5868
Jedi Knight 3
  • fighter111
    #5828
    Heló!
    Meg tudja valaki mondani, hogyan lehet egyszerre több katonát berakni a játékba (npc spawn-nal persze)?

    Előre is kösz!
  • bacardi93
    #5827
    Sziasztok. bocsánat ha már sokszor válaszoltatok erre a kérdésre , de az a problémám hogy , mivel tört verziós a játék, beraktam daemon-ba , feltettem. kb tucatnyi crack-et próbáltam ki. Az eredeti fájllal azt írja h " wrong disc inerted" ,ha crackelem, úgy tűnik mintha már elindúlna de akkor kiírja hogy a jasp.exe hibát észlelt ezért leállt. Valaki tudna esetleg segíteni ?=/ ki is írtam már cd-re is . (single rész érdekel csak) köszi előre is
  • Optimus Prime
    #5826
    Hát ez a 2003-as játék az utolsó, ami Quake III-at használt és azt hiszem a csúcs is, amit ki lehetett hozni belőle ÜberTools nélkül.
  • DeDy
    #5825
    Igen. 1920x1080
    De ha lenne külön valami jó kis mod az is jöhet ;)
  • Calver
    #5824
    szélesvásznú monitorra/felbontásra gondolsz? ollé
  • DeDy
    #5823
    Üdv.
    Valaki tudna valami grafikai modot ehhez? Az még oké hogy kopottas a grafika, de HD-s monitoron nagyon csúnyácska, e mellett nem lehet HD-s felbontásban játszani, minden ugyanolyan marad mint alacsony felbontáson, ezt nem tudja valaki miért van?
  • Dani8
    #5822
    (trashládának ment)
  • Dani8
    #5821
    Köszi szépen, ez segített!
  • Optimus Prime
    #5820
    Sima Windows tűzfalad van? Ahhoz egyébként hozzá lehet adni kivélt, mint ez a játék.
  • Survivorguy
    #5819
    Tűzfal bekapcsolva van, gondolod ki kéne kapcsolni? Nem lessz belőle baj?
  • Optimus Prime
    #5818
    Tűzfal?
  • Survivorguy
    #5817
    Üdv! Kérlek segítsetek. Multi-ba akarok játszani de mikor megnyitok 1 szervert azt írja ki hogy Awaiting Connection és elkezd számolni a végtelenségig. Eredeti a cd, patchet is raktam fel de nemjó. SEGÍTSÉG!!!!
  • TrashLáda
    #5816
    Nem tudom aktuális-e még a problémád, de feltételezem ATI kártyád van. Töltsd le ezt és illeszd be a GameData mappába.
  • Kockakölyök
    #5815
    Hello!
    Tudna valaki segíteni? Máskor működött a game, ma viszont nem indult el, de nem tettem rá azóta semmit se. Win 7-em van, próbáltam már újratelepíteni, más verziót leszedni, kompatibilitási módban, illetve rendszergazdaként futtatni, vidi kártya a legjobb, és másik gépen !vista! megy, de én ezen szeretnék játszani.
  • Takaa
    #5814
    oké :))
  • Optimus Prime
    #5813
    Töröld le és telepítsd újra az egész játékot. :S
  • Takaa
    #5812
    Nem eredeti game de már máskor is játszottam vele és nem volt semmi gond(az sem volt eredeti)
  • Optimus Prime
    #5811
    Őszintén így lövésem sincs m lehet a gond. Ha a játék nem eredeti, akkor az. Ha a géped nem felel meg a minimális rendszerkövetelmények - amit kétlek, mert Quake III engine - akkor meg az.
  • Takaa
    #5810
    ezt hogy érted h eredeti?Még jó.Hát mert van másolat is?OpenGL Subsystem error-t irt ki de driver telepítettem és ez megjavult csak most ez...Kéne sürgős válasz már úúúgy játszanék!
  • Optimus Prime
    #5809
    Milyen géped van? eredeti? És mi baj lehet manapság az OpenGL-el?
  • Takaa
    #5808
    Sziasztok!Hosszas kinlódás után megcsináltam az opengl problémámat erre most ittvan ez:Belépek a játék elindul és úgy szaggat mint az állat.Kérelk válaszoljatok mert már úgy játszanék előre is köszke.
  • seloka
    #5807
    lenne még egy kérdésem:
    hogyan lehet a letöltött pályákat hassználni?
    Beraktam a base mappába, de nem tudtam játszani siegben azon a pályán.
