5868
Jedi Knight 3
  • Ben007
    #5628
    hogy kell színesen írni már elfelejtettem régen játszottam vele
  • tomonor
    #5627
    van rá lehetőség arra, hogy egy teleport csak adminra hasson. Ám nagyon bonyolult csinálni, nem GTK-val kell, és fingom nincs hogy hogyan. Ám mivel a klánomnak van egy modified map-je, amibe van admin szoba, így tudom, hogy lehetséges.
  • Fresh Duke
    #5626
    Azt esetleg meg tudnád mondani, hogy az megoldható-e, hogy ha lerakok egy ajtót, azt csak admin tudja kinyitni?
    Szóval, például van egy kar (ami nyitja az ajtót), és csak az admin tudja lehúzni. (Vagy ugyan ez, csak kar nélkül.)

    Továbbá, ha az előző megoldható, akkor az megoldható-e, hogy bizonyos ajtókat csak egy bizonyos admin rangtól lehessen kinyitni? :D
    Szóval, például van egy ajtó, amit csak a 3-as admin tud kinyitni, de mondjuk van olyan is, amit a 2-es is és a 3-as is. (Meg ugyanez úgy, hogy mindhárom.)
  • Fresh Duke
    #5625
    Csak nem büntetnek meg valami olyanért, amiről nem is tudnak. :D

    De mielőtt bármely rosszakaróm elmondaná nekik:
    Most kívánom megjegyezni minden itteni fórumozónak, illetve fórum olvasónak, hogy csak vicceltem az egésszel, nem szándékozok copyrightot sérteni, az egész csak vicc volt.

    És ezúton kívánom nem megjegyezni a felhasználandó mapokat (amiket persze szabadon lehet használni). :D

    Ha elkészül majd egy map, akkor elküldöm. :)
  • tomonor
    #5624
    a copyright-al akkor is óvatos legyél

    amugy nyugodtan próbálkozz, a szerveremen kipróbálhatod majd ;)
  • Fresh Duke
    #5623
    Nem fog senki se kilépni a voidból, úgy fogom megoldani, hogy ne lógjon ki belőle a pálya. Szóval, én a progiban berakok egy nagy mapot, viszont annak csak kis részét fogom felhasználni, szóval remélem bele is fog férni.

    Azt tudom, hogy van copyright. Írok a készítőnek, és megkérdem szabad-e, és ha nem engedi meg (valószínű :D) akkor nem fogom terjeszteni a mapot, maximum a klánom tagjainak adom oda. (Szóval honlapra nem, esetleg, ha valaki elkéri itt a fórumon, talán annak. :D (De akkor is csak körültekintően. :D))
  • tomonor
    #5622
    "Amúgy, az nem baj, ha nem fér bele az egész, mert csak kis részét akarom beletenni. (Szóval, ez tényleg csak amolyan "kiegészítés" akar lenni.)"

    félreértetted, a jk3-mp q3 motorja annyira instabil, hogy ha egy játékos kilép a voidból, akkor azt a többi játékos vagy akár maga a szerver sínyli meg. Ám az is lehet, hogy ha valami kilóg a voidból, akkor be se töltődik a térkép, hanem rögtön crash.

    Illetve egy valamire még felhívnám a figyelmet: Copyright. Így hirtelen nem tudom, hogy mely térképeken van jogvédelem, ám a sithcouncil szerintem védett. Tehát ha nincsen rajta copylock, még akkor sem terjesztheted bizonyos oldalakon.
  • Fresh Duke
    #5621
    Ki mondtad a varázsigét: Matek tudás. :D
    Nem akarom magam fényezni, meg minden, de a matek szerintem egész jól megy nekem. :D
    Tanulékony is vagyok, a logikám is egész jó. (A programozás is jól megy. (Mármint, a szinthez képest amit tudnom kell jól megy. :D))
    A memóriám is egész jó. (Bár, néha vannak dolgok, amik az ellenkezőjét mutatják. :D) Főleg a szám memóriám. (Pi: 3,14159265358979323 (Fejből. XD))

    Amúgy, az nem baj, ha nem fér bele az egész, mert csak kis részét akarom beletenni. (Szóval, ez tényleg csak amolyan "kiegészítés" akar lenni.)

    Ami legjobban hiányzik, az a tanár. :C
    Mondjuk, elég lenne megmutatni az alapokat, a többire rájönnék. (Sőt, az alapokon kívül más lehet nem is kellene, csak a ctrl+c ás a ctrl+v. :D)
  • tomonor
    #5620
    ám mindenesetre bízz bennem, a GTKradiant-ot nehéz kezelni, matek tudás is kell hozzá rengeteg... Igazából ezért hagytam ott :D Lugormodhoz csak jó hosszútávú memória szükséges, és persze a tanulékonyképesség, na meg egy tanár, így azzal szerencsém volt.
  • tomonor
    #5619
    void=légüres tér, ahova térképeket lehet bemásolni. Mondjuk sithcouncilnak lehet hogy nagy a void-ja, ám hogyha egy nagyobb térképet belemásolsz, és kilóg a voidból, akkor nem lehet elindítani a mapot (gamecrash)

    Lugormod nagyjából annyi hogy egy RPG mod, és lehet benne entity-ket elhelyezni a játékBAN. Szal érdemes egy szervert kipróbálni, ajánlom a !!BOSS!! klán Skynet szerverét.
  • Fresh Duke
    #5618
    Na jó, ez kicsit eltántorított. :D
    Igazándiból azt terveztem, hogy a Sith Council v2-ből átrakok pár termet a v3-ba (ami kimaradt, plusz a duel roomot is kicserélném) meg a The Academyből is átraknék 1-2 termet. :D

