5868
Jedi Knight 3
  • kas123
    #5428
    érdekes felfogású ember vagy
  • Legend Killer
    #5427
    :S
  • tomonor
    #5426
    nem mindenesetben. nos crisis az biztos az, ám azok akik maguk fejlesztették ki a hax-jüket és nem csak DoS-spammolnak... az azért tehetséges. Ám a hax az hax és bannolni kell.
  • Legend Killer
    #5425
    a hackerek faszlámák.
  • tomonor
    #5424
    te tudod
  • kas123
    #5423
    winamp alaphelyzet, kisméretre téve: 2,1 mega
    uu alaphelyzet, kisméretre téve: 4,2 mega

    winamp zenelejátszás mellett, felnyitva: 7,1 mega
    uu zenelejátszás mellett, felnyitva: 12,8 mega
  • kas123
    #5422
    És szerinted adok az ilyenek véleményére?!
    Aki használja a noob / low szót, az már nálam csak egy sima bot. Figyelembe se veszem :D.
  • tomonor
    #5421
    ja amúgy a winamp szerintem ezerszer többet eszik mint az UU meg a játék egyben
  • tomonor
    #5420
    amugy nem fogod a lényeget. Nekem is deamon tools-al ment (torrent ftw) ám mióta bétára jelentkeztem, meg is értettem miért olyan jó az a negyedik szabad deamon CD-képfájl hely. :)
  • tomonor
    #5419
    ízlések és pofonok.
    Mindenesetre ha külföldi szervereken játszanál mint én, akkor noobnak tartanának azért mert nem használsz UU-t vagy legalább KT-t. Legalább így 1 értelme van a játéknak. De amúgy csak nagyon RP hangulattal lehe jól szórakozni.
  • kas123
    #5418
    hát nekem ezek annyira fölöslegesek, hogy nemigaz :D
    daemon tools -> képfájl -> nemkér cd-t :D
    winamp -> zene
    jamp minimiazer
    ez mind MAX 8 mega ramból megvan

    az UU nálam huszonvalahányat foglalt le (és 384 ram-ból gazdálkodni kell:D)


    fragszámolás: KI a francot érdekel, hogy kit hányszor öltél meg?! meg hogy hány karaktert gyilkoltál már le a játék során?! megsúgom: SENKIT :D aki azért játszik, hogy szórakozzon :)

    chatszínváltogatás: pff, fölösleges hülyeség

    számológép: lol
  • tomonor
    #5417
    szal mindennek mondható csak fölöslegesnek nem. Ja és mégvalami: ha van UU-d, akkor nem kér többet CD-t a játék. ;) Legalábbis az új verziója már képes ilyenre.
  • tomonor
    #5416
    nemegészen. például az UU képes zenét lejátszani játék közben, utility programot képez moddereknek (mint nekem, pl !trace), személyenként képes kijelezni hogy hányszor ölt meg/öltem meg/duel, képes elmondani az időjárást a világ bármely pontjáról (igen, nyíregyházáról is :D ), van beépített számológépe (!eval 5+5 pl ám egész bonyolult dolgokra is képes), képes megváltoztatni a chat színét, stílust hozzáadni, ám ami a legfontosabb: számolja hány fraggod volt összesen. A jams azért szar mert nem úgy mint az UU, beleszámolja a teljes fragglistába a bot fraggokat is. szal az cheat és szar.
  • kas123
    #5415
    az összes ilyen program sz@r :D
    annyira fölöslegesek, hogy az nemigaz :D
  • tomonor
    #5414
    de a ban még akkor is túlzás. Ha meg van kt-juk akkor mondjátok meg nekik hogy írják be ezt: !silent -és elkussol a kt. Pl én is trófea gyűjtő vagyok (már több mint 14000 fraggom van) és az azért .... hmmm hogy is mondják.... szemétség banolni csak úgy mer neked kt-d van. >.<

    Amugy a Jams kt az szar, UU-t mindenkinek! :D
  • Muki100
    #5413
    Mondjuk eleve a JA+ és a hasonló admin modok a felelősek a degenerációért.

