17064






  • TheGOro
    #2410
    Bocs a késői válaszért, de van jobb dolgom is mint ilyesmikkel foglalkozni.
  • TheGOro
    #2409
    Nem voltatok kevesebben mivel be volt kapcsolva az autoteambalance, és ezért dobált át minket folyamatosan az 1ik csapatból a másikba.

    1. Azt a rész nem neked, hanem sokkal inkább Petko-nak szólt, aki a te állításod alapján ezt a következtetést vonta le.
    2. lehet hogy te másképp hívod, hétvégi háztűznéző az ellen bázisán... stb, de nem te voltál az egyedüli aki ott téblábolt, és nem 1 szál fürdőnadrágban.
    3. Csalás sincs megtiltva, legalább is nincs leírva a szabályok között, ebből következik akkor hogy szabad csalni is, sőt szavaidból itélve amit szabad, azt kell is. (A valóságban a csalások is tiltva vannak, ennek ellenére lehet csalni, úgyanis a lehetőség meg van rá.)
    4. Tanulj meg olvasni "(nem számítva a scudot)" mert azt mindig leszedtük. Nem cseszte fel az agyamat hogy a másik csapat sokkal jobb volt, mivel ez nem igaz. Csak az hogy azt mondat hogy tegyen ellene valamit, az eszközt nem jelölted meg.
    5. Maximum az elején volt így amikor megkértünk szépen azokat, akik nem klántagok (mivel mi a TS-ünkön tartottuk a kapcsolatot, így nem túl izgi, ha a fél csapat a másik oldalon van.), hogy pár ember menjen át kieggyenlíteni a csapatokat, amire te is húztad a szád. Végül be lett kapcsolva az ATB és később akaratom ellenére engem is átrakott irakinak.

    Normális szervereken a BC-ért figyelmeztetés és kick jár, tehát nem hagyják. A bölcseleted nagyon aranyos, de ezt már sokszor hallottuk bc-ektól, hát akinek a játék ebből áll...
  • Borg
    #2408
    hm?
  • Borg
    #2406
    1. Én nem is mondtam, hogy kiadtad volna.
    2. Nem basecampeltem. Tettem egy kört a bázis körül a tankkal (a körülívelő dombon mentem körbe, láthatta, hogy miután kinyirtam, mentem is tovább), és kinyirtam. Elkezdett szidni. Kérdeztem zavarja e, h kinyirtam, erre azt mondja igen. Montam akkor tegyen ellene. Erre kikkelve lettem.
    3. Nincs megtiltva a basecamp, tehát még akkor sem lett volna jogod kirúgni.
    4. A Scud meg főleg nincs megtiltva, ebből is látszik, hogy egyszerűen csak felcseszte az agyad, hogy a másik csapat sokkal jobb volt (RÁADÁSUL KEVESEBBEN VOLTUNK UGYE), és visszaéltél a jogaiddal a szerveren. Az, hogy artilleryvel lövi valaki a bázisotokat, nehogymár tiltott legyen.
    Szerintem rögtön tiltasd be, hogy bárki rátok lőhessen, és akkor nincs gond többet, nem?
    5. Az bezzeg nem zavart, mikor 15vs10 volt, csak annyit mondtál rá, hogy a DF-esek egy csapatba akarnak lenni, és ezzel leszartad a témát. Ambíciózus adminkám...

    A basecampre visszatérve meg (ha egyátalán az lett volna) nem a kick a megoldás, hanem tudni kell játszani! Ugyanis csak ott lehet basecampelni, ahol hagyják, tudod...
  • cicca
    #2405
    B.U.É.K mindenkinek, igy utólag is....

    DonCicca
  • TheGOro
    #2404
    Loc te is büszke lehetsz magadra... Látszik hogy nagyon figyeltél, mert amit mondasz, annak a fele sem igaz. Kezdve ott, hogy nem colton kickelt, hanem én. És miután te voltál a 3. aki jött szétszedni a bázisunkat (nem számítva a scudot) és szóltam is hogy hagyd abba, mire te pökhendien azt mondtad tegyek valamit ellene, ezért tettem.
    Mindezekből kiderül hogy NEM adtam ki az admin jelszót, mivel magam kickeltem, és ez kiderül a logból is...
  • Petko
    #2403
    akkro könnyen rájárhat a rúd, ugyanis ez neki egy bant jelent (az hogy nem lehetne admin joga. es ugyanigy gorora is mível nagy valószinüséggel ő adta ki neki az admin jelszót, mert mindketten df esek)
  • Danny
    #2402
    :) OOOOOOOOOps!
  • ssc-suni-hu
    #2401
    Figyel, megjegyez, haragszik
  • ssc-suni-hu
    #2400
    A PT mindenhol ott van es figyel :-)
  • Danny
    #2399
    Mindenkibe boldogot!
  • Unreal1942
    #2398
    Grat Cobra! :)
    Latom nem tetlenkedtel ejfelkor :D
    Neked is boldog uj evet!

