5868
Jedi Knight 3
  • tomonor
    #5668
    Jedi academy Galaxies mod

    JA MMO lesz.
  • Viktor99
    #5667
    Érdekes...
  • tomonor
    #5666
    még nincs klán.

    Tudom hogy jka kihalóban van, ám van egy reménysugár: 3 betű: JAG

    Majd meglátjátok

    apropó, (JAWA) klán fórumain több százan megfordulnak naponta, szal nincs kihalóban a game. Csak mindenki lusta elindítani.
  • Viktor99
    #5665
    Ezen látszik fogy sokat dolgoztál és törted a fejed, szeretlek és tisztellek is érte... de nem bonyolult ez egy kicsit? Úgy értem, azért ez eléggé időigényes és ahogy nézzük a JA sajna már így is kihalóban van. :S
    Amúgy akkor lehet hogy megpróbálom elkezdeni, hogyha többen is lennénk. (Mellesleg már van klán, ha igen akkor hány tagja van?)
  • tomonor
    #5664
    LoL ^_^

    Nem olyan vészes amúgy, 2 szerver lesz: Egy Ja+ modos, és egy Lugormod.

    A csatlakozónak először választania kell a 2 szerver közül, hogy melyiken lesz aktív. Azon belül választania kell a Ja+ server esetében:
    -Time recruitment (idő toborzás)
    Ez esetben a játékosnak csak türelemmel kell lennie, és aktívnak. A rankok jönni fognak maguktó egy idő után.
    -Skill recruitment (Készség/harcos toborzás)
    Nos erről annyit, hogy ha jó harcos vagy, és e toborzási módba csatlakozol, akkor először meg kell verned a Legjobb harcosunkat (L3gion-t) 3-szor hogy bejuthass, továbbá harcolnod kellesz majd WAR-okba, egyéb harci eseményekbe. Ez kb 2X gyorsabb kitüntetési sebességet tesz lehetővé.
    -Mod recruitment
    Nos, a lényeg itt annyi, hogy a klánnak kellesz dolgoznod oly módon, hogy modder tevékenységet végzel. Ha ebben a módban kezdesz, ahhoz hogy először bizonyíthass, minimum egy skin-t, modelt kell csinálnod a klánunk részére. Pontokat kapsz majd ha a klánon belüli embereknek moddolsz, minden rank után egy meghatározott számú pontot kell összegyűjteni. Természetesen ha aktív vagy a szerveren, az is segít majd rangfejlődni, ám ha moddolsz, akkor 3X gyorsabban érheted el a Council rankokat a Time-osokhoz képest.
    ~Természetesen, ha valami véletlen folytán elvesztenéd az összes emléked vagy skilled egy baleset folytán, vagy csak egyszerűen nem fogsz tudni sokáig géphez jutni, akkor áthelyeztetheted magad a Time-ra. Amúgy a Skill és Modnál nagyon fontos hogy aktív maradj...

    Lugormod szerver
    Nos, itt csak kétféle csatlakozási lehetőség van:
    ~Time
    Szokásos Idő, csak türelem kell

    Builder (építész)
    Nos, ez már keményebb dió... Hasonló a Ja+ Mod-jához, ám mégse az. Alapba a Lugormodba lehet építeni játékon belül, amelyet a Time toborzás esetében tanítunk is, ám ha ezzel a rankkal csatlakozol, az már azt jelenti, hogy tudsz is valamit építeni = konyítasz hozzá. Minnél szebbet építesz nekünk, annál jobb lesz a rankod.

    Nos, tegyük fel, hogy a Ja+ rankok tetejére értél (Ez esetben Valhalla) Megkapod a 3-as szintű admint, ám RCON-t, illetve teljes Fórum hozzáférést nem kapsz. Ha ezt akarod elérni, akkor két lehetőséged van, egy rövidebb és egy hosszabb:
    Rövidebb:
    Tovább rangolsz felfele a Forum Council rangokon, ám maximum a Boss rangot érheted el, ami szívás, hogy kb 1 éve bent vagy a klánba, és nem lehetsz Supreme.
    Hosszabb: teljesen végig kell menned újra a Lugormod szerón a rangolásban, a trial időszakot kihagyod, illetve valamivel hamarabb mész végig rajta mint az előző fejlődésnél.
    Ha ezt teljesítetted, akkor rögtön a Boss rangot kapod, és lassan ám biztosan megkaparinthatod az «SP» rankot. («SC» csak a klán alapítóinak áll fent ~ tulajdonképpen ugyanaz a két rank...)

