17064






  • ghost cb
    #2677
    nos előszöris gazalán nagyon is precíziós és erős fegyver az AC-130 amivel akkora károkat lehet okozni amekkorát egy Hind-del nem.
    2.Az nem lehet hogy egy második vh-s atombombától (még egy maitól sem), hogy fél kilómétert repüljön egy ekkora tömegű katonai létesítmény. Hiába az atombomba nemtomhány megatonna pusztítóerejével ez lehetetlen. Márcsak azér is mert az ilyen hajókat jósokszor szegecseléssel készítették, és hamar szétesne egy atombombától.

    Murry: Az 1 km-es szórás világviszonylatban is nagy a mai modern fegyverekéhaz képest de, szerintem 1km nem egyenlő 100 km-rel és egy km, ha becélzod egy város közepét (igaziból) akkor ha a maximális szórást is eléri akkoris több építményt elpusztít. Ugyhogy annyira nemkéne lenézni ezt a "béna" fegyvert, ráadásul biológiai fejjel is meglehet áldani, ami azér valljuk be, nagy károkat okozhat emberi életben.
  • Danny
    #2676
    Így van! Én voltam a halott példa! :DDDD Úgy esett szét alattam az M1A1, hogy kiesett a ropi a számból. :)
  • Danny
    #2675
    Nem még sajnos nem járt, de amúgy is én megyek értem mert tod ki fizeti még a postát is. :) Elvileg a héten meglesz. Viszont ma kaptam tőlük egy mailt, hogy bocsi, de a monitort nem tudjuk beszerezni. Szóval én már úgy vagyok velük, hogy szarok rájuk. Ha időben hozzákj és még nem vettem meg máshol akkor megveszem. ;) Holnap megyek a Westend Media Marktba és veszek valami monitort. Már tök nem érdekel az iIyama, veszek más fasza monitort azt kész.

    Kb úgy vagyok már az egész gépvásárlással, hogy szarok a farmra bazmeg! :)
  • DonC
    #2674
    Most végülis nem azért, de ha pl. a hajóval nem állnak be a város közepére akkor nem látom, hogy annyira megnövelték volna a két oldal közti erő differenciát. Van olyan pálya asszem Gazala, ahol ott a baromi erős Hind a rozsfejüeknek az amiknak meg van egy hervadt AH-6. Persze nem azt mondom annak nincs előnye, mert pl. marha gyorsan végig lehet foglalni vele a zászlókat, de azért mégis gáz helyzet mert az amiknak pl. nincs normális preciziós légitámogatása.

    Nimitzről pár szót: volt egy kísérlet régen, valahol az óceánon egy kivénhedt második vh.-s repülőgép hordozótól egy kilométerre felrobbantottak egy atombombát a víz alatt. A hordozó olyan fél kilométert repült és felborult... ezzel vizsgálták mit bírhat ki egy ilyen szerkezet. Egy Nimitz osztályú hordozót (dimenziók nagyjából: 333m hosszú, 125m széles és vagy 70 méter magas, ezernyi vizzáró rekesszel) nem túl könnyű a valóságban sem elsűlyeszteni. 1000 kg TNT-nek megfelelő hagyományos töltettel ha közvetlen becsapódást is érnek el (de Murry helyesen rámutatott, hogy pl. a Scud nem egy igazán pontövő fegyver), maximum megrongálja a röpfedélzetet és járulékos károkat okoz a felépítményben.