    U'42.:.Pampalini
  • ghost cb
    #2397
    puhh na ennnyi elég is volt
  • ghost cb
    #2396
    Na semmi? már egy fél napja nem irtak a fórumra. MI EZ KÉREM??? Azonnal mindenki takarodjon föl a dw-re!
  • Cobra.
    #2395
    Fragekben gazdag, cheatmentes boldog új évet kívánok minden kedves DC játékosnak
  • Borg
    #2394
    aha...
  • Yan
    #2393
    DW-n?
  • Borg
    #2392
    Na búék mindenkibe, és szakadjatok már le végre a szerverről is;)
  • Borg
    #2391
    Azt kérdeztem zavarja e (hogy lelőttem), erre azt mondta igen. Én meg mondtam, hogy akkor tegyen ellene ha zavarja... erre kicked lettem. Asszem egyértelmű ki volt...

    (hukk )
  • DF Ranger
    #2390
    A jövöben legyen részed minden szépben, sexben hétszer minden héten, de légy ma éjjel disznó részeg, így búcsúztasd a múlt évet, kivánok Neked boldog új évet!
  • DF Ranger
    #2389
    Coltonnak van admin joga? Hmm sztem nincs valszeg nem ő volt mondjuk az tény hogy láma :) Nem biztos hogy DF-es volt különben aki kickelt (valószínüleg nem). Mindenesetre érdekes dolog. Mind1 majd Goro elintézi. :)
  • Borg
    #2388
    Gratualok Colton, büszke lehetsz magadra.
    Amikor 10vs15 van, és a 15ös csapatban véletlenül van 5 DF-es, akkor bezzeg nem teszel semmit.
    De amint lebaszok egy kört tankkal a bázisotok körül, és lelőlek amint ott bénázol, máris kikelsz basecampért. (holott nincs is megtiltva, még ha az is lett volna)

    Talán picit jobb indok kellett volna az admin jogok osztására, mint egykét ezres, ugye...

    Ja és erre lehet reagálni, szarok rá. Ezen ugyanis nincs mit vitatni, ez tény.
  • Yan
    #2387
    iraqi oldalon jáccik,
    mond el úgy
  • Danny
    #2386
    U9142 :D ez biztos valami német U-Boat. És ha már a tengeren érzed magad, akkor IGEN be vagy ba*va.
  • Unreal1942
    #2385
    LOL
    Na akkor még egyszer... már be vagyok rugva???
    Boldog új évet kíván az Unreal1942 klán mindenkinek!
    uuuuu42őőőőőő
  • Unreal1942
    #2384
    Boldog új évet kíván az Unreal9142 klán mindenkinek!
  • ghost cb
    #2382
    Boldog uj évet mindenkinek!
  • Danny
    #2380
  • Danny
    #2379
    Deeeeeeeeeeeeee csak nekem akartad! :DDDDDDDDDDDDDD
  • Danny
    #2378
    Jaja, van egy CoFB Borg is és totál láma módon aszittem Te vagy. Ő a Coff egyik alapítója. De most már vágom mivan :) Bocs!
  • Danny
    #2377
    Baszki Valen ne akassz már ki. Ez a DC-ben olyan szöveg mint a Roger That! :) A gép szokta mondani. "Good Luck and God Bless! Eagle 1 out!" Asszem amikor minden pontot elveszt a csapat és kéne már foglalni akkor mondja.
  • DonPapa
    #2376
    Mindenkinek Békés Boldog és Sikerekben Gazdag Új Évet Kívánok !!

  • Valen
    #2375
    Danny : Ki az az Eagle 1, ha nem te ????????
  • Borg
    #2374
    Van olyan hogy coff borg? és én mér nem láttam még azt?:)

    (/me=<<Locutus PT>>)
  • Yan
    #2373
    Ez félre csúszott.
    Mindenkinek gondoltam, nem csak Danny-nak.
  • Yan
    #2372
    BÚÉK all.
  • Danny
    #2371
    Jóvan közben felvilágosítottak hogy benéztem. Sry!
  • Danny
    #2370
    Na most hülyének érzem magam várj :) CoFB Borg és Locutus PT nem egy és ugyanaz a személy aki egyébiránt Te vagy? Ne bassz ki velem, ennyire nem lehetek gyp-s. .D
  • Borg
    #2369
    astomiaza CoFB?
    Itt nem csak a te identitásoddal küszködnek úgy látom :))
  • Valen
    #2368
    Jó de ki az az Eagle 1????