    Nos, ha egyszerű ember vagy, akkor csak csatlakozol, és várod hogy kapd a promóciókat, aztán majd miután meg van a council rank, akkor kell nehéz döntést hoznod.
  • Viktor99
    #5663
    o.O Mégsem megyek... :D
  • Gando
    #5662
    mókás
  • tomonor
    #5661
    akit esetleg érdekel, itt van a klánomnak a rangfejlődése:

    ~JR~ Rangok

    Nagyítsátok ki, alulról indul
  • tomonor
    #5660
    hmm, szép kis klán lehetett, mindenesetre már elég halottnak tűnik az oldal...
  • Gando
    #5659
    de annyira nem fontos, csak azért kérdeztem, mert ott megismertem pár embert és tanítgattak egy kicsit, és kíváncsi lettem volna kik maradtak
  • Gando
    #5658
    egyetem2008.extra.hu
  • Viktor99
    #5657
    Tomonor: Hát én mennék... Az angol tudásom nem anyanyelvi, de fejlesztem :P
    Gando: Add meg az oldalukat és lehet hogy tudok segíteni...
  • Gando
    #5656
    próbáltam már a szerver keresővel is, hát nem találtam, és a mókás, hogy még a weboldalukon sincs kiírva :D

  • tomonor
    #5655
    na meg az alapszabályok, ne lámulj, ne viselj padawan nevet, stb...
  • tomonor
    #5654
    az ilyeneket ne magyaroktól várd el

    Apropó, most fogok indítani egy klánt, aki érdekelt az jelentkezhet nálam pm-ben, csak annyi a feltétel hogy tudjál angolul.
  • Viktor99
    #5653
    Nah haverom megint alakított. Miután engem shinzo tanított, én a base híve lettem. Nem mondom, hogy jó lennék de nem is nyomom rosszul. De amit ő csinál, az katasztrofális! És az a legrosszabb benne hogy közben engem éget ezzel. A fraglisten multok az első volt. Ez oké. Na de hogyan? Beugrik a tömegbe és kombózik egy nagyot. Mondom neki, hogy így leszólnak meg ne lámulj már stb. Erre meg én vagyok a rosz-a csúf-meg egy szarszemétszar alak.
    Hát most komolyan... Mi lett a JA-sokkal. Azokkal akikben van tisztesség, és ismerik a JA "hagyományait"?
  • tomonor
    #5652
    gondolom valami klán. Ilyenkor leghasznosabb az xfire ha van, ám ha nincs akkor a serverhosters között is megnézheted, vagy egyszerűen kikeresed a JKA szerverkeresőjével.
  • Gando
    #5651
    jóvan fak off nem ismerek más Jedi Egyetemet
  • Viktor99
    #5650
    Milyen milyen egyetem? Hát AZ egyetemét... Tudod.
  • tomonor
    #5649
    milyen egyetem...
  • Gando
    #5648
    nem ismeri valaki az egyetem IP-jét?
  • tomonor
    #5647
    és egyre nagyobb lesz szolgáltatások terén ezúttal :D
  • tommygiant
    #5646
    http://welcome.filefront.com/
    Ha tudsz angolul és elolvasod, akkor megtudhatod, hogy nem április elsejei tréfa volt. Hanem a Filefront alapítói visszavették a Filefrontot a Ziff Davis Media nevű cégtől, miután megtudta, hogy az meg akarja szünetni. Tehát a FileFront változatlanul működik és üzemel.
  • tomonor
    #5645
    Nos ez már rossz topik.
  • Alphin24
    #5644
    jó mindegy hagyom tele van a ...... vele. Akkor azt mondjátok meg, le lehet-e szedni a SW The force Unleashed-et pc platformra (torrenten)?
  • tomonor
    #5643
    lol, a mod mely már időtlen idők óta készül...

