5868
Jedi Knight 3
  • Shid
    #5468
    Szia ˆ 19daN94!
    Itt valóban le kell rombolni a sírt, oly módon hogy amikor elérted a sírt használd a "Látás" varázslatot és ekkor a sírkamra két oldalán megjelenik egy-egy szimbólum. Ezeken használd a "Lökés" varázslatot (úgy hogy közben aktiv legyen a "Látás"). A procedúra megkezdése elött érdemes menteni, mert ezt követően a sír összedől és ki kell menekülni egészen a hídig!
  • 19daN94
    #5467
    Segitsetek , elakadtam az ösi jedi sirjánál. Mind a két feladat megvan csinálva s nem csinál semmit a játék h teljesitve a küldetés. Vagy lekell rombolna ahol a jedi sir feksziK?:S
  • tomonor
    #5466
    super gamez amugy
  • Viktor99
    #5465
    Majd meglátjuk hogy ha csinálok szervert akkor mennyire lesz türhető... :S (Amugy poén lenne ha lenne SG klán... A miénk meg SGF lesz ezS Gé Fórum :)
  • tomonor
    #5464
    én benne vagyok. Szervert is tudok hosztolni o.o érdeklődés?

    Amugy mintha lenne SG klán ha jól láttam...
  • KILLER2
    #5463
    Találkozót szerveztek az itteniekből? Majd írjátok már le, hogy mikor, lehet, hogy felnézek. Ne várjátok, hogy egy duel során bárkit is eltalálnék, kb fél éve nem is néztem rá a játékra, de szívesen feltenném nosztalgiázni kicsit :)
    Szóval ha találkozót szerveztek, akkor írjatok!
  • Viktor99
    #5462
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "x3" - én is hibázhatok... Évente egyszer
  • Viktor99
    #5461
    Mivan senkit sem érdekel? Hát jó akkor megyek MU online-zni vagy Tomonor X+-asával játszok kicsit :DD
  • kas123
    #5460
    ahaaaa okkééé hiszek neked ^^
  • tomonor
    #5459
    hmmm. Viktor99? >_<
  • tomonor
    #5458
    ne mondtam hogy jó vagyok o.o Azt mondtam hogy mester rangom van, és jól ismerem a single technikákat.

    Én klánomba is vannak olyanok akikhez oda állítanál valakit és még meg se tudna moccanni, már halott is...
  • Viktor99
    #5457
    Nah figyelem... SG-s JK találkozó lesz :D
    Elöször is, Mikor? A szerót csinálom én.(Ha nem menne akkor ugyis irok :D )
    Mellesleg én Mostanában csak Padawan vagy PEDOwan vagyok... Most karok valami új nevet :D
  • kas123
    #5456
    yáyyy bocsi, nem akarlak megsérteni, de ez hogy "mester vagy"...sztem túúúlzáááás =)

    Szerintem a jk-s ismerőseim közül 10/9 tuti 100 hp felett ver téged, már csak abból kiindulva, hogy vortexet sem birod és folyton b@szogat(ott) téged, és azoakt szokta "kínozni" akiket simán elver, de persze nem ismerem, hogy milyen erőt képviselsz a játékba, szóval ha tényleg olyan jó vagy, hogy "mesternek" hívhatod magad, akkor bocsánatot kérek.
  • tomonor
    #5455
    Tomonor :D
  • Viktor99
    #5454
    ez mind csak attól függ...

    Ezt nem tudom mire írtad, mert én csak azt kérdeztem hogy multizik-e valaki... =)
    Amúgy milyen nevet használsz a játékban? Van xfire vagy msn, mert kíváncsi lennék, hogy hogyan tolod.
  • tomonor
    #5453
    ez mind csak attól függ hogy milyen céhez/klánhoz csatlakozol... rengeteg fajta van, van nemmagyar is és mindenhol másat lehet ktanulni. Egy biztos, ha nincsen jó géped (amivel minimum folyamatos 35-50 fps-t lehet elérni) akkor csak nehezen lehet harcolni karddal (tapasztalat) Amúgy én is mester vagyok ám sajnos csak klánon belül tanítok, ám meg tudok akárkit tanítani a Fan és a Swing pontos használatára.
  • Viktor99
    #5452
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Beindul a tápik? :D

    Multizik valaki? Engem most egy elég pro gyerek, "roYality | shinzo"
    vagy ha valaki ugy ismerné "roYality | s n z" tanitgat ha éppen van kedve... :D
  • gyonax
    #5451
    Ugyanígy...:)
  • KILLER2
    #5450
    Én már el is felejtettem, hogy van olyan :) Már úgyse JKzok. De azért kíváncsi vagyok, hogy hogy fog kinézni a dolog mondjuk 3 év múlva :)
  • gyonax
    #5449
    Néha még ránézek a Kotf-ra.... Megint adakozás van, hogy működhetjen a weboldal..Szánalmas
  • KILLER2
    #5448
    Régen attól én is féltem :) Aztán jött a Doom 3 és a Condemned :)
  • tomonor
    #5447
    o.o pedig nem olyan nehéz

