5868
Jedi Knight 3
  • Revan Kot
    #4988
    Szeretném a segítségeteket kérni: szeretnék felmenni a serverre, de egyfolytában csak számol. Eredeti a game, fel van patchelve 1.01-re, meg JA+-al van ellátva (azelőtt nem voltak ilyen problémáim, de most már nem ez az első alkalom, hogy nem akar felengedni).

    Aki tud megoldást, kérem, segítsen :(
  • KILLER2
    #4987
    Vistán nem angoyn van képe a szerkesztőnek, ha az Aero be van kapcsolva és ha minden igaz, vistán szaggat is eléggé átlag gépeken. Vistát még nem nagyon ajánlom, pedig én egy ideig haszánltam, de sok gond van még vele. Fő problémája a nagy rendszerigénye, a játékok rosszabban futnak rajta és sok régebbi egyáltalán vagy gyarkan fagyva, szaggatva megy rajta.
  • Venom
    #4986
    Na remek közben rátaláltam arra a tutorial oldalra ahonnan vették a magyar oldara anno a tutorialokat. Jobban mondva azok voltak lefordítva. :)

  • Venom
    #4985
    Miért jött be jobban?

    Amúgy újabb kérdés. Tutorial keresés közben össze akadtam valami Windows Vista témával kapcsolatos hozzászólással egy fórumon. Nemértem pontosan mit ír de annyit kitudtam venni belőlle hogy a mapeditor valami miatt nem megy jól vistán vagy egyáltalán nem megy vagy nemtom ehh :S
    Na mindegy itt a link ikább: http://www.lucasforums.com/showthread.php?t=180625
    Nemsokára tervezek egy win reinstallt és nagy a valószinűsége hogy vistát rakok fel.
  • KILLER2
    #4984
    Nekem a founc_door-al készült lift sokkal jobban bejött, mint a func_plat-os.
  • Venom
    #4983
    Np már találtam is egyet. Na ebből kiderült hogy lifthez (func_plat) kell és nemaz amit a magyar oldal ír :)
  • KILLER2
    #4982
    Angolt turort keress magadnak, nem olyan nehéz találni.
  • Venom
    #4981
    Nembaj majd szórakozok vele. Esetleg ha vannak valahol valami komolyabb tutorialok angol nyelven akkor szívesen elfogadnék egy linket :)
  • KILLER2
    #4980
    Akkor egy gonddal kevesebb, de a nyílásuk akkor is nagyon bonyolult lenne, főleg, hogy gyakorlatilag 2 mozgást is kéne végezni, mert amikor kinyílik a híd, meg amikor a korlát nyílik ki, akkor is lenne egy nyílásuk. Szóval nem tudom, hogy hogy lehetne ilyet, de kezdőnek semmiképp sem ajánlom, ha még én sem tudom megcsinálni.
  • Venom
    #4979
    Ahham értem. amúgy aza korlát belefért a hídba :)
  • KILLER2
    #4978
    Hát ilyet szeritnem nem nagyon tudsz. Először is a tárgy nem tudja tudtommal a mértetét változtatni, tehát a korlát vagy át lóg a hídon, vagy a híd olyan vastag, hogy belefér a korlát. De nem is ez a baj, hanem ez a kinyílás. Ilyet szeritem csak valahogy iylen aktiválósdival lehet megcsinálni, ahoz viszont nem értek.
  • Venom
    #4977
    naja úgykellazt :)
    Egyenlőre ajtókkal meg gombokkal szórakozok.
    Újabb kérdés merült fel bennem.
    Játékban van olyan hogy kijön a falból egy híd és miután elérte a szakadék végét akkor jöttek fel a hídon a korlátok sorban.
    Na ilyesmit hogyan lehet megcsinálni? Meghogy visszafele is működjön.
    Elnézést ha túl nehezeket kérdezek de kiváncsi vagyok erre mert ilyen több részes mozgást végző vackot is terveztem a map-ba. :)
  • KILLER2
    #4976
    Én is úgy ekzdtem. Először próbáld ki, hogy mi hogy megy, aztán jöhet a rendes pálya.
