17064






  • Danny
    #2232
    DC 0.6
  • ghost cb
    #2231
    regisztrálj fileplaneten vagy fileshack-on, (én az utobbit jobban szeretem) és ott már megtalálod.
  • ghost cb
    #2230
    Hát gondolom nem tölem kérdezted, de szerintem ha leveszed a jelszót elözönlik a külföldiek, mivel tört szerver, még etiópiából is ide fognak jönni dc-zni. És az nem jó...
  • Cobra.
    #2228
  • AirborneRanger
    #2227
    nemkell ez csak mod
  • Morfy
    #2225
    Hi!

    A password-ös szervereket tényleg nem trackelik, gondolkoztunk a napokban,hogy pont emiatt levesszük a jelszavat. Nem tudom, hogy jót tennénk-e vele? Kipróbáljuk?

    Morfi
  • Borg
    #2224
    bob, legközelebb kiülsz sniperelni valahova, nézz már jobbrabalra néha:)))

    Akkor LOL volt komolyan, weapon bunkeren ott feküdtél a hegytetőn 2 ellenféllel, jobbra tőled 2m-re goro, balra 3m-re meg valami frx feküdt, és sniperelt tök nyugisan :D
  • ghost cb
    #2223
    szerintem azért is hülyeség mert itt annyira különbözőek és változatosak a mapok, hogy nagyon. Van csak tankos, csak repülös és csak assault. Szerintem ez hülyeség, és felejtsük el.
  • Valen
    #2222
    Lenni már nem lesz a DC-ben, mivel már van .

    Vigasztaló viszont, hogy legalább csak pár emberről van szó
  • TheGOro
    #2221
    Nem hiszem én se, de azért a szerver tulajok köldhetnének mailt a Bftracks-nek, hogy vegyék fel szervereiket megfigyelésre, mert a pass-os szerverekről nem készül statisztika
  • Valen
    #2219
    Abszolúta értelmetlen, mivel teljesen pálya/hangualt/stb függő.

    Pl. Van amikor 1,2. vagyok, de van amikor az utolsó elötti, míg legtöbbszőr a középmezőnybe tartozom :)
  • Danny
    #2218
    Nem működne. Hónap játékosát meg lehet választani úgy is, hogy kinek mi a véleménye. Bár sok értelmét nem látom.
  • Lobster
    #2217
    Uff.
    Létezik olyan nemhivatalos toplista, adott kaszt/jármű
    /fegyver használatában ki a legjobb itt kicsiny hazánkban?
    Tud valaki ilyesmiről? Ha nem, van vkinek ötlete, hogyan lehetne ilyesmit csinálni? Van e igény ilyesmire? Vélemény?

    ui: Természetesen tudom, hogy minden ranglista tökéletlen, hiszen a versenyek/mérések szubjektív és pillanatnyi eredményeket szülnek, de jó lenne egy "vándorkupa" vagy Hónap Tank killere (miegymása) lista nem?
  • Danny
    #2216
    az
  • Lacc
    #2215
    Csak nekem tűnik már ez a flame ilyen vontatottnak egy ilyen kis apróságon? Elég unalmas már...
  • Lobster
    #2213
    Halihó!
    Biztos naiv vagyok és ifjonti hévvel teli, de mi lenne ha a későbbiekben az ilyen problémás dolgokat egy párbajban rendeznék le az illetékes emberkék? Vmikor elkérik vmelyik szervert, és X időn át párharcolnak vmi kis mapen. Aki akarja az meg observerben nézi. A párbaj alatt, mindenki jól elsírja SayAllban a búját baját, és jól lelövi egymást a két párbajozó. Soxor. Aztán server ujraindul, vagy bármi, és nem marad nyoma a sok sok szócséplésnek, csak az emlékekben. A konklúziót meg felírhattyák ide ni. A párharc vége, egyben a téma TÉNYLEGES lezárását is jelentené. Bár lehet, hogy csak én unom, amikor flémel a fórum de ilyet bárhol olvashatok míg jó kis DC-s dolgokat csak itt...
    Üdv!
    ui sorry a hosszú szövegért...
  • Danny
    #2212
    Egy szinten lévők között valóban kevesebb a bug ;)
  • Murry
    #2210
    Igazad van.
    Elismerem én is elcsesztem...
    Fejezzük már be...

    Karácsony a szeretet ünnepe.
    Viselkedjünk hozzá méltóan.


