17064






  • Valen
    #2183
    Majd onnan is bannoljátok
  • DonPapa
    #2182
    nagyon ügyes
    hmmmm és mindezt egyedül
    szal ezt nevezem fejlődésnek
  • vezerkutya
    #2181



  • vezerkutya
    #2180

    vezerkutya smájligyujteményet tekinthetik meg a kedves forumcamperek
  • vezerkutya
    #2179
    Ha charlie banoltak az ACC serverul gyere Az [FB] serverre es gamélj.
  • Yan
    #2178
    Azt se felejtsük el, hogy területileg mindenki máshol lakik, és ebböl kifolyólag másként értelmezi a poént./!?/
    Viszont ez oda-vissza érvényes, tehát nem kell minden beíráson megsértődni, lehet hogy csak nem értjük a tréfát./?!/
    No mégiscsak karácsony van, lehet kibékülni, ban-t vissza lehet vonni!!
  • csabawarchief
    #2176
    Ja meg * sincs, help pls!
  • csabawarchief
    #2175
    Idézet a 'http://dw.unisoftnet.hu/' site-ról.:

    "A szerver jelenlegi map rotation-je (a *-gal jelölt custom mapok, a linkre kattintva letölthetõek):"

    Hol is a link? Nem találom. [#confusedg
  • TheGOro
    #2174
    Petko majd valamikor nyomj 1 restartot a DW-nek, mert a DC Weapon bunker után megállt
  • TheGOro
    #2173
    1.Jah, abszolút igazad van, én is minden hülyeségre ráfogom, hogy mocskos rohadt köcsög bugos szar. Például mai napig nem értem hogy mi a francért robbanok fel autómatikusan bmp-vel Tobruk eggyik zászlójánál. Ezt ma is eljátszotta velem 2x, egyszerűen kiírja hogy no more és bumm, és még le is von pontot.
    2.Rob, még 1x bocs hogy elvittem előled a bmp-t, de pont nem voltál benne a látószögembe így nem láttam hogy vársz rá, viszont örülök hogy kellemesen csalódtál bennem :)
    3. Jó8

