5868
Jedi Knight 3
  • MaRee
    #5868
    Szúrja még valaki? :D
  • gyonax
    #5867
    Aki esetleg foglalkozna vele/fordítana magának buildeket, annak itt a forráskód továbbfejelsztésével/javításával foglalkozó project GitHubja: OpenJK
  • Clamp
    #5866
    Tényleg jó hír. Csodálkoztam, hogy még mindig vannak szerverek amin lehet játszani. Remélem lesz következő rész tulajdonosváltás után :)
  • morzsi555
    #5865
    A Raven Software letölthetővé tette a Jedi Outcast és a Jedi Academy teljes Source Code-ját. Lehet majd számítani jóságokra, pl. grafikát feljavító modokra.

    Lucasarts' Closure Convinces Developers To Release Awesome Star Wars Source Code
  • roland2293
    #5864
    hogy mi ?:D
  • Optimus Prime
    #5863
    XP mód? Aki neten akar játszani eredetivel akar? Vagy már halott multiban? Pár éve vettem Steamen mégse toltam. :(
  • roland2293
    #5862
    Feltettem a játékot,megcrackeltem el akarom indítani és kidob hogy a program működése leáll...valaki valami megoldást ?win7em van 64bites
  • Croano
    #5861
    hogyan megyek fel szeróra ? beállitok mindent internet refresh és nem hoz be semmit ... unoka tesómnál müködött
  • Croano
    #5860
    Szasztok van valami jó klán ? :D
  • VargaViktor15
    #5859
    csá all vki le tudná nekem írni a jedi academy multiplayer pályáit? pls de úgy ahogy a cheat be kell írni mint pl ez: map kor2
  • Master91
    #5858
    Hali! Régen toltam a játékot, és 1 srác anno küldött 1 fájlt ( talán egy .cfg-t ), amit a paraméteresen kellett indítani a parancsikonnal. És olyan más lett a grafika, olyan szélesebben láttam mindent, sokkal jobban lehetett benne kardozni.
    Csak hogy lövésem sincs hogy mi volt ez a script, vagy akármi, valakinek valami ötlet ?
  • Bruk
    #5857
    Amikor megbolondulnak, azt én sem szeretem. De pl. ezt a repülős dolgot, amivel gyors a közlekedés, ezt csípem. Néha jó vele szórakozni. Mindenesetre vannak szerencsére normális játékosok, akikkel lehet duel-ezni.

    Amúgy 1-2 éve, amikor utoljára játszottam, olyan sok szerver volt. És mind változatos, mindegyikben más volt a jó. Most meg alig akad egy-két szerver, ahol nem csak botok vannak, és mindegyiken csak ugyanaz a 2-3 pálya van. Viszont néha 1 órácskára jó szórakozás.
  • morzsi555
    #5856
    Én a JA+ mod miatt hagytam abba a multit, alig volt server amin nem volt fent az a szar, nem lehetett miatta normálisan játszani. De jó játék, csinálhatnának már hozzá grafikai tuning modokat.
  • Bruk
    #5855
    Multiba nagyon jó szórakozás. Időnként elő szoktam venni, nemrég kezdtem el megint. Annyi a gond, hogy manapság nincsenek olyan jó szerverek. Mondjuk JA+ móddal el lehet hülyülni.

  • Optimus Prime
    #5854
    Nekem ilyet a régi S3 kártyámnál írt ki, de nem hiszem, hogy olyan régi VGA-d lenne. Úgyhogy driver update.
  • abletonext
    #5853
    vga driver frissítés
  • Hosszúlépés
    #5852
    Sziasztok!

    Az lenne a problémám, hogy mikor elindítom a játékot, a konzolban valami openGL.dll hiányzik, azt írja.
    Esetleg tudna valaki egy linket adni, ha le kell tölteni valamit, vagy ha mást kéne varázsolni, kérem írja le.

    Előre is köszönöm!
  • baly94
    #5851
    Megy a szerver, lehet jönni, bővebb infó a fórumon...
  • baly94
    #5850
    Hát nem tudom, gondolom tudsz vele csatlakozni rendesen szerverekre :D Nekünk tört verzió van 1.01 patchel meg japlus. Szivesen látunk egyébként, a fórumon fent van pálya, meg a szerver adatok, de holnap biztos nem fog menni a szerver, meg ma sem ment mert vizsgázok aztán nincs időm bekapcsolni se a gépet xD
  • Optimus Prime
    #5849
    Rám számíthatok. Rég játszottam már JK-val, főleg multiban. Nekem Steames verzió van, az nem gond?
  • baly94
    #5848
    Üdv! Csináltunk egy klánt és szerverünk meg pályánk is van, most tagokat keresünk! A fórumot most kezdtem csinálni, de a szükséges információk már megtalálhatók rajta. A fórum itt található, itt kérdezhettek is. Várjuk a jelentkezőket.
  • Optimus Prime
    #5847
    Hát tört verzióval azt hiszem. Bár anno nekem sikerült, bár lévén vanilla verzióvolt, azt írta patcheljem, de akkor meg ugye a törés miatt nem működött.
  • Skorzeny8814
    #5846
    Sziasztok!

    Nekem nem eredetiben van meg a játék, plusz kotf modot raktam fel hozzá, de szeretnék multiban játszani. Viszont még soha életemben nem sikerült :(

    Bocs ha hülyének tűnök, de nem igazán tudom hogyan kéne csatlakoznom egy játszmához. Akárhányszor próbálom, elkezdi betölteni, aztán ha betöltött kilép a játékból (az egész programból).

