17064






  • Smitiz
    #2277
    Hi!
    Bocs, biztos kérdezték már, de nincs valakinek olyan jellegű problémája a játékkal, hogy fent van a bf 1.5, arra feltettem az 1.5-os DC-ot és ha valahova csatlakozni, vagy instant battlet akarok nyomni a pálya betöltése után kilép a windowsba :(
    Tud valaki segíteni?

    Win XP
    AMD 1800
    Radeon 7500
    512DDR RAM
  • Danny
    #2276
    EPOX 8RDA+ (NF2-es chipset)
    AMD Athlon XP 2500+
    Saphire Atlantis radeon 9600Pro
    Infineon 512MB DDR / PC3200 / 400 MHz (azért 1 modul mert ha lesz pénzem veszek még egy 512-est, nem aprózom)

    Ez a konfigom, meg egy fasza monitor még, csak nincs sehol sem most. Januárban bízom :)
  • trident
    #2275
    Hajrá!:)
    OFF
    (esetleg ha ajánlhatom az nForce 2 csipszettes lapokat egy Bartonnal bolondítva 2 db. RAMmal(-dual channel)
    Nekem az MSI k7n2 delta-L jött be, hűvös(!), jó lap, megfelelő felszereléssel, Barton 2500+ >3200+-on hajtva alapfeszen 42 celsius fokon....:)))
    Videokártya: kinek mi(Ati vs. nVidia) szimpatikus, bár a Radeon 9600 jól teljesít, tuningolható (+20-40%-kal megy nálam ugyanolyan hőfokon), ha pedig sok pénzed van rá 9600pro, vagy XT. Ja és 400-as RAMok kellenek a Barton és az nForce-hoz (200 FSB: ram, cpu)
    BÁR, ha jól sejtem, te már tudod, mit akarsz venni!!;)
    ON
    elnézést....
  • Danny
    #2274
    Szeva! Már töltöm a 0.9-et éppen most, utána pedig a 0.95-öt is. Mióta új rendszert raktam fel, azóta még a DC is jól megy a régi gépemen, leszámítva néhány pályát. Úgyhogy a BG-vel sem lesz gond. Persze ettől még lesz gépvásárlás. Holnap bele is vetem magam, de tartok tőle hogy csak januárban leszek eredményes e téren. :)
  • trident
    #2273
    -Sziasztok!
    -Yan: na de...Hiszen a tank lengéscsillapítójának a kifutópálya jó...Óvják, védik a hadianyagot!
    Komolyabban: nem tudom, de nagyon nehéz lehet ezt elviselni és látni..... Igazán lehetne egy kevés eszük...
    A hajra van megoldás...
    -Danny: lásd lengéscsillapítás...
    Remélem nemsoká meglesz a géped! Muszály lesz a Battlegroup 42-t 0.95-öt kipróbálnod, ajánlanám első körben A Kharkov wintert, és ne csak az új repcsiket, tüzérségi páncélosokat nézd meg, hanem találsz majd egy kellemetes 88 mm-es Flakkot is...
    -A DC-ben, pedig mostmár a "little bird" kopter viszi a prímet a fedélzeti gépágyúval és hellfire-okkal.

    (szándékoltam nem pofáznék bele a két napja terjengő vitába-azt gondolom hogy egyszerre felesleges és szükségszerű a vita...talán hagyni kéne a csítet és ostobaságot, elismerni a "másik játékost" és JÁTSZANI-nem frageket gyüjteni, írtani, ügyeskedni, hanem a saját és mások örömére EGYÜTT játszani-lehet hogy naív vagyok, de szvsz ilyen egyszerű lehetne)
    Üdv mindenkinek!
  • Yan
    #2272
    Ha nem vinné oda, nem is lenne a kif.pályán.
    Tegnap 2 tank + még vmi kisebb járgány dekkolt ott. Ja, és ha rákérdezel, anyáznak.
    Persze mind2 kört vesztettük.
    Nekem azóta meg nincs hajam.
  • Danny
    #2270
    ÉS NEM HAGYUNK SEMMIJEN JÁRMŰVET SEM A KIFUTÓPÁLYÁN!!! :)
  • Yan
    #2269
    Jól hangzik, alkalmazni kellene, és hozzá még plussz:
    T-72-VEL NEM MEGYÜNK REPCSIÉRT!!!
    kb igy.
  • ghost cb
    #2268
    És még egy. De utána télleg befejezem ezt, hiába válaszoltok.
    Nem akartam ezzel azt hogy mindneki egy kisköcsögnek tartson, nem is terveztem elöre, hirtelen volt. És nem is csinálom többet, mert mindenki utálni fog. De ha pl TheGoro vagy valaki más futott volna elöttem nem történik ez meg, mert eszembe se jut ilyesmi.És mégegyszer a dc forumnak szar ha ez tovább megy. ÉS MOST ITT VÉGE!
  • ghost cb
    #2267
    nem fogok egy re se válaszolni, mert nem tartom egy nagy dolognak, az egész 1 percet amig a10-re kellett várni. Ideges lettem megtörtént és mint ahogy irtam PONT EZT AKARTAM ELKERÜLNI, hogy ujjal mutogassak. Én itt lezártam, ezzel kapcsolatba nem irok többet a véleményem fenntartom.
    És nem érdekem, de a DC fórumé az hogy ti is hagyjátok. De nekem mind1
  • Morfy
    #2266
    Idéznék Petkó DC szabályzatából:
    "Bármilyen rendbontás (DTK, káromkodás, saját bázison spawnoló járművek lövöldözése) kitiltást vonhat maga után!"
    olvasható a dw oldalon. Nem kell meglepődni, ha az ACC szerveren hasonló szankcióval találkozik valaki...
  • TheGOro
    #2265
    mondjuk inkább azt hogy Rob meggyőző ember
  • Danny
    #2264
    Azt énis úgy szoktam ;) hadd szokja.
  • Morfy
    #2263
    A szerveren is meg a kliensnél is .6 van fent? Mert ezt akkor csinálja,ha vmelyik más verzió...
  • Morfy
    #2262
    Kis friss vér... :)))
  • Unreal1942
    #2261
    Abbahadjuk igerem! :)
    Amugy mar ott tartok ,hogy legutobb lelottem egy csapattarsamat valami noname egyenket mert direkt lotte a helikopterunket ami nem az ove lett!
    Shotgunt allitottam a hataba!
    Nem erdeke mostmar :-)