    De ha ez ilyen bonyolult, akkor lehet hagyom. :C
    Amúgy, a VOID szám az micsoda? :D (Ha megtutom, akkor már érdemes belekezdenem. :D)

    Amúgy, a Lugor mod az milyen? Láttam már sok szerveren, meg le is töltöttem már, de még nem volt alkalmam kipróbálni.
  • tomonor
    #5617
    ja meégvalami, ha a base mapokat szeretnéd szerkeszteni, akkor szükséged lesz egy .bsp to .map converterre.
  • tomonor
    #5616
    GTKradiant - minden q3 based engine-hez ez ajánlott

    A meglévők szerkesztése leehtséges (lásd: taspir power complex v3) ám nagyon nehéz hozzáilleszteni a dolgokat, tehát csak haladó pályakészítőknek ajánlott. Egybegyúrás nem lehetséges, kivéve ha meg van emelve a map VOID száma. Ha nem tudod hogy ez mit jelent akkor bele se kezdj.

    Egy szó mint száz, a pályaszerkesztés nem kezdőknek való, inkább a lugormoddal kezd mint én annó.

    u.i.: egy önálló új mapot sokkal könnyebb csinálni.
  • Fresh Duke
    #5615
    Hy all

    Valamelyikőtök nem tudja véletlenül, hogy hogy lehet pályát csinálni JAMP-ben?
    Az érdekelne, hogy milyen programmal kell, meg esetleg, ha egyikőtök ért hozzá, akkor segíthetne az elején, hogy mit, hogy, hogyan kell.
    Nem a semmiből szeretnék pályát csinálni, inkább meglévő pályát továbbfejleszteni, esetleg 2-t egybegyúrni. (Már ha ez lehetséges.)

    A segítségt előre is köszönöm!

    UI: Ha valami bajnokságot csináltok, akkor szívesen részt vennék én is. Ez a skinem, ha valakinek kellene.
  • fecsek
    #5614
    Újra raktam és megint mint az előbb minden rendben volt, de csak azt írja ki.
  • tomonor
    #5613
    rakd ujra a játékot. Valamelyik fő pk3 fájl hiányzik.
  • fecsek
    #5612
    Valaki tudna segíteni? Kiválasztom az embert, meg a kardot utánna indítanám, de ezt írja ki , hogy Error:sapwnEntities no entities.
  • fecsek
    #5611
    cső.te hogy csináltad meg, hogy ne írja ki azt, hogy induljon a játék.Mert nekem is azt írja, hogy spawnentities no entities.
  • Viktor99
    #5610
    De nem azért, de egy "bajnokság" nem ilyen. Ott előre le kell szervezni pár dolgot. Pl. az időpontot, a szervert, stb...
  • EnxTheOne
    #5609
    én az infinity szerveren leszek "Sith Knight" néven. :)
  • Viktor99
    #5608
    NA MIVN MÁR? SZOMBAT VAN ÉS 11 ÓRA!!! 11-ről volt szó nem? (ajánlom)
  • EnxTheOne
    #5607
    hát ha minden igaz nekem ez a skin-em :D
    http://jediknight3.filefront.com/file/HS_Anakin_Skywalker;70767
  • tomonor
    #5606
    lol
  • Viktor99
    #5605
    Tegnap este leszedtem... Kb. 5-ször küzdöttem, de egy gyerek megdicsért hogy jól nyomom, csak sokat védekezek és alig támadok... :D Kb össze vissza nyomtam minden gombot...
  • Viktor99
    #5604
    Na jó tőlem mehet a verseny. (nekem mindegy, úgyis nyerek :D )
  • tomonor
    #5603
    Itt a skinem. Csak ki kell belőle szedni a pk3-at a base mappába.
  • EnxTheOne
    #5602
    11 óra? :D meg szerintem lekéne tölteni a másik skin-ét. Útálom ha Kyle-ok rohangálnak melletem :D
  • EnxTheOne
    #5601
    nekem se megy nagyon :D a force lighting nagyon jól meg lett csinálva, az "áldozat" szempontjából már félelmetes :D
  • EnxTheOne
    #5600
    nos nekem külön parancsikon van az ojp-hez :D
  • tomonor
    #5599
    na letöltöttem az OJP-t. Kipróbáltam, érdekes, ám totális noob vagyok xD

    Ám reggel 9kor tudjátok mikor leszek én fent... :S
  • Viktor99
    #5598
    Ha leszed akkor ugye még felmehetek normális szerókra is? :o
  • EnxTheOne
    #5597
    szómbat reggel 9kór jó lenne nektek? innen lehet letölteni: http://jediknight3.filefront.com/file/OJP_Enhanced;91118
  • tomonor
    #5596
    MB2 modba be van építve ez a mod

    (MovieBattles 2) Rengeted ilyen szerver van...
  • EnxTheOne
    #5595
    szerintem nagyon jó mod, csak van még benne pár bug :D és van benne 1 új fegyver, amilyen a klónoknak van. de nekem az összes fegyver bugos, szóval van még rajta javitani való :D
  • Viktor99
    #5594
    ja miért nem mondtad csak azt h ezt említetted az ezsgés talin (vagy nem? :O)
  • tomonor
    #5593
    ez

  • Viktor99
    #5592
    Figy én még azt sem tudom mi az az OJP :D
  • EnxTheOne
    #5591
    ööö... nem nyertél semmit, és nem is fogsz! Nincs vigaszdíj. :D:D:D:D:D
  • EnxTheOne
    #5590
    akkor már csak egy pontos dátum kéne :D nektek mi lenne jó? "$emon$ $erver"-re ne menjetek ojp-ben. ha megölöd admint= kick, persze magyar..., és mestere a chat kill-nek.
  • tomonor
    #5589
    még nem próbáltam személyszerint a modot, ám oké