17064






  • Yan
    #2326
    Jó az.
    Rá kell érezni. ;)
  • Unreal1942
    #2325
    +oldas a weapon os palyat vegyuk ki mert UTalom :)
    off
  • TheGOro
    #2324
    Petko megint behalt a DW Sea_Rigs-re való váltáskor, a Weapon Bunker után. Szal még mindig ugyan az a probléma
  • Unreal1942
    #2323
    Ez az Petko teljesen egyet ertek!
    Arrol nem is beszelve ,hogy nagyon elrontja ajatekunkat mivel egy TS en vagyunk! Nehez nem hallani mit mondanak a tarsak a masik csapatba!

    U'42.:.Pampalini
  • Max Damage
    #2322
    Petko indokai nekem tetszenek és igaza is van ebben illetőleg, de mondjuk akkor is idegesítő ha egyik csapatban 5-en a másikban 15-en játszanak... A 150-es pinghatárt meg a DW-n is ajánlom bevezetni, láttam én ott már 500valamennyit is... :)

    Goro: hát igen, valahogy hasonló a tapasztalatom ilyen dolgokkal... például egy Pléjer nevű játékos csak azért is azért vitte el a repzit, hogy az első fának nekirepüljön, miközben csárli vagy nemtom ki körözött felettünk miggel, na meg egy szu meg még kitudja mi nem, amit egy két pillanat alatt kilőttem volna, ha az a mániákus nem a gépet csórja el előlem, hanem inkább sztingerrel lövöldözte volna őket, pont mint én... (aztán hamarabb szedtem le őket sztringerrel, mintsem hogy ő feltudott volna szállni)
  • Petko
    #2321
    autoteambalance oriasi marhasag, az total tonkreteszi barmelyik szervert, mert kepes a dog veletlenszeruen barkit, halal utan atrakni, aztan utanna meg vissza stb. igy lehetetlen jatszani hogy egy korben valakit a gep 5x rak at egyik oldalrol a masikra. masreszt azoknak is total elcseszi akik egy icipicit is csapatjatekot probalnak, es a klantarsukkal szervezkednek... harmadszor pedig nehany ember kifejezetten egy adott jarmuvet vagy egy adott dolgot akar megcsinalni, es akkor is geciseg vele szemben... azok aljanak at akiknek tok mind1, csak lustak valtani
  • Morfy
    #2320
    Kedves Amergin!

    Az ACC szervereken bevezettük a 150-es ping határt. Az autoteambalance csak szükség szerint lesz admin által aktiválva,mert nem lehet tőle egy csapatban maradni egy klánnak. Szerinted egyébként milyen sávszélesség kell 30 emberhez? Ugyanis az exHBA winfos szervere ami 40 fős volt, a csúcsidőben zabált fel szűken 4 MBitet. Dedikált szerver nem létezik fix 10 MB alatt, tehát túlterhelni lehetetlen.
    Nekem egyébként jól fut általában, főleg a legujabb videodriverrel.
    Morfi
  • Borg
    #2319
    A Team balancot én sem értem, mi a faszért nem lehet egyfolytában bekapcsolva tartani? Igenis pakolja a szerver az embereket a jó helyre.

    Az meg a másik, hogy kitiltanám a francba a szerverről azt az admint, aki a jogai ellenére szarik mindenre, és vígan játszik a 15fős csapatában, míg a másikak csak 5-en vannak.

