17064






  • ghost cb
    #2628
    Szerintem azzal hogy menden leveledbe beleírod hogy láma vagy, az egész dc fórumon azt sugallod hogy pancser! Nem láma. Mert aki minden levelébe ezt írja...
    Tudod a cheat 6 bug kérdés gyakran felmerül a fórumon, és már mindenki kész van tőle. Bizonyíték kell (nem ígéret...). Mivel nem megoldható, vagy csak nagy fáradság árán hogy bízonyítok legyenek, így asszem mindenki hagyja a fenébe ezt.
    Ja és egy kérdés mindenkinek:
    Szerintetek az cheat hogy valaki kihasználja DIREKT a bugokat????
  • wazzup
    #2625
    kössz
  • Cobra.
    #2624
    Innen
  • wazzup
    #2623
    És a DC 0.5-öt honnan lehet letölteni?
  • ghost cb
    #2622
    hát szivesen ha segitettem
  • AirborneRanger
    #2620
    jo
  • ghost cb
    #2619
    Tankolni??? Van benzinkút a dc be? Melyik mapon??
    A repülős kérdésedre habár nembisztos hogy csak nekem tetted föl, az a válaszom, hogy mindenkinek dicsőséget okoz ha repcsivel gyilkolászik. Van aki csak egy repülővel egyet, van aki 30-at öl meg. De mind a 2 a repülőre fog várni, mert hiszen azért van ez a játék hogy örömet szerezzen. Vágod. Erről nemlehet senkitse leszoktatni.
  • Danny
    #2618
    A BC nagy általánosságban elfogadott amennyiben azt sniperrel vagy repülővel csinálod. A sniperrel én személy szerint nem értek egyet, de ez van. Az azonban elfogadhatatlan ha valaki tankkal beáll és lövi a születő embereket.
  • ghost cb
    #2616
    A Skizofréniádat a logodra (nicknevedre értettem) mert egyszer DF, egyszer HUman. Érted. Szerintem csinálj egy DF > HUman > Ranger logot
  • ghost cb
    #2615
    Szerintem nimitz-ből elég. Itt az SG-n. Azt hogy gondoltad hogy ne laggoljon part mellett? Ezek sokszögekből állnak össze ezek a testek, most minél nagyobb felbontásra állitod annáljobban dolgozik a géped, ha nem elég erős hozzá lagol. Illetve nem lagol hanem akadozik mivel a lag az az internetre vonatkozik. Vagyis vagy veszel egy 3 GHz-es procit egy hasonló árkategóriájú Videokártyát, Egy pár Giga ramot, stb, vagy megvárod a köv. peccset. Ne hidd h flame-elni akarok, de bele kell törödni. És légyszives mindenki álljon le azzal mind iraki mind ami oldalon hogy a nimitzet megmozditja mert ezt el kurták, ne kurjuk mi el mégjobban a játékot. Ennyit szerettem volna.
    Ja és hogyha lagol a géped (Connection Problem) akkor a neteddel van a probléma.
  • Danny
    #2614
    Mert előtte a 0.5 is kéne.
  • wazzup
    #2612
    nem tudnátok segíteni abban hogy: felinstaláltam a BF-et és az után meg a desert combat 0.6-ot és amikor fellépek egy DC-s szerverre akkor a pálya töltésének a felénél ledob.
  • DonC
    #2610
    Jelenleg egyetlen jó megoldás lenne a Nimitz problémára: Nimitz max sebességét 0-ra állítani. Akkor nem lenne vele probléma, nem lagzana a játék és nem lehetne görény dolgokra használni: zászlófoglalás a hangárba parkolás után, stb...
  • Roligyilok
    #2609
    Bocsika,csak gondoltam igy észreveszitek
  • Gugger
    #2608
    Ha 500-ért adod biztos elviszi valaki!
  • Danny
    #2607
    Ne floodoljá már bammeg, elég lesz 1x is!
  • Roligyilok
    #2606
    HI ALL!KÉrdés:Van 2 db jegyem a Gyűrűk ura 3. részére szombat du. 2 órára az Eurocenterbe(Óbuda).Sajnos progiváltozás miatt nem tudunk elmenni.Ha valakinek kellene(1700 helyett 1500 froncsiér)az kérem jelezze.A jegyek a 9. sorba szólnak (20 soros a terem...)Thanks
  • Roligyilok
    #2604
    HI ALL!KÉrdés:Van 2 db jegyem a Gyűrűk ura 3. részére szombat du. 2 órára az Eurocenterbe(Óbuda).Sajnos progiváltozás miatt nem tudunk elmenni.Ha valakinek kellene(1700 helyett 1500 froncsiér)az kérem jelezze.A jegyek a 9. sorba szólnak (20 soros a terem...)Thanks
  • Roligyilok
    #2603


