17064






  • DonPapa
    #2803
    igen elég szomoru hogy egy játékszervert sokan összekevernek a kocsmával mert néha olyan stilust enged meg magának némely ember
    de mint ezt irtam is már neveket hiába is irna az ember mert az ilyen emberek mindig változtatják a nevüket
  • DonPapa
    #2802
    vagy a kor teszi
    a tegnapihoz még csak azt hogy tény és való sajnos elég sokan különbözö segédprogikat használnak de neveket hiába is irna az ember mert az egyik nap ilyen néven a másikon pedig már más néven játszanak
    elég fura dolgokat lehet látni pl amikor odaszületik a befoglalt zászlohoz vagy a közeledbe születik holott erre nem lenne lehetősége ( erre tegnap sajnos nem egyszer volt példa )
    basecamp dologban pedig csak azt nem értem ha van befoglalásra váró zászlo akkor miért kell csinálni és a tegnapi napon sajnos nagyon sokan ebből üztek sportot hogy hiába volt még foglalni valojuk ők csak rendületlenül jöttek az allied főbázisához kempelni na de volt ott minden a T72-től a Shilkáig amit el lehet képzelni
    ezt a basecamp dolgot én csak annak tudhatom be hogy sokan átmentek fraggvadászba és nem a játék élményéért játszanak
  • Ágyútöltelék
    #2800
    Petkónak mintha koszosabb lenne a lencséje?
  • Ágyútöltelék
    #2799
    Azt hiszem sniper amcsi oldalon, BTR a vízben iraki oldalon.
  • Danny
    #2798
    Na csattok megyek kipihenem a károkat! :DDDDDDDDDDD
  • Danny
    #2797
    Szedrintem Saigooooooooooooooooooon ÉS KÖZGÁZ PINCEKLUB RULEZ!!!!!!!!!!!! A többi mellékes
  • TheGOro
    #2796
    Na én meg ezt:
  • TheGOro
    #2795
    Igaz, viszont mostmár hamarosan itt a 1.6- a PB oldalán már fenn vannak a security fájlok, a pbweb frissítő, dll-ek a szerverre, már csak a peccs hiány cikk
  • TheGOro
    #2794
    csak közben má csinálom a Battle of Kocsord mappot :))
  • TheGOro
    #2793
    hmm, készítek 1 képet és megmutotom én mit.
  • Petko
    #2792
    nos
    én ezt látom onnan:
  • Petko
    #2791
    bfsecure meg szar, mer nincs linuxos változata
  • Petko
    #2790
    nemtudom, nekem andrew es locotus mondta hogy cheatelnek, utanna magyaraztak hogy atleptek amicsi oldalra es ki is probaltak ők is onnan, de ők egyáltalán nem látták a katonákat... ezt ugye be is irták, T3 meg ilyeneket irt hogy "Így kell azt:)" stb. szal kész. Andrew es Locu nem newbie szóval én elfogadom a véleményüket, meg bizonyíthatónak tűnik, ugyanis én se találnák el a hajón katonákat, főleg úgy hogy fekszenek
  • TheGOro
    #2789
    na hogy tovább szítsam a hangulatot. Ami Docks-on történt, az teljesen meghökkentett, mikor valaki bekiáltotta hogy az U'42-es T/!... (Bocs de még mindig nem tudtam megjegyezni a neved) csítel és rögtön bannolva lett. Az indok miszerint a másik partról nem lehet látni az irakiakat, és bittos nofog csít...stb. Én 100%-ig biztos vagyok benne hogy a fent nevezett U'42 játékos nem csítelt, mivel pár méterre barettoltam tőle én is. Ebből hülyegyerek azt következtetné, hogy akkor én is csíteltem, ami szintén nem igaz. De aki mégis ezt gondolja az BEKAPHATJA !!!!! 1ébként meg támogatom a BF Secure kipróbálását...
    További infók
    http://www.bfsecure.org
    Oszt attán it taján még le is lehet tőteni!
  • ghost cb
    #2788
    Azért ezzel nem értek egyet, mert iraki oldarról is simán meg lehet nyerni. Szerintem. Amugy meg amiket én konkrétan írtam, azok nem ma történtek velem. Akkor kb ugyanakkor mehettünk be...
  • TheGOro
    #2787
    Jaj látom, csak a legjobb ból maradtam ki. Midway-ről meg nincs mit mondanom, már kitárgyaltuk, hogy azon a pályán baszott bénának kell lenniük az amcsiknak ahhoz hogy kikapjanak. Ezért nem látom értelmét a mapnak, meg az egész játéknak.