    A ktről meg még annyit, ha pl. belemegy 4 ember az aknámba akor az egész képernyő azzal a szép színes és hosszú szöveggel lesz tele, amit én beállítottam, nem valami esztétikus. Különben meg az, hogy mennyit öltél meg úgyis csak max. téged érdekel, mást aligha, meg gondolom ez a szám amúgy is szerkeszthető valahol.
    A másik legszánalmasabb még amikor arra hivatkoznak, hogy csak a zenehallgatásra kell neki, hát ott a winamp vagy kinek mi tetszik, de ne kelljen már egy normális siege vagy ctf szerveren végigvillogtatnia a kollekcióját.
  • tomonor
    #5412
    most hogy így felfigyeltek páran a topikra, én is mondok pár említésre métló nevet a jka-ból:

    Sztárok:
    -Boba Fett: nos, talán ő az aki a legtöbbet modolta már a jka-t illetve ha jól tudom a ravensoft már átpasszolta neki a játék forráskódjait is. Ő csinálta az UU-t (most jön ki ép egy új verzió) illetve kérelmekre modloja a klánoknak a mapokat (pl a miénket is, mp/ffa3).

    -RoboPhred: ő a mostani lugormod főkreátora, tulajdonképpen ő csinálja a lugor klienseket. Igen elismert személyiség.

    -CdManjak: volt JFF klántag, a ja+ egyik készítője

    Ellenségek:

    -Crisis: egy híres/ismert hacker aki ha úgy érzi jól magát egyszerűen fogja és átírja pl a szerverek rcon pw-jét, ám akár a szerver CP pw-t is át tudja írni, egy kis időre ezzel magának nyílvánítva a szervert. (természetesen ezek csak legendák, ám valóban irtózatos hackjei vannak ugyanis egyesek szerint a haverja egy volt ravensoft dolgozó o.o)

    -Ocho: ez az a szemét akinek sikerült tönkretennie már több mint 7! klánt. Nos nem ragozom mi a módszere, ugyanis magyaroknál ugyse tud próbálkozni.

    Ezek a nevek amelyeket leírtam, egyik sem magyar természetsen, Csak kis infó szivárogtatás volt ez a nagyvilágból. :)
  • JoPSkippy
    #5411
    Ez teljesen így igaz. Véleményem szerint én képes vagyok tisztelni az erősebb és a gyengébb ellenfelet is. Még frageken egyszer nem durrant el az agyam, csak a mérhetetlen emberi butaságon amit főként a magyarok okoznak. A jop mint rp clan és közösség, stabilan kb fél éve működik és itt is hasonló tiszteletre tanítjuk a tagokat. Az pedig, hogy a magyarok miért ienek, szintugy csak pár nickre lehet vissza vonatkoztatni. Akik hergelnek, bomlasztanak és hasonlókat müvelnek.

    Elözö hozzá szolásban direkt irtam jk2 t, hiszen az akkori jk2 es hangulat és a mostani jk3 as közt a különbség ég és föld. Nincs már (sok) player aki ezt elmondhatná.

    Azt nem nagyon tartom értelmes dolognak, hogy kt miatt büntetést használnak. Ennyi erővel az autoreplierer ( ami alapbol a ja+ része) használatáér is bant adhatnának. Még csak az sem okos ötlet hogy, ien miatt büntessenek. Ennyi erővel ha azt mondod hogy gg, gf vagy gl, azért ban járna mert fölös spam, ugyis csak annak szól akivel dueleztél. Nem kötekedés ez csak nem értem e lényegét, hogy 2 percenként egy információ sor miben károsítja a servert vagy annak "lakóit". Én pl szívesen nézem, hogy ki mennyit fragelt már. De ha nálatok így van az nembaj, mindenki maga szabja meg a clan és servere szabályait.
  • tomonor
    #5410
    ám a ban az egy cseppet túlzás... mármint bemegyek a szerótokra és megölök valakit aztán azt veszem észre hogy kidobott, majd vissza se tudok menni mer kibannoltatok... o.o ez így érdekes
  • tomonor
    #5409
    !silent
  • Muki100
    #5408
    fölös spam a chatben ami a gazdáján kívül senkit sem érdekelt, senkinek se jó.
  • tomonor
    #5407
    lol, mért?
  • Muki100
    #5406
    Killtrackerért alapból ban járt felénk...
  • tomonor
    #5405
    felteszem elírtad a jk3-at jk2-re. Nos, nem mindenbe van igazad. A legtöbb szeró (nem magyar) azért kapcsolja ki a force-t ja+ szerókon, ugyanis a forcepull-flipkick-grip könnyedén floodolható/könnyen vissza lehet élni vele.

