5868
Jedi Knight 3
  • 6600GT
    #4628
    hello! nincs semmi újabb hír a modról?? mert már nagyon várom.
  • KILLER2
    #4627
    megnyomja, bekapcsol, megint megnyomja kikapcsol. De ennek nem sok köze van a Jedi Academyhez.
  • PythonI
    #4626
    Hy! Nem tudom, hogy volt-e már róla szó. A fénykard az hogyan működik a filmben? Nyomva kell tartani a gombot vagy nem? Mert belegondolva úgy elég nehéz lenne küzdeni, hogy közben nyomni kell a gombját, vagy nem?... :D
  • GeRa256
    #4625
    Nem. már töbrször ujratettem a JK-t és arra a B19-et semmit nem tettem föl azo kivűl és XP-m van Szervíz pak 2-vel
  • Muki100
    #4624
    Biztos nem az előző buildet írtad felül a B19-el? Ja és remélem XP-d van
  • kuci06
    #4623
    nem lehet, hogy újra kellene telepíteni a modot? vagy valami server-side része nincs?
  • GeRa256
    #4622
    A sima jkhoz ugytűnik tudok de még az is furcsa hogy amikor a moviebattlesbe csinálom a szervert mindig máskor lép ki hol 5 mp után hol 12 mp után de volt már amikor több órán keresztül ment a szeró és akkor irta ki a hibát
  • Muki100
    #4621
    És sima játékot tudsz hostolni csak MBt nem?
  • GeRa256
    #4620
    Dedikált szerverrel se müködik ugyanaz a hiba ha lanon ha neten csinálom és más modom nincs föltéve a jkhoz csak a moviebattles és moviebattles szerver szeretnék csinálni
  • Muki100
    #4619
    próbáltál dedikált szervert?
    próbáld letörölni (áthelyezni) a többi modot a jka könyvtárából, régen volt ebből probléma.
  • GeRa256
    #4618
    Csá.Amikor a moviebattles 2hőz(jk mod) csinálnék házi szervert akkor elindítom a szerót és pár másodperc után kiirja hogy a Jedi Academy Multiplayer hibát észlelt ezért leáll ezt miért írja ki?
  • Muki100
    #4617
    A múltkor is ugyanez volt, anyucit ápolni a kórházban. Milyen szerencsétlen család, hogy mindig pont a feltöltés közben történik velük valami.
  • kuci06
    #4616
    About the delay
    Because of a family matter i had to be out of the city urgently, and that is why all my plans went wrong. my family matters the most. thanks for your understanding and patience. i wil restart the upload within a few days.
    i am currently busy with a family matter. when the upload is over i will announce it from the site. thanks to everyone who cared to mail me, i am alright. nothing is wrong with my pc. i will soon be back, the forum is online again.


    LOL! xP Komolyan mondom, kíváncsi vagyok, mi lesz a következő probléma :D

    de legalább a hiv. fórum megnyílt.
  • Muki100
    #4615
    Google a barátod.
    Amúgy meg attól még, hogy 4 év alatt egy pár perces demot össze tudott tenni, amit ráadásul tudtommal többször patchelni is kellett még bőven átverés. Már rég előrébb kéne járnia. Meg milyen dolog az már, hogy "gőzerővel dolgozik a nap 24 órájában" (szószerinti idézet) és belefér neki egy demo összehozása? Csak azért csinálta hogy egy kicsit éltesse a gyerekeket.
  • marci555
    #4614
    Nem hiszem hogy átverés lenne ugyanis van demója! Szal bisztos hogy nem átverés. Ha valaki tudja hol lehet letöleni akkor majd írja meg! Köszi: Marci
  • kuci06
    #4613
    szedd le újra, mert hibás a file!!!4
  • Muki100
    #4612
    Jó 14 alatt és az előbb kaptál 3 büntit, többet akkor nem várok pedig segíteni próbáltam.
  • HyperGames
    #4611
    wtf?
  • Muki100
    #4610
    Szedj le egy másik cuet.
  • HyperGames
    #4609
    Ezzel sem megy...
  • Drephis
    #4608
    poweriso?
  • HyperGames
    #4607
    Alcohol 120% is ugyanezt írja ki...
  • HyperGames
    #4606
    Daemon ezt írja ki ha elakarom indítani:

