17064






  • antijedi
    #1
    #1
  • TheGOro
    #2
    Mai nappal indítottam egy külön fórumot, ami CSAK a Desert Combat nevű Battlefield 1942 modifikációval foglalkozik.
  • TheGOro
    #3
    Magyarország jelenleg eggyetlen publikus DC szervere Petko-nak köszönhető!
    Petko DC 0.3-as (LINUX) Szerverének címe:
    195.56.44.214:14567
    Ha még nincs meg a 0.3-as ALPHA verzió, letöltheted, a MOD készítőinek hivatalos honlapjáról (http://www.desertcombat.com)
    Már Petko szerverén is futnak custom mappok, amik letölthetőek saját honlapjáról (http://dw.unisoftnet.hu) és a DCMAPS oldaláról (http://www.dcmaps.net) is. Sajnos a Linuxos BF szerver, elég BUG-os, s ez több problémát is felvet DC-alatt, amikről Petko oldalán is olvashatsz!
    Jó hír viszont, hogy hamarosan megjelenik az 1.4-es BF patch, és várható az új linuxos BF szerver is!
  • Petyus_
    #5
    Esténként mindig tele van a szerver. :)
  • Petko
    #6
    hi
    goro plz, ide is rakd be a topic fejlécbe az oldalakat hogy mielőtt kérdeznének, elolvassák az játszani vágyók. konkrétan ezt: http://www.swgy.hu/bfforum/viewtopic.php?t=220
  • TheGOro
    #7
    Petko, kérésed parancs! :) Pillanatokon belül elkészül a topic új fejléce, melyben ez is benne lesz! Thnx
  • TheGOro
    #8
    Eggyenlőre, még nem sikerült beszélnem egy Moderátorral sem, a Topic fejlécének megváltoztatásáról...
  • TheGOro
    #9
    Egy kis DC-s kép mára:
  • Danny
    #10
    Hát ez nagyon komoly ez a pic. Hogy nem robbant fel? Naon kira!
  • CéZé
    #11
    Most miért hagyjátok elsüllyedni ezt az érdekfeszítő topikot ?
  • TheGOro
    #12
    Én sem tudom, de azért jó volna, hogyha a DC-vel kapcsolatos dolgokat ide irnátok!
  • TheGOro
    #13
    Egyébként ma elkezdtem foglalkozni, Battlefield, azon belül is DC-s map készítésével! Amint sikerül összeraknom bármit, amit sikerül elindítanom, már is küldök róla képet! :) Így meg lesz örökítve egy teljes map készítésének összes csetlése-botlása!
  • Danny
    #14
    Mindent bele! Várjuk! :)
  • t. Füly
    #15
    HelloHello az lenne a kérdésem hogy az mért is vagyon hogy felrakom a dsert combatot inditanám és eme üznetet rakja ki: please insert the c. cd-rom.. milehet a baj? rtr fennven.5let?kösszi
  • Danny
    #17
    Lefejellek ittalszol! Mi bajod a kedves kis helikopterekkel? :) lol
  • Danny
    #18
    És a DC nélkül magában megy a BF? Mert azt meg kell crack-elni előtte. Még valami! Fenn van neked az 1.31-es patch? Mert az is kell. Először a két BF -et felrakod, utána 1.31 patch, aztán crack, ha nem orig a BF-ed. Utána jön a DC.
  • TheGOro
    #20
    Hát már elolvastem minden erre vonatkozó infót, a legtöbbet, itt lehet megtalálni: http://www.planetbattlefield.com/perfectionist/ és már összedobtam egy kis mappot, Pár Object-el, 1 Object-, és egy Soldier spawn ponttal, és 1 Control ponttal. Mindent a leírás alapján csinálva, be .rfa-ztam de valami hiba van a mappal, mivel nem indul el a BF
  • TheGOro
    #21
    Tehát keresem a hibát!
  • TheGOro
    #23
    Hát itt egy kicsit komplikáltabb a map készítés. De valószínűleg a konyvtárstuktúra nem jó!
  • TheGOro
    #24
    Igen ez volt a probléma, rossz könyvtárstrukturát RFA-ztam be! Viszont még mindig nem tudom elindítani a mappot, de már jó úton haladok!
  • TheGOro
    #25
    Jéé most nézem, volt aki ma is a munkahelyén vagy a suliban töltötte a délelőttjét!?!? Szerencsére ezt mi megúsztuk !!!
  • TheGOro
    #26
    Jó hír végre sikerült "működő" pályát csinálnom amit betölt a Battlefield. Jelenlegi problémám a képen is jól látható, hogy vagy a pálya textúrát, vagy a Heightmap-ot nem tölti be. De rövidesen ez is megoldódik. Tehát itt van 2 kép, az első a betöltés közbeni háttérkép, másik pedig maga a map játék közben.