  • Venom
    #4975
    ok. és köszönöm a segítséget. :)
    egyenlőre sztem csak valami teszt mapot csinállok amire minden hülyeséget berakok kipróbállásra :) aztán eztis megpróbálom.
  • KILLER2
    #4974
    Hát ahoz képest, hogy most kezded, nem egy könnyű dolgot találtál ki. Én kb 1 éve foglalkozok ezzel, igaz nem túl profin, de azért 1-2 dolgot már tudok, de ezen most el kell,h ogy godolkodjak.
    Hát akkor lássuk csak. Pontosan én sem tudom, hogy hogy lehetne ilyen csinálni. Amit leírok, az talán működik, de ez csak elmélet, amit most tlaálok ki.
    Szóval Először is csináld meg az ajtót mint forgó brush (jkja forgó brush tutorial), majd mintha gombbal vezérelhető ajtó lenne (ehez is van tutor jkja-n), csinálj emg neki úgy egy gombot. Szeritnem ez így be fog vállni. A forgó brush beállításainál vigyázz, mert ott el lehet szerintem rontani, pl ha a start_on-t bejelölöd, mert akkor ugye rögtön forogni fog. Most ez eddig szép és jó, de ez most így folyamatosna fog forogni. A forgást enm tudom, hogy hogy lehet állítani,h ogy mennyit forduljon, telán a spinangles paraméterrel. Ezt most lestem ki a func_rotating tulajdonságaiból, szóval te is itt nézelődj, hogy mik vannak (mert itt le van írva szinte minden parancs), valamint ennek a használata is le van itt írva. Ha nem megy szólj, megpróbálok még segíteni.
  • Venom
    #4973
    Mivel szeretnék egy pár dugi helyiséget bele olyan érdekelne hogylehet megcsinálni gombnyomásra elforduló falat?.
    Pl van egy szoba és a falnál lenen egy láthatalan gomb amit ha megynomok a fal 180 fokos szögben közepénél elfordul egy talajból kivágott kör alakkal együtt. Újabb gomb nyomásra ismétt elfordul csak nem vissza felé hanem ugyan abba az irányba. Ez megoldható? :)
  • KILLER2
    #4972
    Szólj, ha segítség kell én most úgyis csinálok egy mapot.
  • Venom
    #4971
    Jaja tényleg ottvannak a régi leirások. PL az első szoba leirása. Arra emléxek :D Egyenlőre nemhiszem hogy nekilátok bármien mapot csinálni.
    De régen tervben volt egy aztán lehet hogy végre megvalósíttom.
    zbundy: kösz az infót.
  • zbundy
    #4970
    Jó kis oldal ez! most szedem le róla a pályszerkesztőt :)
    Megpróbálkozok vele, szépen le van írva hogy mit hogyan kell!
  • KILLER2
    #4969
    De, ez az az oldal. Régebben mapdesign.extra.hu vagy mi volt, de átköltözött ide. A leírások maradtak, bár a fórumról sajnos eltűntek a leítrások. Amúgy ha valami kérdéset van pályaszerkesztéssel kapcsolatban, lehet, hogy én is tudok segíteni.
  • zbundy
    #4968
    rajta van az oldalon! de amúgy:
    Jedi Academy Minimizer
    de még ez is tudja:
    JAM's JK2/JK3 Kill Tracker (v3.0 FIXED)

  • Venom
    #4967
    ah kösz. bár ez nemazaz oldal de biztosan hasznát veszem.
    újabb kérdésem lenne. mi annak a proginak a neve amivel játékot lelehet csukni a tálcára?
