17064






  • Petko
    #2367
    az danee, subzero, luckl, christanson, chris, frankenstein, skorpio stb. most alapitotta a hungarian desert combat clant
  • Danny
    #2366
    Nemtom :) Én 0.2 óta. Nézd meg mikor volt én nem emlékszem. De lényegtelen. ;)
  • Cobra.
    #2365
    Danny = SubZero
  • ghost cb
    #2364
    Én csak dc-zek ott meg nem gyakran látlak. Szeptember ota dc-zek, szted uj vagyok?
  • ghost cb
    #2363
    okok
    Csak van valaki aki szintén Dani csak nem Danny hanem Danee. Legalábbis volt. Ő is HBA-s volt: Subzero néven asszem. Ugyhogy egyebet nemtudok elmondani.Kérem kapcsolja ki
  • Danny
    #2362
    Mindenkinek aki nem lenne tisztában a személyazonosságomat illetően:
    Tavaly decemberben kezdtem pályafutásom [HUN]Danny néven. Ez év februárjában csatlakoztam az egykori HBA-hoz. Először HBA Pvt.Danny[13th] néven szerepeltem, majd 301-es tag lettem és még később HBA Cpl.Danny[301st]. A klán feloszlása után =Danny=SuX= néven játszom és csak ezen. Remélem kielégítő volt. Eagle 1 out... :)
  • Danny
    #2361
    Pont azon ami a nevem itt. Ejjej, ennyire új lennél?
  • ghost cb
    #2360
    Milyen néven szoktál jáccani?
  • ghost cb
    #2359
    akkor nem sry
  • Danny
    #2358
    Miafasz?
  • ghost cb
    #2357
    Te! Danny Sux! Te vagy a danee, scorpion, subzero, frankesnstein stb? csak h beazonosítsalak.
  • Danny
    #2356
    Tényleg te hogy a francba vagy egyszerre PT-s és CoFB-s is. Még nem is tűnt fel. Nem gáz ez a PT-nél? Nem fontos válaszolni csak ha akarsz. :) Tényleg mi van a babócával, megérkezett már?
  • Danny
    #2355
    Jóvan téged leszámítva, de Te nem bántod ugye...
  • Borg
    #2354
    khm;)
  • Danny
    #2353
    Nem naon vágom mi is a mondanivalója. :) Inkább csak sejtem. Itt nyugodtan elmondhatod, erre nem jár PíTís. :)
  • traXion
    #2352
    Najó :D

  • traXion
    #2351
    RS fórumból a ..::CB::.. képet inkább nem teszem be, valaki még félreérti. Ottaniak tudják, hogy csak vicc.
    De!

    Neked is boldog, sikeres új évet kívánok.
  • trident
    #2350
    Holnap szerencsére nem dolgozom, így most jött el az idő:

    Minden kedves, és általam tisztelt DC fórumozónak boldog, sikerekben és tartalmas játékban gazdag új évet kívánok!:)

    Ne igyatok sok pezsgőt, mert a modern tudomány szerint béka fog nőni a hasatokban, tisztítsátok sűrűn az egeret, és kezeket a paplan fölé!;)
  • trident
    #2349
    Üdv Traxion!:)
    :))))
    Ha még szép lett volna...De se szép, se okos nem volt.
    Ja igen...és megkérdezte ÚJRA!!!!!!Grrrrrrrrrrrr!
    ....hajtépés....hajtépés.....hajtépés....Aztán egy laza Tobruk megnyugtatott..;)

  • traXion
    #2348
    Máskor hívd fel magadhoz a csajt, és mutasd meg neki a "fegyver" gyüjteményed.
  • Borg
    #2347
    Én ma is megoldottam, átálltam, kinyirtam a fél csapatot, aztán már kezdtek odafigyelni...
  • Unreal1942
    #2346
    Vettuk eszre tegnap ACC szerveren.. sok kulfoldi... egy egyeneset nem lehetett loni! :(

    Pampalini
  • Petko
    #2345
    ilyen sajna nincs, ugyanugy ahogy 150 ping feletti kick sincs...
  • Unreal1942
    #2344
    Nem volna semmi gond ha inteligensen atallna az akinek tok mind1 melyik oldalon van eppen!
    Marmint pl. nem klantag vagy ilyesmi!
    Nem UTolso sorban pedig inkabb jatszani kene nem teamsozni allandoan!
    Nem egyszer elofordult mar ,hogy az U'42 oldalan alig voltunk publik gama kozben! De nem szoltunk ,hogy teams!
    Nem erdekel ha valakinek elvezet kihivas nelkul jatszani akkor legyen! Ha meg igy is nyerunk egy egy kort akkor sry :)

