5868
Jedi Knight 3
  • duka10
    #5748
    Hello
    Ma láttam egy videót és valami olyan mod volt benne hogy real lightsaber mod
    Ez annyit tesz hogy egy lézerkard éríntéstől meghal az ellenfél meg fellehet őket darabolni!
    Ha valaki ismeri lineklje be pls
  • R3T3K
    #5747
    Nekem régebben más modellekkel is ment. De most az alap játék nem akar futni... :(((((((
  • KoniZTE
    #5746
    Sziasztok ! Valaki adna egy rendes linket a játék letöltéséhez ?
  • tomonor
    #5745
    nekem akkor csinálta, amikor valami hülye shaderes cuccot raktam be (pl skin/model)
  • R3T3K
    #5744
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem. Hátha vlaki találkozott már hasonlóval. Az a helyzet, hogy már régen játszottam a Jedi Academy-vel. Annó 2 éve minden rendben volt(full grafikán mentem vele). Azóta volt videókártya cserém, több ramom is van, de úgy szaggat a játék, hogy egyszerűen használhatatlan. Már a 3. verziót próbáltam.... Levetem minimumra a grafikát próba képp, de nem hatott semmit.
  • tomonor
    #5743
    én perpill szünetelek, ám http://jkgalaxies.com/
  • Viktor99
    #5742
    Haverom
  • overx
    #5741
    játszik még ezzel valaki neten ? :)
  • tomonor
    #5740
    nem lehet mert nincsenek kész.
  • haata
    #5739
    felisnstalláltam a KOTF-t de nem tudok a filmes páylákkal játszani. Hogy lehet őket leszedni a netről?
  • tomonor
    #5738
    Szívemből beszélsz.
  • Muki100
    #5737
    Még fel kell nőnöd a feladathoz.
  • Viktor99
    #5736
    ...
  • ptom
    #5735
    Miért nem látszik a szerverem?
  • ptom
    #5734
    Tomonor kérlek segíts!!
  • tomonor
    #5733
    másik úton kell menni.
  • Barnabásbéla
    #5732
    Valaki segítsen! Végigcsináltam azt a küldit, amikor 5 bombát kell hatástalanítani egy vulkánra épült erőműben. Mindenkit leöltem, mind az 5 bomba hatástalanítva, a feladat írja, h menj vissza a hajódhoz, de nem tudok kimenni azon az ajtón, amin bejöttem!
    Előre is köszi, ha valaki segít!
  • simon7108
    #5731
    amit mondtál nem mukodik:Sbeirtam a console ba de nem tortént semmi...
  • tomonor
    #5730
    Használj xp-t.
  • szapor
    #5729
    Hali! Win7-em van és amikor felrakom a JK3-at és elakarom inditani vmiért kilép :S Vmi megoldás?
  • tomonor
    #5728
    a hülyeséget azért írja ki, mert azok a részek még nincsenek készen, és bátran állíthatom hogy sose lesznek, ugyanis már kb 2 éve készítik. Csak a multiplayerje jó valamire annak a modnak, de néha az meg roh@dt laggos.
  • simon7108
    #5727
    ja és a Mission Select ben csak 4 pályán lehet menni ami a filmben volt:(a tobbinél valami hulyeséget ir ki:Sremélem valaki tud segiteni mind a 2 dologban elore is thx!
  • simon7108
    #5726
    na leszedtem a KOTF et de nem mukodik a NPC-s rész amikor 1 mapra tudok berakodni NPC ket oszt egymásnak ereszteni:Dde sajnos nem megy:(rámegyek az single player ott lent add NPC vagy valami ilyesmi oszt kiválasztom hogy mik legyenek rámegyek az in Hand ra és semmi ne mtorténik...
    már probáltam aztis,hogy megnyitok 1 missiot és oda bepakolni ugyhogy megnyomom az N-t de nemjo...
  • tomonor
    #5725
    nem megy ez neked :D

    sajna nem segítek ^^
  • ptom
    #5724
    hello mindenki!
    azt szeretném kérdezni hogy amikor szerót akarok csinálni megjelenik egy kis ablak. ott meddig kell várnom? és miért írja ki állandóan ezt: Hitch warning: 512 msec frame time ?
    ha beírom hogy dedicated 0 akkor bejön a multi kezdőablaka, és sehol se találom a szerverem. mitr csináljak?
    hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllpppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    légyszi segítsetek
  • tomonor
    #5723
    csak install, ám személyszerint IMHO az egy ratyi mod, csak annyi hogy a multiplayer szerverein ha elég pro vagy akkor tudsz néhány free killt szerezni, mert ott van olyan ami ritka a vanilla szervereken: Free for All admin nélkül.
  • simon7108
    #5722
    1000 thx:)még annyi,hogy-hogy tudom feltelepiteni a KOTF modot?csak simán instal?mert most szedem hozzá de olvastam,hogy nem megy valakinek stb:S
  • Viktor99
    #5721
    Egen, szétdarabolhatod...
  • tomonor
    #5720
    Értelmeset kérdeztél.
  • simon7108
    #5719
    és ez akk mit is csináll?:Dha beirom akk tudom darabolni az ellent?
  • tomonor
    #5718
    /cg_dismemberment 900

    a konzolba

    single player esetén hagyd el a "/" jelet.
  • simon7108
    #5717
    ja és elore is thx a választ:)
  • simon7108
    #5716
    sziasztok most szereztem meg a játékot:Dés nagyon teccik de belehet valahogy álitani,hogy jobban tudjam darabolni az embereket?XDmert eddig mindig csak a kezuket sikerult levágnom de viszont láttam videot ahol jobban daraboltak.vagy ez valamiféle mod?meg láttam olyan beálitást,hogy valami Real Lightsaber mod vagy mi.
  • tomonor
    #5715
    deviszont jön ki most majd egy Star Wars MMO, ígéretesnek tűnik.
  • tomonor
    #5714
    nem fognak, de ha igen, akkor nem PC-re, ugyanis a Lucas Arts már leginkább csak konzolra gyártja a cuccokat, így olyan JK-ről mit amit eddig játszottunk, olyanról ne álmodj. Az már megint vmi konzolos szar lesz lineáris játékmenettel és csúcs grafikával.
  • KiszelTunci
    #5713
    Így van, sajnos már kihalt a játék, pedig régen nagyon jó volt. Kiadhatnának egy újabb JK-t, jobb grafikával meg soksok újítással, sztem nagy sikere lenne. Kár, hogy úgysem teszik meg :(
  • W10
    #5712
    írj rám priviben és segítek benne!
  • Viktor99
    #5711
    Én nem tudom de ha érdekel akkor sem mondom el sem!
  • Muki100
    #5710
    Kismillió leírás van googlen...
  • tomonor
    #5709
    én igen, de nem mondom el