  • Ágyútöltelék
    #2786
    Megyek hajcsikázni, majd holnap csá!
  • Ágyútöltelék
    #2785
    Akkor értem miért olyan nagy szám a kamikaze
  • WiNters
    #2784
    minden ember gyilok is er 1 pontot
  • Ágyútöltelék
    #2783
    Lehet, hogy rosszul tudom, de a tikettek száma nem teljesen arányos a lelőtt emberek számával. Vagyis nem az számít, hogy hány embert lőnek le, hanem hány zászlót birtokol a csapat.
  • WiNters
    #2782
    talán 2 percig tudott lovoldozni es kiszettuk.ezért nem lehet elitelni mert ez a dolga.azert volt ellenseges oldalon mert igy jott ki jol a letszam.
    tovább is van mondjam meg?
  • Ágyútöltelék
    #2781
    Azért szeretem ezt a játékot mert annyira változatos. De ez a civakodás nagyon elszomorít.
  • Petko
    #2780
    nem mentünk partközelbe, mert elsodródtunk... csak a yamato csónakjait tudtuk kilőni, az is vagy 5-5 ember volt maximum
    De Cobra azt te se gondolod komolyan hogy barrettel a mesterlövész szépen odaoson az ellenség mögé, és a puskatussal hátbaveri... persze hogy valahol a hegyekben lehasal és lő amit ér, ez a dolga, ezért van a játékban mesterlövész
  • ghost cb
    #2779
    Mi az hogy felejtsem el. Rinyálni könnyű, ha bc van lépj fel ellene. Tudod a battlefieldben (igy a dc-ben is) a spawnaoláskor nem egy négyzetméterre szület mindenki, hanem van hogy a mapon kijelölt ponttol 50 méterre születek. Ha már egyszer lelött a kemper, tudom mivel kell érkezni az illető ellen. Bejelölöm az RPG-t 4-5 ször belelövök a tank seggébe vagy, c4, vagy akna, vagy akármi. Tegyél ellene valamit, mert nincs lehetetlen. (csak tehetetlen - bár nemszokásom a közmondások irogatása)
  • Petko
    #2778
    de ténleg nem fogom fel honnan szeded ezt hogy mi kempeltünk:)
    oil fieldsen egytől egyig mind alliek voltunk, és minket kempeltek... midwayen meg viccnek is rossz kempnek nevezni és elitélni: ha a hordozóval megyünk egy kört, közbe a yamato elkezd minket lőni folyamatosan és a phalanx tornyokkal kilőttünk néhány embert akik a yamatoról csónakkal át akartak mászni a nimitzre... utánna meg ki is csúsztunk a pályáról:) ha ez kemp, akkor mi nem?:)
  • Cobra.
    #2777
    Oil Fieldsen a Barretes kempelő Traxion volt, a többi CB-s nem tudom, hogy hol volt, mert csak kb 2 percig ment a kör.
    Azzal semmi bajom, hogy kickeltél embert, ha félreértetted volna.
    Az amerikai anyahajóval való járkálás meg szerintem igenis bunkóság, mivel szinte lehetetlen elsüllyesztemi és elég durva fegyverzete van, ráadásul partközelben teljesen megbénítja a játékot.
  • Ágyútöltelék
    #2776
    Nagyon jól beszélsz(írsz). Lehet hogy annak aki becsmérli a másikat annak olyan kisebségi érzése van, hogy így tudja csak levezetni. A normálisabbnak nem kellene ugyanerre a szinre sűlyedni. Ui: A XVII.-ben sem
  • Cobra.
    #2775
    ezt a "ott lehet kempelni, ahol hagyják" dumát felejtsétek már el, ha az egyik oldalon van 6 CB-s, akik valószínűleg TS-en kapcsolatban vannak, a másik oldalon meg van egy csomó névtelen kezdő, akkor nem nehéz őket beszorítani és az éppen spawnoló embereket lemészárolni
    Midwayen meg igen, ott álldogálljál 10 másodpercig, amíg oda nem ér valaki (ez persze a többi pályára is igaz)
  • Ágyútöltelék
    #2774
    Köszönöm, lehet hogy más is tanul ebből és a nyilvánosság elött esetleg magába néz. Én sem tudok háborúzás közben mindenre figyelni, de ha felismerem a helyzetet, próbálok javítani rajta nem rontani.