    ám én inkább a t1_danger-t kerültem (még amikor kicsi voltam) ahol a homokszörny volt a lezuhant hajóknál. Mindig elkapott :D
  • KILLER2
    #5446
    Ja, az is. Sokkal könnyebb és egyszerűbb lett az egész. Semmi érdekes nem volt benne, csak mész valahova és ott vagy megölsz valakit vagy visszahozol valamit. A történet sem volt túl izgi. Jó játék a JK3, de semmi extra. Bár volt az a pálya, amikor valami erőműnél kellett bombákat hatástalanítani. Na azt egyszer csináltam végig, utána akárhányadszorra is játszottam a játékot, mindig kerültem azt a szart :) Nagyon nehezen sikerült minden bombát megtalálnom.
  • tomonor
    #5445
    nekem azért vesztette el a fényét, mert nagyon "Amerikanizálták" a játékot, aka, túl könnyű lett, és leegyszerűsítették a dolgokat az elfoglalt amerikai kölyköknek. -.-
  • KILLER2
    #5444
    Egyetértek, a JK2 volt a király. Ennek se rossz, de ezzel a küldetés választós rendszerrel és a nagyon változatos, össze nem függő pályáival szerintem részben elvesztette a hangulatát.
    A torrentes dologhoz: Szarrá ment a lemezem, ezért én is leszedtem és nekem sem kér semmit. Daemonba benyomom a képet, azt mehet SP és MP is.
  • tomonor
    #5443
    amúgy az sp ratyi. A jk2 SP-je az ott volt a szeren.
  • tomonor
    #5442
    hát én elmondom, letorrenteltem a játékot, és semmit nem kér, elég a daemon tools.
  • tomonor
    #5441
    pwnt xD
  • KILLER2
    #5440
    Be kell tenni a lemezt.
  • zolimurer
    #5439
    Valaki meg mondaná hogy, hogy kell be üzemelni a singel playert?????? (krekkelni kell talán?)
  • JoPSkippy
    #5438
    A leg egyszerübb ha lrhozol egy listát játékban, ping sorrendbe rakod és a legalacsonyabb pingüek a magyar serverek.
  • tomonor
    #5437
    Nem. De akkor se lehet mindenkinek xfire. Egy szó: mac.
  • kas123
    #5436
    Elmegy hozzád és könyörög hogy tanítsd meg az összes magyar jamp server ip-re?
  • tomonor
    #5435
    amugy is, mit csinál az akinek nincsen xfire-je? -.-''
  • tomonor
    #5434


    én csak egy opciót mondtam -.-''''
  • kas123
    #5433



    #mirk - xfire - saját ország szűrés...
  • tomonor
    #5432
    piros fehér zöldet keressél. Jobb esetben nem olasz.
  • Mirk
    #5431
    Sziasztok!

    El tudná mondani valaki, hogy találok magyar szervereket/klánokat?
    Mindig ugyanazokat a publikus szervereket látom csak, nagyrészükre nem tudok felmenni, a maradék meg tele van debuggerekkel, meg mindenféle cheaterrel aki nem tud segítség nélkül játszani, ezért inkább tönkreteszi mindenki más játékélményét.
  • tomonor
    #5430
    hmmm gépfüggő, nekem laggol ha megy valami a jka és UU mellett. Chatstyle-t én sem használok, ám a chatcolor kapóra jön. Ha meg valaki nem szereti saját szerverén hogy feketék a nevek/chat-szín, akkor a server.cfg-ben kell babrálni az jp_allow_blacknames (nemtuti hogy pontos)

    Ha pedig egy klánba vagy, kötelező az UU. Nemcsak hasznos admin dolgokkal lát el, hanem tölthető le hozzá lámuló üzenet 30 nyelven! Azaz ha egy francia lelámul valakit, elaltatod, megpróbálsz rájönni milyen nyelvet beszél, megnyitod az ingame menu-t (!openmenu) aztán custom menus (I) és az oda telepített dolgot választod. Ez speciel kikuurt hasznos nekem.
  • JoPSkippy
    #5429
    Én abszolult Tomonornak adok igazat. Igazán jó hangulat csak RP szerokon van. Azonban én inkább KT párti vagyok ( szigoruan v2), az UU nak vannak hiányosságai és hibái, pl folyamatosan ütsz tőle (??), de mind azonáltal, a kt és az uu is hasznos és yo programok. Ha valaki egy külföldi FFA serveren meg szeretné mutatni ki is ő, azt a fragekkel teszi emg és nem azt mondja, Szia Péter vagyok, 8 éve jk zom és kb 160000000 playert öltem meg botok nélkül! És ha zenét szeretnél halgatni, ha váltani akarsz le kell tenned a játékot tálcára, ahoz kell egy minimizer, meg ha már winamp akkor winamp is kéne ( nekem sosem volt). Szal ki akar 8 progit letölteni és egyszerre futtatni, ha egybe is meg tudja oldani. A chatstyle ról emg annyit, hogy a név szinezése is teljesen fölösleges,de gondolom kas123 te is szines névvel játszol, akkor a szines chatben mi az elitélendő?. Az hogy meg 8 program vagy egy eszik-e több RAM-ot az teljesen mind1, hiszen az eltérés olyannyira minimális, hogy a jk-ban FPS-ben ez nem jelenik meg. Ráadásul ez nem olyan játék ahol, 60 fps nél többre lenne szükség. (persze ezt sokan nem igy gondolják). Személy szerint én szivesebben futtatok és nyitok meg 1 db, azaz EGY darab programot, ha 10 percre kedvem szottyan jk-zni, majd zárok be, egy programot, mint hogy 10 percért nyitogassam végig a Start menü összes alkalmazását.