  • Danny
    #27
    A betöltési kép már nagyon profi! :) A másikon még finomíts! :)))
  • TheGOro
    #28
    Kellemes Vasárnapot! Íme a tegnapi nap fejleményei, most már végre betölti magát a pálya talaját, és már sikerült ObjectSpawn-t is csinálnom!



  • Danny
    #29
    Megy ez Neked!
  • CéZé
    #31
    Ha letöltötted és kicsomagoltad lesz 1 DesertCombat nevű bithalmazod.
    Azt bemásolod a BF mods könyvtárában majd csinyász neki egy paransc ikont :"D:\Játék\Battlefield 1942\BF1942.exe" +game DesertCombat

    Az utvonal természetesen a Te BF-ed elérési utvonala legyen :)

    asszem valahogy igy kell
  • Danny
    #32
    Semmi ilyet nem kell csinálnod! A www.desertcombat.com -ról húzd le az 1.3-as DC-t. Az egy exe file, amit simán fel kell telepítened és az berakja magát külön a start menübe is.
  • CéZé
    #33
    Hogy mik vannak
  • Danny
    #34
    Ugye? Nem kötözködésnek szántam! lol de most véged!
  • CaviaR
    #36
    Kell lennie valamelyik installCD-n egy crack könyvtárnak. Annak tartalmával írd felül az eredeti file-t (legtöbbször az exe-t).
    Ha nincs ilyen kell valahonnan szerezni egyet...
  • TheGOro
    #37
    Mi köze van a Desert Combatnak a C&C generalshoz?
  • Danny
    #38
    Ezt én sem vágom! Egyáltalán játszottál már a BF42-vel Pill? Vagy egyből DC?
  • PResident Evil
    #42
    enyhén király :DDD
    SCUD powa :DDD
  • Danny
    #43
    A Day 2 azt jelenti, hogy nincsenek repulok, a Day 3 nal pedig nincsenek helikopterek sem. Kb ennyit jelent. Helikopter vezetesben nemtok segiteni, ra kell erezni. En wasd billentyukkel es egerrel vezetem.
  • TheGOro
    #44
    A Helikopter témakörhöz kapcsolódva, én is a wasd billentyűk, illetve a iránygombok(Szerintem jobb mint egérrel, mert így jobban érzem a gépet), de van lehetőség Joystick használatára is,de nekem nem jött be, mivel a joystick nagy helyet vesz el az asztalon, és így megnehezíti a játékot!
  • TheGOro
    #45
    Radee kicsit pontosabban! cirka 26 swéd 0.3-as DC szerver van. Ha érdekel, akkor használj ASE-t (The All-Seeing Eye)!
  • Danny
    #46
    Így van! Mindenki úgy vezeti ahogy tudja. Én pl. képtelen vagyok egér nélkül irányítani. Se joy-al se pedig CSAK billentyűvel nem megy. Próbáld ki mindenhogy aztán ahogy neked a legjobb.
  • Danny
    #47
    Figyu már! A hiperhivatkozásokat hogyan csinálod? Mint pl. azt az ASE-sat? Mit írsz be parancsnak?
  • Petko
    #49
    Natural-Selection project :)
  • Danny
    #50
    Jól beszélsz Petko barátom, lassan én sem hiszek Istenben!