5868
Jedi Knight 3
  • neménvoltam
    #27
  • neménvoltam
    #26
  • Bandeeka
    #25
    Ki tudja, hogy mikor jelenik meg?
  • Bandew
    #24
    Attól függően hogy viselkedsz a sztoriban, lehetsz sötét vagy jó jedi.
  • TheZsenyka
    #23
    True Neutral Jedi-ről nem szól a fáma :D

    Freelancer Jedi :D
  • TheZsenyka
    #22
    "Mi az a király húzás?"

    Az első részben gyűltek a sötét és a jó oldal pontjaid és egy idő után eldőlt hogy sötét jedi leszel-e vagy jó jedi. Ha pl. nagy számban aprítottad az ártatlan nézelődőket akkor nőtt a sötét oldal erejem. Ha jól rémlik (nem esküszöm meg rá) volt olyan rész is, ahol futni hagyhattál volna egy adott ellenséges karaktert, de ha Te mégis lekaszaboltad akkor megint csak a sötét oldal erősödött. Szóval tök jó volt, mert a befejezés is aszerint zajlott hogy melyik oldalra sodródtál.

    A pontok asszem mégis elsősorban aszerint gyűltek, hogy milyen sűrűn használtad a Jedi erőket. Ha pl. villámokat szórtál (izé, energianyalábokat közvetítettél) akkor a rossz oldal erősödött, ha inkább az ugrást, futást használtad akkor meg a jó.

    Ilyen formán voltak jó és rossz Jedi által használható tulajdonságok.
  • PTer
    #21
    HI,

    nekem csak az Outcast van meg! Mi az a király húzás?
  • Bandew
    #20
    Nekem a Jedi Knight 1 jobban tetszett, mint az Outcast, mert sokkal jobb "sztárvársz" hangulata volt. Ez persze nem jelenti azt hogy az Outcast ne tetszett volna. Engem a kardozás fogott meg a legjobban. Olyan rohadt jól kivitelezték az egész párbajt, és erő használatot, hogy tényleg jedinek éreztem magam . Épp ezért örültem meg az Academy-nek, mert ott létre hozhatsz saját karaktert, spécin fejlesztheted, jobb kardpárbajok, és végre visszatér az 1-ből az a király húzás, hogy akár sithek is lehetünk a végén. Én már nagyon várom, és állítólag már nem soká ki is jön.
  • [HUN]PAStheLoD
    #19
    honnan szedted le ? :DD
  • Sub Bass12
    #18
    Na...kösz a véleményeket,a demo lehet hogy bele van írva az interjúba de még sehol nem hallottam róla.Képek találhatók itt: http://www.fpscentral.hu
  • zippofcy
    #17
    En mar vegig is nyomtam! Lehetne hosszabb, tobbfajta laser sabreval es meg lassabb lezerlovedekekkel. Mar keszul a kovetkezo resz is, az is Q3 enginevel
  • zaki
    #16
  • TheZsenyka
    #15
    FLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉMMMM!!!!!

    És mi történik? Leszakad az ég? Nem azért vannak az operátorok hogy megoldják? Te akarod helyettük megoldani? Ha meg op vagy (esetleg) akkor mi tart vissza attól hogy összevond a topicot vagy megszüntesd vagy mittomén? ROAAARRR...
  • Aquli
    #14
    Az interjubol:
    "de a demo során láttuk"
    MAR MEGJELENT A DEMO?!?!?!
  • Aquli
    #13
    HATALMAS JATEK LESZ!!! a jedi knight 2 az egyik legjobb fps.
  • Tikal #12
    kérem kapcsolja ki
  • zaki
    #11
    antijedi-nek igaza van
  • zaki
    #10
    engem az idegesít, hogy nem nézi meg, hogy van e olyan topic amit nyitni akar.
  • antijedi
    #9
    szerintem addig ne nyugodjunk amig az első 300 helyen csak jk3 topic-ok lesznek :DD
  • Kandurex
    #8
    Nyissunk még vagy 3-at? KÉRLEK...BÁRMIKOR..mi a bajod?
  • antijedi
    #7
    szerintem meg az a tök boszantó hogy az idioták nem képesek megnézni hogy van mr egy ilyen és ebből kifojólag elöbb utobb 50 ilyen toppic lesz...
  • TheZsenyka
    #6
    Szerintem meg tök bosszantó hogy vannak emberek akik fontoskodva közlik hogy "VAN MÁR ILYEN TOPIC NYAHHH, NYAHHH"

