5868
Jedi Knight 3
  • kas123
    #5508
    lol, ha sz@r a neted akk minek akarsz online játszani?! Mi abban a jó hogy csak laggolsz?
  • tomonor
    #5507
    akkor lehet hogy azért nem enged fel egy szeróra se
  • tomonor
    #5506
    =/
  • kutyacsont
    #5505
    ok meg próbálom csak elég szar netem van így kb 2 nap ha warezal szedem... torrentet meg se próbálom
  • tomonor
    #5504
    O_O talán ööö töltsd ujra azt a változatot amelyiket nem kell crackelni. 1.01 patchet sose feletsd el!
  • kutyacsont
    #5503
    nah arra már nem emlékszem hogy honan lett letöltve... :S
    amikor még csak először akkartam először in-game játszani (mp) akkor aztn irta ki hogy helyezem be az 1-es lemezt majd meg néztem x-fire-n és ott is ugyan ez crackeltem rajta egyet meg patcheltem is és most megy ez és csak azt irja ki hogy pl server protocol 25
    még megnézem 1x azt szolok mi van... nagyon köszönöm a választ
  • tomonor
    #5502
    setup-mods
  • tomonor
    #5501
    ööö tuti hogy kellett a crack? nemtudom ti honnan szeditek le, de nekem nem kellett crackelni, a piratebay.org-ról töltöttem le.

    No de amíg számol nem ír ki alatta valamit? Mondjuk hogy rossz ping? Ilyen állapotban lehet a tűzfal is...
  • kutyacsont
    #5500
    hali olyan gondom van hogy törtel játszanék letöltötem az 1.01-es path-et majd egy cracket ez így szép és jó müködik is DE ha csatlakozni akarok egy szerverhez akkor bejön a töltö képernyő hogy : Kapcsolódás a szerverhez...01 02 03 vagy valamelyik (időtöl függ ) és itt meg vártam elment 50-ig és semmi ugyan úgy ment tovább ha viszont én csinálok egyedüli játékot amikor botok ellen harcolok ott egy ideig megy majd valami olyat ír ki hogy rossz parancs vagy ilyesmi már nem emlékszek van valami megoldás ? szeretnék már nagyon játszani...
  • Ronnie17
    #5499
    Hali. miért van az h letöltöttem a TFU Bavkhand saber modot + a Starkiller singleplayer módot, bemásolom a base könyvtárba és mintha ott sem lenne... sehol nem találom a játékban... tud vki segíteni h mit csináljak h játszhassak ezekkel a modokkal???
  • 19daN94
    #5498
    LAN-ban jáccotunk , s szerintem a hugom s tud valamit:)( csak 1 picit:))
  • tomonor
    #5497
    Online van módja RCON-al a siege mapokba rakni botokat az ADDBOT cmd-al. De ennek ellenére össze-vissza fognak ugrálni.
  • tomonor
    #5496
    félreértetted, ők LAN-ba játszottak, azért nem volt bot. Szerintem. o.o
  • EnxTheOne
    #5495
    csak mond a szerver nevét, és azt hogy mikor :D:D mondjuk nem vagyok egy prorfi :)
  • EnxTheOne
    #5494
    köszi a sok segitséget :D nekem tetszik az "összeakaszás". :Djó volt vele a kill :D
  • tomonor
    #5493
    na meg az. Ám még multiba sose volt alkalmam kipróbálni :P
  • kas123
    #5492
    "Azért érdemes kikapcsolni, ugyanis amíg 2 ember összeakasztja a kardját, egy harmadik ember gond nélkül egy csapással mindettőt megölheti. Ez egy picit lámaság." lol

    A normálisabb réteg azért kapcsolja ki, mert ennél bugosabb része nincs a jk-nak. ha megnyerted is simán átvághatsz az ellenfélen és ő meg lenyes...szóval ez 1 rakat kaki ^^
  • tomonor
    #5491
    mindkettő a server.cfg-től függ, én speciel mindkettőt kikapcsolom a saját klánomba.

