5868
Jedi Knight 3
  • Viktor99
    #5588
    Nyertem!
  • EnxTheOne
    #5587
    nos "szerveznék" egy ojp bajnokságot :D ha érdekel valakit akkor megbeszéljük a részleteket :D
  • Viktor99
    #5586
    MI? Nem képszerkesztésre gondolok. Hanem pl.: egy oldal amin ott vannak a képek és legfelüol az oldalon h kik vettek rész... Ha meg majd lesz 2. tali, akkor linkek is lesznek a képekhez :) De neked mondom me te vágod az ilyeneket :P
  • tomonor
    #5585
    szerkesztést nem vállalok, hacsak nem küldesz egy torrent linket egy olyan photoshop 3-hoz, ami vista-val is működik...
  • Viktor99
    #5584
    Tölsd má fel azokat a képeket és írd is ki hogy kik voltak ott...
    Pl.: valamilyen atw, vagy uw, vagy extra-s oldalra és ott legen hogy 1. jk-s tali (aztán ugye 2.,3.,4.... :D)
  • EnxTheOne
    #5583
    mostmár megoldodott :D sajnos csak 2 ólyan szerver volt amin voltak :( egyiken csak bot-ok, másik szerver meg jelszavas volt :( coop játék mod izgalmasan hangzik :D azt probáltad már?
  • tomonor
    #5582
    sztem ne próbálkozz egyedül, ugyanis az OJP és MB2 hostolása nem támogatott, csak a készítőknek. Inkább menj fel olyan szeróra, ami OJP-s.
  • EnxTheOne
    #5581
    valamimiért nem müködik az ojp :( letöltötem a a jediknight3.filefront.com-ról, elinditom, beálittotam az irányitást, profilt, útána csináltam egy no dedicate servert gyakorlásra :D ott is van valami menű,(már elindult a szerver) amire ha katintok nem csinál semmit, ritkán megnyitja azt a menüt amit választotam de útána rögtön eltün :( és hiába katingatok a join-ra nem csinál semmit :(
  • tomonor
    #5580
    1. Az sg galéria szar, majd ha lesz időm egy saját szerverre feltöltöm őket, ám 5 kép van bent a galériámba amugy

    2. Open Jedi Project [OJP]
  • EnxTheOne
    #5579
    Tomonor, képek mikor lesznek? :D:D És mondtad hogy van valami mod amiben úgylehet vivni mint a filmekben, csak elfelejtettem a nevét xD
  • 0Georg0
    #5578
    Köszi, bocs elírtam :)
  • tomonor
    #5577
    lol

    nos, egész pontosan: Kék, sárga és piros csík van. Ám egyik sem külön védekezésre vagy támadásra van, ám elmagyarzáom.

    Normál fénykard (single)

    Kék: alap stílus, gyors ám gyenge támadásokat ejt. Akkor használható, ha ellenfelednek már gyenge az életereje. Védelmi ereje gyenge (= kiverik a kezedből a kardot)

    Sárga: közép stílus, gyors kombó mozdulatokat lehet vele csinálni, úgynevezett fannolást. Halálos lehet ha valaki jól tudja használni, és mozgékony.

    Piros: a legerősebb stílus, védelmi ereje maximum, lassú támadások. Egyszerre három kombós swinget lehet vele ütni, továbbá a slice támadási művelet is ezzel érhető el. Továbbá ennek a stílusnak van a legerősebb DFA kombója (W+Szóköz+balegérgomb). Továbbá érdemes ezzel a stílussal kezdeni (multiban) ugyanis elég eltalálnod vele az ellenfelet (szerencsével) és ha nincs pajzsa nagy az esélye hogy ő is meghal.

    Dual kardok (két kézben)

    Sárga stílus: mindkét kardot használod, ez a stílus tökéletes a golyók kivédésére (ugyanis 2 kard van...) Multiban nem nagyon vált be, csak a nagy duál fanok használják.

    Kék: Ugyanaz mint a Single kardnál a kék, esetleg picit gyengébb a védelme.

