17064






  • Penge VM
    #17064
    Rajta vagyok gőz erővel! Csak közben itt-ott tüzet oltok. :-)
  • Beers
    #17063
    BF4-et még nyomják, bf1 és V úgy ahogy 2042 vicc!
  • zebrock
    #17062
    Szedd elő, Dévid is él még, jelentkezett is. Sok év után összeállna a csapat ;)
  • Penge VM
    #17061
    A régi gép előkaparása azért még várat magára...
    Melyik Battlefield a legfelkapottabb? Gondolom mindig a legújabb.
  • Beers
    #17060
    Még páran nyomják!
  • Penge VM
    #17059
    Guten morgen! Felébredtem? Már 2021 van? Ilyen sokat aludtam volna?

    Jáccani akarok! Megvan a régi gépem is. Remélem nem rohadt be a ventillátor főtengely! Bekapcsolom, ha van értelme. Úgy tűnik, mintha a budivíz szerver még menne. Jól látom?
  • Beers
    #17058
    Error 502
  • zebrock
    #17057
    Összebeszéltek a magyarok, és mentünk is ;)
    A Battlefield játék alapköve a DC, mindent überel. Ez az igazi, a többi része csak ócska, hulladék, trágya foshalom, okádnivaló szar, agyatlan, járműnélküli hányadék daráló. Ezt próbálják lekoppintani 0, azaz nulla sikerrel. A Bf2042 egy nagy rakás takony lett, ahogy e sorozat minden további része, és nem áll meg a lejtőn.
    DC sosem hal ki értelmes embereknél.
    Volt hangulat
  • Beers
    #17056
  • zebrock
    #17055
    Hi, köszi az infót, de pont melózom... Nyári leállás a nyomorult présüzembe... mindenki bent 50 fokba, mocsok, ganyé :)
  • Wreck86
    #17054
    Haliho!
    Kanadai csapat szervez DCF fun eventet, részletek itt:
    https://team-simple.org/forum/viewtopic.php?pid=169862#p169862
    Lesznek custom mapok, letöltés a leírásban.
    Ha gondoljátok, gyertek, gyertek!

    Milli
  • Beers
    #17053
  • zebrock
    #17052
  • Beers
    #17051
    :(((((
  • Wreck86
    #17050
    Emlékezzünk a 2. magyar hadsereg, Don-kanyarban vívott harcaira.



    Ajánlott könyv:


    Milli
  • zebrock
    #17049
    Megjelent ma az új 0.7 verzió. Ma éjjeles vagyok, úgyhogy a teszt holnap du.
  • zebrock
    #17048
    Ott a Badewiese TS, van ott egy Hungarian dc szoba. Azt lehet használni. A dc-t feltenni meg nem nehéz ott a leírás meg a vidijó bakker :) Szeretnék a nyár végén kimenni kirándulni, közbe született egy kis zebra, mar 3 éves. Szoktatom a németre ;) Viszem is majd ha megyek. Imádja a havat, úgyhogy a Zugspitze nem maradhat ki. Apának meg az ottani sörök, hmmmm
  • datango
    #17047
    igen itt toljuk még :) hát jolenne megint egy olyan sör-hamburgeres partyt csapni mint annó :D ha felénk jársz akkor tolhatunk egy olyat ! :) lesz ott agusztiner is! :D Egyszer ketszer mar probaltam felrakni a dc-t de kellene valami discord vagy valami es akkor ott felinstalalnak es mehetnenk egy jo par köröket .-) bf5 meghaloban...
  • zebrock
    #17046
    Én teszek rá, hogy szokták e vagy sem. ;) egyébként igen. Nekem a bf42, bfv és bf2 ami fent van és szoktam néha. Persze egy rakat móddal mindegyik. Mindig találok 'lakott' szervereket. Mi van veletek? Augsburg még? Ha igen hozzatok mar errefelé 1 láda augustienert :D m1-en bicskénél átveszem vagy ugorjatok be. Az az igazság, hogy mindig megveszem az új bf-eket, de egyikben sem találom meg azt amit itt a régiekben volt. Nagyon szép grafika 0 tartalom és hangulat. Bf5- öt mindig ha kijön egy új javítás frissítem aztán 3 perc múlva kilépek kb 2-3 hónapra amíg kijön az új patch... semmi köze a Battlefield sorozathoz. Ok, öreg is vagyok egy kicsit a darálóhoz, de nincsenek benne járművek és ez nagy hiány. Ami van az minden csak nem jármű... így maradok többed magammal a régieknél és segédkezem a felújítási munkába. Egész jól néz ki már a felújított változat. Egy magyar srac csinálja tök egyedül évek óta. Én meg pakolom át a dc-be ;)
  • datango
    #17045
    szoktak még ezt a jo jatekot jatszani ? annak idejen milyen jokat jatszottunk :D
  • Beers
    #17044
    Jó lett!
  • zebrock
    #17043
    Megcsináltam a 2. részt is. Ebbe sokan belekeverednek pedig nem egy ördöngőség ;) 2020-ban már illik kicsit tunningolni rajta. Napfény, víz stb minden működik multiba is, pedig mindenhol azt írják hogy az nem megy. A végén ott a megoldás

    2. rész
  • Wreck86
    #17042
  • Beers
    #17041
  • zebrock
    #17040
  • zebrock
    #17039
    Ezt már egy ideje ígérem haveri körben. Ez az alap telepítés, mindenféle extrák nélkül. Teljesen szűz w10x64-re, latszik is hogy semmilyen komplikáció nincs. Nem kell adminkénti futtatás meg kompatibilitási módok visszafelé. Ha nem így történik akkor szar a gépen a windows. W10 újratelepítés 10 perc.

  • Wreck86
    #17038
    Szupi! :D
  • zebrock
    #17037
    Meg is csinálta :) Thx
  • zebrock
    #17036
    Beers Úr most tért vissza, majd remekel valamit ;) ...ne legyen a neve Mekkk
  • Wreck86
    #17035
    Látom a banner az megahlt kb:D
    Lehetne frissíteni?
  • Wreck86
    #17034
    Hali!
    Mennek még, csak kell pár cucc, hogy ismét "aktual" legyen a bf.
    Pl: szerverkereső patch, widescreen patch, hasonlók.

    Régiek közül sokan már kikoptak, de újak vannak, azok meg olyan kis lámák még.

    M.
  • zebrock
    #17033
    Annyiba modosítanék, hogy W10-en semmi admin és XP mód. Csak úgy ahogy van. DirectPlay-t amikor szól, "igen"-el fel kell tenni. Majd javítom, ez még a W7-es telepítés.
  • Beers
    #17032
    Itt olvasható a pontos menete!
  • Beers
    #17031
    Léteznek még szerverek?
    Zebra, win 10 alá be lehet élesíteni a dc-t?
  • zebrock
    #17030
    Nem Desert Combat de WW2. Most jelent meg! Ha valakinek bejön a 2. vh., az szeretni fogja. Egy kis gameplay:



    Tovabbi infok itt.

    Ja, 15 éves motor, de kit izgat. Akik a grafra hokiznak menjenek a pi@@@ba bf5-el szarakodni!
  • s1lkforrent
    #17029
  • Beers
    #17028
  • zebrock
    #17027
    BF1942grafikai pakk letoltes, telepites stb

    Hátha érdekel valakit.
  • zebrock
    #17026
    Nem az én érdemem, csak kinyúltam belőle pár dolgot :) De jól néz ki nagyon.
  • Wreck86
    #17025
    az komoly Zeb! :D Grat!