5868
Jedi Knight 3
  • gyonax
    #5788
    És a 64 végigjátszás alatt nem sikerült megtanulni hogy kell leírni a játék nevét?
  • Lackoooo
    #5787
    Hali
    Én a Jedi Academit 64-szer vittem végig
  • amd123
    #5786
    sztem kapcsold ki a cross-t. Én kb 2 éve crosshair nélkül rohangálok basen. Nem is értem miért jó :D
  • nemlehetigaz
    #5785
    Kösz a javaslatot, de sajnos továbbra is ugrál...
    Próbáltam variálni a "cg_dynamicCrosshairPrecision"-t (0/1) és a "cg_dynamicCrosshair"-t (0/1), de nem jártam eredménnyel. Nem értem pedig az Outcastban remekül működött. Hogy mi a francnak rakták bele ezt a célkeresztes marhaságot as játékba?!
  • AradorasXeon
    #5784
    Nekem is van egy problémám az új gépemen nem fut a Jk3 illetve fut, csak változó időtartamon belül lefagy az egész.
  • AradorasXeon
    #5783
    nemlehet igaz próbáld ezt:

    seta cg_dynamicCrosshairPrecision "1"


    nekem nem remeg a célkereszt asszem, és ez van a cfgmben
  • nemlehetigaz
    #5782
    Lehet, hogy csak engem zavar (de nagyon) ez az idétlen ugráló célkereszt?
  • Kockakölyök
    #5781
    Hy!
    Nem tud valaki megoldást arra, hogy a JA fusson Vistán? Eddig működött utána egyszer csak rossz lett valamiért.
    Ui.: Másik gépünk is van ugyancsak Vistával és ott tökéletesen működik.
  • nemlehetigaz
    #5780
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki esetleg, hogy miért nem működik a "cg_dynamiccrosshair 0" konzolváltozó a JA-ban? Az Outcastban remekül működött, nem ugrált összevissza a célkereszt.
  • adocsokkente
    #5779
    Hello mindenki!

    Kérlek valaki segítsen! Elkészítettem egy fénykardot a Google Sketchup segítségével, majd átkonvertáltam Blenderbe. De innen tovább nem tudom, hogy hogyan lehetne a játéknak megfelelő formátumba konvertálni. Nagyon tanácstalan vagyok, ezért, ha valaki tudja, hogy .glm fájlokat, és .md3 fájlokat hogy lehet a Blenderrel készíteni, legyen szíves írjon! Vagy ha valaki mutatna olyan videót, vagy bármit, amivel a tárgyszerkesztőt meg tudom tanulni, kérem őt, azt is írja le!

    A segítségeteket előre is köszönöm, és 1000 köszönet:

    Murányi Attila
  • BBencze
    #5778
    Mivel ott nincs is lemez csak letöltöd.
  • Optimus Prime
    #5777
    Azt nem mondom, hogy vedd meg Steamen, bár nem drága. De annál tuti nem lesz gond, nem megy tönkre a lemez.
  • tomonor
    #5776
    jogok szerint minden letöltés illegális, ami nem freeware/shareware-ként van kikiáltva. Abandonware meg nincs, noha elég öreg játék.
  • Muki100
    #5775
    Ha feltételezzük hogy megvan neki eredetiben (és te feltételezed hogy itt mindenkinek megvan?) akkor nem illegális az, hogy letöltse azt amit már egyszer megvett.
  • BBencze
    #5774
    warez off
  • Muki100
    #5773
    Szedd le az 1. cd-t és meg van oldva...
  • tomonor
    #5772
    hát az gáz lesz ugyanis az egy 550 megás fájl, és ráadásul arról nem is beszélve hogy az efféle átküldés illegális, még az se biztos hogy a többi része működni fog a játékodnak.
  • BBencze
    #5771
    Nem küldjük át, de azért szívesen.
  • tajthy95
    #5770
    Sziasztok!