    Én jelenleg két megoldást ismerek, vagy szarok rá, és játszok a kisebbséggel, vagy átállok a sokemberes csapatban, és TK-zok mindenkit a francba. Azután bezzeg már sir a szája mindenkinek...
  • Unreal1942
    #2318
    Koszi:-)
    Nekunk is tetszik :D
  • Cobra.
    #2317
    Jó a Clansong U'42
  • Danny
    #2315
    Nabazz! Szóval izé..... várd meg amíg aktív lesz a regisztrációd :P
  • Danny
    #2314
    Így próbáld manuálisan:
  • Danny
    #2312
    Ahova irsz, az alatt van egy "[kép]" gombocska a "törlés" alatt. Oda csak a "http:\\kép.jpg"-t írd be és már jó is lesz. ;)
  • trident
    #2309
    dcmaps.net
    Ezeket a pályákat ismeritek? Jók? Neadjisten single play, vagy co-op-ban használható?
  • trident
    #2308
    -Danny: ééépoksz!!!
    -TheGoro: van olyan DC-s, aki pacifista! Tankot kilőni egy arra tervezett géppel....
    talán most ez lehet a "sad but true"...:(
  • TheGOro
    #2307
    Rájöttem hogy publicon nem lehet normálisan játszani... Amikor 1 full kezdő láma jelölt fábri féle lazán elviszi előlem a10-est és köszönetképpen még át is megy rajtam, azon már meg sem lepődök, főleg nem azon hogy az első homokbuckának nekimegy. De az marha idegesítő hogy ha már elvisz valamit akkor azt tudja már használni, erre nagyon jó példa az a10. Gyerek mindig elvitte előlem... szal inkább desert buggyztam 1 jót, és mit ad isten még tank al is találkozok, amit túl is élek, de hiába szólok annak a szerencsétlen nyomoréknak aki ott ül abba hiper szuper mega brutál a10-ben, repked össze vissza mint a hülyegyerek, képtelen arra hogy leherélje, azt a konzervkasznit... Erről ennyit
  • Unreal1942
    #2306
    U'42 Clansong
  • Max Damage
    #2305
    el is várjuk, és akkor repzizünk megint! :)
  • Max Damage
    #2304
    hehe, azt hiszed jobb vagy??? akkor miért én alázok Lost Village-n a legjobban? tanulj még! :)
  • Max Damage
    #2303
    mert béna vagyok, és nem figyelek arra mire kattintgatok!
  • DF Ranger
    #2302
    Szerintem még gyúrjál arra a heavyre :P lehet elvinném már előled a pálmát
  • DF Ranger
    #2301
    Hát igen csőrike.. Csak kár h kivonták a forgalomból. :/
    Amugy mintha az 1. kerekében nem lenne megfelelő a nyomás :)
  • Danny
    #2300
  • Danny
    #2299
    És ezt miért nekem írtad kicsi huszár? :)
  • Danny
    #2298
    Nem! 20 fő felett kifejezetten szarul megy! na majd szólok ha megvan az új vas!
  • Max Damage
    #2297
    az 5let tetszik... kiderülne végre hogy ki átlagba legjobb repzis, tankos, helis, na meg HEAVY ASSAULT, hehe!
  • Max Damage
    #2296
    jah, és akkor itt üzenem mindenkinek aki lelő még1x stringerrel ha elviszem előle a gépet, azt ahogy újraéledek fejbekülddöm antiarmorral! ;) [ez főleg azokra az egyedekre vonatkozik aki a szerven akar repzit vezetni, vagy helitvezetni tanulni és nem lehet tőle játszani, s ha elviszik előle akkor meg lelövi...)
  • Max Damage
    #2295
    de 20 fő felett nem megy jól, mi?
  • Max Damage
    #2294
    ne veszekdjetek már, idegesítő... ha annyira lopni akartok akkor lopjatok az enemy base-ről, de ne kempeljetek mert azt sem illik... :)
  • Yan
    #2293
    Több mint 1 éve játszunk ezzel a szarral, és abból elegünk van mikor jönn egy önérzetes reformer, akit utánna lehet, hogy sose látunk, de átalakitja/akarja a "szabályokat". /ez nem csak rád vonatkozik/

    Próbáljunk meg úgy jáccani, hogy mindenkinek jó legyen.
    A bocs-t elfogadom, és én is sry a fejesért.
    Remélem ezt Lfogadod Te is, és lezárhatjuk a témát.
  • Yan
    #2291
    nem, de ezt nevezed fenyegetésnek?
    azért mert elöled 5* elviszik a tankot, neked nem kellene rászokni. /elötte átengedtem neked/
  • Yan
    #2289
    vki fenyegetőzött? nem emléxem.
    a jármü más elöl elvitele nem szép.
  • Unreal1942
    #2288
    Ugy gondolom ,hogy nem ertetted meg amit mondtam!
    Amit en csinaltam vagy fogok is maskor azt inkabb Ntk nak neveznem! (Nevelo) :)
    Azt kene kitenni aki a sajat gepet lovi mert nem az ove... az mar mellekes ,hogy nem oli meg....
  • Unreal1942
    #2284
    A végaszvadból azt veszem ki, hogy én vagyok a hibás mert szétlőtted a repcsit.
    Még a gyanúsítgatásokról annyit, hogy aki gyanusít vkit bátran menjen be és spectelje azt. De csak miután vannak bizonyítékai utánna makogjon a csítről!
    Ezzel én is lezárom a dolgot.
    U'42.:.gen.Rob****
  • Smitiz
    #2283
    Hmm.... :) Valószínüleg az volt a probléma :)
    Most már megy :) nem rossz, de még meg kell szokni.
  • Danny
    #2282
    Nem kellett volna mert kb 2 olyan dc-s palya létezik amihez csináltak single módot és Te valszeg nem pont azt próbáltad épp. ;)
  • Smitiz
    #2281
    De 0.5-össel mennie kellett volna az instant battlenek...
  • Smitiz
    #2280
    Hát, az csak most jött le, mindjárt kipróbálom...
  • Danny
    #2279
    1.5-ös BF-ig jó. 1.5-ös DC nincs, csak 0.5-ös és már arra is rá kéne raknod a 0.6-ost hogy fel tudj menni a neten bármelyik szerverre is.
  • Yan
    #2278
    A BG 0.95-tel várjatok, mert ha jól tudom Győző nem állította még át a G szervert. /ha vki eltudja érni szoljon neki, plz/