5868
Jedi Knight 3
  • KILLER2
    #4948
    Hát azért tudod ez nem egy neház játék, valamint kb 2 oldal csalás van hozzá és te még aimbotot is akarsz, ami amúgy nem értem, hogy miért jó, mert kb nem érsz vele semmit. Kardozós játékban kb szart se ér az a célkereszt. Fegyvernél jöhet max jól, de hát nem igaz, hogy nem lehet ennyit célozni, azon felül, hogy a játéknak kb 5%-a igényel fegyvert, + néha multiban funoláskor, de akkor is a lámaság leg teteje az aimbot. De ha annyira kell, tudod a jó öreg SGs szöveget, 'google a barátod'.
  • Iceman2007
    #4947
    thx a semmit
  • Muki100
    #4946
    itt nézd meg
  • Iceman2007
    #4945
    aimbotot honnan szerezhetek a jedi academyhez? pls valaki nem tudna segíteni?
  • kas123
    #4944
    az xfire szerint összesen 39 magyar ja szeró van :)
  • karakkga
    #4943
    nekem épp ezért kell a patch mert anélkül kb 15 szerver van és abból 1 magyar patchel meg a gamespy szerint legalább 100 és kb 10 magyar
  • kas123
    #4942
    igen :)
  • Muki100
    #4941
    Javíts ki ha tévedek, de patch nélkül csak 1.0 szervereken tudsz multizni nem?
  • KILLER2
    #4940
    Szeritnem meg kell az a patch, nem véletlenül van az. De meg lehet próbálni nélküle is.
  • Spain
    #4939
    Szerintem ne pecseld! Nekem pecselés nélküli is megy és még multizni is tudok! Csak a The all seeing eye progit töltsd le és azzal futtatsd a multit!
  • KILLER2
    #4938
    Fogalmam sincs. Ha rendesen fel van téve a játék, akkor kell tudnia patchelni.
  • karakkga
    #4937
    sziasztok!
    most tettem fel a jk-t és patchelés elött kiírja hogy not found!!
    mért nem tudom patchelni?
  • Spain
    #4936
    Meegy!Muki neked és killernek nagyon köszönööm a segítségetek
  • KILLER2
    #4935
    Azért, mert az ZIP-es. Installerest szedj le.
  • Spain
    #4934
    De figy. Én nem installáltam mert nem tom hogy hol van. Mondom nincs exe fájl csak egy bat. Fogalmam nincs mit csináljak.
  • Muki100
    #4933
    szerintem simán rosszul raktad fel...úgy az optimális ha a Gamedata-n belül csak a base és az MBII könyvtár van, azon kívül más bezavarhat neki. Remélem ha nem értesz hozzá nagyon akkor inkább az installerre bíztad magad nem pedig magad csomagolgatod a zipet.
  • Spain
    #4932
    Én letöltöttem a moviebattles 2 -t a moviebattles.com ról de nem tudom hogy mit csináljak vele. Van egy olyan fájl hogy play mbII.bat és azt elindítom és nem csinál semmit. Vagy egyáltalán át kell vhova másolni a pályákat? Különben csomó szervernél azt írja ki hogy nem találja a droideka2h2s2 vehicle-t és nem tom hogy ilyenkor mit tudnék csinálni. Töltsem le újra egy másik oldalról? Vagy nektek nem volt ilyen problémátok? Kérlek segítsetek mert nagyon szeretnék a dotf mapon jáccani, és létszi írjátok le hogy ilyenkor mit hova csomagolja/másoljak ki. A válaszotokat előre is köszönöm:Spain
  • Muki100
    #4931
    Az alap mb2 installerrel együtt jön. Az a jó verzió.
  • KILLER2
    #4930
    Hát duel of fatest én se tudom. Régebben megvolt, de már nincs és nem is találom neten se. Pedig jó map az. Ha a klánba szeretnél jönni, akkorez az oldalunk.
  • Spain
    #4929
    Nem tudja valaki hogy honnan lehet leszedni a Duel of the Fates mapot? Nagyon kellene!
  • kas123
    #4928
    www.cheaterakaroklenni.hu? vagy www.szanalomanegyzeten.hu?
  • Iceman2007
    #4927
    csá valaki nem tudja hogy honnan tudnék letölteni a jedi academyhez aimbotot?
  • Spain
    #4926
    Köszönöm a meghívásod. Szívesen elfogadom. Csak akkor az MSN-edet szeretrném elkérni. De nem tudod hogy honnan tudnám esetleg letölteni a jó verziót? Egyáltalán te már jáccottál a duel of the fates mapon?
