17064






  • Lacc
    #2453
    Minek ehhez leírás? Ugyanazon az elven működik ahogy a valóságban is. Najó, nagyjából :D
    Ha előre dőlsz előre megy, minél jobban annál inkább, ha hátra akkor fordítva, W-vel emelkedsz, ha tartani akarod a magasságot akkor nyokodod, S asszem nem csinál semmit. AD-vel forogsz és ennyi. Csak gyakorolni kell és akkor már bármilyen manővert meg tudsz simán csinálni. De tényleg sok gyakorlat kell hozzá, mert "lendületből" lehet vele repülni :)
  • Max Damage
    #2452
    Chicane: nem tudok konkrét infót róla, rákell élrezni és máris minden megyeget! :)
  • TheGOro
    #2450
    Egész pontosan No Fly Zone 2-n
    "No Fly Zone Day 2 and Weapon Bunkers are exempt from basecamping rules. Also, hit and run attacks are allowed. Example: to take out the SCUD or to steal it.
    "
  • ghost cb
    #2449
    Ki tudják lőni valóban.ha oldalról elkapják jó helyen. Vagy hátulról az M1-est. De hogy a homlokpáncálját nem üti át az száz. Ez talán abból is látszik hogy az IGAZI öbölháborúban egy ami tank sem semmisült meg. De ez már nem Desert Combat, hanem Desert Storm forumba kellene, ami meg hát nemhinném h van.
  • Petko
    #2448
    a pancelos harckocsi, ami fustgranatot dobal... urban siege en van az amcsi oldalon
  • LadekMaster
    #2447
    Cimborámnak meg megszűnt egyik percről a másikra a UPC-s netkapcsolata január 1. napján. Lehet hogy összefüggés van a dolgok között, bár ő Bp-i lakos.
  • LadekMaster
    #2446
    Igaz persze. Midenkinek van már minden, csak kinek van előbb, és mennyi... és természetesen amcsik levegőben... akkor is Mirage F1 isten a játékban, a "valóság" ellenére.
  • LadekMaster
    #2443
    A lényeg, ha a célzó rendszerek és elektronikai megvalósítások is valósághűek lennének, nem csak az orosz szerkezetek monstrumitásának túlzott fölénye, akkor iraknak esélye nem lenne... amúgy sincs a valóságban, de ez nem az... nem is érdemes ilyeneken gondolkozni. Ha a "kis" T-72 kapna egy uránmagosat...:)
  • Borg
    #2442
    Az melyik?
  • Petko
    #2441
    striker
  • Petko
    #2440
    iraki BMP, M-1974
    amcsiknal talan a stiker vizallo
  • Lacc
    #2439
    A neveket nem tudom :) De az irakiaknál az egyik kétéltű az a kis kocsi amin vagy gépágyú vagy rakéta van, a másik meg az önjáró lövegük. Mondjuk én még nem hallottam kétéltű önjárőlövegről de lehet hogy tényleg van :D
  • Borg
    #2438
    Konkrétan melyikek is kétéltűek? Az iraki BRDM az oké, de melyik még?
    Éne egyszer vízbe mentem az amcsik gépágyús/TOW-os könnyű tankjával (nemtommianeve), de sérült rendesen. Egy kb 5 tankhossz szélességű teljes mélységű vizen úgy mentem át vele, hogy fele energiája maradt... de maradt... Van oylan amcsi cucc is, ami 100% wasserdicht?:)
  • ghost cb
    #2437
    Ja az MH-53 nem támadó helikopter. Ezt az amcsiknál nagyon könnyű felismerni melyik támadó és melyik nem. Megnézed a tipusát: ha AH akkor támadó. Mivel az Atteck Helikopter röviditése az AH.Ez egy szállító helikopter, ami kurvasok hadianyagot, vagy sok embert tud szállítani, és valóban jól elbaszták
  • trident
    #2436
    Üdv!
    Mindenki kijózanodott már?
  • ghost cb
    #2435
    Egy pár válasz. Az AH-6 Little Bird, télleg fasza az egyik mapon azzal voltam végig és 1. lettem. Ezt meg csak a legvégén vettem észre, mert annyira elszórakoztatott.
    Az irakiaknak is van Baggy, pint ugyanaz mint az amcsiknak (ez szerintem fasság). De van. A tank télleg egy fél tankágyu lövéssel többet bír asszem a homlok páncélon, de ezzel egy öngólt is rúgtak a készítők a valóságnak, hiszen egy Abrams simán kilő egy t-72-t, míg fordítva ez nem gyakran igaz. De ez egy játék, nézzük el. A SCUD, ha valaki tudja kezelni, el tudja pusztitani a zászló környékén levő összes járművet. Én nemtudom kezelni...
    És a két db kétéltű jármű is kira, Bulge-on nem egyszer sikerült igy megszereznem az amcsik főbázisát.Szerintem egyenlő a két fél
  • Borg
    #2434
    És a no fly zone miért?
  • Yan
    #2433
    ha tegnapi gen.Rob /remélem jol irom/ viselkedése, beirogatása, akkor a sry-t elfogadom.
  • LtVitez
    #2432
    dehogynem,ne aggódjál csak :)
  • Danny
    #2431
    Hádde némmá ki leselkedik ide be a 21. századba :D Mizu nem bírod már a 20km/h-t?
  • LtVitez
    #2430
    az kérlek alássan az ofőm
  • Danny
    #2429
    Milyaza a gazella?
  • TheGOro
    #2428
    73 Easting-en Irakiaknak is van. Egyébként a gazella is jó. És az irakiak nem gyengék, a tankjukon is erősítettek, van Scud-juk is amihez hasonló nincs amerikai oldalon, sőt leszedni sem lehet a scud rakétákat a levegőben, pedig a valóságban le lehet. De ez játék aminek semmi köze a valósághoz
  • Unreal1942
    #2427
    Ez egy hivatalos elnezes keres Az U'42 Csapattol!
    Sorry az egyik csapattagunk elveszitette a fejet!
    Megesik az ilyen ,de hiba volt!
    Sorry megegyszer az érintettol!

