17064






  • Danny
    #2576
    Hát én csak az alapján tudok róla képet kialakítani, hogy ha 2en lennénk egy szerveren és én köszönnék akkor ő biztos nem. Hmmm. Érdekes lelkiállapot....
  • vezerkutya
    #2575
    Csak azert mert kimondtam amit mas nem mer :DDDDD
  • vezerkutya
    #2574
    HI.
    Eppen [ACC] Ninja azert banolt a ts serverrol mert nem kivan latni engem :D
    Ez eleg lol.
    Varjatok megprobalok a jatekservere belepni.
    Hatha onnan is banolnak :D
    Ezzel nem a [ACC] Klan hirnevet akarom rontani Hanem csak NINJA-ÉT
    NINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANINJANImja :[FB] Rulzzzzz
  • DonC
    #2573
    Az EA-6B még ma is használatos mivel nincs a kiváltására hajófedélzetről üzemeltethető elektronikai lefogó gép. Érdekesség képpen az EA-6B bázisáúl szolgáló eredeti A-6B Intrudert is hadrendben tartja a haditengerészet, természetesen modernizálva: A-6E TRAM jelzéssel. (Nincs még elég FA-18D/E a leváltásukra).

    Tévedésnek tartom, hogy a Ravenek jobbak mivel az EF-111 Ravent már kivonták a hadrendből mert nem volt gazdaságos az üzemeltetése, illetve csak pár példányt tartottak meg belőle. A Ravennek létezik egy új variánsa, ami szintén EW kategória, csak ezenkívül támadó feladatot is el tud látni. Gyorsabbnak persze gyorsabb :-) Mivel már az alapjául szolgáló F-111 Aadvarkot is arra tervezték, hogy elektronikai zavarással a háta mögött, saját fegyvereit használva önállóan át tudja törni az ellenséges légvédelmet.
  • Lobster
    #2572
    Persze lehet, hogy anyahajókon még rendszeresitve vannak. :)
  • Lobster
    #2571
    Ha jól emléxem, akkor a Prowlerek elektronikus elháritók. Radarzavarók, HARM radargyilkos rakéták, elektronikus és fizikai csalik...stb. Bár talán már nem annyira használják őket, mint régen. Az EF-111 Ravenek gyorsabbak, jobbak stb...
  • ghost cb
    #2570
    http://www.fas.org/man/dod-101/sys/ac/index.html
    A különbség abban van hogy az EA-6b Prowler 3 személyes, és gondolom nagyobb súly hordozására, vagy más funkcióra is alkalmas mint az intruder. Ezt nemtomm mert még nem ugrottam neki az elolvasásának.
  • Danny
    #2569
    Azért néz ki majdnem úgy (szerintem totál ugyanúgy) mert pont az A6-nak a változata ez a Púder vagy mi. :)
  • ghost cb
    #2568
    Na kicsit helyesbitek. Az amit betettem képet repcsiről egy vadász-bombázó EA-6b Prowler, és Danny amire te gondolsz az majdnem igy néz ki, csak az A6 Intruder.
  • ghost cb
    #2567
    Hát nekem nemvolt pénzem motorro azért csak a rotorokat rendeltem meg.
    Gondoltam vanitthon egy kis motoros fürész, annak jó lesz a motorja. ülést meg szerzek a bontóból...
  • Danny
    #2566
    Múlt csütörtökön rendeltem meg a monitort és az alaplapot. Azt mondták 5-6-a körül fog megérkezni. Ma 5-e van szóval most már bízom benne hogy lassan megjön. :)
  • Roligyilok
    #2565
    Theo!Ezt már elkezdted megépiteni??Én má majdnem kész vagyok vele csak a hajtómű kéne.Nem tudsz valami Heli bontót valahol ahol van ilyen??
  • Roligyilok
    #2564
    Reggelt
  • TheGOro
    #2563
    gúúd mórning
  • trident
    #2562
    Aha!:) Igaz nem sokat írtam még a BF fórumba (0), merthátugye nekem a DC a zisten!:) (na jó a BG42 se rossz..) :D