  • KILLER2
    #4925
    Persze, kllnom is van. Bár mostanában egyre kevesebbet játszok, viszont jöhetnél klánba is, ha akarsz és még nem vagy bent egybe se. Kezdünk megfogyatkozni, azért régi játék már ez. Kéne egy kis utánpótlás.
  • Spain
    #4924
    Aha én is azt hittem és van is róla kép a players mappában de nem enged belépni. Lehet hogy hiányos a letöltött fájl. Majd megpróbálkozok egy másikkal. Különben te szoktál multizni?
  • KILLER2
    #4923
    Elvileg mellékelve kell, hogy legeyn a pályájoz, ha egyszer benne van.
  • Spain
    #4922
    Sziasztok! Nekem az a kérdésem lenne hogy én multiplayerezek és a duel of the fates vagyis az mb2_dotf nevezetű mapon megyek. Amikor betöltené a mapot azt írja ki hogy nem találja a droideka vehicle-t és ezért nem jáchatok. Kérlek ha tudtok segíteni akkor válaszoljatok pontos linkkel. A jk3files.com ot máe néztem és én ott nem találtam. Válaszotokat előre is köszönöm.
  • KILLER2
    #4921
    Én sem tudom, de szerintem valami cg_draw-al kezdődő dolog lesz, esetleg g_ vagy ha egyik sem, akkor sima cg_. Beírod valamelyiket, nyomsz egy tabot és kiadja az úgy kezdődő patrancsokat, ha annyira kell, csak megtalálod.
  • kas123
    #4920
    seta = / :D tehát vagy seta vagy / :P (az eleje, am nemtudom h mi a parancs :P)
  • Iceman2007
    #4919
    csá mit kell beírnom a konzolba hogy lássam pl.: az ostromoknál a tárgyak "életét" addig tuti hogy /seta utána meg mi kő?
  • KILLER2
    #4918
    Hú baszki, azt én mennyit kerestem. Majd megkérdezem haveromat, talán ő még tudja, bár nincs kizárva, hogy annak mi is csak a koordinátáit tudtuk.
  • BMW M3 GTR
    #4917
    Lenne még 1 olyan kérdésem hogy Jedi Home-ban a 4. menyországba hogylehet eljutni? Mert keresem az utat de nem találom.
  • kas123
    #4916
    jka keresője (a beépített nem is fogja soha látni) am ezzel állítod be h pl az ASE vagy az xfire lássa a szervert :P
  • KILLER2
    #4915
    Hát ez az amit nem tudok.
  • BMW M3 GTR
    #4914
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni hátha tudjátok hogy mivan akkor ha csinálok 1 szervert, Japlus-ban bevan ütve a CFG-be ezek:
    -seta sv_master1 "masterjk3.ravensoft.com"
    -seta sv_master2 "master0.gamespy.com"
    -seta sv_master3 "master.qtracker.com"
    -seta sv_master4 "clanservers.net"
    -seta sv_master5 "masterjk3.ravensoft.com"

    És a JKA keresője így sem látja. De ha átkapcsolok kedvencekre akkor ott igen. Még az ASE is látja a szervert. De a JKA szerver keresője a kedvencek fülén kívül sehol. Mi lehet a baj?
  • KILLER2
    #4913
    Amúgy nekem elvileg van működő crackem.
  • kas123
    #4912
    hát jah :D, am én nálam is úgyvan mint nálad :)
  • KILLER2
    #4911
    Aha....Hát akkor azzal beszopta, mert olyanból még én se nagyon láttam jót.
  • kas123
    #4910
    ő olyat keres h ne kelljen mountolnia/betöltenie a cd-t...tehát a te megoldásod egyáltalán nemjó :D
  • KILLER2
    #4909
    A legtöbb esetben az ilyen jellegű kérdések feltevőit elküldön melegebb éghajlatra, de most asszem segítek. Mivel gondolom nem azért keresel cracket, mert megvetted a játékot, így szeritnem ott pihen a gépeden egy CD képfájl. Nálam bevált az, ha deamonnal betöltöm. Szerencsére nincs túlvédve a játék. Ez nekem is mázli, mert az én lemezemet már nem is nagyon olvassa be a gép, még erre se. Pedig én megvettem még anno 11e Ft-ért. Na mindegy, lényeg az első 2 sorban.