    Engem ne kérdez, fingom nincs mi van vele xD Ám gyanúm szerint a !! NEW MISSION PACK RELEASED !! lesz az ;)

    Apropó: készülőben a JKA MMO modja, a Jedi Knight: Galaxies, amelyet maga boba fett készít (UU készítője)

    MMO mod lesz, amely azt jelenti hogy egy szerverre max 64-en férnek fel, és csinálhatják a questeket, stb. Saját karakteredet rakhatod össze mind az eredeti JKA-ban, ám custom skinek nem fognak működni. BIztos érdekes lesz, majd ha lesz több infó, értesítelek titeket.
  • Alphin24
    #5642
    Hello Mindenkinek! Nekem az lenne a bajom hogy a Jedi academy-hez letöltöttem a kotf-et (bevallom nem fogott meg), és amikor kiválasztom mondjuk az episode 1 küldetéssorozatot, a küldetésnévre rámegyek, ezt írja ki helyette az ikonba: This mission will be released soon please visit www.kotf.com . Ezen nem akadtam el, rákattintottam és egy új ablakban egy olyan menüt hozott be (a képmérete túl nagy, 200 kB-nál nagyobb) hogy Updates, és az alábbi menüpontok voltak benne :
    SUPPORT KOTF:COM
    !! NEW MISSION PACK RELEASED !!
    UPDATES & PATCHES
    USER MODS
    SAVE GAMES
    ABOUT UPDATES

    Valaki tud segíteni, hogy hogyan indítsam el a film alapú missionsorozatot?
  • gyonax
    #5641
    Ez nekem nagyon április 1-je gyanús.... bár ha tényleg bezár az rossz hír:( Amúgy április 1-jének ügyes lenne... márc. 30-án bezár, 1 napig elérhetetlen, aztán 1-jén újra elérhető....
  • tommygiant
    #5640
    A patch továbbra is elérhető a lucasarts.com-on.
  • tomonor
    #5639
    A patchet mindenképpen mindenki töltse le gyorsan és őrizze mint egy kincset! Nagyon fontos.
  • Muki100
    #5638
    filefront búcsúüzenet

    De azért még él a remény hogy csak április 1-re készülnek :\
  • jackcsabi
    #5637
    omg???????????
  • gergelyk
    #5636
    HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!
    segitsetek nekem!!!
    nvidia nforce videokártyám van,
    és nem tudom honnan töltsek le hozzá olyan
    drivert,ami támogatja az openGL-t
    ugyanis:GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem
    segitsetek a forumon,vagy itt:
    [email protected]
    elöre is köszi!!!!
  • Viktor99
    #5635
    Az egész? o.O
  • tomonor
    #5634
    *helyesbítés: az egész FILEFRONT megszűnik.
  • tomonor
    #5633
    FIGYELEM MINDEN JKA JÁTÉKOSNAK!

    A felsőbbrendűek úgy döntöttek, hogy a JK3: JA Filefront oldalát bezárját a hónap végén. Mielőtt még bezárnák, gyorsan töltsetek le mindent, amit akartok, ugyanis nem biztos hogy az új oldalnak meglesz mindene.

    SIESSETEK!

    http://jediknight3.filefront.com/
  • tomonor
    #5632
    maga a JKA haldoklik, de igen, még számtalan klán van (kb 300 szerver)
  • jackcsabi
    #5631
    Üdv.
    Játszik még valaki JK3al egyáltalán?:D
    Régen volt az MFK szeró ahol klántag voltam, az volt egy nagyon jó szerver, de amint szétszakadozott aztán áttért wow-ra abbhagytam JK-t...
    Azóta nemtudom mennyi játékos maradt még :/
  • tomonor
    #5630
    ^1 = piros
    ^2 = zöld
    ^3 = sárga
    ^4 = kék
    ^5 = cián
    ^6 = lila
    ^7 = fehér
    ^0 = fekete
  • Viktor99
    #5629
    ALTGR+3 -> egy szám