  • Murry
    #2209
    Charlie tanulj meg olvasni!
    Morfi ezt irta "Ami történt megtörtént,de nem csítgyanú miatt!!! Nem vagy kibannolva semelyik ACC szerverről sem,mint ahogy senki más sincs kibannolva. Kérlek borítsunk már fátylat a történtekre,és próbáljunk meg JÁTSZANI! Köszi"

    Mi is ebben a hazugság?
  • bobvagyok
    #2208
    én elismerem
    elcsesztem...

    fejezzétek már be plíz!
    legalább karácsonykor ne...
  • ghost cb
    #2205
    Hát ezaz. Amit mondtam... Bocsánatkérés, ban visszavonás. Csakhogy ezt az illetékesnek kellett volna... Mind1
  • Morfy
    #2204
    Még írnék valamit,ami az én személyes tapasztalatom: valaki kérdezte,miért játszunk sokszor magunkban? -nos én úgy vettem észre,ha "magunk" vagyunk, akkor sokkal kevesebb a "bug", mondhatni 0 azaz zéró. Érdekes,nem?

    Morfi
  • Morfy
    #2203
    Kedves CB.Charlie!

    Nem kívánom nagyon kommentálni a dolgokat,de én is jelen voltam,és tudom,hogy Ninja igazat mond,hallottam a TS-en, amit mondott. Ami történt megtörtént,de nem csítgyanú miatt!!! Nem vagy kibannolva semelyik ACC szerverről sem,mint ahogy senki más sincs kibannolva. Kérlek borítsunk már fátylat a történtekre,és próbáljunk meg JÁTSZANI! Köszi,
    Morfi
  • Morfy
    #2201
    Az ACC szervereken a jelszó megegyezik az összes többiével!

    Morfi
  • ghost cb
    #2200
    már van DW, de szerintem az volt a rossz hogy nagybetüvel irtad
  • ghost cb
    #2199
    bezony, olvasd át mégeccer FI-GYEL-ME-SEN
  • Petko
    #2198
    jaja már ujraindítottam... mostmár gyanús volt hogy midennap leállt, megnéztem a maprotationt, és valamier ez a nyamvadék átirta a DC_Sea_Rigs et Sea_Rigs re, de gozom nincs mier... en eredetileg biztos jolirtam be, mer annakidejen kiprobaltam a sea rigs palyat rajta, es ha elirtam volna nem is tudtam volna odavaltani
    nah mind1 majd ha megin elirja akkor ez van... ja Donpapa egyelore meg megy hatarozatlan ideig
  • Lacc
    #2197
    Mi a pass az ACC2 serverre emberek? Mert a bf42hu-val nem akar felengedni...
  • Petko
    #2196
    ahogy borg is irta, mivel nincs * => nincs egy darab custom map se azok között
    a feliratot otthagyom akkor is amikor nincs custom map, hogy ne kelljen annyit a szerkesztéssel bajlódni. Logikailag az oldal helyes szerintem.
  • Valen
    #2195
    Mellesleg az ACC-s szerver elég jónak tünk 1 óra játak után.
  • Danny
    #2194
    Figyelmesen olvastad volna rájönnél hogy csak 2 embernek volt problémája egymással ;)
  • Lacc
    #2193
    Hát így jár az aki kihagy 2 napot :D
  • Lacc
    #2192
    Ne, ugye ezt nem mondjátok komolyan...? Nincs többet DW? :( Pedig olyan jó kis server volt, most meg már csak azok az ACC-osak vannak?
  • bobvagyok
    #2191
    hi
    két nap kihagyás után el akartam olvasni a "Desert Combat" fórumot
    de csak a "klánok egymást szídják" fórumot találtam...
  • TheGOro
    #2190
    Jah hummert még mindig nem tok vezetni, annyira unreál-is fizikája van...
  • TheGOro
    #2189
    Jaja! ha van 1.5-ös BF-d akkor már csak egy 0.5-ös Full DC-t kell leszedned, majd a 0.6-os patch-et
  • ghost cb
    #2188
    én majdnem azt irtam, hogy "GONDOLKOZZ, ember!" (á dehogy)
  • ghost cb
    #2187
    biztos 60-nal nekimentél a zászlórúdnak
    Egyébként nevedd komolyan
  • Borg
    #2186
    Nincs egyetlen custom map sem, ezek közül mind alapmap, benne vannak a DC-ben, meg a BF-ben.
  • DonPapa
    #2184
    jé lehet hogy a Petko betartotta amit igért ?
    elfujta a DW szerver gyertyáját
    na akkor most mi lesz hol lesznek ezekután a csaták ?