  • KILLER2
    #4966
    jkja.extra.hu
  • Venom
    #4965
    Üdv. GtkRadiant-hoz talállok valahol magyar tutorialokat? Emlékszem volt egy ezzel foglalkozó oldal vagy legalábbis tutorial volt rajta rendes leckékkel alap dolgoktól kezdve a komolyabb cuccokig meg mindenféle hasznos leirással de sehol nemtalállom :(
  • Venom
    #4964
    Rendben. rájöttem hogy ASE val van gond. összesen 2 CS:S szervert mutat. Gamemonitor-os oldalon megyegy rakatot. beis raktam egyet ASEbe favoritesbe és rendesen mutatta az adatait de a nemzetiségét nem :S
  • KILLER2
    #4963
    Próbálkozz XFire-el, hátha az mutat magyarokat. (nekem mutat)
  • Venom
    #4962
    Hali. Magyar szerverek hol vannak elhelyezve? ASE egyet sem találl.
    Magyar ismerősöm meg ahánynak megadta az ip címét mindenhol 9999 ping-et jelez :S
    Szlovákiában élek csak megjegyzem, netemmel semmi gond.
  • KILLER2
    #4961
    Azaz a védekezést? Ház azt nem tudom, itt van egy jó magyar leírás server.cfg-ről, hogy mi micsoda. De ha keresgélesz blcok szót a parancsok között, szerintem meglesz. Talán valami allow_block, bár tuti, hogy nem így.
  • BMW M3 GTR
    #4960
    Valaki megtudná nekem mondani, hogy a szerver cfg-ben melyik parancsal kell levenni a blockot?
  • KILLER2
    #4959
    Mert úgy jó is. Bár én tudok egy cracket, ami jó, azóta őrzöm, bár sosem használtam. 536134-nek a crackje a szar, én is találkoztam már ilyennel.
  • Muki100
    #4958
    Az előbb még azt írtad, hogy töltötted...
    egyébként jól működő nocd crackkel én a JKAhoz még nem találkoztam, én az 1. cdt szoktam mountolni és úgy játszok.
  • kas123
    #4957
    ezt nemvágom...ha nem letöltött a játék akk minek crackelnéd meg?
  • 536134
    #4956
    ugy értem miet töltsek?
  • 536134
    #4955
    nem töltöttem játékot szal ezt kizárva...
    vmien crackes tanács?
  • kas123
    #4954
    1. vagy sz@r a crack
    2. vagy sz@r játékverziót töltöttél le
  • 536134
    #4953
    Mert má rágom a körmömet hogy afenébe pedig már van crackem meg minden...erre meg ember nincsen....
  • 536134
    #4952
    Csé all!
    figyu lenne egy gondocskám.....
    hát az hogy mikor letöltöttem egy cracket mert nem vot cd-m akkor
    nem minden vot oké....hááát....nem voltak ott az emberek elsö pálya:nem volt kivágható fa....szal asszem lehetérteni.....
    Röviden:hova a fenébe tüntek az emberek?
    Ha lehet egy jo kis lol-os helpet nyomjatok már a kezembe lécciiiii!
  • Muki100
    #4951
    Azért remélem tudod az MB2 nem csak hadonászásból áll hanem azon kívül van még 12 másik kaszt is...
  • Adam69852
    #4950
    általában az emberek a (nehéz) vörös szinü támadást használják.. lehet hogy lassu te 1 ütésböl is ölhetnek... igy könnyebb gurulással kitérni elölük... én mindig sárga (közepes) támadást használtam mert hát én jobban hiszek az arany középútban :D
    am meg gyakorolni kell.. erre jó az akadémia szervere nem tom hogy még megy-e de én ott tanultam meg mindent amit tudtam... mostmár nem tudom mert rég játszottam..
  • Spain
    #4949
    Nem tudtok valamilyen tippet adni hogy hogyan kardozzak? Letöltöttem a moviebattles II modot és megy is, de nem tok jól kardozni és mindig megölnek. Folyamatosan védekezek de megölnek:(! Ha tudtok vmilyen tippet adni akkor szívesen megnézném őket! Jah és a pecselés témában, bocs én másik pecsre gondoltam. Az 1.1 es pecs az kell hogy játszhass. Ha pedig nem találj akkor reinstall-álld, ha úgysem működik akkor valószínű hogy rosszul van írva a játék. Persze ha nem kalóz akkor végképp nem tudok segíteni. Sok szerencsét a játékhoz!