5868
Jedi Knight 3
  • xelag
    #5548
    Gondolom nem olyan nagy dolog szervert csinálni, hamachit rakjátok fel és ide csatlakozzatok. sgjedi a név és a jelszó is. A játék szervert pedig majd még eldöntjük hogy ki csinálja
  • Viktor99
    #5547
    Tőlem mehet, csak a JA-t kell még feltenni... :D
  • tomonor
    #5546
    hmmm, akár össze is hozhatunk egy partit. Ám akkor beszéljünk meg egy időpontot hétvégére, illetve pm-eljünk minnél több e topikban fellelt embert hogy parti lesz...
  • Viktor99
    #5545
    "(ha jól vettem le)" :D
  • tomonor
    #5544
    én bármikor tudok szervert hosztolni, már mondtam o.o
  • Viktor99
    #5543
    Mi már gondoltunk rá, de a szerver host volt a gond...(ha jól vettem le)
  • xelag
    #5542
    Most komolyan van kedvetek nyomatni multiba együtt? Hamachi + valaki csinál egy egyszerű szerót.
  • xelag
    #5541
    sajnos mind offline és ami meg online oda meg alig enged fel, de amúgy a topic olvasóival gondoltam-.
  • tomonor
    #5540
    internet? jedi academy multi? o.o
  • xelag
    #5539
    Sziasztok hol lehetne szervereket keresni a jedi academyhez? Úgy játszanék már valakikkel.
  • baly94
    #5538
    xD
  • tomonor
    #5537
    akkor az olyan mint a Szőke Tisza :o
  • baly94
    #5536
    Nem sárga hanem arany -.-'
  • tomonor
    #5535
    sárga víz :S

    Ja, én is most fejeztem be a skinemet (saját készítés)

    Egy nagy T van a háton különböző shaderekkel, illetve vicces taunt/death hangok angolul, továbbá speciális feature a videó maszk.

    Képek:



    Letöltés: TomonorV1

    Használjátok, ha tetszik o.o
  • baly94
    #5534
    Pontosabban itt lehet letölteni. Bocsánat hogy 2x írtam egymás után, de nem akartam rossz linket megadni. Ha ez a link se megy írjátok be ezt: www.lahu-downloads.mlap.hu
  • baly94
    #5533
    Csináltam új textúrát a sithcouncilnak:D Itt le lehet tölteni.
    Itt pedik videó van róla.
  • tomonor
    #5532
    hopp, lemerült az elem >_>
  • tomonor
    #5531
    jaja
  • Viktor99
    #5530
    Természetesen a lézerkard... :D
  • tomonor
    #5529
    én úgy ismerem hogy "...hanem hogy mire képes" -ám így is jó... :D
  • Viktor99
    #5528
    ..., hanem a teljesítmény! :D
  • tomonor
    #5527
    amugy is, nem a méret a lényeg :D
  • Viktor99
    #5526
    Hát igen gyerekek... Aki profi azt becsülni kell :D
  • tomonor
    #5525
    Nos, lugormodba ha admin vagy akkor akármikor meg nyújthatod, ám felteszem ott nem vagy admin szal ez kilőve.

    A másik meg az u.n. serverside model.cfg, amelyben minden szerveren meg van határozva a model mérete (a világ összes modellé) és ott a szerver admin állítgathatja. De te akármelyik szerveren is vagy, nem állíthatod. Továbbá vannak szerverek ahol a custom height ki van kapcsolva, mert idegesítő.

    Még egy dolog van: vannak klánok (mint pl az enyém) amelyek még annó Boba_fett-től (attól a tagtól, aki csinálta az UU-t) megvásárolták a boba mapmodot, amely a tatooine ffa mapot változtatja meg egy picit, többek között admin szobával, ahol lehet a méretet változtatni. De oda megint csak admin jog kell.

    Összeségében elég kicsi az esélye hogy te magadnak változtathasd a méreted.
  • EnxTheOne
    #5524
    Off: sikerült, csak nem néztem szét eleggé, mégegyszer elnézést
  • EnxTheOne
    #5523
    off: tudom hogy ezt nem ide kéne, de itt vannak a legprofibbak :D hogy tudok topic-ot nyitni? xDxDxDxDxD Bocsi ezért a kommentért de fogalmam sincs hogy kell csinálni.
  • EnxTheOne
    #5522
    sziasztok! azt megtudnátok mondani hogy hogy lehet állitani a karakter méretét? az egyik a : /model yoda ,de még igy is volt nálam egy sokkal kisebb :D És hogy lehet megnövelni a karakter méretét? elég vicces volt az a 10m magas rodian :D:D
  • tomonor
    #5521
    megcsinálhatod azt is, hogy a kamerát egy fix helyre rakod, u.n. 4.nézetbe.

    /cg_thirdpersoncameradamp 0
  • Viktor99
    #5520
    Most mondjátok meg minek lendítiek fel a topikot? Hogy többet olvashassak?
  • Ronnie17
    #5519
    tenkjúúú
  • kas123
    #5518
    consoleba

    /cg_fov 100
  • Ronnie17
    #5517
    hy. van valami módja, vagy valami program, amivel lehet állítani a kamerán (pl: távolabbra) ?????
  • tomonor
    #5516
    ne sp-zél, az úgyis szar o.o mp ftw!
  • Joint Joe
    #5515
    nekem sp-be kellene... próbálgattam most a dolgot és már cska annyi kellene hogy a kard meg legyen fordítva mikor választod karaktert, meg a penge színét single-be, de akár mit másolok be a base könyvtárba, fordítot kardot nem ad be az istennek sem:S
  • tomonor
    #5514
    ha a pk3 fájlformátumot szetted le (tuti hogy azt) akkor a gamedata-base mappába kell berakni. Ha igy se megy akkor nemtom mi van, ám multiba az nemigen müxik csak sp-be.
  • Joint Joe
    #5513
    full üres, nincs ott semmi:S:S
  • tomonor
    #5512
    setup-mods és kiválasztod a modot.
  • Joint Joe
    #5511
    jah igen. le is szedtem azt a Force Unleashed modot, bemásoltam a base könyvtárba. és nem történik semmi a játékban... ilyenkor mivan?:S
  • tomonor
    #5510
    elvolvastad volna figyelmesen a vid leírását, ott van ez a lista:

    Mods:
    Christian Roupe (player skin)
    Jose Carlos (Throwable Stuff)
    Eike Legien (Imperial Outpost part1)
    Mercenary (Crash On Tatooine)
    HOUOU (Force Unleashed Pack)
    Sith-J-Cull (mustafar_duel)
  • Joint Joe
    #5509
    hy all. hogy tudom azt megcsinálni h ugy tartsa a kezében a kardot a karakter mint ebben a videóban???
    http://www.youtube.com/watch?v=dRZZ2H50SwQ
    már letöltöttem többféle Backhand saber modot meg miegymást.. de semmi nem történik... vki help pls!!!