    U'42.:.Pampalini
  • Danny
    #2260
    Hagyjátok már ezt a csítes témát könyörgöm. Egyszer már elmondtam a véleményem, most nem fogom. Nem igaz, hogy mindig ez a téma.
  • Unreal1942
    #2259
    Aztihszem ezek UTan a minimum egy elnezest!
    Marcsak Rob korat figyelembe veve is!
    Ezen felul azthiszem ,hogy Rob nal keves hitelesebb emberke van az Online vilagban!

    U'42.:.Pampalini
  • Unreal1942
    #2258
    ... helyben vagyunk megint. Jön a csíteléses, gyanusítgatásos duma. - A genrob csítelt, vagyis nagyon gyanus volt, kúrjuk szét az A-10et előtte gyors...
    LOL
  • Unreal1942
    #2256
    Ha már így vádaskodsz mondj már egy gyanús bugot ami előttem trötént?
    Rob
  • ghost cb
    #2255
    Nem vagyok rá büszke de abban a pillanatban elragadott a hév.
  • ghost cb
    #2254
    Pont ezt akartam elkerülni, hogy ujjal mutogassak, de ma felbaszták az agyamat a "gyanús" bugok a pályákon. És ezek többnyire a gen.Rob elött történtek. Ezért volt az el alameini eset.
    Ennyi, mindenki döntse el a dolgot magában. Itéljetek el ha gondoltok.
  • Unreal1942
    #2253
    Egy rövid kis szösszenet ma El-Alamein-röl. CB-Ghost kilőtte előttem az A-10et ill. mögülem. Kérdésemre, hogy miért tette, a válasz csak az volt: "ha nem lehet az enyém a tiéd se legyen". Mire azt kérdeztem, hogy ez most komoly? Erre azonban már nem érkezett válasz:-( Sajnos a log nincs meg mert közben pörögtek az események.
    Szánalmas...
    U'42.:.gen.Rob****
  • Danny
    #2252
    Későn születtél kicsigyerek!
  • Kovács legény
    #2251
    Bazki Danny te már mindenhova beetted magad?:)
  • Danny
    #2250
    LOL az a pálya, mire kitaláltam a spawn házból már vége volt a körnek :DDDD
  • Borg
    #2249
    Engem meg renceresen lelő valami fekete
  • Borg
    #2248
    Akkor máskor arra figyelj, amit irogatnak:) Mert én jeleztem neked végig, hogy hol vannak ;)
  • bobvagyok
    #2247
    azért mentem ki a dombra, hogy leszedjem a snipereket
    csak hát én nem láttam őket...
    lehet, hogy lentről jobban látszott
  • ghost cb
    #2246
    nyugi csak pojén volt...
    de ez azér mégiscsak gyenge bálasz
  • kz
    #2244
    egyetértek!
  • Danny
    #2243
    És ez miért jó nektek? Nem izélésből kérdezem, csak úgy!!! :)
  • Morfy
    #2242
    Na,a kettesről levettem a jelszót, el is özönlötték a külföldiek, az egyes marad password-ös.
    Morfi
  • Morfy
    #2241
    content checkinget tiltsd le!
  • Danny
    #2240
    Baszki én azon a páján tegnap, 5 perc alatt találtam csak ki a házból .
  • Danny
    #2239
    Hát a tapasztalat jó dolog...
  • Lacc
    #2238
    Szvsz nem olyan rossz az a Bragg, csak kell neki is egy kis szeretet (azért nem túl sok)
  • Borg
    #2237
    Petko!

    Szerintem a BRAGG-ot vedd ki a mapok közül, gondolom mindenki egyetért, ha azt mondom semmi értelme:) Olyan sötét van rajta, hogy csak csontig tekert gammával lehet tájékozódni, ráadásul kiürül a szerver ha arra kerül sor:) (ezért)
  • ghost cb
    #2235
    Van aki az idősekre bukik
  • Danny
    #2234
    Szivi!