5868
Jedi Knight 3
  • kuci06
    #4788
    Dead :(

    http://mods.moddb.com/3836/doom-3-jedi/
  • KILLER2
    #4787
    Doom 3ról jut eszembe, van valami Doom 3 Jedi mod vagy mi. Remélem ez nem jár úgy, mint a KOTF. Bár akkora tapló nem sok mindenki lehet.
  • kuci06
    #4786
    HL2 engine :D Mennyire durva lenne ott az erők használata :D
  • KILLER2
    #4785
    Ja, csak jönne már. JK3hoz csinált modok alapján nagy okosságot lehetne csinálni JK4 multijából. Olyasmire írnák, mint a JA+ és 4x ennyi karakter meg kard lenne benne, sokkal jobb lenne. Meg szebb erők és egy kis fizika. Igaz, utóbbiak eléggé next-gen elvárások, de ennyi azért belefér. Mondjuk egy olyan Doom 3 szerűt. JKba már az is jó lenne.
  • kuci06
    #4784
    Jaja! Felőlem mehetne a jó öreg Quake3 enginnel, végülis abból is ki lehet hozni sok mindent! (lásd CoD2, az sem rossz).
  • KILLER2
    #4783
    JK4 jöhetne! Nem is lenne hülyeség, mert a JK3 sikere után azt is vinnék,ha rendesen megítjak. Nem kell nagyon next-genre és akkor több embernek fut el, azt mehet az onlájn gém!
  • kuci06
    #4782
    Na, ez meg a másik :P Jobban örülnék egy JK4-nek, vagy egy KOTOR3-nak ...
  • Muki100
    #4781
    Ez a játék az E3 trailer óta egy VICC, nem is fog hiányozni.
  • kuci06
    #4780
    lol, szerinted 8000 aláírástól megfogják megcsinálni a Force Unleashedet pc-re? :/
  • Ben007
    #4779
    http://www.petitiononline.com/g5d4iu5f/petition.html petício
  • Ben007
    #4778
    bunkóságnak tartom hogy manapság SEMMI ÚJ JÁTÉKOT NEM ADNAK KI PC-RE remélem bekülditek a petíciotés lesz a force unleashed pc-re
  • nicker
    #4777
    Nem tudom miért utálják ilyen sokan a PFC-t.. Megin pakolgatták a botokat :S :D
  • nicker
    #4776
    ^^
  • HIE
    #4775
    köszi a segítséget, már látszanak a karakterek is.
  • HIE
    #4774
    Nincs crackelve, eredeti. Jaconfig valóban nem vált be, sebaj, megpróbálom akkor így is. köszi.
  • KILLER2
    #4773
    Na várjunk csak. Azt mondod láthatatlanok a karakterek? Bocs, nem olvastam most vissza az egészet, de nincs véletlenül crackelve az a játék? Mert az egyik crack pont olyan hibát okoz, hogy nem látszanak a kakakterek.
  • nicker
    #4772
    Az a vacak arra jó hogyha állítasz valamit a JA-n belül, bindelsz vagy mittomén akkor ilyen jaconfig.cfg - jampconfig.cfg be menti. Ha kitörlöd őket, akkor minden beállítás visszaáll alapra. Mást nem csinál.

    Amúgy a Patch miatt lehetnek láthatatlanok neked.
    Csináld azt amit én (ha van elég helyed a vinyón)
    1: Csinálj még1 JK mappát valahova. (ne a lomtárba :D)
    2: Rakj bele egy gamedata mappát, a gamedata mellé másold be az alap jk-dból az autorun.ini, autorun.inf és JediAcademy.exe fájlokat
    3: A gamedata-ba csinálj egy Base mappát, és a base mappa MELLÉ másold be az alap jk-dból (inkább a CD-ről javasolt) jasp.exe; jamp.exe; jagamex86.dll; version.inf; OpenAl32.dll; EaxMan.dll; IFC22.dll fájlokat
    4: A base mappába rakd bele CSAK ÉS KIZÁRÓLAG az assets0.pk3 assets1.pk3, assets2.pk3 és az assets3.pk3 fájlokat.

    jaconfig és jampconfigot ír magának egy JK.

    Tessék már is van egy alap JK-d amivel kedvedre SPzhetsz. Ezt a JK-t ne Patcheld le!
    Ez tök alap, biztos látszódik minden. De ha így se akkor az alapjátékoddal vannak gondok.
  • KILLER2
    #4771
    Gyakorlatilag is. A jaconfig és a jampconfig nevű fájlok tartalmazzák a játék beállításait.
  • Muki100
    #4770
    elvileg ha kitörlöd magától csinál egy tisztát.
  • HIE
    #4769
    Megpróbáltam újratenni JA-t (most teljesen kitöröltem a régi JA-t, és úgy telepítettem újra), hátha most jó lesz, de vmiért a karakterek még mindig láthatatlanok (patch ellenére is), aztán figyelem, hogy elvileg egy jaconfig fájlnak kellene lennie a Jedi academy mappánn belül, valahol. Lehet sérült valahol a cd, nem tudom, mindesetre, ugyanezen a gépen korábban kivválóan működött. Jaconfig fájl miatt lehet? Valaki át tudná küldeni ezt a fájlt? Hátha úgy jó lesz. Köszönöm.