    HA NEM TETSZIK, NE LÁTOGASD MEG AZ ADOTT TOPICOT!!!
  • zaki
    #5
  • Tikal #4
    van is:)
    ehhez mit szolsz a.carkey? és te zaki?:)))
    kérem kapcsolja ki
  • Kandurex
    #3
    volt már ilyen topic.
  • Sub Bass12
    #2
    Akit érdekel itt egy interjú a készítővel:


    Jedi Knight III Interjú - Előzetes
    [ Jedi Outcast ]
    2003 április 2. szerda - G-San


    Jedi Knight III Interjú



    Games Domain: Akkor vágjunk is bele. Éppen most mutattátok be a Jk3 at…



    Fraham Fuchs: Ja, de a jk3 csak a project neve.



    GD: Mi az oka annak hogy mint már említettétek új irányba mentek? Ez az első a sorozatban ahol Kyle Katarn nem vezér karakterként jelenik meg. Szóval mit tudtok elmondani nekünk az alap történetről?



    GF: Létrehozatsz magadnak egy saját karaktert, aki a Jedi Akadémián tanul, hogy Jedi lovag legyen, tehát Kyleal és Lukeal fogsz együtt dolgozni. Ahogy az episode 1 ben is láthattátok, a Jedi élesben edz, a tapasztaltabb jedivel, különböző feladatokon keresztűl. Hát kb ez az amit a játékosok csinálni fognak. Ilyen missziók lesznek majd a játék egész történetében.



    GD: Valami nem lineárisat akartok csinálni?



    GF: Igen. Majd kiválaszthatod, hogy melyik missziót akarod játszani.



    GD: És említettétek, hogy majd szabadon lehet állítani a karakter kinézetét, faját … Az emberi és Twi’lek fajt említetted, tudnál mondani még néhány fajt?



    GF: Lesz több is :D



    GD: Fogtok létrehozni új fajokat? Vagy mint a filmekből, képregényekből, könyvekből fog származni?



    Jon Zuk: Főleg a Star Wars fajoknál fogunk maradni, mert azt akarjuk hogy felismerhetőek legyenek. Azt akarjuk hogy a játékosok elmondhassák „ ohh Igen, emlékszem erre a filmből” Gondoltunk rá hogy sajátokat hozunk létre, de aztán úgy gondoltuk hogy jobb annál maradni amit az emberek már ismernek.



    GD: JK2 motort használtok. Milyen újdonságokat tudtok a motornak adni az új játékban?



    JZ: Felfejlesztettük a GHOUL 2 őt, ami a mi modellező és animáló rendszerünk, hogy működjön a karakterlétrehozó rendszer, színválasztások és opciók. Átfutottuk az Arioche terep rendszert a Soldier of Fortune 2 ből, ami lehetővé tesz hogy gazdag terepet hozzunk létre. Fejlesztettük az ICARUS t ami a mi házi szkriptrendszerünk. Ez lehetővé teszi hogy egy kicsit többet csináljunk mint a múltban. A kard rendszert felerősítettük, alapjában ugyan az mint a jk2-ben de adtunk hozzá új mozdulatokat és újdonságokat. Megpróbáltuk sokkal barátibbá tenni a játékot a modkészítő közösség számára. Az első dolog amit az emberek csináltak a jk2 kijövésekor hogy létrehozták a saját karakterüket és kardjukat. Sokkal egyszerűbb volt ezt kivitelezni többjátékos módban mint egyjátékos módban, szóval most mi megkönnyítettük ezt. Most csak oda húzod a filet a könyvtárba vagy frissíted azt és már nyomhatod is.



    GD: Meglepődtetek a jk2 módosítást készítő közösség reakcióján?



    JZ: Nem, de volt néhány jó dolog is. Létrehozták Yodát és Vadert, Dath Mault és Boba Fettet. Ezek közül néhány igen szép volt.



    GD: Szóval rajta tartottátok a szemeteket a modkészítő közösségen, és hallgattatok rájuk a jk3 kapcsán?



    JZ: Igen, hallgattunk rájuk. Néhány új fícsőr a JK3-ban a visszajelzések alapján született.



    GD: Mondanál pár példát?



    JZ: Szóval sok ember említette hogy gond, hogy csak az 5. pálya utána szerzed meg a fénykardot. Szóval az első dolog amit tettünk hogy módot találtunk arra, hogy a játék elején oda adjuk a fénykardot.



    GD: A nem linearitás egy reakció az ilyenfajta kritikára? Úgy értem, ha egy misszió túl nehéz, ki lehet hagyni és majd valamikor újra próbálni?