    Magyar közösség-hmmm. Nemtudom. Sokféle közösséget láttam a jka-ban többek között lugor, ja+, amerikai, német és persze a un. Nemzetközi klánok -(JP, JFF -halott, mostmár CC a neve, EK, stb)-nos anelyik klánba vagyok (=JM=, Jedi Mafia)-illetve a legtöbb klánba van egy olyan szabály hogy: Ne lámulj. Ami ugyebár annyit tesz hogy nem ölhetsz le senkit akinek le van eresztve a kardja, vagy ép beszél. Kivételes eset lehet a merc vagy az emp. Nosnos, ahogy tapasztaltam ezt a magyarok egyáltalán nem tartják be-nemcsak a newbok hanem a klánosok sem (JKT pl) Szal mivel én alapból nemzetközi klánba kezdtem, ez valahogy belém ragadt hogy tiszteletlenség és faszság ilyet csinálni. Ám a magyarokat ez nem izgatja. Közösséghez leginkább tisztelet kell-ez az ami hiányzik a magyarokból, mi ott a klánban tiszteljük egymást.

    Továbbá a legtöbb magyar rendkívűl tudatlan, leginkább a kevés angol tudása miatt. Pl egyszer felmentem egy magyar szeróra és mindenki Padawan o_O Mondom hát, alap szabály a szerókon, hogy tilos a padawan név, ugyanis a legtöbb hacker ilyen nevet visel (a bujdosók). És csodálkoznak a magyarok hogy amerikai szerverekről kirúgják őket ok nélkül-közbe volt ok és okozat is.
    Más pedig a teljes vakság, mikor senki sem tudja hogy mi az az UU (Ultra Utility KT), vagy ki az a Boba Fett (aki csinálta az UU-t pl, illetve ő a jka legnagyobb szárja/moddere).

    Szal ezzel csak annyit akarok elmondani hogy tudomásom szerint a magyarok alapból ilyen keménynek képzelik magukat, és semmi féle tisztelet nincsen bennük ahoz hogy kitörjenek. És azt sem bírják megállni hogy ne lámuljanak (igen, rengeteget szekáltak már belső klántársaim hogy miért lámulnak ennyit a magyarok). Szal csakis és csakis néhány (2-3) olyan magyart ismerek aki olyan tisztelettudó mint én, és nem durran el az agyuk azon hogy párszor ownolom őket. Hát mindenesetre sok sikert az új közösséghez, én azthiszem maradok a jól bevált külföldieknél.
  • Timbo
    #5404
    gondolom nincs telepítve driver :)
  • kas123
    #5403
    kapcsold ki a caps lock-ot, lehet h nem bírja el a vga-d :D
  • szibi012
    #5402
    CSÁTOK!NEMTUDJA VALAMELYIKŐTŐK MÉR SZAGGATHAT A JEDI???PEDIGF NEM IS OYLAN ROSSZ A GÉPEM..CSAK KAPTA EGY UJ VIDIKÁRTYÁT ÉS FELRAKTAM DE NEM FUT:( MEGNÉZTEM:0FPS-EMVAN KEREKEN!!!NEM TUDJÁTOK MI LEHET A BAJA?????LÉCCI ÍRJÁTOK MEG!!!
  • Muki100
    #5401
    JK2-ztem én is, jkaval 2004 óta

    De a base meg ja+ szervereket mindig elkerültem, léteztek normális szerverek normális emberekkel, jk2-ben ctf többnyire, jka-ban siege, ctf és mb2.