    ui.: jah és szép volt acsok
  • AirborneRanger
    #2172
    kabbe
  • Danny
    #2171
    Nem rohadsz, meg semmi ilyesmi ne izgulj
  • Danny
    #2170
    mármint "igazad is van" :P
  • Danny
    #2169
    Megmondtad a nagy büdös tutit és rohadtul is igazad van!
  • Yan
    #2168
    Hagyd már, most akar +tanulni.
    Szinglöben nem tud, mert banolták a botok.
  • Valen
    #2167
    Egyetértek, MESTER
  • vezerkutya
    #2166
    Hi.
    En nem fogom senki partjat.
    En acc-s voltam es tudom hogy semmien anticsit nem fut azon a serveren...
    Persze ha azota nem raktak fel...
    A ninjajek szoktak irogatni hogy Warning XY cheatel!
    A ninja a bugokat is chitnek nezi. (sry)
    Ha valaki atlo a falon ugy hogy a fel csavo kilog az utra "Ezt a cheatert lepek is ki".
    Nem lehet egyenlore semmivel bebizonyitani hogy cheatel valaki...
    Valen nagy igazsagot mondott: "Mindig is bolcsebbek voltunk, aki nálunk bolcsebb, az már cheater"...
    Ez az osszes olyan vegye magara aki ieneket mond hogy: cheater...
    Tehat en is...
    Nem rolam van szo es nem az ACC rol hanem az oszes gamerrol akik normalisan jatszanak es lecheaterezik oket.
    En is lecheatereztem U'42 Genrobot de legalabb 2 orat voltam specatorba es neztem.
    Semmit nem lattam hogy toltotte volna az eletet vagy alto a falon.
    Tehat nem biztos hogy az a valasz hogyha valaki erdekesen jatszik hogy CHEATER bar ez is lehet de nem biztos ezert nem kell egybol erre gondolni az egesz Battlefield egy nagy BUG tehat lehet az is... Ezt mindenki jol jegyezze meg.
  • Valen
    #2165
    scítel = csítel
  • Valen
    #2164
    Mindig is Bölcsebbek voltunk , aki nálunk bölcsebb, az már scítel
  • Danny
    #2163
    Ámen :)
  • ghost cb
    #2162
    Ninja hires ember lett valljuk be. Nagy szavai és nagy tettei a "nagyok" közé emelik !
    De szerintem haggyuk abba, mert mi leszünk a szemetek.
    Tényleg, jól kibeszéltük de legyen vége, és ninja egyedül azzal fordithatnád vissza a dolgot ha azt mondanád, ezt félreértettem bocs, a ban-t visszavonjuk. Bár ezek után Charlie nemhinném h fölmegy de azér vizsgáld meg a dolgot. Mi meg szerintem tényleg hagyjuk abba. Bölcsebbek maradunk
  • TheGOro
    #2161
    Egyékbént kedves Player kapd be, és csak akkor repülj ha már megtanultál.
  • TheGOro
    #2160
    Hogy lehet ezen besértődni, nem ő mondta hogy ez játék
  • ghost cb
    #2159
    Hátja.
    KEMÉNY DOLOG AZ ÉLET! CSUPA SÉRTÉS!
  • Valen
    #2158
    És csodálkozol, hogy megsértődik , hiszen esélyt sem hagytál neki, hogy ellentámadásba lendüljön a "sértésed" után .
  • ghost cb
    #2157
    Hát ja, de most nem irok egy uj történetet...
    De azér jót irtam nem?
  • ghost cb
    #2155
    háttt, specc az acc-vel nincs semmi bajom de egyvalakivel van... Na kivel?
    Egyébként szerintem nem lehet egyszerre beirni valamit és késelni (vagyis jáccani). Ezért szemléltetném, hogy szerintem hogyan történta dolog.
    Charlie játszik. Charlie észreveszi hogy ottvan az a ninja aki a mi ts-ünkről egyik percről a másikra eltünt és hopp már acc-s is volt, mire megjegyezte, hogy "Ehhe , te vagy a ninja inkabb en leszek cb ninja :)))". Ninja elkezdett sirni a gépe előtt hogy valaki ILYEN SÉRTŐT mond rá! (egyébként a b betü az n mellett van, charlile lehet hogy félreütötted, /de ugy nincs semmi értelme/...)
    Mikor ninja felucsudott hogy itt sirdogál, miközbe előtte ott van az a ... Charlei, lehasalt elövette a fegyverét és elkezdett lőni Charlie-ra aki ezután lekéselte az előzőleg igen-igen megsértett Ninját. Ninjának betelt a pohár, kiborult a bili és aszonta (SZERINTEM): Neszórakozzon ez velem - hüpp - hüpp, szipogás, kibannolom ezt a szemetet.
    Röviden (...) vázoltam hogy hogy lehetett az eset, és tanuljatok belöle. Ne késelj Ninját!
    Boldog karácsonyt
  • DonPapa
    #2153
    CB Charlei ne azt nézd mit tettek hanem azt hogy ki !!!
  • Lobster
    #2152
    A lekéselésről: Általában sniper vagyok, és csak olyan embert vagyok hajlandó késsel legyakni, akit tisztelek sniper tudásáért... :) Részemről megtiszteltetés az ilyen. Ha pedig engem gyaknak le íly módon, akkor biza sooook smilie lesz az eredménye a válaszom végén... ;)
    Üdv!
  • Petko
    #2151
    nem, csak itt vendégség van, aztán csak néha tudok a gépre nézni hogy jól tölti e a dvd isot :)
    de majd megyek nemsokára
  • Lifeforce
    #2148
    Petko bátyo halleluja :D
    Mé nem jöszöl TS-re?
    Csak nem rosszul vagy a sokbejglitől?
  • Petko
    #2147
    épp azt irtam annakidején hogy nekem nincs olyan adat alapú bizonyítékom róla ami egyértelmű lenne, csak én egy progi segítségével annak idején egyértelműen megbizonyosodtam róla... csak ugye az hogy valami valamit kijelez nem tudom hitelesen lementeni.. ezért inkább hagytam is a dolgot, csak azt irtam le hogy ténleg sok a cheater ahogy én elnéztem... de mostmár mivel jön az 1.6 ez tárgytalan, nemde?
  • Danny
    #2146
    Juj de nem bírom a rokonságot! "Szióka Danika! Hogy vagy? Kicsi barátnőd? Megy a tanulás?" Aaaaaaaaaaarghhhhh!!!!!
  • Lacc
    #2145
    Azért én valamennyire megértem a lekéselés szenvedő alanyát is, mert tényleg elég megalázó dolog :) Mégha csak kikkről lenne szó akkor még eltűrném, de hogy ban...