    Telepítés közben 14%-nál hibát talál az egyik fájlnál!
    E:\GameData\GameData\Base\assets0.pk3
    Ha jól értem, akkor ez az "assets0.pk3" nevű fájl hibás, ezért nem lehet telepíteni! Ha valaki át tudná nekem küldeni ezt a fájlt, nagyon megköszönném! MSN: [email protected]

    Köszönöm előre is!
  • tomonor
    #5769
    na igen, fürdés közben nekem is eszembe jutott =P

    a Ja+ online mód, ugyanúgy mint ezek közül akármelyik kiváétel a KotF (Knights of the Force)

    Ám ott van még a hasonló Jedi Duels, stb sp módokból is van egykét csak abban nem vagyok járatos.
  • 42nd Intruder
    #5768
    Uhh... Köszi, igazság szerint offline játékmódra kéne nekem, a JA+ ami ismerős és tudom, hogy megannyi újdonság van benne, de hogy online mellett offline is változtat arra már nem emlékszem. Te melyiket ajánlanád?
  • gyonax
    #5767
    Open Jedi Project?
  • tomonor
    #5766
    hmmm...
    Ha filmszerű élményt akarsz, ott a KOTF.
    Ha RolePlay filmszerű élményt akarsz, ott az MBII
    Ha sima FFA, kikapcsolódás, ott a ja+
    Ha kicsit fantáziadúsabb, MMOG-s pénz és XP gyűjtős játékot akarsz, ott a lugormod.
    Ha igazi MMORG élményt akarsz, ott lesz majd hamarosan a Jedi Knight Galaxies.
    Ha áttervezett harcrendszert akarsz, akkor ott az ... huhh, elfelejtettem a nevét... rég volt már xD
  • 42nd Intruder
    #5765
    Hali!

    Olyan kérdésem lenne, hogy melyik modot ajánljátok a JA-hez? Anó a JA+ volt fent nekem is az jó volt, de ez már legalább 1,5 éve volt ha nem több, azóta lehet, hogy jött ki valami újabb, jobb, szebb... Seítséget előre is köszi :D
  • Viktor99
    #5764
    -_-
  • tomonor
    #5763
    1. otthon
    2. itten le van írva. Sok szerencsét.
  • zolimontana
    #5762
    üdv mindenkinek
    hol tudok és hogyan egy szervert készíteni ?
  • kas123
    #5761
    de egy olyan doboz löki/szorítja oda, amit addig úgy tört össze ahogy akart...
  • tomonor
    #5760
    figyelj, az ott egy energiapajzs, aminek ki tudja hogy milyen biológiai hatása van, főleg hogy a mutáns rancoron radioaktív biológiai canisterek vannak, lehet hogy az kölcsönhatásba lépett az energiától és az ölte meg. Legyen már egy kis fantáziád :D
  • kas123
    #5759
    Ez a single player egyik leggagyibb küldetése.
    A mutáns rancor végig egy karcsapással szana-szét töri a dobozokat, majd a végén egy olyan öli meg...hát lol
  • Attila2012
    #5758
    Köszi már sikerült. :D
    Nem is volt olyan bonyolult, csak a kis ajtót nem vettem észre még ott az elején... :D
  • tomonor
    #5757
    be kell csalogatni a pálya túlsó végére, ahol a mozgófolyosó van, bemész oldalt az épületbe, és elindítod a futópadot. A rancort oda fogja szorítani egy doboz az energiafalhoz.
  • Attila2012
    #5756
    Sziasztok.
    Egy kis segítséget szeretnék kérni.
    Hogy kell megölni azt a mutáns razocot? Mert hiába robbantottam szét azokat a sárga valamiket amikor a közelében volt, mégsem halt meg. Most találtam két kart is, amit lehúztam. Az egyik felemelt valami dobozt, a másik nem tudom mit csinált. De sehogy sem tudom megölni... :S
    Valaki légyszi segítsen!
    Köszönöm.

    Attila
  • tomonor
    #5755
    pár száz
  • overx
    #5754
    Vannak még működő szerverek ehez ? jó lenne játszani megint :)
  • tomonor
    #5753
    itt nem az fps-el van a gond, hanem az idegesítő kódolás miatt.
  • Optimus Prime
    #5752
    Én csak most kezdek játszani vele, nemrég vettem a Steam a JK pakkot. Csak sajna erősen kaszálnak engem. :D
    Akinek vacakol a játék milyen konfigurációja van? Mert lehet modern VGA vagy több magos CPU miatt. Nekem 8600 GT-n simán megy Vsync-szal is.
  • Kockakölyök
    #5751
    Nem, clanmodon van ez :S
  • tomonor
    #5750
    konfig hiba, teljesen új cfg-t kell kezdened (gondolom csak ja+ szerókon csinálja)
  • Kockakölyök
    #5749
    Hy all!

    Amikor vki felszáll egy swoopra, és én nem vok vehiclén, rángat a kép, és nem látok semmit se szinte, ez nagyon zavar.
    Vki tudna segíteni? (Már újra is raktam de semmi)

    UI.: Tán verzióhiba? (Star Wars Jedi Knight - Jedi Academy (2 Cds) van nekem)