    Aki saber onlyt és no forcet állít, benthagy max 3 mapot, és azt játssza éjjel nappal attól mit vársz? Tükrözi az értelmi színvonalát, ezért nem is kell csodálkozni ha ilyet csinálnak.
  • JoPSkippy
    #5400
    Muki! Te mióta játszol? Mert igenis voltak Vortex elötti idők! Ezt biztosan állíthatom. Biztosan állítom, hogy amikor 2002 karácsonyán felmentem egy jk2 es serverre, nem az volt az első szó, hogy noob, vagy hogy flaw, amit emgláttam elsőnek. Akkoriban ien szavak nem is léteztek a játékban. Bizton állítom, hogy mindenkinek volt mestere, nekem is volt és a mesterem mesterének is volt. Akkoriban volt olyan hogy CTF 5v5 war, ha most bárkit megkérdezel hogy szerveznének-e iet, akkor kinevetnének. Van 2v2 tffa war meg 1v1 10-es aztán kész. Ennek pedig oka az olyan játékosok emgjelenése, akik túl nagy arccal rendelkeztek és íratlan sazbályokat találtak ki, mert képtelen voltak alkalmazkodni, valamint leszóltak más játékosokat amiatt, hogy más modszerekkel jobbak mint ők. Ezért lett a legtöbb szeró is no force. Mert a legtöbb base pro akikre hü de yo felnézni, még azzal sincsenek tisztában, hogy hogy kéne egy force szeron az erőt beállitani, és ha le grippelik öket, mert nem ismerik a pusht vagy az absorbot, ennek következtében elsőként le noobozzák a normál playert utána pedig crashelik a szerót. Ez szégyen. A jk olyan lineáris ( rossz) úton halad, hogy az nagyon zavaró, de egyes személyek, személyiségek és szokások kizárásával vissza fordítható lenne ez a végbement folyamat.
  • Muki100
    #5399
    Magyar jk közösség sose volt, csak 2 féle játékos, akiket te is írtál.

    Arra gondoltam, hogy ha magyar szerverre felmész és ezt kapod akkor nem kellene meglepődni, az hogy eddig nem történt meg csak a véletlennek köszönhető inkább.
  • JoPSkippy
    #5398
    Épp ezaz! Hogy ez csak egy játék. Én is játszani járok fel, azért játszok, hogy jól érezzem magam. Elvégre egy játék céja a szorakoztatás. Szeretnék szórakozni, olyan emberekkel akik ugyanígy szeretnének tenni a maguk heti 2 órájában vagy akár a fél életükben! Azonban van pár különös egyéniség akinek ez fáj. Miért? A jk-ban egyre gyakrabban teszem fel tőlük és magamtól is a kérdést, hogy miért? ! Miért kell más szórakozását tönkre tenni? Más tulajdonába bele nyulkálni? Más éves munkáját pár nap alatt gajra vágni? Sajnos a mai romlott magyar jk közösségben nagy részt 2 féle emberből lehet egy RP clanban használható tag. Az egyik az az ember aki X idő óta játszik, de kerüli a magyar servereket és clanokat, mint pl Tomonor ( az ien magyaroknak külön tisztelet), a másik pedig aki még csak pár napja játszik max. Az utóbbival annyi a probléma, hogy több hónap, roszabb esetben év is kell arra hogy kialakuljon egy bizalmas kapcsolat. És ien kapcsolatokat nehéz ápolni, fenn tartani. Ezért is van kevés olyan clan ami már a jk kezdete óta müködik. És hogy még nehezebb legyen, vannak olyan emberek akik oknélkül bomlasztják a közösséget és kedvükre ugrasztják egymásnak a magyar playereket amelett hogy a külföldiek is utálnak minket. Tehát játszani szeretnék ahogy szerintem több más player is. Szeretném ha újra rend lenne a magyar jk ban mint 2002-2003ban anno. És hogy ezt egy Splinter Celles játékos nem érti, azért abszolult nem haragudhatok rá. :)
  • Muki100
    #5397
    sv_cheats 1
  • elitehun
    #5396
    Szerveren hogy tudom engedélyezni a cheat használatát?
  • tomonor
    #5395
    2007-ben csatlakoztam a jka community-hoz, azóta moddolok is, ám a magyarokat mindig is nagy ívben elkerültem.
  • Legend Killer
    #5394
    de akkor se kéne szervereket hekkelniük egyes emberkéknek...
  • Timbo
    #5393
    ez csak egy játék :D
  • Legend Killer
    #5392
    miért?
  • Legend Killer
    #5391
    :((((((((

    ha emlékszel rám, Darth Legrand vok, párszor voltam fent Siri miatt.

    Remélem sikerrel jársz, valóban nagyon csúnya dolgot műveltek veletek. Nem is tudtam :S :(. Igaz, segíteni se tudtam volna, mer én nem értek ehhez, hogy elhárítsuk az ilyen problémákat.

    Minden jót!
  • kas123
    #5390
    no comment :D
    vortex 1 icipicke kis csicska volt mindig is :)
  • Muki100
    #5389
    Ezért szerintem kár volt regisztrálnod ide.