    Egy amerikai szuperhordozót minimum egy tucat hajóromboló rakétával kellene meglőni, hogy valami olyan problémája legyen amitől esetleg megpusztulhat. A valóságban szerintem ezek ellen a hajók ellen kombinált tevékenységet fejtenének ki, vagy nukleáris fegyverrel pusztítanák el. Torpedók, cirkálórakéták, egyebek. Egy szerencsés torpedótalálat végleg megbéníthat egy ilyen hajót.
  • Cobra.
    #2673
    Mmeg a vizes pályákon is meg szoktak lepődni az emberek, amikor becsap a Tomahawk. Sőt, úgy vettem most észre, hogy ha nem pontosan találom el a járművet, de felrobban, akkor a jármű sofőrje öli meg az esetleg mellette levő embert (tehát TK-nak veszi a gép, én persze nem kapok pontot)
  • TheGOro
    #2672
    Na csak hogy említsek 1 jó bugot, ami, már sok mindent megmagyaráz számomra, hogy eggyes helyeken miért halok meg csak úgy. Ma Tobrukon szerencsém volt játszani dannyval, s mint tudjátok tobrukon a bunkerek ablakában vannak rögzített géppuskák, amelyeket ki lehet lőni. Na a probléma az, hogy ha kilövöd, olyan k*rva nagyot robban, hogy a tőle 20m-rre lévő tankot is szétkapja. Erre figyeljetek oda, El-alamein déli bázisán is pont ahol a tank spawnol van 1 ilyen géppusi, amelyet szintén b*szott nagyot robban, szóval érdemes elállni mellőle...
  • trident
    #2671
    March 26th - Battlefield Vietnam (PC)
    Forrás:hardwired
    A hivatalos weboldalon még nincs infó...
    1; A barátnőm majdnem DC rajongó lett. Úgy kezdődött, hogy nem bírta a kollokviumra való készülést, felnézett a könyvből. Somolyogva közeledett...:) Megkocogtatta a fülhallgatómat, és közölte: töltsek bár be egy olyan pályát, ahol lövöldözni tud....:DDDD
    Igaz, kb. 15 perc után abbahagyta, mondván, ez mégsem neki való...:)))))
    De én BÜSZKE vagyok rá!!!!:)))))))
    2; Danny: járt már nállatok a postás? Tóód, lejakasztya a zsákot, Hörk, pö, osztán szóol: valami épokszot hóztam, ni! Itten van la, ketté hajtottam, mer úgy elfért a táskámban, na!:))))))))))))
  • Murry
    #2670
    Utána nézztem a SCUD-nak.
    Ime:a Scud

    Scud-B ballisztikus rakéta

    Szegény ország hosszú botja: talán így foglalható össze a Scud rakétacsalád szerepe. Az SS-1B elvileg taktikai (harcászati) ballisztikus rakéta, de sokkal alkalmasabb a pszichológiai hadviselésre (terrorbombázásra) és egy konfliktus eszkalálására, mint bármilyen katonai célpont megsemmisítésére. Nemhogy pontcélokat, de városokat se mindig lehet eltalálni vele ugyanis...

    Műszaki adatok (R-300/SS-1c Scud B)

    Hossz 11,25 m
    Átmérő 0,88 m
    Tömeg 6 300 kg
    Hatótávolság 300 km
    Robbanófej tömege 770-950 kg (TNT)
    Körkörös szórás 1000 m (?)
    Üzemanyag típusa folyékony

    Rendszerbe állítás éve (SZU) 1957

    [ACC]-=Murry=-
  • bfg900
    #2669
    Hát én ezt minimális haditechnikai tudással is elég hihetetlennek tartom :)
  • Murry
    #2668
    ACC

    [ACC]-=Murry=-
  • Murry
    #2666
    A klán oldalunkon fenn van egy jó link
    http://acc.tx.hu/

    [ACC]-=Murry=-
  • wazzup
    #2665
    nem tud valaki egy olyan helyet ahonnan gyorsan le lehet tölteni? legalábbis gyorsabban mint 3 óra?
  • Murry
    #2664
    Az életben ha SCUD-al rálőnének egy több száz kilóméterre lévő épületre könnyen megesne, hogy még a várost se találnák el...
    Ha jól tudom a SCUD-nak +-100 km szórása is lehet
    A SCUD-B nek kevesebb a szórása, de az is inkább az ellenség elrettentésére szolgál. Szóval csak belövik az ellenséges országba, valamit csak eltalál...

    [ACC]-=Murry=-
  • wazzup
    #2663
  • wazzup
    #2662
    basszus nem igaz, hogy a 0.5-öt 9 óra alatt tölti le meg 3 óra alatt. AZÉ MÁ ÁJJON MEG A MENET!
  • Danny
    #2660
    Vagy ha így könnyebb, akkor katt IDE !
  • Danny
    #2659
    Desert Combat mellett megnyomod a "Fórum"-o majd ott megkeresed a "Regisztráció"-t és már kész is. 24 óra múlva meg már használni is tudod.
  • Danny
    #2657
    Ja az életben az a SCUD soha nem érne oda. ;)
  • Yan
    #2655
    + onix
  • Danny
    #2654
    Mondjuk ki: Mephisto, nem titok.
  • Murry
    #2652
    Igazad van abban, hogy nem lehet az ellenség hajóját elfoglalni. Kivétel a Nimitz.
    Ezt simán tudja használni az iraki oldal is.
    Ja amúgy 1 SCUD találat a Nimitzre 0.25% sebzést okoz csak.
    Szóval csak rálősz 400 SCUD-ot és már kész is...