    HI ALL!KÉrdés:Van 2 db jegyem a Gyűrűk ura 3. részére szombat du. 2 órára az Eurocenterbe(Óbuda).Sajnos progiváltozás miatt nem tudunk elmenni.Ha valakinek kellene(1700 helyett 1500 froncsiér)az kérem jelezze.A jegyek a 9. sorba szólnak (20 soros a terem...)Thanks
  • Cobra.
    #2600
    Ez furcsa, ugyanis a tengeralattjárót és a rombolót nem lehet használni, pedig szívesen lövöldözök Tomahawkkal
  • Cobra.
    #2598
    Sajnos ellenséges hajót nem lehet elfoglalni, az amerikai anyahajót meg elsüllyeszteni se nagyon, olyan sok lett a hp-ja.
  • Danny
    #2596
  • AirborneRanger
    #2595
    memé? :)
  • ghost cb
    #2594
    Ranger! Skizofrén vagy?
  • ghost cb
    #2593
    kb ennyi volt nekem is 4-5 honap alatt
  • Danny
    #2592
    ünnepélyesen
  • Danny
    #2591
    Hamár ilyen nagy bocsizás van én is ünnepéjesen bocsánatot kérek az összes TK-mért (532523532 db) bár már nem emlékszem kitől kéne. 1 év alatt azért akadt jópár. :D
  • AirborneRanger
    #2590
    Hmm egszer asszem énis lebombáztalak meg még1x megöltelek valamivel... Sorry de qrva béna voltam nagyon nem ment a játék :/
  • Cobra.
    #2589
    Nem haragszom senkire, aki véletlenül leTKzik, így rád se, csak kicsit sok volt, amikor hat halálból négyszer csapattárs ölt meg egy körben.
  • Yan
    #2588
    Inkább anyázzunk csak úgy...
  • Yan
    #2587
    repülés közben sorozatfelvételt csinálni, azt nevezem.
    És utánna ugyis azt mondják a képre, hogy fotosop rlz.
    Na ezért kár erölködni képet csinálni. /bármelyik esetben/
  • Danny
    #2586
    De csak ha van bizonyítékotok. Mert különben csak anyázás lesz. OK?
  • ghost cb
    #2585
    Ilyen is van. De egyszer f-16-tal pont beléd repültem, és én haltam meg (téged megjegyeztelek,) és NEHOGY ELKEZDJÜNK FLÉMELNI, mert tudom hogy ez tényleg egy BUG a játékba. Az viszont amit te mondasz az cheat. A nevet közzé lehet tenni nyuggodtan!
  • ghost cb
    #2584
    Háttt velem is előfordult már ilyen, én sem értem.
    Az a frurcsa hogy egy csomoszor nekimentem apacsnak vadászgéppel (ezekkel sikerült eddig: mig, mirage, f-16) és az apacs megmaradt, a gépem nem. kétszer megjegyeztem harmadszorra már nem, hogy kiült benne.
    Viszont tegnap sikerült szuhojjal "leszednem" egy MH-53-at. A tanulság: Szohojjal vagy A-10-zel kamikázézz helikotert, de inkább hagyd rám
  • Max Damage
    #2583
    láttam én már olyan játékost a DW-n is, hogy belelőttem 6 rakétát (találtak, nem mentek mellé), 200 gépfegyvertöltényt, a csávót lentről lőtték ZPU-ból, és amikor véletlenül belerepültem a muksóba én robbantam csak fel, ő tovább ment az AH-val... S ez már nem a collosion damage-től függ, ez csak eccerű CSÍT!
  • ghost cb
    #2582
  • Danny
    #2580
    Nemhogy az Apache-nak de még a nagy böhöm SeaDragonnak is fel kell robbannia ha belemész. Szal valszeg ki van kapcsolva.
  • Borg
    #2579
    ACC szerveren a collision damage az off, vagy mi?

    Általában ha mig29-el nekimegyek az apacsnak, annak fel kéne robbanni, és nem csak nekem, nem? Vagy az kivétel, ha ACC-s ül a heliben? :)
  • Cobra.
    #2578
    Na jó, azt hiszem 1-2 napig szüneteltetem a DC-t. Az előbb Desert Shielden többször ölt meg csapattárs, mint ellenség (igaz amerikai voltam, lehet, ez a magyarázat ), és természetesen mindig akkor, amikor éppen zászlót foglaltam. A-10-zel is épp felszállok, amikor szemből elsuhan mellettem egy Mig, majd jön egy F-16 meg egy rakéta, ami természetesen eltalál. ÁÁÁÁÁÁÁ
  • Danny
    #2577
    Miért írtad le ilyen sokszor, hogy JANI?