    A wallgrab az egyéni szerver beállítás, míg az összeakasztás az csak ki/be kapcsolható. Azért érdemes kikapcsolni, ugyanis amíg 2 ember összeakasztja a kardját, egy harmadik ember gond nélkül egy csapással mindettőt megölheti. Ez egy picit lámaság.
  • Viktor99
    #5490
    1. Szerintem az a szerver beállításaitól függ.
    2. Amikor összeüti két ember a kardját az akkor van ha egyszerre támadnak, vagyis mintha egyszerre nyomnák meg a támadás gombot.
  • kas123
    #5489
    ezekszerint nem az a "crazy^jawa//" vagy akire én gondoltam...:(
  • EnxTheOne
    #5488
    nos 2. reinstall-al sikerült :D Köszi a sok segitséget! :) Pár perce megvolt életem legjobb jka kill-je :D:D És lenne még 2 kérdésem.ELöre is bocsi a fogalmazásért. :)
    - Amikor a "falra ugrok" a legtöbb szerveren rögtön elugrik, pár szerveren meg sokáig a falon "lehet maradni".
    - Az függ valamitöl hogy mikor lehet "össze ütni a kardokat"? Mert eddig csak 3szor sikerült, az is 1 ember ellen kb 2 perc alatt.
    Hát nem sikerült valami érthetöre, de remélem megértitek. :)
  • tomonor
    #5487
    telepítsd újra a játékot, valamiért nem észleli a mappáját.
  • EnxTheOne
    #5486
    letöltötem a patch-et, elinditom,---->continue, (nem lehet semmilyen elérési utat megadni) , picit tölt útána meg a hiba üzenet :(
  • 19daN94
    #5485
    Megértem , nekem is volt ojan a JK2ben h consolba beirtam vmijen pályanevet azt vagy betöltötte s össze-vissza ugráltak xD , vagy kilépett vmijen hibát ír ki...
  • tomonor
    #5484
    nem bénák, egyszerűen a siege mapokon nincsen feltöltve u.n. Boutroute, amelyen közlekedni tudnak. Így csak össze-vissze ugrálnak.
  • tomonor
    #5483
    rossz elérési utat adtál meg
  • EnxTheOne
    #5482
    Valaki megtudja mondani hogy miért nem tudom telepiteni a patch-et? Ezt irja: Directory is invalid! The target files could not be created.
  • EnxTheOne
    #5481
    Nah, kb 30 perc múlva befejezödik a letöltés :D ÉS akkor Crazy Jawa vissza tér :D:D
  • 19daN94
    #5480
    Olyan bénák ? igaz :)
  • EnxTheOne
    #5479
    Npc-kel se érdemes siege-et játszani.... nem érnek semmit.
  • 19daN94
    #5478
    ÉrtemAzért köszi . Azért kérdeztem , mert a hugommal tegnap jáccotunk ketten s uncsi h csak mi ketten voltunk , de viszont a Hoth pályán ott van a védelmi ágyú s az lő...
  • tomonor
    #5477
    A siege-re gondolsz? Megmondom: sehogy. Annak a játékmódnak annyira bonyolultak a map-jei, illetve osztálykiosztása (pl jetpack merc) hogy azt a botok nem tudnák kezelni. Npc-k viszont igen, ám egy npc nem tekinthető botnak. Tehát inkább mennyél multizni a siege szerverekre. Solo game-be úgyse tudod tolni...
  • 19daN94
    #5476
    Lenne egy kérdésem . Hogy lehetne azt hogy Ostrom modban botok is legyenek?
  • tomonor
    #5475
    kritikát nemkérek, azért is kapcsoltam ki az értékelést.
  • kas123
    #5474
    dekµrvajó
  • tomonor
    #5473
    montázskép:

  • tomonor
    #5472
    hud. azt is letöltöttem. Sőt, a buborékokat is letöltöttem (azt irják hogy "Lame me", a kardomba "Tomonor" van belevésve, azt egy haverom csinálta, a skinem Transformers Frenzy, jobboldalt alul a kis ikon pedig a laggometer.
  • 19daN94
    #5471
    A karaktert biztos hogy letöltötted , de az a kettő félkör ív az mi?
  • tomonor
    #5470
    tegnap csináltam ezt a videót a CC szerveren o.o

  • 19daN94
    #5469
    értem köszi , majd megcsinálom:)