    Unable to mount image. Cue sheet: line 1 File not accessable.
  • KILLER2
    #4605
    Asszem ez nem ide tartozik, de próbálkozz másik progival. Asszem az Alcohol 120% kezeli a CUE-t.
  • HyperGames
    #4604
    Hi! Letöltöttem ezt a gammát, de .CUE kiterjesztésű, amit nem tudok elindítani. Help pls!
  • Muki100
    #4603
    És nem volt ideje és elszántsága szegénynek a SAJÁT oldalát rendbehozni, de a moddb-n még hülyíti a népet? 2009-ben az lesz az összes gamer oldalon a hír, hogy mennyire birka volt a JKA társadalom.
  • Tombi
    #4602
    elmondom mi lesz ott :

    pontosan ennyi :)
  • jaws30
    #4601
    azt monták hogy 9-kor elérhető lesz a letöltés!figyelem itt nézétek a linkeket!http://mods.moddb.com/3344/knights-of-the-force/ mert a hivatalos oldalt feltörték a hackerek!!
  • Tombi
    #4600
    szánalom, egyrozsdás vasruddal vernem ki belőle a szart is. nagy ganéj egy hazudozo, csak tudnam ki a fasz hisz neki..ne legyetek ennyire elvakultak

    na és még finom voltam
  • Carmang
    #4599
    Muhahahaha.
    Rendszeresen olvasom ezt a fórumot, kíváncsi voltam mi kerekedik ki ebből a KOTF mizériából, de most nem bírom ki szó nélkül:
    Ez a Tim gyerek ennél szánalmasabb kifogást ki sem találhatott volna.
  • Muki100
    #4598
    Milyen meglepő, annyi esze nem volt, hogy 4 év alatt hozzáférjen egy helyhez ahonnan feltöltheti, hanem otthonról. Gratulálok neki, ezt most megint elhiszi a sok nyomi. Mi lesz a következő adakozás témája? Jobb internet Timnek?
  • kuci06
    #4597
    Tim írta moddb-n egyik commentben:
    I was uploading kotf, and as you all noticed, really slow.
    This was because of my connection, anyway if the problem didn't happen,
    you would play the game right now. When I was 70%, I got hacked
    ( by those monkeys I bet). Don't worry kotf is still safe at the dvd
    but I lost access on kotf.com (already contacted Kaliteweb to solve this problem).
    Also I uploading it right now, it's at 15%, at this rate I am going
    to make it avaliable in 20 hours or close to that. So it should be 23 GMT.
    If by that time I don't have access on the website, I will post the links here
    AND at #kotf @ quakenet.org . So stay there until I show up
    (I am operator there). Let's make that channel the biggest ever
    of JKA and one of the biggest of Quakenet.
    I am sure you can do it (don't cheat this time).
  • MarkBlade
    #4596
    a válasz.. MÉG.. de fölös flémelni.. hadjuk akár neked lesz igazad akár nem tök fölös villognunk részemről zár.
  • Muki100
    #4595
    Mert már több mint 1 oldalt írtatok egy nem létező dologról.
  • MarkBlade
    #4594
    én is :)
  • roblee
    #4593
    Én még reménykedem, MarkBlade!
    Nekem az is jó, ha később lesz fent, csak legyen.
  • MarkBlade
    #4592
    Gratulálok nektek öszintén.. csak azt nem értem miért vagytok ilyen negatívak.. illetve miért ossztjátok meg velünk? Lehet kellene egy új topik csak nektek.. Ha lesz lesz ha nem lesz nem lesz KOTOF azt mindenesetre bizonyította hogy sok sw rajongó van..
  • Muki100
    #4591
    Nahát és ma se lett semmi, az utolsó frissítés még mindig csak a 17:30-as. Biztos tönkrement valami
    A nap elején megmondtam, pedig nem vagyok nagy jós. -.-
  • KILLER2
    #4590
    De így ha belegondolok lehet, hogy a feltöltést egy másik idősíkon végzi xD
  • KILLER2
    #4589
    Biztos visszafelé számolja az időt.