    U'42.:.Pampalini
  • Lacc
    #2426
    Ezt az új amcsi helit, amin két gépágyú van nagyon megszerettem :) Nagyon jól lehet irányítani, és nagyon könnyen ki lehet vele szedni az iraki hind-eket, csak a rotorba kell egy sorozat egyhelyből, nem kell rárepülni és kiszámítani merre fognak menni a rakéták.

    De a köv. peccsben már tényleg erősíthetnének az irakiakon is... Ez az új támadó heli elég szar lett az amcsihoz képest, főleg azért mert nehezen lehet vele megállni, mert nem lehet (legalábbis nekem sehogy se megy) felhúzni az orrát. Meg ott van pl. az amcsiknak a homokfutó amivel könnyen el lehet foglalni a hátrébb levő pontokat mert fürge, ennek sincs iraki megfelelője. Az a kétéltű ami nekik van nem lenne olyan rossz, ha egy kicsit jobban lehetne irányítani. Amellett még ronda is :D
  • Lacc
    #2425
    No Fly Zone - brrrr de szar map
  • TheGOro
    #2424
    Hogy lásd kivel van dolgod, bocsánatot kérek én szigorúan tartottam magam a DC DEV ek által meghatározott, és általánosan elfogadott szabályokhoz "- No basecamping. Basecamping is camping an uncapturable flag." kivételt ezalól csak No Fly Zone élvez.
  • TheGOro
    #2423
    Hát barett nem való a kezembe, de már mondtam hogy a lábújjadat céloztam, nem tudom miért halálos ha lelövöm a nagylábújjadat
  • Lobster
    #2422
    Imádom ezt a fórumot. Bármikor tudok szalonnát sütni a heveny flémben... :) SZALONNA
    Egyébként hazabeszélésképpen: Goro koma általában használja az autobalance-et mert engem mindig sikerül külön csapatba átpasszintania vele... (bár engem amúgy sem szeret, a múltkor is leTKzott a gonosz!) ;)
    A vitá(k)ról meg annyit: unalmas... Legyen már jó kis párbajkihívás, megjelölt időpont és szerver. Déli harangszóra gyakás, közben lehet üzengetni egymásnak és nem terheli a fórumot. Ja és mindkét oldal hozhatna egy kupac párbajsegédet! :)))
    Naaaaaaa? Ne mondjátok, hogy annyira rossssz ötlet ez. ;)
  • DF Ranger
    #2421
    Mi már csak igy hijjuk :)
  • DF Ranger
    #2420
    Ez én voltam...
  • AirborneRanger
    #2419
    Szerintem nem DF clán vs Borg
  • Danny
    #2418
    Ezt az egész DF klán vs. Borg balhét télleg offoljátok. Lécci! ;)
  • Danny
    #2417
    Coton
  • TheGOro
    #2416
    Nem tudom ki beszél félre, mikor úgy látom alapvetően nem emlékszel az eseményekre, de mind1
  • DF Ranger
    #2415
    RESPECT Ghost :P
    Nemkéne ezen összeveszni meg mittudomén, Ghost már leirta. Mondjuk szerintem GOro Coton miat nem rugott volna ki senkit :PPPP
  • ghost cb
    #2414
    Nem akarok közbeavatkozni, de haggyátok már abba pls!
    Itt a lényeg: "én nem basecampeltem. A basecamp nincs megtiltva","alaptalanul rúgtatok ki a szerverről".
    Ennyi és haggyátok abba! Ha tovább vitáztok, szerintem az ICQ-n vagy más chat programon sokkal normálisabb lenne. Ez pont olyan ami a parlamentbe megy: A nép előtt köpködtök. Jó ez?
    Aláírás: Katalin bírónő
  • Lacc
    #2413
    Úgy látom megint találtatok valami hülyeséget amin össze lehet veszni. Hát hiába, a dc fórum már csak ilyen.
  • Borg
    #2412
    Mellébeszélni lehet, de ami tény, hogy én nem basecampeltem. A basecamp nincs megtiltva, max a spawnkill, és utóbbi nem egyenlő az előzővel. Senem spawnkilleltem, már a tankal indult kifele akit lelőttem. És nem álltam meg a bázisotokon, befészkelve magamat, szal nemtom mit hivsz basecampnek.
    Másrészt, nem is a ti csapatotokban voltam, nemtom miért irod, hogy én húztam a számat arra, mikor állitolagosan átküldtetek valakit (amiből semmi nem lett).

    Lehet ragozni a témát, de a lényeg alaptalanul rúgtatok ki a szerverről, mert bepöccent arra hogy kinyirtam coltont. Nem bölcselkedni, meg felesleges szabályokat gyártani kellene, hanem gondolkodni, és arra használni az admin jogot, amire való.
  • Lacc
    #2411
    Nemtom ti hogy vagytok vele, de engem eléggé zavar, hogy az ACC server tele van külföldiekkel :) Ez hidegen hagyna, ha nem lenne a külföldi mezőny sokkal lámább a hazaitól... Azért mikor magyarokkal játszok igencsak meg kell izzadnom hogy toplistás legyek, itt meg semmi izgalom :(