  • seloka
    #5806
    SIKERÜLT!
    köszi a segítseget!
  • seloka
    #5805
    a fájleíróban mit is kéne keresni?
  • seloka
    #5804
    kössz a válaszokat.
    én letöltöttem. És egyszer kellett a hely, és letöröltem, de úgy hogy kitöröltem a mappáját. Valószínűleg rajta maratt a gépen valami ami még a játékból.
    Megnéztem a vezérlőpultban a programok telepítése és törlésében és 230 kb maradthatott rajta csak nem tom hol.

  • Optimus Prime
    #5803
    Esetleg írd ki CD-re. Mi az a 2 CD? Anno én is kiírtam és úgy jobb volt. Mert asszem nekem is gond olt vele. Sajna már nem tudok többet segíteni, azóta meg van Steamen.
  • zkas
    #5802
    töröld manuálisan mindenhonnan, például a registry keyt is :)
    futtatás /regedit itt keresd meg
  • seloka
    #5801
    left
  • seloka
    #5800
    hi,
    nekem van egy kis problémám a játék telepítésénél.
    Elindítom daemontoolsal a cd-t és bejön az ablak. Ekkor azt kéne kihoznia hogy install. Nekem egyből indítaná a játékot. Rámegyek arra hogy singleliplayer ekkor kihoz valami olyasmit hogy lépjek ki meg be aztán próbáljam újra. Rámegyek az uninstall-ra aztán kiírja hogy nem találja az adott fájlt (gondolom az uninstall exe-re gondol).
    bocs, Így tudtam elmagyarázni. Aki tud az légyszi segítsen.
  • gabeone
    #5799
    Mesélnétek a játék multiplayer működési formájáról? Szeretném tudni, hogy hogyan működik a szerverekre való csatlakozás, vannak-e játékosok online illetve, hogy mennyi szerver létezik? Steamen venném meg a játékot, hogy újra átélhessem a régi jedi párbajokat. Köszi előre!
  • fighter111
    #5798
    Először én is ilyesmire gondoltam, de aztán mondtam neki, hogy mit csináljon, belépett a "Csatlakozás a játékhoz"-ba ott ugye jött a lista, és akkor is kevesebb szervert írt ki neki, mint nekem...De azért köszi majd megpróbálok vele erről is beszélni!
  • Muki100
    #5797
    Más időben frissítettetek?
  • fighter111
    #5796
    Köszi a gyors válaszokat!
    Szeretnék még egy dolgot kérdezni: Miért lehet az, hogy ő nem talált meg olyan szervereket amiket én igen, és miért volt olyan, hogy neki mást ír ki azzal kapcsolatban, hogy hányan vannak benn a szerveren. Például nekem azt írta ki, hogy 0/10, neki meg azt, hogy 3/10 meg ilyesmi.
    Előre is köszi a válaszokat!
  • Optimus Prime
    #5795
    Attól függ milyen tűzfal. A ZoneAlarmmal be lehet állítani, hogy menjen és free. A másik egoldás, ha megadod a barátodnak az IP címed és alapján keres rád.
  • tomonor
    #5794
    először is neki is kell a pálya, másik hogy ha a master szerverre nem küld adatot a routered, akkor baszhatod, mert a tűzfal vagy a routered/modemed blokkolja a hostolást.
  • fighter111
    #5793
    Heló!
    Azt szertném kérdezni, hogy miért lehet az, hogy amikor multizni akarok egy ismerősömmel, akkor ő nem találja meg azt a szervert amit én csináltam...Az lehet, hogy azért, mert ő nem töltötte le ugyanazt a pályát amit én (Mustafar) ? Vagy lehet valami más ok? LÉgyszi segítsetek! Előre is kösz!
  • gregtom6
    #5792
    Nincs semmi letöltött skin hozzá...
  • tomonor
    #5791
    az egyik skin/modell okozza.
  • gregtom6
    #5790
    Hy mindenki! Annak idején tudtam vele multizni hibátlanul, de most mindig CL_ParsePacketEntities üzenettel kilép a multiból 2 perc után. Help!!!
    1.01-es patch fent van, és 2 féle mini image-el is próbáltam..
  • tomonor
    #5789
    akkor 64x vesztegettél el annyi időt az életből, melyet sokkal hasznosabb vagy jobb dolgokkal is eltölthettél volna, pölö, a Jedi Academy Multiplayer-rel.