    [email protected] -ra, köszi.
  • matter
    #4768
    Akkor nme lessz...
  • kuci06
    #4767
    :D

    komolyra fordítva a szót, tényleg voltak ilyen próbálkozások :
    Lelkes (és felháborodott ) modderek tömege tervezgette, hogy készítenek egy "real" KotF-ot :D
  • nicker
    #4766
    Lehet hogy jobban járunk, ha mi magunk csináljuk meg magunknak :D
  • kuci06
    #4765
    újabb KotF hírek :D

    *************************************
    LAST UPDATES
    Thank you for your patience and support. Knights Of The Force is a huge MOD. And it's size is approximately 2GB. We are publishing it as 2 parts. The part's sizes are about 1GB. Sharing in this way will be easier.For a time we we're working on some critical bugs in the mod.Because of this, release is postponed several times.At the moment most bug finding and fixing is done.First part is getting released soon.I'm working on the setup right now.This time i'm not going to use a simple system like winrar.Because i have observed that most people doesn't read readme's and so this causes some problems.So now i'm working on an automatic install system.It will search if you have Jedi Academy installed in your computer and ask to you if it can't find After that, setup will install required softwares, update Jedi Academy and copy KotF file's to where they belong.Various thing's will be changed too.

    In the end, KotF will have a complicated but user friend setup.I am learning and experimenting with setup script language right now.I hope setup will be ready in 3-4 days but i'm going to leave the city for 2 days, so i may need a bit more time.

    Note (about update on jedi academy)
    The Jedi Academy you use will not be updated.KotF Setup will copy Jedi Academy files on your hard disk to another folder and a new jedi academy will be created for KotF.

    *************************************
  • Nitramk
    #4764
    hehe

    de van, valahol, de ide is letudom irni (már amennyire emléxem):

    Letötöd, a modview.exe fájlt berakod a játék Gamedata mappájába. (nekem c:/Program Files/games/jediacademy/gamedata) A játék gamedata/base mappájában létrehozol egy olyan mappát hogy models. A models mappában amit létrehoztál csinálsz egy újabb mappát neve players. Ebben szintén csinálsz egy mappát elnevezed _humanoid -nak.

    Ezután egnyitod WinRAR-al a Gamedata/base mappában az assets1.pk3 -at, ebben megkeresed a models/players/_humanoid mappát ebből atz ugynevezett humanoid.gla fájlt átmásolod az előbb készített saját gamedata/base/models/players/_humanoid könyvtáradba. Fontos hogy mindent pontosan irj, és nevezz el!

    Ezután jönnek a skinek: Ugyanúgy az assets1.pk3 mappából a models/players könyvtárban megkeresed a skin mappáját amit át akarsz alakítani (Pl.: assets.pk3/models/players/luke), ezt szintén átmásolod de most a saját models/players/könyvtáradba. Ha ézzel megvagy elindítod modview-t (a gamedata mappában) kattintassz az Open gombra, megkeresed az előbb csinált könyvtárat (gy.k.: gamedata/base/models/players) megkeresed az ide másolt skin mappáját és a benne található egyetlen olvaskató fájlt a model.glm -et. Ezt megnyitod, máris látod a skint.

    A nagy alakítás: képszerkesztő programmal megnyitod az egyik képet amit a skin másolt mappájában találsz (ez lehet face.jpg, arms.jpg, legs.jpg) rajzolsz rá amit akarsz, beilleszteszz amit akarsz majd ha egy kis változtatás után meg akarod nézni hogy jó lett-e akkor lemented a képet és a modview felső gombjai között megnyomod a refresh textures gombot.

    Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikerült, megpróbáltam tömöríteni amennyire csak tudtam. Lehet hogy elsőre nem fogjátok megérteni, olvassátok el többször!
  • Muki100
    #4763
    Úgy látom a magyarral is hadilábon állsz.
  • Delta24
    #4762
    nics hozá valami magyar kézi könyv me elég bonyolult számomra
  • Delta24
    #4761
    köszi:)
  • matter
    #4760
    útközbe megtudtam:D
  • matter
    #4759
    mi az a modview?
  • Nitramk
    #4758
    őőő:
    http://jediknight2.filefront.com/file/ModelingSkinning_Guide_and_Tools;18807
    itt meg a tutorial:
    http://jediknight2.filefront.com/info/ModView
    valamint kell még a packscape hogy be tudd csomagolni .pk3 fileba ami itt van:
    http://jediknight2.filefront.com/file/Pakscape;31681
    ja és persze egy képszerkesztő program mint mondtam. de erre paint is jó, csak meg kell nyitnia asszem vagy .jpg vagy .bmp fileokat.
    sok szerencsét!
  • Delta24
    #4757
    hol lehet letölteni?
  • Nitramk
    #4756
    ja meg a modview readmeje is szükséges. Régen honapokig nem jöttem rá miert nem megy. nem tutam elég jól angolul. azóta már megy :)
  • Nitramk
    #4755
    modview + kell hozzá valami képszerkesztő program. alapesetben jó paint is ha nincs más.
  • Delta24
    #4754
    nem tugya valaki hogy ilyen skin készítö progit hol lehet letölteni?
  • nicker
    #4753
    Matter: a fullt

    HIE: Akkor sajnos nem tudok mit mondani, valószínűleg a cd lesz, de akár.. mikor letörölted a JK-t kitöröltél mindent a Base mappából? Mert lehet hogy benne maradt néhány dolog..
  • matter
    #4752
    E`s mit szedjek le a full-t?
  • HIE
    #4751
    Igen
  • Muki100
    #4750
    Ugyanabba a könyvtárba telepítetted újra ahol előzőleg is volt?
  • HIE
    #4749
    Mod nincs, szal marad a CD. Mindenesetre megpróbálom megint újratenni.
    (Kicsit kellemetlen volt, hogy nem láttam az ellenfelem, és magam se. :D) Kösz a segítséget.