    Mi is van az új gépeddel??? Hallottam, hogy most nagyon kiürültek a számtech boltok Pesten, de remélem, hogy az Epoxod már úton van...!:) És várja, hogy csavarozd a házba!;)
    Bocs az OFFért!:)
  • Danny
    #2561
    Volt egy kis hiba amikor be akarták rakni az új bannert felülre. Elbaxott valamit aki csinálta, de már jó. :)
  • trident
    #2560
    -Yan: állóháború nállam is van: modemes vagyok, ugyan tetszenek a helik képei, de...
    -Cobra, Yan: és akkor a Nimitzről 5 mp.-cel hamarabb lehet a partra érni? Vagy most ebben mi a jó? Szvsz a hülye inkább zászlót foglalna...Mer ugye az lenne a....
    -Beszállnék a helivitába: a Littlebird az ÜBERKOPTER.
    Már amikor a rotorhang megszólal....
    Mi történt a BF fórummal?
  • Yan
    #2559
    jó lenne, mert most is "állóháború" volt, mindenki állt és lőtt, mozdulni nem tudott.
  • Cobra.
    #2558
    csak kickelni kéne azt, aki elindul a sziget felé az anyahajóval
  • TheGOro
    #2557
    Látom te is nézted :)))
  • Yan
    #2556
    ezt a midway-t kikéne szedni a körböl.
    Nagyon lagzik, föleg ma amikor 1 láma kikötött a reptéren a Nimitzzel.
    Ugy akadt, hogy az már nem képregény volt, hanem családi fotoalbum. /évente 1 kép/
  • ghost cb
    #2555
    hát nem kis pénz egy ilyen. De kurva sok idő, hely, éstürelem kell hozzá, aztán megtanulni kezelni... de vállalnám.
    A müsor azér nem tetszett mert az a hapsi kicsit idiotának tünt. Meg a film rendezése is olyan... hát nemtomm
  • ghost cb
    #2554
    hát aztem nemjo. és kész. De egy olyan helikoptert elfogadnék.
  • Petko
    #2553
    mi faszsag? Mark Evans nagyon rulla, a helis sorozat volt a legkiralyabb... csinalt meg repulot, versenyautot stb.
  • ghost cb
    #2552
    egy fasság. Ezzel Danny nem baszod fel az agyam nyugimár. Van itthon 13-as anya, ha eljutsz oda kérj nyugodtan
  • TheGOro
    #2551
    A magyar címe Helikopter születik
    A Chopper Is Born
  • Lacc
    #2550
    Ez megy a discoveryn? Még sose láttam pedig szoktam nézni... Mi a címe?
  • Danny
    #2549
    Mi a fene :)
  • Danny
    #2548
    Pedig már úgy beleéltem magam...
  • Danny
    #2547
    OK akkor nem kezdem el! :)
  • TheGOro
    #2546
    1ébként danny hozzátenném hogy a Commanche vízszintes töltethordozó buherságot nem a heliben hordozza, hanem az külön szerelhető fel rá, míg az alatta található rekesz használaton kívül lecsukódik.



  • TheGOro
    #2545
    Nehogy azt hidd hogy ilyen 1xű lenne. Discovery-n megy 1 lökött sorozat 1 balf*sz sráccal, aki helit épít készletből. Egy tök primitív magánhelikoptert, de annak a tervrajzai, illetve összeszerelési útmutatói is izzasztóak.
  • Danny
    #2544
    Köszi Goro, neki is látok. Bár asszem most nincs itthon 13-as anya, de csak megoldom valahogy. :D
  • TheGOro
    #2543
    Flood POWA!
  • TheGOro
    #2542

  • TheGOro
    #2541
    Csak hogy legyen miről beszélgetni
  • Lacc
    #2540
    :DDD
  • Danny
    #2539
    AZÉRT HOGY FELBASSZAM VELE AZ AGYAD!
  • ghost cb
    #2538
    Azt nemértem ha már ott voltál mért nem az angolt másoltad ki? ez wiccesebb mi???
  • Valen
    #2537
    ha ciril lenne, még talán el lehetne olvasni, de igy :)