    GF: Úgy gondolom ez a legjobb dolog amit tehetsz. Ez több volt mint „hogy hogyan adjunk valami frisset és izgalmasat a játékhoz”



    GD: Mi van a meghívott sztárokkal? A legutóbbi játékban ott volt Luke Skywalker hangja, de ott volt Billy Dee Williams aki Lando Calrissiant játszotta. Van valami ilyesmi a jk3 ban?



    GF: Lesz néhány meghívott sztár a filmből de…



    GD: de nem mondhatod meg hogy kik.



    JZ: Még nem mondhatjuk meg hogy kik. :D



    GD: Fogadok, hogy az ellenségekről sem beszélhettek… (mindhárman rázzák a fejüket) OK, de a demo során láttuk hogy a példa ellenfelet „kultistának” hívták. Szóval akkor több gonosz jedivel kell számolnunk?



    Steve Raffel: Igen, lesz egynéhány rossz Jedi akivel meg kell küzdeni.



    GD: Említettétek, hogy kicsid visszanyúltok a Jedi Knight 1. részéhez (Dark Forces 2) ahol kiválaszthattuk, hogy jók vagy rosszak leszünk. Hogy fog ez működni?



    JZ: Más lesz mint a JK1. A majdani választásod hogy jó vagy rossz leszel nem egy reakció lesz hogy hogyan játszod a játékot. Majd választhattok erőket a jó vagy sötét oldalról ahogy fejlődtök és ahogy halad a halad a játék, és ez hatással lesz a két különböző befejezésre.



    GD: Mi lesz ha keverjük az erőket? Elveszthetjük majd a sötét oldal által nyújtott erőket hogy ha a jó oldal felé közelítünk?



    GF: Heh, erről nem beszélhetünk.



    GD: Megmutattátok Rancort a demoban. Félelmetesnek látszott. Sokkal jobb volt mint amikor legutóbb láttuk a JK kiegészítőben, a misztikus sith. Volt valami amit a jk2 be akartatok tenni, vagy mindig is ennek a játéknak a rész volt minden?



    SR: Rancor a mi egyik kedvenc szörnyünk a Star Warsban, és bele akartuk tenni a JK2 be, de nem tudtunk neki jó helyet találni. Kellett találnunk egy olyan helyet ahova Rancor oda illik. Szóval ebben a játékban csináltunk neki helyet.



    GD: Említettétek hogy a játéban lesznek játszható járművek. Tudom hogy még nem mondhatjátok el mik, de majd lehet őket vezetni, lehet majd lőni a fegyvereikkel?



    GF: Igen, a legutóbbi játéban végén vezethettetek egy AT-ST –t, és a játékosnak ez tetszett. Szóval igen, lesznek járművek.



    GD: És mint például a versenyek, lesznek Star Warsos járművek?



    GF: Alapvetően, igen.



    GD: Említettétek hogy feljavítottátok a kardharcot. Bonyolultabbá tettétek? Az első játékot sima gombnyomogatással is csinálhattunk király dolgokat.



    GF: Igazából nem csak gombnyomogatás. Úgy értem, olyan mint a Tekken ahol dolgokat tudsz csinál szimplán a gombok megnyomásával, de ha tudod hogy mit csinálsz, akkor tudsz néhány igazán jó kombót is csinálni.



    GD: Újfajta erők?



    JZ: Adtunk hozzá néhány újat és módosítottuk a régieket. És megcsináltuk hogy kombinálhassátok az erőket. És csináltunk kombó mozdulatokat amik erőt használnak.



    GD: Csináltatok új kardstílust is, úgy mint dupla kard, és botkard.



    JZ: Igen, megtartottuk az összes régi stílust és csináltunk speciális mozgásokat az újat számára. A botkard stílus lehetővé teszi hogy bármilyen irányba rúgjatok.



    GD: Mit kell még csinálnotok?



    JZ: Mi nem maradt hátra? Lássuk csak. A történet kész. A pályák a helyükön vannak. A karakterek nagy része kész. A kard párbaj már rég kész.



    GF: Éppen ott tartunk, hogy csiszolgatunk fényesítgetünk és betesszük a szkriptelt eseményeket. A keret a helyén van most már tehetjük bele az izgalmas cselekményt.



    GD: Szeretnénk köszönetet mondani Graham nak Jon nak és Steve nek az idejükért. Folytatás következik.
  • Sub Bass12
    #1
    Császtok!
    Aki a Jedi Knight első és második részét imádja annak egy jó hír:
    NEM SOKÁRA LESZ JEDI KNIGHT 3