    De végülis csak az acc-serverről van szó, amit amúgyse nagyon komálok, inkább DW párti vagyok, azon kevesebb az idegesítő map.
  • TheGOro
    #2144
    Fúh megjöttem a díszes rokoni látogatás után...
    Én szintén kiállok Charlie mellet... A Csítekről szólva, nekem még nem volt szerencsém ilyenekhez, volt 1-2 furcsa dolog már játék közbe, de azt mindig betudtam bugoknak, és a saját hülyeségemnek, és bénaságomnak
  • Unreal1942
    #2143
    Először is lekell tisztáznom nem flémelni akarok. Kicsit kezd unalmas lenni ez az örökös csíttel gyanúsítgatás. Komolyan olyan nehéz elhinni, hogy valaki überfaszán tolhat gamákat?! Én, személyszerint nem úgy ismerem a CB-s fiúkat, hogy csítelnének. De persze nagyon idegesítő tud lenni és megalázó is ha valakit lekéselnek:-). Ahogy lentebb már írták is ide azokkal a "csítes filmekkel" hadd lássuk a valóságot! Elég a vádaskodásból. A CS-s megoldás pedig kitünő ötlet az oknélkül bannoló adminokra!
    U'42.:.gen.Rob****
  • Lifeforce
    #2141
    Ha te vagy a volt CB-s akkor ismerned kellene Charlie stílusát.
    Ez nem jelenti azt, hogy olyan sértőt mondott volna, hogy ki kell rugni a szerverről.
    Ha leanyázott vagy ehez hasonló sértőt mondott, ami kizárt akkor megérteném.
    Ellenben téged ismerve ahogyan eltüntél a CB-ből inkább erődemonstrációról és megunván, hogy elvágta a mocskos torkodat :D
    Kirúgtad.
    Karácsony napján remélem méjen szégyeled magad.
    Mivel nincs mit megmutatni, és ha van is akkor sem tartalmaz semmit, ezért senki ne várja, hogy megnézhessük.
    Béke veled karácsony napján.
    Remélem a szervereteket egyedül élvezhetitek mert nem csodálkoznék ha ezekután senki nem járna föl.
    Ha a hungs.hu is ezt csinálná akkor a 2 év alatt nem lenne látogatotsága.
    Mivel a jó nép jól ismeri ezért bármiböl indul szerver mindíg tel van.
    Persze remélem, hogy nem teszed a lábad a DW-re , mert az is CB-s és nem kell csodálkozni ha kibanollak róla....
  • Unreal1942
    #2140
    Az erdekes az ,hogy elvileg Petko birtokaban is vannak egyertelmu bizonyitekok csalasokra egyes emberekrol!
    ACC nek is! Es azt mondjak jobb a bekesseg!
    Ha vannak egyertelmu bizonyitekok barkirol azt illenne kozzetenni mert ez kozerdek is!
    Nem a flamet akarom ezzel fojtatni.

    U'42.:.Pampalini
  • Borg
    #2139
    Lássuk azt a videot ja:) Az majd tisztáz mindent.
    Bár gondolom azóta már relytéjes okokból nincs meg:)
  • Borg
    #2138
    AMD tuninghoz jó alaplap, meg táp kell.