    [ACC]-=Murry=-
  • ghost cb
    #2650
    Most erre azt kell válaszolnod, semmi, bocs!
  • ghost cb
    #2649
    Miva?
  • Danny
    #2648
    +l
  • Danny
    #2647
    Bizony bozony, halgass a profira!
  • ghost cb
    #2646
    naná
  • Yan
    #2645
  • Murry
    #2644
    Más netes játékokban csalásnak számít ha valaki direkt kihasználja a játékban lévő bugokat.

    Gondolok itt pl a "Methos" féle kályhacsöves módszerre.
    Persze van kivétel is.
    Ha valaki benn hasal egy házban és annyira buta, hogy szorosan a fal mellé fekszik, akkor lelkifurdalás nélkül szétlövöm a kilógó testrészeit. Gondolom ti is...

    [ACC]-=Murry=-
  • ghost cb
    #2643
    ha ujra kamerát váltasz (fej melletti nézet utáni fps nézetkor szokott eze előfordulni) akkor nem lép ki tps-be hanem csinál egy ilyen "képhibát" =benéz a föld alá egy fél másodpercig) aztán visszavált normál first person shooter nézetbe. Ez biztos, mert nálam egy csomószor előfordult már.
  • ghost cb
    #2642
    Énis voltam ilyen kezdő, (danny ne lődd el h még mindig az vagyok, mer akko gyön a flame ) de nem kezdtem ugy a leveleimet, hogy "Tudom hogy egy láma, pancser vagyok, akinek az értelmi képességei..."! Egy kis önbizalmat. Jó játékos vagyok, csak még tapasztalatlan. Mondjuk. najó ezt inkább mégse, de kérlek. Hagy már abba a túlzott önkritikát
  • Murry
    #2641
    Nagyon ritkán de tényleg van 1 olyan bug, hogy néha nem látszik semilyen jármű sem a pályán (Sok sok kamera váltás után)
    1x El-alamein-en meg is szívtam emiatt. Ott ácsorgok békésen, bár kissé türelmetlenül az amcsi bázison és sehol semmi jármű. Mondom magamban ilyen nincs elvittek mindent én meg gyalogolhatok át a sivatagon. Ekkor azt látom, hogy 1 srác oda fut ahol az apache szokott spawnolni, eltünik ekkor hirtelen megjelenik egy apache a levegőben ő meg benne ül :)
    Erre elindulok oda ahol elvileg a tankok szoktak lenni és pár mp múlva simán lefejeltem 1 láthatatlan Abramsot... :)
    Nekem 1dül az öngyilkolsság volt a megoldás utána minden rendben lett.

    Ja még a 0.5 ben volt.

    [ACC]-=Murry=-
  • ghost cb
    #2640
    detto, 2 centire a földtől aztán a közegtől függőel lehasalok, vagy behuzok egy enemy cuccot
  • Danny
    #2639
    Na azt megnézem hogy szabadesés közben hogy lövöd ki. Én közvetlen becsapódás előtt nyitom csak az ernyőt és általában úgy ugrom hogy pont rá a lenyúlni kívánt eszközre.
  • Danny
    #2638
    Veled van az erő Luke!
  • Danny
    #2635
    Olyanokat tudsz kérdezni, hogy fejreállok!
  • Danny
    #2634
    Nem bazze az kellemes időtöltés ártatlan áldozatok között!
  • ghost cb
    #2633
    mér a cheat az nem az?
  • Danny
    #2632
    Az nem csít hanem erkölcstelenség.
  • ghost cb
    #2631
    ja télleg ez egy bug már mióta hogy ha külső kameranézetből beváltasz fps-be, akkor van hogy nemlátod a járműveket... Ilyenkor meg kell nyomni mégegyszer a kamera bill-t.
  • Danny
    #2630
    Oda lehet repülni, kiugrani és beülni az ellenfél tankjába. ;)