    U'42.:.Pampalini
  • TheGOro
    #2343
    f*szt sz*runk! De hiába szólunk, senkit sem érdekel. Ha meg 1 rövid időre bekapcsolom az autobalanceteam-ot akkor meg kitör a forradalom.
  • ghost cb
    #2342
    tegnap mér intézkedett Petko Gazalán amikor kevesebben voltak a másik csapatban
  • Borg
    #2341
    Valamit muszaj lenne csinalni, ha mar az adminok szarnak a rendezkedesre.
  • Borg
    #2340
    És azt nem lehet megcsinálni, hogy joinkor automatikusan a kevesebb pléjeres csapatba rakja az illetőt, és után teamchange not allowed?
  • trident
    #2339
    Szia Petko!:)
    Igen, a CS, vagy DC szeliden csicsergő madárka pl. a "komersziális" híradóhoz képest is!:((((
    Én is szeretem a szinkronos filmeket, de ugyanúgy a feliratosat is. Nekem bejött feliratosan.:))))))
    Valóban le lehet fordítani, de ha emlékszel nagyon hangulatos amikor ordibálnak: medic, medic!!!:)) Vagy a "stay low, stay cover"-t és a "go go go"-t.:))))) Nem kötözködni akarok, de a stay low lefordítva nekem hülyén hangzik, és Magyarban nem is tudom, hogy használják-e. Én nem tudom, tartalékos vagyok.......:D
    Nacionalista?:)))Voltál 27-én a nemzetbiztonsági hivatal előtt???:))))) (- csak pojénnak vedd!:))
    Katonaság? Magasan képzett, jól felszerelt...........
    Amúgy nekem is hullik a hajam, amikor mindenféle jövedékszavakkal árasztják el az ember agyát, nem is használom ezeket, csak ha muszáj. De az elit alakulatban szvsz így hangulatos...:))Úgyhogy nem kúúúl, és nem sopingolok.:(((
    Még 30 perc, és mehetek haza, már vár a DC és BG42.;))))

  • Petko
    #2338
    szóval ilyen
  • Petko
    #2337
    <a href="http://http://desertcombat.com/?page=weapons">ilyen van</a>
  • Petko
    #2336
    azt a spektrumos dolgot én is láttam.., van benne igazság, de azért azok ténleg retardáltak amerikában akik ezen lovagolnak hogy a gyerekek pszihojára hogy hat stb., amikor ennél már sokkal veszélyesebb ártalmasabb hatások érik őket a mai kaotikus világban. Főleg itt magyarországon én teljesen úgy látom, hogy talán a gamelés az ami egy tizenéves gyereket leköthet, és megmentheti hogy ne hülyüljön totálisan bele a primkó fogyasztói társadalomba.

    Az elit alakulatot én magyar nyelven szeretem, valamiér mostmár a sok feliratos film után kialakult bennem annyi nacionalizmus, hogy csak magyar nyelven nézek meg filmeket. A katonai terminus technicus pedig ugyanúgy létezik magyarban is, hamég perpillanat nincs katonaságunk hozzá, de a múlból eredően azért az megmaradt..:)
  • trident
    #2335
    Sziasztok, jobb napot!
    Fileshack - DC maps
    Ezeket ismeri valaki? A múltkor is mindenféle mapokról kérdeztem, most is...Bocs.
    CS, UT? Tegnap volt a Spektrumon egy dokumentum fil, amiben a videójátékok és a tinédzserek lelkivilágát boncolgatták. Bár tulajdonképpen a CS-t mutogatták agyba-főbe. Nagyon választ akartak találni arra, hogy most jó-e a "virtuális agresszi" vagy káros, de persze erre nem kaptak választ...
    Nem mintha lenne így általánosságban. Azért egy kicsit "olyan boszorkányüldözésnek" tűnt.
    Ja és persze a dokumentum filmben Multi FPS játékos=14 éves gyerek.....
    -Asszem egy rólam készült képet kell majd ide beszúrnom, és meg kell mondanotok, hogy külsőmben van-e valami furcsa... Már a harmadik DVD-nél kérdezik meg....Szal megyek, angyali mosollyal veszem ki sorba az Elit alakulatot, viszem a tékás csajhoz, hogy fizessek...A csaj megfordítja a tokot, pislog, rámnéz: nem BAJ, hogy FELIRATOS?????
    Banyek, már háromszor csinálta meg.... Mindig mondtam, hogy nem baj, sőt....Legutóljára, még ki is fejtettem, hogy miért JÓÓÓ...Ostoba leányzónak kifejtettem, hogy a militarista terminus technicusok nem fordíthatóak Magyarra. Persze ezt nem értette, és elmondtam hogy alsó tagozat óta tudok olvasni. És a látszattal ellenben jártam iskolába... Most velem van a baj????

    -Cobra, TheGoro, Danny: Vietconggal hogy álltok?
    Tudom, hogy nem rush&go, de azért LANban játszva....
  • Danny
    #2333
    Jaja én meg nagy Delta Force 1. player voltam, pont a nagy tereket imádtam benne. :)
  • TheGOro
    #2332
    mondjuk inkább CS, UT ben is van pár nyitott map, legalább is amikor én nyomtam volt 1 nagyon jó valami Morpheus, azon órákon keresztül is elhenteltük egymást. Quake ben is inkább a nyitott mapokat kedveltem
  • TheGOro
    #2331
    Nekem tetszik, jól meg van csinálva...
  • Cobra.
    #2330
    A Sea Rigs persze tetszik, mi? A sok CS-s, UT-s, Quake-es otthon érzi magát a keskeny folyosókon
  • TheGOro
    #2329
    közben újra megy a DW
  • TheGOro
    #2328
    Gondolom Rob voltál. :) elfelejtetted az aláírást!
  • TheGOro
    #2327
    A probléma nem a Weapon bunkers map, hanem a sea rigs, de már én is unom a Wb-t mert általában halálra unom magam, iraqi oldalon végig megy a punnyadás, várom hogy próbáljanak támadni az amcsik, de ők nagyjából csak sniperelnek. Amcsi oldalon, meg ha sniperelek, akkor senki sem próbál támadni, hanem mindenki sniperel. Ha meg mennék akciózni, akkor meg senki sem fedez...