  • Petko
    #2773
    jah hat ez poen, oil fildsen mi voltunk alliek mind:)
    midwayen a hordozoval korozni kemp?:)
    masreszt meg ezerszer leirtam hogy a kemp az nem egyertelmuen elitelheto... mivel a jatek lehetoseget ad ra benne van a pakliban... lehet idegesito, de akkro mas ponton kell szuletni, ha meg nincs mas pont mer mindent elfoglaltak, egyertelmu hogy kempelnek
    eleg erdekes egyes emberek ertekrendje hogy a spawnkemp halalos bun, ami semmit tobb mint egy virtualis jatekban egy akciomodozat, ami vitathatoan nevezheto inkorrektnek... viszont ha a masik jatekost a szerveren sertegetjuk, szidjuk az annyat, karomkodunk feleslegesen stb. az meg normalis... lehet hogy feletek ez igy elfogadott, de én balatonfüredi vagyok és nálunk nagyon eltér ettől az értékrend
  • ghost cb
    #2772
    Itt egy példa a suttyó parasztságra. 73 easting a helyszín iraki oldal középső bázis. T-72 vel visszaveek egy abrams-t és egy bradley-t jócskán lesérülök igy hát kiszállok és megjavítom a tankot. Jön a pifuderby beszáll forgatja a tornyot (gondolom beszáll hogy tovább védje a bázist) majd mikor megjavítottam szólok hogy F6F7, többször majd pisztollyal lövöm a tankot, de nem száll ki. jön a "k" betű és megírom neki hogy csak javítottam, és szálljon ki, de erre elindul ki a bázisból, kezdek ideges lenni, már durván szólok neki, és mikor előveszem az aknát, egyszerűen lelő. LELŐ. MIT KÉPZEL EZ MAGÁRÓL??? Admin jogom nem volt kick elmaradt. De elbaszta a játékomat, és a kedvenc mapomat. A neve PIFUDERBY. Már megvan egy honapja is ez az eset. De van még bőven, csak nem ezzel kéne megtöltenem az sg-t. De ha lesz valami megirom az 100
  • WiNters
    #2771
    oil fieldsen alliedek voltunk.tehát minket kempeltek....
    midwayen:most magyarázzak el neked egy jó és egyszerű taktikat?...mégis mit csináljunk?foglaljuk el a szigetet és ott alldogaljunk?
  • ghost cb
    #2770
    Basecamp, basecamp, nemhinném, hogy csak mi voltunk. És én akkor se hiszem vmi nagy bűnnek, mert ott lehet kempelni, ahol hagyják. És ahol 5-6 hajó spawn-ol ott nem lehet igazán kempelni ha hagyják. Midway nagyon nem kemper pálya. Oil fields-en nem voltam.
  • WiNters
    #2769
    bejön egy serverre életemben soha nem láttam és elküld a k*rva anyámba.és haggyam.nem hagyom!ha olyan lett volna akit ismerek és valamilyen szinten elismerek mert sokat játszik stb. akkor rászolok,hogy fejezze be.igy is rászoltunk megis folytatta.hamar betellik a pohar.
  • Ágyútöltelék
    #2768
    Csak ámulok és bámulok.
    Azt aki gusztustalanul viselkedik nevén kellene nevezni.
    És esetleg valami feketelistára tenni, akár utólag is, de csak ha figyelmeztetésre sem hajlandó változtatni a stílusán? Van rá tanú, hadbíróság elé állítani!
  • Cobra.
    #2767
    a mai nap után nekem a ma játszó CB-sek ne beszéljenek fegyelmezett játékról, miután Oil Fieldsen és Midwayen is végig ment a basecamp (Oil Fieldsen a második kör vége felé értem be és mindjárt 2 tank, 1 sniper és 1 repülő fogadott az allied főbázison, Midwayen meg az allied hajók az anyahajóval együtt jöttek az opposition hajók spawnhelyére)
  • WiNters
    #2766
    én nincsenek tisztában az erőviszonyokkal.
  • ghost cb
    #2765
    de ez még nem a legjobb történetem... ÉÁs még mennyi ilyen van. És ez a baj hogy 2 alkalomból egyszer biztos van bent valaki akinek viszket a farka, és nagyot képzel magáról
  • WiNters
    #2764
    aztán majd visszasirjatok a fegyelmet.ezen gondolgodjatok el aztán utána minősítsétek a törekvésinket a csítmentes és fegyelmezett játék iránt.
  • WiNters
    #2763
    nem tudom te mennyire tűrnéd el ha saját servereden elkuldenek a k*rva anyádba.