe a fejest ugrani. :)
    A textura hibakrol egy kep.
    Ja es ez nem Ati bug , mert Nvidias kartyam van.


  • Noninnyó
    #549
    Nekem 98SE alatt simán megy a játék (csak a hang szar), de menni megy. Windows XP SP1 alatt viszont fel sem lehet installálni, mert úgy 50% környékén hibaüzenettel leáll (nézzem meg, hogy tényleg a helyén van-e a fájl, amit másolni akar).
  • Kandurex
    #548
    Nekem sima 98 angolom van...és sűvit.-.-
  • rage
    #547
    Megpróbálhatnál valamit
    Biztosan lehet sejteni mely file-ok azok, amik a zenét tartalmazzák.
    Másold ki őket valahová, majd töröld le őket az eredeti helyükről

    Most egy az egyben ugyanilyen nevű és kiterjesztésú 0 byte-os file-okat hozz létre a megfelelő könyvtárban.

    Hátha működik normálisan, zene nélkül
    Még mindig jobb, mint a süvítés...
    Ha nem jön be, másold vissza a mentett file-okat, s kész.
  • Hoz_Hun
    #546
    Tudom, de a forumon sokan panaszkodnak, hogy nekik nem indul Win 98 alatt. De lehet, hogy csak kényesebb és csak pár embernek nem.
  • Hoz_Hun
    #545
    A guide azt irja Bouchard után a boxteremben ne beszéljünk az edzővel mert mindig elveszítjük a lovét. Hát én kapásból elnyertem a szép kis aranyóráját (én Zek-et választottam.)

    A sprintelős kérdésemre senki(#540)?
  • Hoz_Hun
    #543
    Mikice: mégvalamu az Audigy 1. (ha az van) problémázik (állítólag), szóval akár az is lehet, de a többi szerint rendben van a gép.
  • Noninnyó
    #542
    Semmire, legalábbis én. Próbáltam én már a Compatibility módot is, mindegyik típusát, de semmi. Ugyanolyan csúnyán sűvítő hangja van a játéknak, viszont az a fura, hogy a menüben még szépen szól a zene. Hangkártyadriverek tömkelegét próbáltam, újabbakat, régebbieket, alaplapi integált kareszt is, dxdiag-ban a hardveres gyorsítással is játszadoztam, amit csak el tudsz képzelni, de semmi. Még az audio kodekeket is leszedtem a gépről. Halvány lila kisegítő fogalmam sincs, mi lehet a gikszer. Asszem ideje lenne más játékot keresnem, mielőtt bele nem őrülök az AOD-ba.
    Hát dióhéjban ennyi.
  • Hoz_Hun
    #541
    Mikice: Win98 SE-vel is sokaknak nem indul el. Egyesek egyenesen azt álítják 98-on egyáltalán nem indul el és azt irja ki mint nálad. Ha teheted probálkoz XP-vel.
  • Hoz_Hun
    #540
    Lenne egy kérdésem: én most (azaz tegnap esete) fejeztem be a párizsi részt. Azonban még nem tudok sprintelni. Ez másnál is igy van, vagy csak nálam nem tanulta meg? Ha igen, akkor ti hol, melyik résznél tanultátok? Nekem a sprint gombra csak körbenéz. Ha futás közbe nyomom meg akkor sem történik semmi. Vagy valamit rosszul csinálok?

    Igazándiból egy nagy hibát látok, ami engem (roppantul) zavar: lara nem fut hanem kocog, és szinte minden közelében megáll. A pályákon töbnyire ugrálok mert úgy háromszor gyorsabban lehet menni. Az irányítást teljesen megszoktam.
  • Mr. Perfect
    #539
    Nekem sikerült átugrani, igaz nem elsőre. Pont a híd széléről kell elugrani és az action gombbal a másik híd szélét elkapni...
  • Petyus_
    #537


    Engem is lekötött a játék, tegnap délután lettőtől éjfélig toltam kisebb-nagyobb megszakításokkal. :) Én is a Louvre-ig jutottam, illetve azt még befejeztem. A Parisian Ghetto élettelen városrészletét leszámítva kifejezetten tetszik a játék, a sztori is kezd érdekveszítővé válni. :)
  • Bradley
    #536
    Vagyis most nézem, hogy a guide szerint 11-es Louvre Galery...

    Na jó reggelt mindenkinek... Én télleg alszom...
  • Bradley
    #535
    Na asszem alszom kicsit. :))) Épp a Louvre-be értem...

    Nincs semmi baja ennek a gamenek... :) Én legalább is nagyon élezem. Jobb, mint az 5...
  • Bradley
    #534
    Feszitővas, vissza pisztolyért(ezt nem muszáj):)
  • [Jakuza]
    #532
    Valakinek sikerult a Parizsi gettoban a vonat folott levo egyik femhidrol a masikra atjutni ?
    Mar kezdek ideges lenni.
    Vagy 2 oraja probalok atugrani maszni etc es nem jutok dulore vele. Lassan mar a format C: jar az eszembe.

    Az angol leiras szerint atkell ugrani az egyikrol a masikra, de egyszeruen lehetetlennek tunik mert tul messze van mar duckingal is probaltam de ugy sem erem el. A drotos racsok mogott penz es gyogyszer van es beszeretnem gyujteni.

    "Jump across to the metal bridge opposite to you.

    Jump from the metal bridge to a small grass covered ledge. Using the walk or stealth mode, walk toward torn away fencing to get to the edge of the building."