    Tudna valaki adni valami tippet?
  • Csabuilder
    #5845
    nem tudtok valami jó magyar lugor szerót, mert ha igen, akk én mennék
    régen toltam, 1x admin is voltam, habár nem sokat konyitok már hozzá
    mbII-be is benne vok, clanmod is jöhet ha mercenaries-ról van szó, de ja+ semmiképp
  • gyonax
    #5844
    Elnézést a triplaposztért, ilyet nem gyakran szoktam csinálni:
    Az előbbi hosszú leírásnak esetleg lehet nvidiás megfelelője is. Itt ugyanígy ki kell csomagolni a driver fájljait, az alábbi változásokkal:
    1. c:\Ati helyett c:\nvidia mappa
    2. A fájl neve: nvoglv32.dl_ (64 bites rendszeren nem kizárt, hogy nvoglv64.dl_)
    3. A fájl alapértelmezett helye: C:\NVIDIA\DisplayDriver\262.99\Vista\English\Display.Driver
    4. A bat fájl tartalma expand nvoglv32.dl_ nvoglv32.dll (nvoglv64.dl_ esetén: expand nvoglv64.dl_ nvoglv64.dll)
    5. Ha 32-es és 64-es verzió is van, akkor javasolnám, hogy mindkét fájllal végezzük el a műveletet.
  • gyonax
    #5843
    Még valami: az általam előbb linkelt CAP-os megoldás CSAK ATI KÁRTYÁKRA vonatkozik. Ugyancsak Ati kártyákra megoldási lehetőség:

    1. Legújabb drivert letölt
    2. Installt elindít, megvárja míg kicsomagolja a drivereket a C:\Ati mappába
    3. Megkeresi a kicsomagolt C:\Ati mappában az atioglxx.dl_ fájlt(alapesetben WIN7 x86-os driver esetében: C:\ATI\Support\10-12_vista32_win7_32_dd_ccc_enu\Packages\Drivers\Display\W7_INF\B109234)
    4. A fájlt átmásolod a JKA telepítési könyvtár\GameData mappába
    5. Csinálj egy új .bat fájlt a következő tartalommal: expand atioglxx.dl_ atioglxx.dll
    6. Ezt a batfájlt is másold be a GameData mappába
    7. Futtasd le a fájlt.
  • gyonax
    #5842
    Külföldi fórumon videokártya update-tel oldották meg.
    Ha legújabb driverrel se indul, akkor próbáljátok meg ezzel feltenni a "dummy" CAP-ot(amint futtatjátok, megértitek miről beszélek:)).
  • Viktor99
    #5841
    Pár hete én is próbáltam, aztán hétszeri reinstall után túl ideges voltam megoldást találni...
  • CzBeno90
    #5840
    Sziasztok! Segítenétek nekem? Szeretném a JKA-t Windows 7-en játszani, de nem akar elindulni, mert a cím képernyőnél összeomlik. Mit lehetne tenni? Már emulátort is próbáltam (XP), de ott meg nem tudom felrakni. kjlk
  • BBence95
    #5839
    Nekem amikor rajt van a .dll es fájl akkor hibát ír ki ha meg nincs rajt akkor meg start opengl hiba van. tud valaki segíteni?
  • Carmang
    #5838
    Az ATI kártyákkal van valami nemteccése a programnak, olvass egy kicsit vissza, lesz linkben egy .dll, azzal valszeg menni fog.
  • Alphin24
    #5837
    Sziasztok!
    Igazából nekem is ez a gomndom hogy felrakom lecrackelem, el akarom indítani és kidob hogy a program működése leáll...
    Win7 32bit, ati radeon hd 5750 (dx11) lehet ezek miatt nem akar indulni??
  • Szildramor
    #5836
    XP-vel vagy egyéb csodaúj okossággal fut a géped?
  • hunbasser
    #5835
    sziasztok!

    miért van az,hogy feltelepítem a játékot,és kiírja,hogy jedi academy sp hibát észlelt,ezért leállt? régen szerettem ezzel a játékkal játszani,gondoltam egyet,letöltöttem,feltelepítettem,crackeltem,pacheltem,honosítottam,elindítanám,ezt írja ki mindig.újraindítottam a gépet,semmi. gondoltam a honosítás bezavart vmit,azt uninstalláltam,így is rossz...valakinek volt hasonló?
  • fighter111
    #5834
    Cső!

    Meg tudja valaki mondani, hogy lehet egyszerre több npc spawn (mondjuk) stormtrooper-t berakni?

    Előre is kösz!
  • Suffering
    #5833
    Ase az mérföldekkel jobb volt mint az xfire. Amugy az X-fireben hogy állitotátok be hogy amikor rákattintok hogy csatlakozzon a szerverhez akkor ne az alap jedi academy induljon el hanem a JA + os. emiatt egy csomo szerverre nem enged fel
  • gyonax
    #5832
    Olyan nekem is volt, és én még mindig nem szoktam meg igazán az x-et. ASE annyival jobb volt, kár, hogy lelőtték a szervereit:(
  • Suffering
    #5831
    nekem meg az x-fire nem müködik rendesen :D codos szervereket rakja be Jedi academy szerverekhez, pedig nincs is codom.
  • gyonax
    #5830
    ASE neked még csak msot szart be? :O Nekem már 2 éve nem működik. Amúgy Xfire.
  • Suffering
    #5829
    valami szerver kereső progit tudtok a játékhoz? all seeing eye beszart :S