    Staff kard (két végű)

    Sárga-1: nos, ezzel a kardal lehet a legkönnyebben Fannolni (azt mondják, én speciel nem tudom ezt a kardot használni), amely csak mozgékonyságra vall. Továbbá e stílusnak a KATA támadása is átütő lehet (W+C+balegérgomb). Továbbá, ez a stílus, amelyben nem lehet a kardot tobni, ennek ellenére tudsz vele rúgni (jobb egér gomb)

    Sárga-2: Érdekes módon, ennek a kardnak csak két sárga stílusa van, mindkettő fannolásra az igazi. Így a sárga kettes módban csak az egyik vége van kint a szabjának, hosszabb a pengéje a sima single sárgától, és picit talán nagyobbakat is üt, ám nem képes DFA mozdulatra ez esetben.

    Nos remélem elégedett vagy, ja és zöld stílus nincs. ^_^
  • 0Georg0
    #5576
    Sziasztok !

    A játékban, amikor lehet állítani a fénykard erősségét, a zöld, sárga meg piros csík, ott melyik milyen támadásra/védekezésre való ?
  • Viktor99
    #5575
    Na mivan már? Szavazás vagy valami? Vagy már nem is akarsz hg. lenni? Hát jó...
  • tomonor
    #5574
    nos őőő nem lenne rossz, ki tudnám csinosítani ezt a topikot.

    Nem akarok reklámozni, ám itt a topik ( http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1204839032 ), amelyiket én moderálom, az egész design-t is én csináltam, szal lehetne róla szó...

    A képeket hamarosan feltöltöm.
  • EnxTheOne
    #5573
    ez tényleg jó volt :D mikor lesz a következQ? :D:D
  • Viktor99
    #5572
    Huhh... ez jó volt... Tomo várom a képeket :D (Nem lehetne Tomo a házigazda?, me akkor lehetne linkeket a képekhez a bannerba vagy mittomén :P)
  • tomonor
    #5571
    GG xD
  • Viktor99
    #5570
    Nah akinek nincs baj az jöjjön... :D
  • xelag
    #5569
    felvettelek msnre ott szerintem jobb lenne megdumálni
  • xelag
    #5568
    avaitin connection most.
  • tomonor
    #5567
    ok, most próbáld
  • tomonor
    #5566
    oh oh, várjál akkor >.<
  • xelag
    #5565
    _leggystuff.pl3 akarná letölteni de nem lehet .
  • tomonor
    #5564
    hmm látom hogy próbálszu csatlakozni, ám mindig felsülsz. mit ír ki?
  • xelag
    #5563
    Várom a szerót :P
  • tomonor
    #5562
    na cs-zek egy picit és indítom a szerót :D
  • Viktor99
    #5561
    Azémondom, hogy a hétszázát...
  • tomonor
    #5560
    a server nem pure server, szal ha semmilyen modod sincs, akkor is rajta tudsz lenni.
  • tomonor
    #5559
    tudom, ám csak annyi hibát találtam benne hogy a szerveren a grapple limites. Ám rendesen megy, milliárdszor hostoltam már szervert embereknek (pl a klánomnak) vele
  • xelag
    #5558
    Állítólag a 2.4 et nem ajánlják fórumokon mer tmég hibás.
  • xelag
    #5557
    adsz linket a 2.4 ja+hoz? Úgy tudom az még béta .
  • Viktor99
    #5556
    Amúgy rám számíthattok, kivéve ha nem jön valami közbe vagy meg nem halok addig...
  • Viktor99
    #5555
    TÉK!
  • tomonor
    #5554
    host név: .::Jedi Reunion Ja+::.

    IP: 89.135.124.190:21000
  • tomonor
    #5553
    v2.4 lesz

    Az erő nem lesz kikapcsolva, ugyanis valami elszaródott a server cfg-ben. A találka legyen ma mondjuk 19:00-től 23:00-ig
    VAGY holnap valamikor 16:00 után o.o

    Térkép ffa1 vagy a tatooinos (amelynek mindig elfelejtem a kódját xD )
  • xelag
    #5552
    ja+ 2.3 jöhet, adj ípt majd ide a fórumra és sztem én jövök is ahogy tudok. Erő használat kikapcs szerintem.
  • Viktor99
    #5551
    Base
  • tomonor
    #5550
    -.- mondom én akár most is felállítok egy szervert, egy gombnyomás az egész. És igen, interneten, nem lanba.

    Hamachiba én nem megyek bele. Vagy Ja+, vagy lugormod, választhattok.
  • kas123
    #5549
    1szerű ja+ szerver készítése, basejkához lusta vaok ilyet keresni

    http://users.atw.hu/aaronb/download/Servermagyar.rtf

    http://users.atw.hu/aaronb/download/Szervercsinalas.zip